Dvesto cigánskych extrémistov zranilo 7 policajtov

V nedeľu v Rudňanoch (okres Spišská Nová Ves) napadlo  dvesto rozzúrených cigáňov policajnú hliadku. Tá tam bola privolaná na ochranu jednej cigánskej rodiny, ktorá bola podla hlásenia ohrozovaná na živote, ale bola napadnutá nakoniec sama. Preto musel privolať posilu a nakoniec tam čelilo útoku nepríčetného davu až 22 policajtov. Políciu volal o pomoc aj vrátnik neďalekej firmy, ktorý musel napokon pred zgerbou zutekať. Čo je ozaj perverzné - osadníci poškodili aj sanitku, ktorá prišla do osady k tehotnej žene, ktorá začala rodiť. Keď novorodenca do vozidla naložili, osadníci kameňmi útočili aj na záchranárov! Dokáže niekto pochopiť také správanie? Ani potkany sa takto nesprávajú.

Noviny priniesli video, na ktorom vidno dav hádžuci kamene a iné predmety. Okrem toho , ako vždy pri podobných situáciách, cigáni kričia rasistické a vulgárne nadávky, z ktorých "bieli kokoti" je asi najbežnejšie. Prepletené s výzvami na boj a zabíjanie. To video stojí za dobré pozretie, pretože ak sa nebudeme brániť, takto budú vyzerať onedlho bežne aj naše ulice.

Ďalšie zdroje:

http://www.ta3.com/clanok/1066787/pri-velkych-romskych-nepokojoch-na-spi...

http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/romovia-sa-v-osade-pobili-medzi-sebo...

Policajti museli niekoľkokrát vystreliť do vzduchu. Boli naozaj ohrození a je skôr podivuhodné, že to ešte zafungovalo. Pištole policajtov ešte vzbudzujú určitý rešpekt - bežní občania ale strelné zbrane nemajú.

Niekoľko osadníkov bolo zaistených, ale aj tak je hanba slovenskej polície, že toto dopustí a neurobí poriadok na mieste. Keď občania slušne demonštrujú na námestí, naženie tam Kaliňák  stovky plne vyzbrojených policajtov a desiatky tajných. Vtedy im nie je ľúto nákladov - ale na spacifikovanie nepríčetnej čiernej lúzy, na to nemá nik na polícii odvahu - ani úradníci hore, ani tí mlandravci dole.

To bolo 200 čiernych ožratých extrémistov, ale treba pripomenúť, že ich tu máme okolo pol milóna a ožratí sú často. Dnes sú pod vplyvom prívalu černošských a arabských imigrantov v situácii, ktorá ich môže prudko aktivizovať. Tušia, že je koniec toho nenormálneho stavu, keď ich štátna moc obchádzala po špičkách, tušia, že ak sa bude musieť riešiť situácia v Európe s imigrantami, tak sa potom plynulo prejde aj na cigáňov. Máme tu teda takýchto starých "utečencov" už dnes okolo 500 000, nových v žiadnom prípade neberieme.

 
Norman

K tomuto článku na Pravde bola "debata uzavretá" - nie je tam nič, zrejme bola uzavretá preventívne.

http://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/363457-dvesto-romov-napadlo-tehla...

Ani sa nemožno čudovať.

Sám by som nevedel, čo má naša vrchnosť a masmediálny aparát robiť. Vlastne vedel: Majú priznať farbu o cigáňoch. Je to etnický problém, je to genetický problém. Nedá sa to vyliečiť žiadnymi ústupkami a žiadnym balením do financií - vtedy ten nádor ešte rýchlejšie narastá.

Pokiaľ viem, nádory v ľudskej medicíne sa liečia vyrezaním, a ak to nejde, tak izolovaním.

Ema

Teda v tom zmysle, že policajtov treba opäť dovzdelať v oblasti ľudských práv - tento raz vo verzii, že je ľudským právom Cigána dobiť štátneho policajta, pretože je to biely kokot.

Kolodej

dáma, aspoň použite zdrobneninu. Kokôtik vyzerá oveľa lepšie :)

Ema

...Dubovcovej osadníckych chránencov z videa v článku, s ktorými zdieľa názor na políciu.

Kolodej

to som si vydýchol :)

nové