Aman Againsttime

komentáre

Aman Againsttime

Títo dvaja sú jediní v LSNS, ktorých ako tak uznávam. Uhrík je sympaticky pôsobiaci, dobre vyzerajúci a vzdelaný chalan, ktorý by mal byť omnoho viac sebavedomý a rázny (vzhľadom na spomenuté kvality) než je. Treba sa zbaviť tej ustráchanosti a trochu nabrať nejakú tú tvrdosť.

A pani Grausová má v sebe sympatický zápal a tiež vie ako tak rozprávať i argumentovať (tiež vidno na nej, že je študovaná - konkrétne ide o doktorku). Pripomína mi niektoré staršie ženy v mojej rodine - národovkyne, takže i preto tá sympatia. :-)

Zbytok kotlebovcov (vrátane Kotlebu) však už radšej komentovať nebudem. :-)

Aman Againsttime

Ja rozumiem, prečo je istým ľuďom LSNS sympatická a cítia potrebu ju stále brániť (koniec koncov veď aj ja som ich volil). Dávnejšie som písal, že nebudem do nich kopať práve preto, že sú slabí - a kopú do nich všetci ostatní. Niekoho, kto je "váš" a zároveň slabý chcete skôr chrániť až obraňovať - to je úplne prirodzené. Môj postoj je však dnes už taký, že dnešná situácia je jednoducho privážna na to, aby sa tolerovala takáto slabosť v našich kruhoch.

Každopádne nepatrím k dogmatikom, ktorí by si robili z národných buditeľov totemy, o ktorých si myslia, že sú bez akýchkoľvek chýb (ako to svinsky podsúva HVRN). Rovnako uznávam, že Kotleba má obdivuhodnú výdrž, že ukázal istú pevnosť charakteru a usilovnosť, ktorú jednoducho treba oceniť.

Avšak prirovnávať tohto smiešneho ráčkujúceho panáka s cigánskymi fúzikmi a s príšerným oufitom, ktorý ani nevie poriadne vysvetliť, prečo je tá gender ideológia vlastne taká zlá (odpoveď "je to zvrátenosť" si môžem dovoliť asi akurát tak ja v diskusnom fóre, nie niekto, kto tu ašpiruje na to raz vládnuť, ak teda kotlebovci vôbec majú taký cieľ, že?) a ani ho nenapadne kontrovať feministickej krave Petrik, že rozdiel v platoch medzi pohlaviami je známy feministický hoax (a vysvetliť prečo), k našim národným buditeľom a velikánom ako Štúr, Hlinka, Štefánik, Tiso, a pod., tak to chce teda naozaj riadny matroš. :-D

Aman Againsttime

Len som chcel dodať, že s tou Mariou Callas som to predsa len dosť prehnal (nuž, niekedy som príliš emotívny a horlivý a začnem preháňať :-)). Neviem, koľkí z vás tu patria k tej čudnej menšine, ktorá má rada operu a operné hlasy ako ja, ale pre laikov - Callas bola vokálny génius, ktorý sa narodí možno raz za 100 rokov. AfD zase až taký dobrí nemôžu byť. :-)

 

Adekvátnejšie prirovnanie by asi bola Marika Gombitová alebo Lucie Bílá vs. Rolins (nech už teda ostaneme v česko-slovenskom priestore a najmä výlučne v pop-music, aby to bolo férové). :-)

Aman Againsttime

AfD je oproti kotlebovcom úplne iná liga. To je ako porovnávať Máriu Callas s Darinou Rollinsovou. :-)

Jednak si vedeli vybudovať imidž (ekonomických) odborníkov (a myslím, že aj naozaj sú, prečo nie?), čo považujem za veľmi podstatné, pretože to, čo každá ľudská bytosť najviac chce je predsa "mať sa dobre" a taktiež ukazujú, že istá forma umiernenosti a otvorenosti je dnes tou správnou cestou (líderkou strany sa po "na chlapčeka ostrihanej" Frauke Petry stala paradoxne o niečo ženskejšie pôsobiaca "lesbička"Alice Weidel (znalí vedia, prečo tie úvodzovky :-))

Umiernenosť a otvorenosť je naozaj cestou, pretože byť európskym nacionalistom dnes znamená byť konštantne častovaný politicky korektnými nadávkami ako "rasista", "sexista", "fašista" a pod. No a najlepší spôsob ako sa s tým vyrovnať je aspoň trochu využiť "kognitívnu disonanciu", kedy podobné nadávky zo strany libtardov budú vyzerať hlúpo a extrémne. Preto Salvaniho Liga severu mala na kandidátke i černocha - skutočne inteligentného negroida, ktorý chápe, že masová imigrácia nie je v nijakom prípade aj v jeho záujme (koniec koncov, my vieme, že existovali i čierni, arabskí či indickí národní socialisti).

A aj tento prístup pomohol Salvanimu nakloniť si toľko Talianov, pretože belosi v zásade dnes naozaj nechcú byť "rasisti" a "fašisti" - rovnako však nechcú stať sa menšinou vo svojej krajine, byť vystavení teroru zo strany mohamedánskej svoloče a vidieť ako sa ich unikátna kultúra stráca.

Preto dnes toľko ľudí bude na Západe voliť AfD, FN alebo Ligu severu, hoci je to "fašizmus" - avšak  fašizmus s "ľudskou tvárou" a s odborníkmi. Preto ten úspech.

 

Holé a horúce slovenské hlavy sa budú musieť ešte veľa učiť.

 

 

 

Aman Againsttime

No veď to som už spomínal. Niežeby v SMERE neboli žiadni diletanti a blbci a kopec vecí sa nedalo robiť i lepšie, ale v zásade tá strana ovláda, ako píšeš, technickú stránku veci - majú reálne skúsenosti a vedia vládnuť. No a ruku na srdce: to tu naozaj niekto verí tomu, že niekto ako kotlebovci by vedeli poriadne spravovať štát? Veď dokonca i národný socialista Magát ich musel vysmiať ako ekonomických diletantov, keď prišli s návrhom na odchod z EU. Toto sú jednoduchí ľudia z ulice a ich význam naozaj začína a končí pritom byť hlasnou trúbou, ale viac očakávať jednoducho nemožno. Dokým sa naozaj nenalejú niekde nejaký poriadne peniaze, tak sa obávam, že to stále bude len biedne divadlo.

A druhý problém je ako sa ešte títo národovci doslova vyžívajú vo svojej izolovanosti. To mi naozaj pripomína rôzne tie často spomínané menšiny (ale i slniečkárov ako takých), ktoré namiesto toho, aby sa snažili nejako prispôsobiť a ukázať v dobrom svetle pred ostatnými, tak sa ešte viac uzavrú do "getta", do svojej bubliny, s ich pravidlami a mindsetom bez toho, aby sa dostatočne konfrontovali s vonkajším svetom a pokúsili sa o nejaký zmier a dialóg. Pochopiteľne, rozumiem ich averzii, keď ich druhá strana vylučuje a stigmatizuje, ale totálna izolovanosť a odmietanie akejkoľvek spolupráce nie je a nikdy nebola riešením.

