Biela Európa

Realisticky videné, k zmenám systémov zriedka dochádza priamym mocenským tlakom zdola. Opakovane sa deje čosi iné: za prvé, bosovia dokafrú všetko, čo môžu, a za druhé sa vládny pojmový aparát stane tak nefunkčným, že je nutné ho zmeniť. K takýmto zmenám dochádza nepravidelne, ale zákonite - také preskupovanie krabíc so slovami a inštitúciami. A práve teraz možno prichádza taká kríza, že sa budú musieť opúšťať staré pojmy a zapustia sa niektoré nové. Koniec-koncov, formovanie pojmov je to najlepšie, čo sa dá robiť. Je to vlastne jediný humánny spôsob, ako systém zmeniť.

 

Spoločenskú akceptáciu by napríklad mohol získať pojem Biela Európa. Biela Európa v zmysle kultúrnom, ale aj genetickom.

Európa je kontinent bielych, je to kontinent európskej bielej kultúry a je zločin, ak sa ktokoľvek pokúša to zmeniť. Aké právo má niekto požadovať niečo také? Akú drzosť musí mať ktokoľvek, kto chce, aby sa to zmenilo? Veď  je to nehorázny zločin nenávisti, keď niekto chce číru formáciu, jednu z najlepších vecí, čo ľudstvo vytvorilo, pošpiniť, rozbiť a podupať.

Dnes sa to stáva otázkou prežitia, a tak si viem predstaviť, že sa biele hodnoty stanú akceptovanými prioritami v Európe, Rusku aj Amerike. Ľudia ich chápu, a tak ich dokážu akceptovať ľahko. Vládnúce inštitúcie to brzdia, ale úrady sa môžu zmeniť, tie vždy rešpektujú moc.

Tento proces raz tak či tak prebehne. Ak prebehne skoro, bude to stále ešte relatívne bezbolestné. Ak sa ale inštitúcie zmenia neskoro, bude to ťažké, bezpochybne veľmi krvavé a Európa môže skončiť ako Kalkata či Bombaj - ako mesto čiernej biedy na troskách bývalej civilizácie. Žiaľ, taký scénar nie je vylúčený.

 

Nebieli Európania môžu byť akceptovaní len ako hostia, len do tej minimálnej miery, do akej neohrozia bielu kultúru a biely genofond. Do tej miery, do akej sú kompatibilní. Mnohé neeurópske etniká a kultúry, ako napríklad Ďaleký východ, sú veľmi kompatibilné. Iné sa, naopak, prejavili ako neschopné pochopiť univerzálne hodnoty.

Ideológie a náboženstvá môžu byť akceptované tiež len tie, ktoré sa preukázali kompatibilné a zžili sa s bielou kultúrou. Náboženstvá sa navzájom nenávidia, vždy boli neschopné existovať spoločne, a preto už len z dôvodu ich vlastného radikalizmu nie je možne akceptovať všetky. V Európe je historicky konformné iba kresťanstvo. Islam aj judaizmus sa ukázali ako neustály zdroj nenávisti voči európskej kultúre.

 

Akékoľvek problémy sveta, ak Európa bude mať zdroje a vôľu a ak postihnutí budú ochotní spolupracovať, sa musia riešiť tam, kde vznikli. Musíme si zvykať, že ľudstvo nie je pánom vesmíru, že bude dochádzať k tragédiam v globálnom meradle a že im nedokážeme zabrániť. Od vojen medzi despotmi a fanatikmi, až po plošné ekologické katastrofy - nie všetko zlo dokážeme zastaviť a jeho následky odstrániť. Musíme s tým žiť, že sa iné časti sveta nedokážu prispôsobiť a prežiť. Buďme radi, že dokážeme zachrániť a zveladiť aspoň Európu. Bez nej a bez jej variant v Rusku či Amerike by sa takmer celý svet prepadol do chaosu, zločinu a smrti.
 
Je proste načase, aby vzniklo hnutie za Bielu Európu. Nech si nepriatelia Európy a hlupáci hovoria čo chcú, ale toto je téma dňa. Je to naše legitímne právo mať vlastnú, bielu kultúru.
 
lôasik statue
9
Buheh

ale tu hrozí niečo oveľa horšie: veď tí čierni prišelci sú potenciálne antisemitskí! Im je jedno či podrežú Slováka alebo Žida, lebo pre nich sme všetci rovnako bieli. Im je úplne jedno, či obsadia a vybývajú dom Slováka, Taliana alebo Žida. A tu sa už končí sranda! Zamyslite sa nad mojimi slovami, pán Šebej, pani Flašíková, pán Zala a ďalší vlasteneckí synovia a dcéry Izraela.

baloo

pekne si to napísal.

na FB stránke "Spoločne proti nenávisti / Bratislava blokuje / 20. jún 2015" (nemusíš tam ísť, vieš čo tam bude) v jednom článku je prenádherná veta, vot zdes:

"O to vážnejší je fakt, že tejto demonštrácii, schovávajúcej sa pod rúšku legitímneho občianskeho protestu, vyjadruje svoju podporu i veľká časť širokej verejnosti na Slovensku."

