Sorosove špinavé peniaze a klapky na očiach

Len stručne.

Ako je možné, že protestujúcim, ktorí na námestiach žiadajú odchod vlády ÚDAJNE skorumpovanej a spriahnutej s talianskou mafiou nevadí, že organizátori protestov sú napojení na Sorosove špinavé a krvavé peniaze získané podvodnými menovými manipuláciami na burze? Soros pred rokmi zdevalvoval britskú libru, čím znehodnotil úspory Britov o nejakých 15 % a sám na tom zarobil ťažké miliardy, vážne svojimi finančnými špekuláciami poškodil napríklad Thajsko, ktoré mu zakázalo vstup, ale aj iné štáty. Vo vyspelej civilizovanej spoločnosti by bol pokladaný za zločinca a vyvrheľa, jeho peniaze by boli ohodnotené ako príjem z trestnej činnosti a bol by za mrežami na doživotie alebo kmital niekde v uránovej bani, ale na Slovensku mu podaktorí zobú z ruky a lámu sa pred ním v páse - najviac tí, čo majú plné huby slušnosti.

To jsou pagadoxy, ako by povedal nemenovaný český dramatik.

Norman

Čo si myslí dav, je vlastne úplne nepodstatné.
Prvotní sú manipulátori, ktorí vytvoria slogan, v tomto prípade "nedôvera vláde". Ten implantujú davu a potom v pozadí pohnú figúrkami koalície, ktoré sú hlúpo prekvapené, čo všetko o nich niekto vie a teda nie sú schopné sa ani najmenej brániť.
V podstate rovnako zbytočné bolo moje uvažovanie tu posledných pár dní, čo by mali poslanci spraviť - nie je ťažké prísť na to, čo by mali, ale oni nemôžu, pretože sú doslovne ako pred namierenou hlavňou pušky. Demokracia je naozaj len divadlo, aj teraz sa to dá pekne vidieť.
Pravda, dav to nechce vidieť ani najmenej.

ps. (aby sme nezabudli) implantácia sa udiala v tomto prípade cez zámernú vraždu, objednanú manipulátormi.

vrbovčan

dali trestné oznámenie na neznámeho páchateľa v súvislosti s Matovičovým prerieknutím o "míľniku, ktorý dosiahli vraždou".
Tu je časť vyhlásenia ĽSNS:

"V tejto súvislosti musíme verejnosť upozorniť aj na fakt, že na rokovaní Osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti SIS, ktoré prebiehalo v utorok 6. marca 2018 v utajenom režime, zazneli zo strany najvyšších predstaviteľov SIS doposiaľ nemedializované informácie súvisiace s vraždou mladého novinára. Žiaľ, zákon členom tohto utajeného výboru (za ĽS Naše Slovensko je ním Marian Kotleba) nedovoľuje tieto, zatiaľ utajené, informácie zverejniť. Môžeme zverejniť len toľko, že nové informácie prezentované riaditeľom SIS Ing. Antonom Šafárikom boli natoľko závažné, že môžu spôsobiť podstatný zvrat v celej kauze. Preto vyzývame verejnosť, aby nenaletela na vlnu mainstreamového populizmu, najmä zo strany treťosektorovej opozície, ktorá už dopredu vyzýva na vyvodenie politickej zodpovednosti za vraždu novinára. Je možné, že udalosti sa v najbližších dňoch vyvinú nakoniec úplne inak, ako laická verejnosť, odkázaná len na správy z mainstreamových médií, očakáva.

Ing. Milan Uhrík, PhD.
poslanec NR SR
podpredseda ĽS Naše Slovensko"

Matovič dnes oznámil, že polícia u neho robila domovú prehliadku.
Ja to ani nechcem povedať nahlas. Pochybujem, že by to bolo v súvislosti s vyšetrovaním jeho ekonomickými deliktmi, ako Gašpar povedal. Lebo v týchto dňoch asi ťažko majú na také veci čas a súdnosť. Zostáva jediné. ????
Nemôžem to ani vysloviť. Nejde mi to z klávesnice. Nejde. Nejde.

Norman

to je bežná formulácia,
ale kotlbeovci už minule naznačovali informácie z bezpečnostného výboru ... ale moc im neverím a ak, tak idú dosť s bubnom na zajace.

Norman

včera
https://www.youtube.com/watch?v=1PZ0QllKZ8U

nech si každý urobí sám dojem.

Norman

No práve, takto v prvom priblížení kotlebvci nabehli na blbosť.
Ale, na druhej strane, je dobre, že Matovič stále spája "fašistov" Kotlebovcov so Smerom. Ulahčí tak prerod ako voličov Smeru, tak aj voličov kotlebu. Každé spomínanie "fašistov" kotlebovcov , omielanie, premielanie vo verejnom diskurze, je len k dobru.
Za povšimnutie stojí, že Matovič hovorí o miliardách, za ktoré sa vraj dajú kúpiť poslanci, ale zabúda na miliardy Sorosove, za ktoré si kúpili ich samých, za ktoré si oni kúpili poslancov Hídu (ako sa tam ktosi správne spýtal).