Aman Againsttime

Fico je najlepší premiér akého sme tu zatiaľ mali - teda od obdobia 2. samostatnej SR to platí na 100%. A netreba sa to báť takto otvorene napísať - obzvlášť teraz.

 

Fico ako súkromná osoba je jasný ľavičiar obdivujúci  Che Guevaru - avšak skôr takéto toho staršieho typu (chvalabohu) - nie je teda moja šálka kávy, ale dokážem sa nad tým povzniesť. Na ľavičiara je i celkom konzervatívnejší (ale zase nie takým tým upjatým, nechutným, pupušovsko-kádeháckym spôsobom. Naopak, podobne ako Putin alebo Trump si vybudoval imidž alfa samca, okolo, ktorého sa motá plejáda krásnych žien, skrátka James Bond :-). A chlap, ktorý by sa nad niečim takým pohoršoval a moralizoval podľa mňa nemôže byť v poriadku) a relatívne patriotický (hoci súhlasím, že v tomto smere by mal byť ešte zanietenejší, ale nesúhlasím, že by vôbec nebol, to naozaj nie je pravda, to mu krivdíš).  

 

Jeho najväčší problém je dnes vlastne to, že už je tak nejako za zenitom, časy najväčšej slávy už skončili a vidno trochu, že ani jeho to už tak nebaví, že postupne vyhorel. Ale to je do značnej miery i prirodzené.

Aman Againsttime

Inak, keď už som spomenul prechlastanú starú kobylu, tak tu je najnovšie videjko s ňou - aj so zbytkom štandardných degenerátov a psychopatov (a aj opičku si priniesli :-D: https://www.youtube.com/watch?v=87ddHO7yGtY Treba si to pustiť od 40.minúty, kde vyzýva k fyzickej likvidácii svojich odporcov.

Táto špinavá handra bola naozaj to najhoršie, čo kedy sedelo v premiérskom kresle - a ťažko ju asi niekto prekoná. Áno, Dzurinda bol zákerný zločinec, ktorý zruinoval Slovensko a iritujúci blbeček, na ktorého sa nedalo ani pozerať. Ale predsa len mal v hlave aspoň nejakú tú stabilitu a schopnosť aspoň trochu pôsobiť ako líder a samostatný človek. Ale táto fyzicky odpudivá, afektovaná, večne patetická, hašterivá, arogantná a hysterická žena bola jednoducho chodiaca katastrofa všade kam prišla a akoby stelesnenie tých najhorších mizogýnnych predstáv o ženách v politike. Jediné pozitívum bolo, že si bola schopná uvedomiť svoju neschopnosť a z parlamentu vypadla - avšak škodiť ešte stále neprestala.

Aman Againsttime

No, na druhej strane byť najlepším premiérom vtedy, keď medzi konkurenciou máš také "esá" ako malého čierneho kripláka a prechlastanú, labilnú kobylu zase nemohlo byť až takým náročným. :-)
Ale aj tak, Fico mal objektívne štátnické kvality a myslím, že história bude nakoniec na neho spomínať skôr v dobrom. Veľkou škodou však je, že nevyužil šancu stať sa niečím ako slovenským Orbánom. Možno to tu v našich slovenských podmienkach naozaj ani nešlo (veď to sám vidíš, koľko zmanipulovateľných kreténov tu žije).
Veru, zastávam sa toho SMERU a Fica asi až príliš. Je to totiž bohužiaľ výsledok mojej frustrácie z tzv. slovenskej alternatívy a národovcov. Jednoducho to už dospelo do bodu, kedy som nad nimi zlomil palicu. Bude sa musieť jednoducho začať pristupovať k veciam inak. Používať iné stratégie, naučiť sa vedieť spojiť i s "diablom", aby sa porazil nepriateľ a vedieť hrať na rôzne strany. Treba sa ešte veľa učiť.

Aman Againsttime

No vidíš, ja som dobre vedel, prečo neprísť. :-D

Aman Againsttime

No, dobre vieš, že ja som sa i v rámci mojej tvorby (preklady, vlastné texty, spracovania, atď.) snažil o istú pestrosť. Preto som tu mal článok i o starovekom Egypte, o transgenderoch či jednom feministickom seriáli - áno, išlo o okrajové veci, ktoré sa zdajú byť v porovnaní s analýzami nejakých veľkých globálnych konfliktov typu sýrska vojna, Rusko vs. USA, farebné revolúcie a pod. skôr banálnymi, proste môj osobný záujem, ale pointa je v tom, že keď chceme analyzovať sionistický vplyv naozaj dôkladne nemali by sa odignorovať i tieto pop-kultúrne oblasti a bioetiku, čiže oblasti môjho záujmu. Človek sa totiž k pochopeniu sionistického problému môžu dopracovať rôznymi cestičkami. Niekto skrz porozumenie fungovania bánk/svetovej ekonomiky, iný skrz rasovú problematiku a potlačenie jej spoznania vo vede, ďalší skrz štúdium 2.svetovej vojny, no a iní i skrz feminizmus, problematiku LGBTI a pod. - ako sa totiž hovorí všetky cesty vedú do Ríma. Takže preto si myslím že tá pestrosť tém je len a len sila. Ak sa niekto dopracuje k spoznaniu základného problému i skrz analýzu slepého čreva, tak prečo nie? :-)

Aman Againsttime

Ľubov, no, má atraktívne maskulínne rysy, takže ženy a buzeranti si prídu na svoje (aj keď Stankemu to nestačí :-D) ale pre nás ostatných bude podstatné či bude mať i dostatočne maskulinny mozog, niečo čo je dnes i v slovenskej politike dosť deficitné (že Galko a Kiska?) - lebo práve to je ten orgán, ktorý by mal byť u chlapa najpodstatnejší, že dámy? Pellegrini je niečo ako Macron - všetci chcú rozoberať predovšetkým jeho vzhľad a orientáciu - očividne i pre Slovákov to najpodstatnejšie, čím sa pri politikovi treba zaoberať, že? Musíme si ešte počkať, či ponúkne ako premiér niečo viac než povrchnú peknú tváričku.