Najviac sa mi zapáčila veta:
SCHOVÁVAJÚCEJ SA pod rúšku LEGITÍMNEHO OBČIANSKEHO protestu vyjadruje podporu i VEĽKÁ ČASŤ ŠIROKE VEREJNOSTI
:-)

Já nevým, v (tzv.) demokracii ČO iné dáva ligitimitu niečomu, ak nie práve podpora "širokej verejnosti" - teda tej časti, ku ktorej sa informácia o celom proteste vôbec dostane vďaka objektívnej informovanosti či zo štátnych alebo zo súkromných studničiek správ. Aby som nepovedal náhodou kanálov. Démos + kracia = vláda ľudu, nie? Zase ja viem niečo zle?

Dačo také sa mi marí, že
"Štátna moc pochádza od občanov, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich volených zástupcov alebo priamo."
Zbierka zákonov č. 460/1992 (ľudovo zvaná "ústava SR")
Hl. 1., Odd. 1., Čl. 2, bod 1

A do toho "alebo priamo" sa nezmestí menší pokojný protestíček?

Podľa mňa im dochádza, že brutálne prehrávajú a preto dupli na plyn. Mne je to ináč udivujúce, akou rýchlosťou, v podstate za pár týždňov sa to rozbehlo. Takže
1, muselo to byť naplánované
2, je odôvodnené podozrenie, že tí, ktorí naďalej obhajujú neobmedzené, ba až urýchlené púšťanie imigrantov do Európy a kričia, kňučia, revú, plačú keď hoci len počujú iný názor v tom priamo či nepriamo majú prsty
3, ... a muselo to byť aj spustené "centrálne" a naraz - čo by znamenalo hnusnú konšpiračnú teóriu, keby to ovšem nebola prax.
Černošská nátura nebola nikomu prekvapením, európania s nimi jaú už x storočné skúsenosti (nepopieram, že aj oni s európanmi a nie zrovna najpríjemnejšie, ale teraz je reč o niečom inom a aj vtedy boli inšie motivácie ako nám podávajú). Takže teraz tu vykecávať, že to nemohli predvídať je totálna blbosť a úmyselné zavádzanie. Pravdepodobne by sa na to našiel aj trestný paragraf.

---------------

Ale späť.
Nápad je to veľmi dobrý, chcelo by to realizáciu. Tu by sme určite narazili na mediálny múr, ktorý nemusíme preliezať (aj tak by nešlo), lepšie by bolo podkopať. Áno, redefinície a nový pojmový aparát treba, ale tuším sme to tu dávnejšie už raz riešili len v inej tematike. V zahraničí niečo podobné už existuje, nevieš? Na toho ruského bradáča /na meno si neviem spomenúť, údajný Putinov radca...) by som sa nerád obracal, pre mňa nie je príliš dôverihodný. Určite áno (Nietzsche?), len sa v tom nevyznám. A nemalo by to byť "germánske" alebo "slovanské", čo aj oddeľuje, ale "bielo-európske".

Norman

Všetko už nejako bolo, samozrejme.
Ja len hovorím, že teraz je čas, aby sa presne takto, neradikálna ale dostatočne jasná myšlienka stala salonfähig, spoločensky akceptovanou. (Dugin je v Rusku, ďaleko, tu nie je žiadna autorita, ten nám nepomôže)
Ani netvrdím, že je to v niečom prekvapivé - naopak, dúfam, že už mnohí mali a mnohí budú mať čím skôr taký pocit, že už je čas na Bielu Európu.

Myšlienka všeobecne má tu výhodu, že netreba zakladať organizácie, ale že ju môžu prebrať tie jestvujúce. Ale ak myslíš, že by tomu niečo pomohlo... Založiť aj hnutie? Ak máš spoľahlivé zdroje, no problem.
A takisto nehovorím, že je čas na víťazstvo tej myšlienky - je čas na jej existenciu, na jej akceptovanie ako legitímneho programu, legitímnej hodnoty, na jej rast.

V podstate mi to pripomína LePenovej politiku - občiansku, ale s pevnými jasnými hodnotami. Biela kultúra, biele gény - hanbí sa za to niekto? Nech si nadávajú ako chcú - čo nás po nich, na to sú právnici a súdy za nactiutrhanie. Kto môže zostudiť skutočné hodnoty?

