Cigán zabil mladú Írku. Íri z toho majú napodiv priam orgastický kŕč

Vo Veľkej Británii každý druhý den je zabitá žena. O znásilneniach už asi ani presne nevedú štatistiky. Dôvodom sú hordy prisťahovalcov, hlavne z Afriky a  Blízkeho východu. To je ale politické tabu.

Až teraz sa ponúkol prípad, ktorý sa môže škandalizovať - páchateľom (pravdepodobne) je totiž prisťahovalec z Východnej Európy. Na toho sa štvanica robiť môže. Je to síce Cigán, ale to Briti až tak nerozlišujú, presnejšie povedané - politická korektnosť tam to nepozná. Takže môžu hysteričiť.

Všetka ta frustrácia za násilie nielen voči ženám, za hrozivé pomery na uliciach - všetko sa to kanalizuje do tohto prípadu. No, minimálne v našich správach to tak vyzerá. Popravde, je mi jedno, čo píšu írske noviny, nech si Cigánov naháňajú, prípadne aj tam žijúcich (bývalých) Slovákov. Ale sa čudujem, prečo tento prípad tak veľmi rozoberajú naše média. To je čistý masochizmus, to je zas tlak na Slovákov - pozrite sa, vy ste na príčine všetkého zla na svete, od biedy až po holkauzu.

A na chudáka Chovanca, ktorého zavraždila belgická polícia priamo pred kamerou v cele, na toho už každý zabudol. Lebo to nebol černoch, arab, ba ani Cigán - len Slovák.

 

 

 
ilusion

Nemám k tomuto prípadu zatiaľ informácie okrem tých z Markízy, aby som sa mohol seriózne vyjadriť, ale tipujem na ďalší false flag v súvislosti s americkou zmluvou.

Je to asi odkaz na na smrť našej učiteľky Violy, ktorá si to vraj urobila sama. Smejú sa nám do očí.

nové