Aman Againsttime

Ale trochu si to pamätám. Bol som tuším už vtedy na základke a pamätám si, že u nás doma a u babky sa často nadávalo na akéhosi krpatého bicyklistu a cigoša. :-)
Z Dzurindu sa stal fenomén, to nepochybne - a v rámci slovenských premiérov jednoznačne výnimočný. Na jednej strane úplný debilko, kripeľ od pohľadu, na druhej i zákerná, intrigánska krysa. Ono to väčšinou nejde dokopy, ale Dzurinda to naozaj dokázal skombinovať. Unikát :-)

Aman Againsttime

Nie, ja sa tak hodnotím len vo vzťahu k týmto úbožiakom. Nie som arogantný, ale inak som samozrejme (podľa mňa) tá najmilšia osoba, akú poznám. :-D Ale zároveň sú pre mňa príliš blbí a bezcenní na to, aby som im venoval akýkoľvek čas, ktorý sa dá stráviť i nejako užitočnejšie. Preto sa na odpad nepôjdem pozrieť.

Aman Againsttime

Presne tak. Jedným z najväčších problémov týchto našich národných síl je vlastne to, že sú príliš mäkkí, príliš poctiví a zbytočne "dobrí" - inými slovami slabí. A slabosť voči zlu je tiež zlo.

 

Voči zlu sa netreba báť použiť i jeho metódy, pretože niekedy len tie dokážu zabrať a premôcť ho. Netreba sa báť byť nielen nekompromisným strelcom, ale i úlisným hadom a občas si siahnuť na dno svojej duše a nájsť pomyselnú temnú stránku (všetci ju predsa musíme mať) a jej ničivú silu. Ja som to myslel smrteľne vážne, keď som v jednom svojom príspevku napísal, že treba mať na svojej strane i tzv. dobre fungujúcich psychopatov (ako bol napr. Mečiar) - čiže ľudí, ktorí sa neboja použiť i radikálne prostriedky k zničeniu nepriateľa.

 

Mne je v tomto smere inšpiráciou hinduizmus - veď i preto som mal svojho času na propáckej profilovke obrázok bohyne Kálí.

 

Bohyňa má 2 aspekty: . môže byť ako Parváti - svetlá kráska, nežná, krehká, starostlivá, milujúca, chápajúca, stelesňujúca domestifikovanú prírodu, záhrady a polia - naša matka poskytovateľka. Zobrazuje sa ako krava dávajúca mlieko.

Súvisiaci obrázok

 

 

 

Lenže kto tu bude zabíjať všetkých tých nebezpečných démonov? Na to nevyhnutne potrebujeme 2 aspekt:  Kálí  - temnú beštiu stelesňujúcu divoký a nespútaný aspekt prírody, džungle a lesy, vlkov, levov a iné šelmy, krvilačnú a nekompromisnú, našu matku ochrankyňu.

Súvisiaci obrázok

 


Všetci máme v sebe Parváti i Káli a to, čo sa musíme naučiť je vedieť pracovať s oboma apsketami, vedieť ich kontrolovať a použiť v tej správnej chvíli,  nájsť tú správnu rovnováhu, pretože úplne potlačiť jeden alebo druhý by viedlo ku skaze.

Aman Againsttime

Teba to fakt nejako baví pozerať sa na tú zhyptonizovanú chamraď, hehe. Ale teraz by som sa na "nestačí, nestačí" ako "správny sadista" išiel aj ja rád pozrieť, len škoda, že budem mimo BA. Však o svoloči budú nejaké reporty, takže snáď oveľa neprídem. Ale tiež dúfam, že už to skončí - presiahlo to totiž už únosnú mieru trápnosti - avšak mám pochopiteľne obavy. Tieto špiny totiž nepoznajú slovo hanba a nikdy nemajú dosť.

Aman Againsttime

Každopádne vzhľadom na nejakú teóriu pravdepodobnosti nejakí infiltrátori z našej strany musia existovať. Neverím, že takí ľudia vôbec nie sú. Obzvlášť preto, že správanie niektorých sionistických poskokov sa zdá byť natoľko iracionálne a nesympatické až máte dojem, či ten dotyčný to nechce v skutočnosti celé sabotovať. :-)

No a opačnú infiltráciu vidíme neustále - viď nacionalistické spolky, do ktorých sa dokonca niekedy infiltruje i Antifa: https://www.youtube.com/watch?v=uGrqFbHYA78&t=38s A potom nebuďte paranoidný, že? (Aj o to ide - zasiať úplnú paranoju a tak paralyzovať druhú stranu. Na druhej strane úplná dôvera je zase prejav ťažkej naivity. Agenti nepriateľa v našich hnutiach sú ťažká realita).

Aman Againsttime

Vieš s témami je to viac menej také, že každý sa v zásade venuje tomu, čo ho baví a čo (ako tak) ovláda. Teda aspoň v tomto neplatenom webovom priestore to tak zväčša je - prirodzene. Niekomu ide domáca politika, ďalšiemu zase skôr zahraničná politika/geopolitika, iný sa bude viac sústrediť na rasu, biológiu, ďalší zase na históriu/revizionizmus (viď propista) a iný na feminizmus, bioetiku, zdravú sexualitu a pod. (nie je to vyslovene nejaká moja špecializácia, avšak bioetickými otázkami som sa pomerne dosť zaoberal i počas môjho vš štúdia - dokonca i problematikou HIV, trebárs i v rámci trestného práva, kde poznáme trestný čin ohrozovania vírusom ľudskej imunodeficiencie).

 

No a úroveň kvality sa často odvíja od špecializácie. To je jedna stránka veci. Druhá stránka je taká, že úspešné weby disponujú vždy istou rozmanitosťou tém, oblastí, aby si každý vedel "nájsť to svoje", tak aby boli zaujaté, čo možno najširšie vrstvy. Pochopiteľne ja viem, že práve ty to na masovosť nehráš, čo je v absolútnom poriadku, ale takto to dokonca funguje i na nekomerčnejších weboch. Koniec koncov veď i Nadhľad tu rozlišuje viacero tématických okruhov - a tak to má byť.

 

A písať o niečom o čom sa ešte nepísalo? To aj ide? :-D Ja si myslím, že nejde o témy ako také, ale naozaj o uhol pohľadu a nájdenie rozumných postojov, dobrých argumentov a správnych riešení v rozmanitých oblastiach - od ekonomiky cez postoj k určitým štátom či historickým udalostiam až po kľudne riešenie takých otázok ako je nájdenie správneho prístupu k homosexuálom, potratom alebo slobodným matkám - napriek tomu, že súhlasím, že existuje hierarchia problematík a nie je otázka ako otázka.