Náhodný okoloidúci

Nemá zmysel ísť hlavu proti múru. Múr treba permanentne ošťávať, kým sa nerozpadne. (To nie je z mojej hlavy, to som kdesi čítal.)

baloo

Len to nie! Akonáhle založíš hnutie, stranu, bársčo už majú na teba páky a neporátaš do päť a už ťa vyhodili z teba založeného hnutia. Videl som to v Maďarsku x krát.

!no, LePenka bol celkom dobrý príklad. Problém je s mediálnou blokáciou, lebo v médiach aj LePenka je vykreslená ako rasistka a pod., čo je pre premasírované jevrópske mozgy najhoršia nadávka hneď po tom, že "nacionalista" ("fašistu" ani ja nemám rád). Netreba ani podceniť celé tie desaťročia preplachovania makovíc, dnešní ľudia, hlavne značná časť mladých si tie "európske hodnoty" - nech je to už čokoľvek, lebo definíciu som ešte nevidel - si naozaj myslí, že LGBT, multikulti, liberálna trhová ekonomika fungujú a sú skvelé. Vymyli z nich tú schopnosť vlastnými očami sa pozerať na svet okolo. Takže ich osloviť nebude treba až dovtedy, kým sa im osobne niečo nestane a nepochopia, že úbožiačik úbohý utečkajúci z hrozných afrických podmienok možno naozaj nemusel jeho frajerku znásilniť a prípadne ani jemu nenaložiť a zobrať mu kešeňu, resp. že sa o polnoci už nemá vukrikovať na ulici a vúbec autá sa napr. nemajú podpaľovať.

Neviem, či slová, dokonca tie náckovské "hate-words" dokážu prelomiť tento mentálny pancier.

Norman

Som myslel, že ty si zastánca reaálnych akcii. Mohli by sme založiť hnutie NAD - ... napríklad Národná Alternatívna Duma :) Ovšem nevylučujem, že by si našli páky... Ale ináč s tebou súhlasím, ľudia nepotrebuj ďalšie strany, ale lepšie myšlienky.

Rasista budeš tak, či tak. Genetika je vec, ktorej sa dnes nedá vyhnúť, pretože sa používa, pretože je to problém globalizácie.
V tej dileme - či mierne, aby sa mládež nevyplašila, alebo otvorene, aj keď menej efektívne, zastávam už jednoznačne druhú verziu. Ak sa mládež "vyplaší" a nepochopí, vôbec ma to nebude mrzieť - bez preháňania, im budú černoši rozbíjať huby, strielať im do brucha, im budú podrezávať krky. Tí, čo nepochopia slová, si zaslúžia taký úbohý koniec.
V tomto už nejestvuje najefektívnejšia taktika, existuje iba najotvorenejšia, najpravdivejšia taktika. Je to to najlepšie, čo pre tých mladých zmätkov možno spraviť.

Ćo sa týka ich "európskych hodnôt" - vieš, aj tie sú teraz postavené na prísune peňazí a slubov. Ak sa skončí predstava vybudovania skvelého dokonalého amerického kapitalizmu, tak aj "euróspke hodnoty" sa môžu u mládeže prudko zmeniť, vykryštalizovať. Napríklad sa môžu stať "bielymi európskymi hodnotami".
Slovko "biely" je proste použiteľné na všetko:)

A "hate-words" ma vôbec nezaujíma. Čo to je? V dnešnom svete plnom nebezpečenstva a nenávisti ešte aj nejaké hate-words? Prosím ťa, máme iné starosti, kulisy padajú.

baloo

len zgrupovanie do hnutí a strán sa zatiaľ ukazuje ako nevhodná metóda. Treba sa dať dokopy - ale ináč. Bez takej formy, ktorú spol. systém - štát, médiá atď. vedia zakategorizovať a preto sa im bude vymykať z rúk. Strany okrem umelého iedologicko - záujmového delenia ľudí slúžia v podstate aj na to: tú skupinu, keď už existuje sa už potom dá držať pod kontrolou. Cez financovanie, audity, preverovaním atď. a v prípade potreby treba len pár osôb vymeniť a celá skupina dostane iný smer bez ohľadu na to, prečo členovia vstúpili.

Národná Alternatívna Duma :-))) to je dobréééé! No asi také dačo.

Ináč asi máš pravdu, len priateľka má zrovna nie vymyté, rozumné ale v týchto umelých hodnotách už vyrastené decká, ktoré síce sú doma aj v alternatívnych médiach aj im viac veria, ale aj tak sa napr. na všetko pozerajú ako na biznis, cez peniaze a aj keď si pozrú správy o imigrantoch, nevšimnú si, že napr. aj cez "hudbu" (hehe, to už dávno neni hudba, ale to je jedno) počúvajú samé černošské produkcie alebo iné formy dekadencie. Minule mi s hrôzou v očiach priateľka ukazovala klip Morcheeby, ktorý je vraj dcérin obľúbený - no totálny nihil. A to sú - opakujem - veľmi inteligentné, milé decká. A nerád by som videl práve jej dcéru znásilnenú a synov zbitých a podrezaných. Čisto teoreticky sa o tom polemizovať dá a vyhlásiť takéto ináč pravdivé výroky, že si zaslúžia taký koniec keď nepochopia tých, čo im hovoria pravdu. Ale tiež to neni také jednoduché.

