List z dače

Milý Barack,

píšem ti z dače, kde trochu relaxujem a premýšľam. Lebo akosi mi niektoré veci nedajú pokoja. Keď sa tak pozerám na mapu, vidím, že vlastne všade okolo našich hraníc (okrem tej strany, kde je Čína alebo more) sú Vaše vojská. Začína to vyzerať, ako keby ste nás chceli obkľúčiť, a ako si si iste všimol, nerobí to dobrú krv. To sa medzi priateľmi nerobí. Preto som sa rozhodol, že to napravím.

Aby to bolo fér, ako za starých čias. Nariadil som mojim chlapcom, aby na Kubu umiestnili práve toľko rakiet, koľko máte Vy v Európe. Ako hovoríte u Vás, fifty-fifty. Barack, neber to, prosím, v zlom – naozaj v tom nie je nič osobné. Ale medzi priateľmi má byť poriadok. Bude to ako kedysi, nikto nebude môcť povedať, že ten druhý má nejakú výhodu a obidvaja budeme môcť opäť dobre spávať. A na znak dobrého priateľstva, o ktorom ma vždy ubezpečuješ, môžeme pri tej príležitosti napríklad založiť spevokol, ktorý bude spievať rovnako rep ako aj častušky, prípadne repovať častušky o repe, či rope.

Ako zvláštny dar prezidenta RF Vám pri tejto príležitosti usporiadame turné u Vás tak obľúbenej skupiny Pussy Riot po Vašich kostoloch, kurence zabezpečíme a na deň vďakyvzdania aj moriaka. A celé to zapijeme dobrou vodkou alebo Tvojou domácou barackovicou, ktorú páliš v čiernej pálenici v záhradke za bielym domom.

 

S priateľským pozdravom,

 Tvoj

 Vladimír Vladimírovič

 

barack putin 

 

Čo poviete, nebolo by pekné, keby Vladimír Vladimírovič poslal Barackovi takýto list? Nebolo by to logické, adekvátne, férové, keby niečo také urobil?

 

A čo myslíte, prečo doteraz taký list neposlal? Vie to mne nevzdelanému niekto vysvetliť?

 

baloo

Ďuri Švarc môže kludne byť guvernérom "národnej" banky ukrainy. Hehe - či nie? Kedy už jeho telýčko kazarská materská zem príjme?
http://en.apa.az/xeber_george_soros_may_be_appointed_head_of_na_220617.html

Norman

Jasná propagácia hnutí. Ako sa volajú ... no proste hnutí.

Ale pekný obrázok. Možno ani ja by som o moc lepší nenakreslil.

Náhodný okoloidúci

Chlapa poznáš podľa skutkov, nie podľa rečí. Vladimír Vladimírovič nereční viac ako je nevyhnutné, on radšej koná.

A tutok jeden odkaz len tak, pre pobavenie sa:
http://www.tomatobubble.com/putin_obama.html

Dusanbe

ale povedal by som, ze toto moze byt vysvetlenie:

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/339845-spojene-staty-a-kuba-zacnu-no...

Kuba pragmaticky vymenila moznost vecsieho zblizovania sa s Ruskom za uvolnenie USA-ckeho politickeho a najme ekonomickeho tlaku na nu...

nové