Aman Againsttime

Celkom ma zaujíma, či to hovno bude mať drzosť po 2x kandidovať (niektorí novinárski zmrdi mu totiž radia založiť vlastnú stranu, pche!), pretože ak si Slováci mienia toto 2x zvoliť za hlavu štátu, tak potom tomuto národu asi niet pomoci.
Inak nedávno som videl v knižnici toho debilka Straku (ja viem, že na takú bezvýznamnú nulu ste už zabudli, ale je to ten 18-ročný "Rumcajs", čo akože organizoval protikorupčné pochody :-)) a normálne som musel ísť od neho preč, lebo som nedokázal udržať smiech. Viete ono je to naozaj ten prípad, keď niekto je nielen objektívne trkvas, ale i vyzerá, pôsobí a gestikuluje ako trkvas. Toľko ku kisokoidným fanúšikom. :-)

Aman Againsttime

K Bránikovi som chcel nedávno napísať len jedno - že som sa v minulosti mýlil, keď som chcel, aby tu s nami diskutoval. Nie, spätne si myslím, že nacionalista Kopáč urobil veľkú chybu, keď s touto jedovatou zmijou spravil rozhovor (a ešte ho má i medzi priateľmi na FB - to je magorina), pretože rozhovory, debaty, výmena názorov dávajú (vo väčšine prípadov) zmysel za predpokladu, že druhá strana pristupuje k vám aspoň s elementárnou bonae fidei - a to nikdy nebol Bránikov prípad. On nás chorobne nenávidí a chce nás zničiť - nekompromisne.

Takže do budúcna naozaj poriadne zvážiť s kým "z druhého brehu" sa bude komunikovať.

Aman Againsttime

Muhehehe, vidím, že som včera svojim rozborom inšpiroval.:-D Myslím, že z môjho príspevku bolo jasné, že nepíšem o všetkých homosexuáloch, ale o istom type homosexuálov. Nemienim popierať nejaké štatistické priemery, ale v zásade existujú i homosexuáli, ktorí sa od normálnych heterosexuálnych chlapov odlišujú naozaj len tým jedným jediným "obráteným znamienkom" v hlave (Pellegrini?). No a potom tu sú (včera spomínané) šialené kreatúry ako Stanke, ktoré by mali byť v kazajke a izolované od slušnej spoločnosti (tam, kde sa homosexualita prejavuje takýmto patologickým spôsobom je nutné ju opätovne klasifikovať ako chorobu a dotyčného, ako akéhokoľvek iného narkomana, treba začať liečiť).

Každopádne platí, že je to momentálne druhoradý problém (ako bolo spomenuté). Priorita sú teraz jednoznačne hnedoidi a agenda anglosionistov ich sem natlačiť, čo možno najviac (btw, Norman, premýšľal som nedávno o tom a nakoniec by som s tebou i súhlasil, že pojem sionizmus je ok, obzvlášť s predponou anglo. Všimol som si, že niektorí zahraniční disidenti ho začali opäť častejšie používať. No v našom kontexte je nám jasné, že sa bavíme o internacionálnej, globálnej ideológií, takže prečo nie?).

Aman Againsttime

Je to neuveriteľné, ale Blahu možno zachvíľu začnem mať aj rád. No a všetci dobre viete, že vyznávam zásadu "dobrý marxista, mŕtvy marxista" (holt, história Slovenského štátu ma poučila), ale v jeho prípade budem asi donútený udeliť výnimku. :-)

Aman Againsttime

Nuž, ja naozaj nerád bývam v takýchto veciach explicitný, ale občas je potrebné ľuďom vysvetliť po lopate ako sa veci majú. A boli by si prekvapení, koľko ľudí naozaj týmto veciam nerozumie, resp. nemá o nich správnu predstavu. A ani sa im nečudujem vzhľadom na informácie, ktoré sa k nim dostávajú cez mainstreamové médiá. Ja som bol tiež dojatý výkonom Toma Hanksa vo Philadelphii, ale až časom som si uvedomil aký vykalkulovaný a manipulatívny film to je. Koniec koncov nie je v tomto výnimočný, veď poznáme Hollywood a jeho tvorcov.

Herci ako skupina sú vo všeobecnosti dekadentní - vždy to tak bývalo, i historicky (herecká profesia bývala často kombinovaná s regulérnou prostitúciou). Rozvody, nevery, drogy, alkoholizmus, promiskuita, atď, atp. - stále ten istý kolotoč. Očividne bohémska, umelecky založená osobnosť často ide ruka v ruke s "voľnosťou" i v iných oblastiach.

Ale to, že sú dekadentní by som im s prižmúrením oboch očí asi i odpustil, avšak to čo túto dekadenciu povyšuje na iný level je ich sebastredná póza, ich vonkajší moralizmus a povyšovanie samých seba nad "hlúpu a intolerantnú lúzu" a to ako sa vždy, ako celok, postavia proti hodnotám civilizácie na stranu systému, bez ohľadu na to akým neľudským je. To ich robí niekoľkokrát opovrhnutiahodnejšími v mojich očiach.

Aman Againsttime

No, keď už spomínaš nových ľudí a novú stranu, tak pozerám práve tohto týpka, ktorého nám odporučila Ľubov: https://www.youtube.com/watch?v=Af3khf9KqtU
A znovu sa pýtam: Kde je pragmatizmus? Kde je nejaká rozumná stratégia? Kde je elementárny zmysel pre realitu? Toto nie je ďalšie trieštenie národných síl? Je smutné, že kotlebovci sú takí zabarikádovaní, čoho výsledkom je len ďalšie rozdrobovanie. Ako čo títo ľudia reálne očakávajú? Fakt NR SR?

Aman Againsttime

Priznám sa, že ja sa v tom trochu hrabem - nie preto, že by som si nejako chcel trénovať svoju odolnosť (na hnus som pomerne dosť citlivý, a preto som ani nevydržal pozerať filmy typu Saló), ale len čisto pre to poznanie s akým zlom, s akou psychopatiou tu má človek do činenia, pretože nepriateľa a jeho onuce (akou je i Stanke) jednoducho treba poznať.

 

Pokiaľ je Stanke naozaj HIV-pozitívny, tak to o ňom vypovedá omnoho viac, než by bežný laik povedal, pretože ak nejaká choroba perfektne ukazuje na charakter človeka, tak je to práve AIDS.