Ľubov

Chápem Ťa. Žial,kto v dnešných časoch je schopný počúvať negerskú hudbu,je mi ľúto,Baloo....

Je to kruté,ale dostali ich.Pre nás tie deti sú stratené.

Norman

So stranami máš pravdu - je to systém, ktorý sa dá kontrolovať, preto je zavedený. A aj to, že ťa zo strany vytlačia, ak ju rovno nemáš celú kúpenú, ak nedržíš zdroj, to je fakt.
Stranícky systém je sám o sebe systém otroctva a neslobody, o tom nemožno pochybovať.

Čo sa týka vlastných génov - neboj, všetkých nepodrežú. Ja im dôverujem, aj tak neviem, kde presne sú :)
A čo je iná možnosť? Azda sa máme nervovať nad tým, do akej slepej uličky to lezie? Ona nie je slepá naozaj, len na konci je múr. A ten múr nakoniec povolí, len to nebude bez strát.

Hovorím, slovami sa dali veci meniť humánne doteraz, tak nejako - teraz si skôr treba vyložiť nohy na stôl a sledovať. Slová už nebude počuť, teraz už nie, už sa nebudú čítať. Ako možno ľutovať tých, čo boli doteraz hluchí? Veď to máš v celej histórii, tieto morálne a etické dilemy a každá nakoniec dala odpoveď, že sa s priebehom a odpadom treba zmieriť. Ale bacha to nie je fatalizmus, že to zle skončí, beda beda, nemá to zmysel. Práve naopak - jedro je zapustené, ono ovplyvní budúce paterny, vták fénix.

A čo sa týka detí a ich muziky - prosím ťa, čo záleží na ich handrách a povrchnom kreténizme, ktorý volajú kultúra? Len čo začnú lietať guľky, zrazom tie pičoviny z nich spadnú. Čo je pod tým, to je už každého osobná vec, ale uvidíš, možeš im veriť - budú sa zabíjať rovnako vehementne, ako naši dedkovia partizáni (moji nie) a podobní hnusní zmrdi. Uvidíš, akí budú hrdinovia aj hrdinské obete, nemaj strach.
Alebo teda neuvidíš, hm.

A keď to skončí, budú sa navzájom oslavovať, akí sú hrdinovia, a prehlásia celú predošlú históriu a predošlé generácie za vrece sračiek - áno, tí, čo dnes počúvajú negrov.
Tak to chodí, tak to vždy bolo, históriu treba naozaj chápať. Nemusíš tie priatelkyne deti vôbec ľutovať.

Dusanbe

"Tomasz Siemoniak" je meno toho polskeho zmrda, ked sa raz bude zistovat, kto nas to vlastne zatiahol do noveho kola zbrojenia ci dokonca do vojny:

„My politici a médiá by sme mali verejnosti povedať, že obdobie desaťročia mieru v Európe po skončení studenej vojny sú minulosťou,“ povedal minister v Żagańi na juhozápade Poľska, kde spolu so Stoltenbergom a s ministrami obrany Nemecka, Nórska a Holandska sledoval prvé veľké cvičenie nových síl veľmi rýchlej reakcie NATO (Very High Readiness Joint Task Force – VJTF).

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/358897-mier-v-europe-je-minulostou-t...

Dee

V Německu se 200 Afričanům podařilo zabránit policii, aby deportoval 23letého konžského.migranta , obklopili hlídkové vozy, které měly odvézt mladého muže a poškodily je. Po masivních hrozbách byla deportace nakonec zastavena,
z 02.05.2018 14:28 http://www.krone.at/1702017

Náhodný okoloidúci

Dopustili sa útoku na verejného činiteľa, poškodili verejný majetok. Všetkým zrušiť azylové konanie a poslať ich domov. VŠETKÝCH! Nie deportovať, ale repatriovať - vrátiť ich do vlasti.

Dee

Přesně tak, souhlas, jenomže neudělají to.

Norman

hej, dobrý postoj, dík.

Dee

A pak že tu nejsou ...
Auto v Havířově srazilo azylanta, řidič ujel.
dnes 09:12 K vážné nehodě došlo ve středu odpoledne poblíž azylového střediska v Havířově-Suché na Karvinsku, auto tam srazilo 34letého Tunisana, který jel na kole.
http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=470979&sznu=8h9FTIe2BeVjOmM4&sId=966

nové