Vyhráme voľby, nech vás komediantov medzi novinármi dobre trafí

Treba povedať, že Fico dokáže zaťať. 

"Vyhráme voľby, nech vás komediantov medzi novinármi dobre trafí"

Takto pekne sa vyjadril. Samozrejme, myslel šľak trafí, ale novinári hneď podsúvajú Kuciaka. 

"Odmietame útoky Roberta Fica na novinárov. Už jedna vražda je príliš".

Tiež si myslím, že už jedna vražda je príliš. Kohokoľvek. Najmä vraždy bezbranných invalidov a starších ľudí, ktoré robia hnedastí asociáli. 

Čo sa týka novinárov, sú to ľudia ako každý iný. Nie sú nedotknuteľní, ako vidno, sú zraniteľní. V dnešnej dobe sú to navyše predajné bezcenné figúrky, s ktorými si každý môže robiť, čo chce. Každý, kto zaplatí. 

Táto spoločenská spodina sa chce pohoršovať? Sťažovať? A kam, do Washingtonu? Do Bruselu? Do Budapešti? Na lampáreň?

Myslím, že mnohých z nich ten šlak naozaj trafí.


 

Náhodný okoloidúci

Tí pajáci, čo sami seba neviemprečo označujú za novinárov, zjavne nie sú schopní sebareflexie. Otázka ale je, do akej miery aj veria tomu, čo píšu, a do akej miery to robia len pre peniaze.

Roland Edvardsen

Novinári sú jedna z najväčších škodných v našej krajine. Horší ako politici, za tým si stojím. Musím sa smiať z toho terajšieho honu na Danka. Akože Danko si to možno aj zaslúži, ale nie za tú prácu. Nech mi nikto netvrdí, že Danko je v tomto nejako výnimočný. Obyčajná fraška toto, nič viac.

Norman

nik nezíska také miliardové firmy, ako on, len tak, poctivou prácou. Ale idú ho na pove zhodť doslovne kvôli vtáčiemu hniezdu, kvôli búde za pár drobných, zneužitiu dotácií. To z politiky robí frašku.

afinabul

NAKA objavila tzv anonymné udanie na organizátorov protestov "Za slušné Slovensko", tesne pred 17/11, pritom vieme, že už cez leto podal podobné spisovateľ Gustav Murín = NAKA nekonala.
Nástupca Straku, Šeliga sa vyjadril, že to bolo divné aj príslušníkovi, ale vraj prejednať anonymné udanie mu prikázal nadriadený. Na základe prešetrovania sa iniciovala akcia SME, N, hercov, Gála ..., že NAKA perzekuje tzv "študentov". Na nátlak slnkoguerily NAKA prestala študentov vypočúvať. Niekto zo Smeru sa vyjadrí, vraj udanie /to posledné pred 17/11/ prišlo zo strany SaS. Šeliga hovorí, že deduško Soros nevie kde je Slovensko. Farská hovorí, o Orbánovi ...

Norman

že to bolo samoudanie (človek zo SaS, vraj), k tomu vedie aj motív - chceli oživiť cirkus práve pred 17 novembrom.
U nich je to bežné, také "rafinovanosti". Nik nekreslí na steny hákové kríže toľko, ako samí židia. To len ako príklad.

No, nechcem podliehať omylu, ale ľudí síce na námestie dostali .. ale zasa nič. Ako napísal Blaha - To bolo všetko? Nie je im to na nič. Slovensko je naozaj čierna diera - ale z dôvodov, že sú tu úplne prehnité "kultúrne elity". Alebo nedozreté - namiesto prirodzených národných elít sa tam rozvaluje kal.

nové