 

Neviem, či vôbec je toto vhodné miesto niečo také tu riešiť (aj preto, že na toto naozaj treba veľmi silný žalúdok), ale problematika AIDS je svojim spôsobom tiež politickou korektnosťou zámerne zamlžovaná, ľudia sú v nej klamaní, podobne ako napríklad v prípade takého rasového realizmu. Mnohí laici si myslia, že HIV je niečo ako pohlavná choroba, resp. niečo ako kvapavka či syfilis, niečo čo jednoducho postihuje promiskuitnejších jedincov - heterosexuálnych i homosexuálnych. Ale to je chyba lávky. HIV nie je v skutočnosti sexuálne prenosná choroba v striktnom slova zmysle - vírus sa neprenáša cez sliznaté membrány, cez genitálny kontakt per se, ale primárne cez kontakt s krvou. A zo všetkých sexuálnych praktík je najrizikovejší pre prenos práve análny styk vzhľadom na jemnosť membrán a pravdepodobnosť krvácania. Človek nepotrebuje byť doktor, aby chápal, že tento druh neprirodzeného styku sa môže praktikovať len po dôkladnom vyčistení, s lubrikantom a vždy s prezervatívom - a tiež nie veľmi často (ono ani nie všetci homosexuáli ho praktikujú, len niečo cez 50 %, vzhľadom na "náročnosť prípravy" a všeobecnú nepríjemnosť u "pasívne prijímajúceho" a vystačia si so zaužívanou praxou starých Grékov a katolíckych kňazov - čiže s "dávaním hlavy" a vzájomným honením).

A teraz sa prosím pekne podržte. Viete aká je pravdepodobnosť, že chytíte HIV pri análnym styku bez kondómu s niekým, kto je HIV - pozitívny? Tak nízka ako 0,5 % za takýto sexuálny akt.

 

To znamená, že na jednu osobu, ktorá chytí HIV pripadá 200 takých, ktoré majú nechránený análny styk s hiv-pozitívnymi osobami bez toho, aby sa nakazili. Aby som to laikovi vysvetlil ešte presnejšie (bez toho, že si budem dávať servítku pred ústa), tak aby ste toto svinstvo chytili, tak musíte dovoliť celému regimentu nakazených buzerantov, aby vám doslova roztrhli bez ochrany análne dutiny, tak že budete otvorene krvácať a následne si vykúpali svoje penisy vo vašej krvi. 

 

Čiže inak povedané, musíte byť neuveriteľne neukojený submisívny degeneretát bez akéhokoľvek pudu sebazáchovy a hygienického návyku - a pravdepodobne i s nejakým masochistickým fetišom, extrémne nezodpovedný a zvrátený. 

 

No a druhá stránka veci, ktorú treba spomenúť, je skutočnosť, že značná časť HIV-pozitívnych buzerantov toto svinstvo chytili úmyselne. Oni chcú byť nakazení, pretože v ich chorých hlavách to ešte posilňuje ich viktimizačný status, a preto vedome vyhľadavú rizikový anonymný sex bez ochrany alebo vyslovene s niekým o kom už vedia, že je HIV - pozitívny.

 

Takže to len tak na okraj, aby naozaj ľudia mali lepšiu predstavu s akou temnotou tú majú do činenia a aký nebezpečný psychopat Stanke je. 

 

 

Aman Againsttime

Čo k tomu dodať? Toto je jednoducho malá násobilka a som naozaj trochu smutný z toho, že dokonca niektorí ľudia sledujúci tento portál nemajú v tomto jasno. To je naozaj celkom hanba.

Naozaj som sám zo seba prekvapený, ako sa dnes zastávam SMERU a vlády, ale jednoducho to, čo za posledné dni stvárala tzv. opozícia ma naozaj dožralo. A myslím, že rovnako to musí pociťovať každý, kto má aký taký zdravý zmysel. Z týchto ľudí (opoziční zmrdi) sa vám musí chcieť grcať.

Aman Againsttime

K tej infiltrácii: priznávam sa, že som nejedenkrát uvažoval o tom, že budem istú dobu predstierať "slniečkárske" postoje, aby som mohol ísť robiť "aktivistu" do nejakej tej "sorosovskej mimovládky" - a potom robiť špióna a insidera pre náš disent. :-)

Čomu však vôbec nerozumiem je, prečo sa mi zdá, akoby to nikoho iného ešte nenapadlo. :-D

Aman Againsttime

No veď práve, ten úchyl vyzerá totálne nezdravo. Možno za tým bude i alkoholizmus alebo drogy (Veď ide o herca. Možno mu nejaké dodáva ďalšia obdobná filcka - jeho dobrá kamarátka "kokaínová kráľovná" Fialová). Stanke je naozaj chodiace buzerantské klišé so všetkým, čo k tomu patrí.

Aman Againsttime

Pozerám práve potkana a nedokážem udržať rehot. :-D Ako sa toto mohlo stať premiérom ostane pre mňa jedna z najväčších záhad slovenskej histórie. To globalistické mafie naozaj nedokázali vyhrabať na špinavú prácu niečo lepšie než šaškovitého cigoša, ktorý je väčšine normálnym ľudom do pol tela. :-)

Aman Againsttime

Fúha, vidím, že Stanke ešte nezdochol na AIDS. :-D Ja len, že na webe kolujú klebety, že je HIV pozitívny, čo ma trochu prekvapuje. Prekvapuje ma to nie preto, že by som si nemyslel, že Stanke je narušený, neurotický, submisívny degenerát neschopný sa kontrolovať (práve tento typ homosexuálov tvorí drvivú väčšinu HIV-pozitívnych), ale skôr preto, že sa čudujem, že by tento primitívny a hysterický humus vôbec niekto chcel. :-D

Títo divadelníci, "privilegovaní klauni, ako im hovorím, sú všetko jedna neuveriteľne amorálna a neurotická svoloč, ktorú treba už poslať s jednosmerným lístkom do najhlbšej prdele. Uznávam, že zopár z nich má nejaký reálny talent, že dokážu viac než len stonať a obnažovať sa pred objektívom (pozdravujem najväčšiu slovenskú intelektuálku Magdušku :-)), avšak vzhľadom k tomu, čo táto sorta ľudí dlhodobo predvádza (a to samozrejme nielen na Slovensku, veď poznáme i Hollywood) čoraz lepšie chápem, prečo historicky boli herci považovaní za ľudí 2.kategórie. Cirkev dobre vedela, prečo ich dávala pochovávať mimo mesta a starí Rimania zase dobre vedeli, prečo ich treba hádzať do rovnakého vreca spoločne s prostitútkami, gamblermi či kupliarmi (kategória ľudí, ktorých postihovala tzv. infamia a ktorým na základe toho rímske právo nepriznávalo tie isté práva ako slobodnému rímskemu občanovi).

Aman Againsttime

Tiež sa tu len musím chytať za hlavu z toho, čo sú niektorí ľudia schopní zo seba vypotiť. Očividne mnohí majú veľmi krátku pamätať, pokiaľ ide o dzurindovské obdobie. Ja nemám a dodnes si živo pamätám, ako sa mne i mojej rodine reálne zhoršil život práve za vlády špinavého sion-potkana. A je nás takých veľa, veľmi veľa, čo trpeli a nezabudli.

