Vodca WJC: “Všetci Európania, ktorí chcú zachovať Európu, sú zlí”

David Duke

Každý Európan, ktorý sa odvážil hlasovať za akúkoľvek stranu, ktorá má za cieľ zachovať homogenitu Európy “dáva svojej krajine zlé meno.” Vyhlásil to vodca Svetového židovského kongresu (World Jewish Congress – WJC).

V ďalšej úžasnej vlne nehorázneho židovského rasistického pokrytectva prezident WJC Ronald Lauder povedal, že “Európski voliči riskujú dobré meno svojich krajín,” keď volia takzvané “krajne pravicové strany a politikov” – čo zo Židovského uhla pohľadu znamená kohokoľvek, kto má záujem o zachovanie Európy pre Európanov.ronald-lauder

Absolútne pokrytectvo tohto výlevu je zrejmé pri pohľade na rasovo a geneticky založenú imigračnú politiku štátu “len pre Židov” Izraela, pokračujúce a nenávistné rasistické výlevy popredných Židov zo strany cirkvi aj štátu, rasovo založené manželské zákony, odmietanie ošetrenia žiadateľov o azyl bez ohľadu na akékoľvek medzinárodné právo a vražedné etnické čistky praktikované “len pre Židov” štátom proti Palestínčanom – toto všetko je fanaticky podporované Lauderom a jeho kolegami zo Svetového židovského kongresu.

“Jediná osoba zastupujúca krajinu jej v krajnom prípade môže dať zlé meno,” povedal Lauder pre Associated Press. “Keď ľudia volia svojho zástupcu do parlamentu, mali by sa opýtať samých seba: Koho naozaj chceme, aby nás reprezentoval? Kto má byť tou tvárou krajiny, ktorú chceme aby ostatní videli?”

Associated Press potom k Lauderovej poznámke pridal vetu, kde píše: “Májové voľby do Európskeho parlamentu priniesli úspech krajne pravicových strán, najmä vo Francúzsku,” čo je odkazom na úspech Národného frontu v tejto krajine.

Pohľadom cez prizmu Židovského supremacizmu, Židia, ktorí chcú zachovať Izrael pre Židov sú “dobrí”, ba dokonca “svätí”. Ak chce zachovať niekto iný svoju krajinu pre svojich ľudí – týka sa to najmä Európy – sú “zlí” a dávajú “svojmu národu zlé meno.”

Lauder, ktorého organizácia formálne reprezentuje všetkých svetových Židov – takže väčšiu autoritu budete ťažko hľadať – nekončí. Tento vodca svetového Židovstva tiež “poukázal na hrozbu od radikalizovaných moslimov vracajúcich sa zo Sýrie a Iraku.”

Irónia tohto útoku spočíva v dvoch skutočnostiach:

Po prvé, práve Židovské organizácie v Európe a Amerike boli na čele presadzovania politiky “otvorených dverí” pre všetky Západné národy (pričom samozrejme vo vlastnom štáte Izrael presadzujú opačnú politiku) a teda v skutočnosti sa teraz sťažujú na jav, ktorý z veľkej časti vytvorili sami.

Po druhé, práve konflikty na Blízkom Východe, na ktoré sa Lauder odvoláva, boli v prvom rade vytvorené a generované sionistickou lobby v Európe a Amerike.

Ohromujúca irónia – a “chucpe” – vodcu Svetového Židovstva, ktorý teraz viní Európanov za politiku, ktorú stvorili sionistickí fanatici Židovského supremacizmu. Poskytuje nám ďalší náhľad do paranoidnej a totálne skazenej mysle Židovského supremacizmu. Ukazuje nám, prečo nikdy nebude svetový mier, kým táto zlovoľná sila nebude definitívne zvrhnutá.

Autor: David Duke

 duke-on-video
 
 
 
 
 
 
zdroj: prop
Odin

Nepleťme si pojmy a odlišujme Žida a Sionistu, odlišujme sionistu a agresívneho sionistu z Izraela.
Myslím si, že bratia Židia by mali si konečne začať spytovať svedomie a priznať si, že agresívni sionisti z World Jewish Congress
http://www.worldjewishcongress.org/en/news
robia slušným pobožným Židom ako Baruch Mayers iba hanbu! Arogantné vyjadrenia typu
http://www.worldjewishcongress.org/en/issues/1
Anti-Zionism = Anti-Semitism
Židom škodia a dávajú za pravdu aj tým najpatologickejším antisemitom, tárajúcim o svetovom Židovskom sprisahaní. Lebo ak platí táto rovnica a vyjadrenia v tomto článku, z premisy Žid = Sionista vyplýva taká definícia Žida, že aj človek nemajúci problém s Baruchom Mayersom musí dať týmto teóriám za pravdu! Články typu
http://online.wsj.com/articles/europes-alarming-new-anti-semitism-141227...
alebo
http://www.worldjewishcongress.org/en/news/15159/jewish_leader_far_right...
musia evokovať každému premýšľajúcemu Gójovi veľa otáznikov. Neplatia podobné úvahy aj extrémistoch na politickej scéne v Izraeli? Majú sionisti nejaké privilégiá v svetovej politike, sú naozaj nekritizovateľní?
Rovnica Anti-Zionism = Anti-Semitism dáva možnosť odvodiť naozaj škandalózne premisy.

Le Bleu

Vo Washingtone, na zraze JFNA - Jewish Federations of North America, ďalšej takej podivnej.. metastázy. "The Islamic State of Iran is not a partner of America. It’s an enemy of America and it should be treated as an enemy!"
No comment.

O podobnom "spolku" a pod.:
http://davidduke.com/racism-cant-criticize-jewish-racism/

xx

Barbara Lerner Spectre, ktorá stojí na čele vládou financovanej židovskej študijnej skupiny vo Švédsku, nedávno vyhlásila čosi veľmi pozoruhodné. Pozoruhodné preto, že ona nepripisuje protižidovské postoje iracionálnym predsudkom, ani moslimom, nenávidiacim Izrael, ale hovorí, že príčinou je "vedúca rola", ktorú Židia zohrávajú v hnutí za multikulturalizmus. http://www.youtube.com/watch?v=k2Vq_e2Z1ug
Židovská aktivistka Anetta Kahane chce zničiť Európu ne-Európskou imigráciou http://www.youtube.com/watch?v=QuYKtwnzG7M
Rabín Baruch Efrati: Islamizace Evropy je správná věc
http://deliandiver.org/2013/06/rabin-baruch-efrati-islamizace-evropy-je-...
Izraelští experti: Islám přebírá vládu nad Evropou a Evropa si za to může sama
http://eretz.cz/2013/05/izraelsti-experti-islam-prebira-vladu-nad-evropo...
Americký viceprezident Joe Biden: Židovští představitelé prosazují sňatky homosexuálů
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2931-americky-vicepreziden...
Multikulturalizmus nie je pre Izrael, hovorí Leibler
http://www.prop.wz.cz/multikulturalizmus_nie_je.htm
Židia chcú zachrániť Európu tým, že ju povedú k multikulturalizmu.
http://www.zvedavec.org/komentare/2010/10/3991-multikulturalizmus-prospi...

nové