Pharmy

Tiez hodnotim kladne pouzivanie slova "fasisti" Matovicom. Zaradil sa tak medzi tych roznych antifa degeneratov, lavicovych extremistov a hysterickych zidov, ktori ho pouzivaju v diskusii na osocovanie nazorovych oponentov :)

Matovic odpovedal Kotlebovcom trefne, spravne argumentoval vyrokovou logikou a na prvy pohlad sa zda, ze sa Kotlebovci strapnili. Za dolezite vsak povazujem, ze okusil vlastnej mediciny t.j. bezociveho obvinovania a mnohi si teraz budu spajat jeho meno s vrazdou alebo profitovanim z nej :)

Náhodný okoloidúci

Znie to zaujímavo, ale na stránke ĽSNS som nič také nenašiel.

senil

Ľudia toto je nezmysel. Veď druhoa treťou stranou na Slovensku sú Sulík a Matovič. To sú viac euroskepticeké strany ako Fico. Fico je krotký, má silné reči, inak bude brusel počúvať. Nedáva zmysel aby Soros zvrhol Fica a dostane nemiesto Sulíka, Matoviča a Kollára. na druhú stranu Soros má veľký vplýv a možno ho proste baví destabilizovať krajiny. je to jeho koníče, neviem... http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

Norman

Sulík a Matovič nie sú euroskeptické strany.
Matovič je bezcharakterný blázon

Sulík je bezcharakterný oportunista. Pamätáme len nedávne Sulíkove názory, tie pôvodné, na začiatku. Okrem toho tu nejde o jeho postoj voči určitým finančným ťahom Bruselu - tu ide o vážny sociálnoinžiniersy projekt anglosionistov (zavalenie Európy nebielym etnikom so všetkými fatálnymi dôsledkami) - tomu typ ako Sulík nebude potom schopný odporovať.

Kolár bol myslený ako umelá kontrolovaná opozícia, ten je plne v ich moci.

Fico je relatívne kompromisnícky, ale v poslednom čase ho situácia donútila do jednoznačnosti a do jasného odporu voči Bruselu. To, že robí privela kompromisov, bolo len dojem, ktorý celý čas šírili média. Vrátane cieleného zdeformovania jeho aktivity okolo "jadra Európy".

Čo sa týka toho vtipu na koniec, že možno to Sorosa baví, destabilizovať krajiny - ľudia, nepodcenujte ich globálne mocenské, nábožensko fanatické a supremacistické ambície. Ja viem, že ako slovanom je vám ťažko sa vžiť do ich myslenia, ale keď si predstavite to najhoršie, čo v sebe máte, a znásobite to desiatimi, potom sa k tomu ako tak priblížite.

Aman Againsttime

Tiež som sa pobavil na tom, že niekto považuje Matoviča a jeho suterén, teda párdóóón, stranu za euroskeptickú. OĽANO je veľmi pochybná sorta (nie zrovna veľmi inteligentných) ľudí ideologicky absolútne pre nás neprijateľná.

Pokiaľ ide o SaS, tak netreba zabúdať, že SaS nie je len Sulík. Preboha, veď je to strana, ktorá k sebe zobrala Romanu Schlesinger!!! Už len táto jedna jediná skutočnosť musí byť pre súdneho človeka totálne diskvalifikujúca - bez ohľadu na to, čo povie Sulík. :-D

Soros je jasný sociopat a fanatik. Treba to stále pripomínať - vládnuca globalistická elita je silne ponorená do slobodomúrárstva, kabaly, okultizmu a obdobných psycho záležitostí. Rovnako značnú časť z nich tvoria najrôznejší perverti (Clintonovci sú napr. poprepletaní s pedofilnými sieťami, znásilňovač Bill teda určite, a Hillary to prinajmenšom všetko kryla). Títo ľudia sú veľmi nebezpeční - a chorí.

Norman

Ako tu opakujem v poslednom čase, ľudia zabúdajú, s akou sektou globálnych rozmerov majú do činenia.

Treba si aj uvedomiť, že tradícia odporu voči tejto (anglo)sionistickej sekte nieje tá hektická reakcia, ako ju každý pozná po 1. svetovej vojne, rovno povedané nacionálny socializmus, ale je to seriózna predvojnová a viacstoročná tradícia bielej európskej kultúry. Túto tradíciu chcú jej odporcova umele zavrieť do formy narýchlo polepených hnutí medzivojnového obdobia, ale to nie je jej pravá tvár. Je pravá tvár je snaha o klasickú spoločnosť, aká sa budovala aj celé 19. storočie - a chcelo by to ešte veľa písať o týchto veciach, aby sa to ľuďom priblížilo.

nové