Nikto nikdy netvrdil, že SMER nie je problematický. Ja som ich volil len 1x v mojom živote (v r. 2010, vtedy som mohol po 1x voliť) a viac by som to už nezopakoval, ale dodnes si za tou voľbou stojím. Stojím si za tým, pretože SMER napriek všetkým nedostatkom reprezentoval, a do značnej miery stále reprezentuje, autentickú nacionálnu ľavicu na Slovensku. Áno, nezhodneme sa na SNP naratíve a mnohých iných, historických, udalostiach, avšak dnes je situácia natoľko vážna, že riešiť nejakú históriu sa zdá byť priveľkým luxusom. SMER sa vždy hlásil k samostatnému Slovensku, cyrilometodskej tradícii, k štúrovcom, k snahe rozvíjať ľudovú kultúru, atď, atp. A mnohí jeho členovia prejavujú celkom slušnú mieru patriotizmu a konzervativizmu. Veď dokonca i taký marxista Blaha si zachováva aký taký cit pre slovenské vlastenectvo, hoci jeho marxistická ideológia mu zatláča význam etnicity do úzadia. Nie je to teda ono, avšak za situácie, kedy je i takáto forma občianskeho nacionalizmu na Západe kontroverzná, za situácie, kedy elity niektorých západných krajín, ako napr. zvrhlá Merkelbaba, neznesú ani len štátnu hymnu a vlajku, to nie je až tak málo.

Tvrdiť, že SMER a terajšia opozícia sú rovnaké zlo a že vôbec nezáleží na tom, kto z nich je pri moci, môže naozaj len totálny imbecil alebo zákerný agent nepriateľa - takže nie, nebudem si dávať servítku pred ústa.

SMER má navyše na rozdiel od všetkých tých kotlieb a im podobných exotov reálnu inteligenciu, ľudí, ktorí sú schopní riadiť štát a zabezpečiť aký taký ekonomický rast a sociálny štandard - a to je absolútny základ pre akýkoľvek politický subjekt. Musíte rozumieť ekonomike a udržať akú takú úroveň života - lebo inak ťažko dosiahnete masívnejší úspech. A v súvislosti s tým treba našim vyholeným "antiFico" nacionalistom položiť otázku: prečo sa namiesto neustáleho sťažovania na Fica a spol., radšej nepokúsili stranu infiltrovať a nasmerovať ju viac ich smerom? Veď infiltrácia je jeden zo základných spôsobov boja. Tieto naivky sa budú musieť ešte veľa učiť, veľmi veľa.

Aman Againsttime

Prišiel si so zaujímavou teóriou, ktorú by bolo celkom fajn ďalej rozviť - a to predovšetkým v kontexte nášho poznania genetiky. Treba mať na pamäti, že mnohé štúdie dnes vedú k jasnému záveru, že genetické faktory zohrávajú podstatnú, ak nie i najpodstatnejšiu, rolu v individuálnych odlišnostiach vo všetkých psychologických vlastnostiach, normálnych i abnormálnych, vrátane politického presvedčenia. Zdroj: Thomas Bouchard 2004

 

To znamená, že keď skúmame akýkoľvek druh psychologickej variácie, otázkou nebude, či je alebo nie je táto variácia podmienená geneticky, ale AKO VEĽMI sa na nej genetika podieľa, pretože pri každej vlastnosti bude svoju rolu zohrávať i genetika.

 

Boli tu nejaké štúdie práve ohľadne dedičnosti politických postojov. Napr. jedna štúdia na švédskych dvojičkách zistila, že heratibilita postojov k imigrácii patrila k najsilnejším zo všetkých politických postojov.

 

Celá pointa o vplyve vonkajších faktorov, "prostredia", je teda veľmi dôležitá. Dnes je tu vytvorené isté špecifické spoločenské prostredie, avšak vidíme, že ľudské skupiny sa adaptujú rôzne na toto prostredie. Prečo niekto skončí ako nacionalista a iný ako slniečkár? Tlaky určitého typu spoločenského poriadku budú selekciou pre určité individuálne znaky. 

 

Čiže dôvodom prečo sú slniečkári takto infantilne nastavení bude  predovšetkým ich geneticky pomienená predispozícia k takejto infantilnej fixacii, ktorá sa mohla plne rozvinúť vďaka politickému systému, ktorý túto infantilizáciu dnes podporuje. Jednoducho sú ich mozgy odlišne nastavené od narodenia v porovnaní s nami. Myslíš, že do mňa v škole nehustili propagandu? Že i ja som niektorým veciam v detstve nepodľahol, aby som následne neskôr z toho precitol? Ja som ako decko bol tiež "anti-fašista" a aj proti "rasizmu" (hoci som neznášal cigánov, Židov a Maďarov  - ako v postate všetci :-D). Ja už som tu spomínal odlišnosť medzi "konzervatívnym" a "liberálnym" mozgom. Že "konzervatívny" mozog je viac fixovaný na čistotu, poriadok, opatnosť, zatiaľ čo "liberálny mozog" bude na isté podnety reagovať inak. Ja si plne uvedomujem, že to mám geneticky dané  - stačí mi pozrieť sa na moju rodinu, ktorá bola vždy pomerne konzervatívna a xenofóbna. Takže akákoľvek školská alebo mediálna propaganda mohla mať na mňa len slabý alebo dočasný efekt. :-)

Aman Againsttime

Amerika je predovšetkým o dosť rozsiahlejšia a početnejšia a najmä mala historicky intenzívnejšiu politiku rasového realizmu. Preto je tam počet zdravších ostrovček väčší (viď povestný konzervatívny Juh - bývalé štáty starej Konfederácie alebo i také Idaho, Wyoming či mormónsky Utah. V USA sa stále nájdu oblasti, kde sa černoch bojí ísť :-)). Je to predsa len iné ako tento malý izolovaný ostrov. Británia podľa mňa trpí akýmsi post-koloniálnym syndrómom. Akoby si stále nezvykli na to, že im už nepatrí polka sveta, tak sa rozhodli vytvoriť akýsi mini-koloniálny svet aspoň na svojom malom ostrove. Všetci tí černošskí, arabskí či pakistánski "sluhovia" im asi majú pripomínať staré dobré koloniálne časy. :-) V podstate je to tiež celkom "rasistické", len v tomto prípade na to tvrdo doplatí domáca populácia.

Ale ešte jedno treba poznamenať. Británia je multi-kulti peklom i bez Bruselu. Vidíme, že nejaké nadávanie na EU a zlý Brusel a požiadavka odpojenia od nich nemusí nič znamenať, pretože problémom tu nie je nejaká centralizácia per se. Všetky tie ich hejtspíč zákony, anti-rasistická, pro-moslimská legislatíva, atď., to nepochádza od Bruselu, to si UK vytvára samé pre seba - a dokonca mám dojem, že odkedy sa odpojili od EU sú na tom ešte horšie (belosi z EU sa už k nim toľko hrnúť nebudú, za to hnedoidov ubúdať nebude).

