Pávy tyrana zbavené

Najprimitívnejšia forma propagandy v západných korporátnych médiach padla na úplné dno, keď nás začali ideológovia pôsobiaci priamo v Kyjeve oblažovať informáciami z opustenej rezidencie prezidenta Ukrajiny v Mežyhirji. Pravicové plátky sa predháňali v pohoršovaní z osobného luxusu (bývalého) popredného predstaviteľa štátu, ako keby sme tu fakt mali október 1917.
 
Mal tam veteránske autá nevábneho vzhľadu, Faberžého vajco v počte jeden kus a dokonca zoologickú záhradu s pávmi. Aj akési kozy väčšieho vzrastu, asi prekŕmené.
Šťastní Ukrajinci sa následne dozvedeli, že pávy boli oslobodené a prevezené do Kyjevskej zoolohickej (pardon, zoologickej) záhrady. Urrráá! 3x Slavaukrajííne! 3x.
Všetko vďaka majdanu.
Na kozy reč neprišla.
 
Skutočná komédia sa však odohrala v parlamente. Prezidentskú vilu v Mežyhirji ZNÁRODNILI. To bolo po prvý raz v histórii ľudstva, čo bol štátny majetok znárodnený.
Možno bude následne privatizovaný, keď MMF nariadi.
 
Mežyhirje nie je Janukovičov majetok (položka Administrative and residential buildings), ale v rámci tejto lacnej zábavky pre lúzu sa môžeme pozrieť na rezidencie prezidentov USA.
Je tá Ukrajina veru chudobná.
A ešte len bude.
Autor: 
téma: 
slaven1
Hry v Soči boli boli ukončené, zábava môže začať. Mimochodom Fiča, na tlačovke vysielanej TA3 počas zatváracej slávnosti Soči,  ohlásila nejaké zmeny v ústave, tak som zvedavý čo zamýšľajú http://www.ta3.com/clanok/1035604/fico-sa-chce-dohodnut-s-opoziciou-na-z...
sword
No,veru,co zamyslaju. Vo svetle vsetkeho toho bordelu v poslednej dobe ma nevie opustit divny pocit z nedavnej ,,nahlej,, navstevy nasho Fizzo vo white house,kde bol so svojou suitov bolsevikov na audiencii u tmavej marionety,drzitela nob. ceny za ......to je fuk. 
Stefan
Každopádne nemali by ste byť k naším aj zahraníčným presstitútkam až takí tvrdí a neľútostní. Veď konečne vo svojích kydoch učinili značný pokrok. Kedysi o Rusoch a "rusoch", zahrnuvších do toho označenia aj ukrajincov podľa potreby propagandy, hovorili a písali, že keď si ich vraj chceli ako na správnych slovanov sluší, patrične uctiť, prevláčali na ich počesť koberec z miestnosti do miestnosti. Čo naši presstitúti pyšno a pohrdlivo okomentovali. A že v prijímacej miestnosti kde mali ten jeden prevláčaný koberec namiesto záclon mali na oknách noviny značky "Pravda" a "Komsomol". A dnes ajhľa aký pokrok! Nie síce v takzvanom "russku", ale v myslení naších presstitútok. Nečakal ich koberec, ale prepychovo zariadený palác!