Aman Againsttime

Som rád, že som ti spravil radosť tým článkom. Veru, Masaryk bol len obyčajný pózer - a morálne hovado, to všetci dobre vieme.

Áno, na nordické typy som zaťažený. Ale páčia sa mi i mediteránne typy - a najviac asi kombinácie meditáranne a nordické. :-)

Hlinka bol za mladi fešák. Veru, ženy sa museli o neho trhať. :-)

Aman Againsttime

Poznám a sú nádherné. Myslím, že sa málo píše a hovorí o tom ako sú i nordici geniálni v oblasti hudby. Ja teda na hudbu zo severu nedám  dopustiť.

Aman Againsttime

Áno, Nemecko, Holandsko, Švédsko sa zdajú byť tiež mimoriadne dekadentnými, ale žiadna z týchto krajín nie je povestná pre svoj tzv. "white trash" - na rozdiel od Británie. Bio-Nemci sú stále povestní pre svoju pracovitosť, dôslednosť, zásadovosť - tie kvality tam stále sú prítomné. Ale Británia? Neviem, tá krajina pôsobí čoraz nechutnejšie a veľmi sa čudujem každého Východoeurópanovi, ktorý by tam chcel ísť žiť.
Možno, že britský vidiek je iný, resp. som celkom presvedčený, že je, pričom to čo vidíme a čítame o Británii je záležitosť upadnutej mestskej kultúry. Predovšetkým Londýn je definitívne novodobá Sodoma a Gomora, nový Babylon, dnes de facto ovládaný moslimami - očividne predzvesť toho, ako by mala podľa židoglobalistov vyzerať celá Európa, ak nie celá planéta.

Aman Againsttime

Keď už si spomenul i Štefánika, tak odporúčam tento zaujímavý článok, ktorý vyšiel na Postoji (občas tam zverejnia i takéto pozitívne texty): https://www.postoj.sk/29330/aky-stat-chcel-stefanik

Je fascinujúce uvažovať nad tým, kam by sa Štefánik neskôr politicky zaradil. Obzvlášť v kontexte rastúcej popularity fašistických hnutí naprieč celou Európou, že áno? :-) Čechoslovakisti si naozaj dali záležať na tom, aby Štefánika maľovali ako presvedčeného liberála, kozmopolitu a demokrata. Ale nejde o pravdivý obraz.

Aman Againsttime

A ty odkiaľ tak dobre vieš, čo rád fajčí? Hmm? :-D Lebo to vybliakala do éteru jedna chrapúnska, zatrpknutá, odkopnutá štetka, menovite Martvoň, ktorá nemá nič lepšie na robote než rozširovať nechutné klebety? Ale ktovie, možno Martvoň naozaj vie lepšie napriek tomu, že osobne preferuje radšej obťažovať pekné študentky (fakt nechcite vedieť, čo sa o ňom rozprávalo na našej fakulte). :-)
Každopádne obávať sa treba, keďže Fico nejedenkrát ukázal, že nemá až taký dobrý odhad na ľudí. Inak by si takéhoto bezcharakterného kripla, morálneho fagota a bonzáka ako je Martvoň (a mnohých iných - viď Zala) do strany nikdy nezobral.

Aman Againsttime

Táto krajina očividne už naozaj patrí do najhorúcejších pekiel. A to mnohí dúfali, že po Brexite bude lepšie. Ale to by tam musel vládnuť niekto normálny a nie také primitívne asexuálne čudá akým je i stará ježibaba Májová.

Tvrdé potieranie slobody slova, kedy sa s pravicovými aktivistami zaobchádza ako s najhoršími kriminálnymi živlami, keďže si dovolia nesúhlasiť s barbarskou ideológiou z púšte - to je dnešné UK. Vtedy tam budú hranice strážiť ako žeraví a deportovať jedna radosť. Ale ak ide o džihádistov a moslimské gangy znásilňujúce britské decká ostošesť, tak tam už sa musí povinne ustúpiť, lebo rasizmus.

Tu máte dokonalú ukážka súčasnej britskej spoločnosti pod vedením "konzervatívnej" (sic!) Májovej: https://www.thesun.co.uk/news/5801887/mothers-day-brawl-strippers-middle...

Holé rite, štetky, pedofili, hnedoidi, džihád...Rule Britannia!

 

Aman Againsttime

Gratulujem všetkým, čo k tomu nejako prispeli k udržaniu vlády. A ešte aj "krivá papuľa" odchádza. Yes!!! Stále je to zlé, ale i takéto drobnosti spôsobia, že nálada bude o čosi lepšia. :-)

Aman Againsttime

Ale aby som náhodou naozaj nikoho neurazil tak napíšem aj klasickú vetu - výnimky vždy existujú. Takže určité existujú i nejaké sexy matematičky a fyzičky. A hlavne existuje kopec sexy medičiek a farmaceutiek - to viem aj z vlastnej skúsenosti :-D.
Krivka je vždy zvonovitá. Napr. moja babka bola výborná v matematike, zatiaľ čo dedko v nej plával a bol zameraný skôr humanitne (ako i ja).

Aman Againsttime

Ale zas na druhej strane slovenčinárky som mal výborné. Aj dejepisárky (jedna z nich bola dokonca dosť pro-ľudácka). Tieto humanitné obory babám idú, tam niet rozdielu. Podľa mňa baba, ktorá sa dá na technický obor či matematiku je divná. Teda aspoň všetky, ktoré som poznal boli nejakým spôsobom "iné" - a hlavne dosť fyzicky odpudivé, neženské. Veď aj Merkelbaba je vyštudovaná fyzička a všetci vidíme, že nikto normálny by si o ňu ani neobrel. :-D
Najkrajšie baby boli jednoznačne na práve (a to zďaleka netvrdím len ja, je to v
podstate známa vec). Veru páni, 5 rokov som bol obkolesený samou krásou - tak keď už pre nič iné, tak aspoň pre toto tam ísť treba študovať. :-D

Aman Againsttime

Tiež som sa pobavil na tom, že niekto považuje Matoviča a jeho suterén, teda párdóóón, stranu za euroskeptickú. OĽANO je veľmi pochybná sorta (nie zrovna veľmi inteligentných) ľudí ideologicky absolútne pre nás neprijateľná.

Pokiaľ ide o SaS, tak netreba zabúdať, že SaS nie je len Sulík. Preboha, veď je to strana, ktorá k sebe zobrala Romanu Schlesinger!!! Už len táto jedna jediná skutočnosť musí byť pre súdneho človeka totálne diskvalifikujúca - bez ohľadu na to, čo povie Sulík. :-D

Soros je jasný sociopat a fanatik. Treba to stále pripomínať - vládnuca globalistická elita je silne ponorená do slobodomúrárstva, kabaly, okultizmu a obdobných psycho záležitostí. Rovnako značnú časť z nich tvoria najrôznejší perverti (Clintonovci sú napr. poprepletaní s pedofilnými sieťami, znásilňovač Bill teda určite, a Hillary to prinajmenšom všetko kryla). Títo ľudia sú veľmi nebezpeční - a chorí.

Aman Againsttime

Schválne píšem len o matematikárkach. Neviem prečo (ale tak nejako tuším), ale s mužmi-matematikármi nikdy nebýval problém. Chlapi to proste vedeli učiť. Toť moja skúsenosť. :-) Sorry, dámy.

Aman Againsttime

Zaujímavý článok, pri ktorom som si spomenul na niektoré moje matematikárky - tupelá nechápajúce tomu, čo vlastne učia, nieto ešte schopné niečo vysvetliť (čiže toto nebude len nejaký "nedávny problém". Z týchto zúfalých žien bola len jedna "ponovembrová"). Hodiny matematiky s nimi boli jednoducho katastrofa. A keďže z matematiky som nemienil mať na vysvedčení horšiu známku ako 2, tak som to riešil navýšenými hodinami, tvrdým samoštúdiom, doučovaním, atď. A v tomto som v žiadnom prípade nebol nejaká výnimka. Tupá matematikárka bola vždy vážny problém na škole a subjekt častých rodičovských sťažností. :-D A tento stav na školách už trvá podľa mňa dosť dlho.
Myslím, že problém je v tom, že učiteľstvo jednoducho nie je žiadna lukratívna práca a v zásade ho nechodia študovať tí najlepší - naopak, priemerné IQ tých, ktorí sa dajú na učiteľstvo patrí k najnižším (v rámci vš oborov, samozrejme). Stefan Molyneux mal nedávno o tom zaujímavé video. Koniec koncov presne toto systému vyhovuje - je tak ľahšie premeniť školy na čisto indokrinačné centrá s hlúpymi poskokmi, ktorých primárna práca je len ďalšia indokrinácia otrokov/deciek. Niektorých z najväčších slniečkárov som poznal práve medzi učiteľmi...

Aman Againsttime

Áno, nie je problém napísať text. Problémom je napísať kvalitný text a v reáli nebude toľko ľudí, ktorí by dokázali byť produktívni a kvalitní zároveň. Alternatívna, nielen tá slovenská, jednoducho nemá tie zdroje, čo mainstream. Je to stále väčšinou o nezaplatených amatéroch s voľným časom - a preto je kvalita taká aká je.

Pochopiteľne, talent je talent. Avšak i veľmi talentovaný človek ti neodvedie natoľko kvalitnú prácu, akú by odviedol, ak by mal dostatok času a bol za také niečo adekvátne zaplatený. Vlastne to platí úplne pre kohokoľvek. Ja nie som nejako extra talentovaný, ale mám predsa len nejaké skúsenosti, nejaký ten tréning, ako sa hovorí, keďže som musel robiť prácu, kde na písomnom prejave záleží. Písal som v minulosti i nejaké odbornejšie texty pre jedno právno-ekonomickú periodikum, pripravoval rešerše zo súdnych rozhodnutí, pripravoval prejavy pred súd, zmluvy, atď. A z vlastnej skúsenosti viem, že do toho človek jednoducho vloží viac, ak dostane zaplatené. Tu na webe necítim motiváciu sa toľko snažiť. Veď to sám vidíš, že nič originálne nepíšem, väčšinou len nadávam vulgárne na zmrdov (moja psychoterapia). :-D

Pokiaľ ide o texty na alternatívnych weboch, tak tie skôr slúžia už "prebudeným", než na "prebudenie" zaspatých. Je to viac o formovaní si svetonázoru, hľadaní presvedčivých argumentov, našom vzdelávaní, atď. Avšak pokiaľ to niekoho dokáže presvedčiť, tak to je to tzv. pridané plus.

Aman Againsttime

No Ľubov, očividne sa pohybuješ medzi nesprávnymi mladými. Chcelo by to asi zmenu prostredia. :-)
Ja som najväčších ľudákov našiel práve medzi mojimi rovesníkmi. Celkovo, keď sa vrátim do mojich školských čias, tak musím uznať, že medzi nami bolo veľmi málo takých, ktorých by si mohla označiť za slniečkárov (a tu chcem zdôrazniť, že ak sa i nejakí našli, tak takmer vždy to boli rozmaznané detičky zo solventných podnikateľských rodín, nie robotníckych, z akej pochádzam napr. i ja :-)).

K písaniu článkov: Bohužiaľ, neviem, kedy k tomu dôjde. Chcel som i napísať Normanovi, že pozeranie videí alebo čítanie článkov či dokonca i kníh (ja furt niečo objednávam cez Amazon, najmä zahraničnú literatúru v angličtine - áno, som závislý na informáciách :-D) je naozaj niečo iné ako písanie textov. Ja nemám až taký problém nájsť si čas na pasívny relax (čítanie, počúvanie). To čo je reálny problém je aktivizmus - písanie a prekladanie, odpovede na komentáre, správa webu, atď. O tvorbe nejakých videí ani nehovorím. To je to čo reálne zožerie more času. Koniec koncov, mnohé talenty sa niečomu takému budú dnes venovať profesionálne, živiť sa tým (viď kdejakí profesionálni youtuberi, editori, atď.), avšak obávam sa, že tu na Slovensku nie je potom, čo môžeme ponúknuť extra veľký dopyt, takže peniaze sa nezarobia :-(. Bohužiaľ, Slováci skôr budú preferovať toto: https://www.youtube.com/watch?v=jG0vPHQ5EHY (587 000 odberateľov takéhoto odpadu!!! Sorry, ale tento národ naozaj nemôže byť v poriadku).

Aman Againsttime

Ja to nepočúvam zvyčajne celé, len nejako preletím. Ja sledujem všetko, čo sa dá - ale bohužiaľ často len povrchne, lebo nie je reálne to stíhať všetko.

Aman Againsttime

No, aj tam sa toho deje hodne - až tak, že to človek nemá čas všetko sledovať a už vôbec nie i o tom informovať. Rád by som opäť začal blogovať o západných hnutiach a ich ideách, ale bohužiaľ, vieš, že to nezávisí len odo mňa. :-(. Keď bude čas a vôľa, budú i nové texty.

Zdravé sily sú všade, v každej krajine. Je dôležité si uvedomovať, že "my" sme tiež globálne hnutie, globálna sila - kľudne povedzme, že niečo ako "bieli sionisti", ak sa teda chápeme. Koniec koncov národný socializmus tiež postupne nadobudol internacionálny charakter.

Sledoval som nedávno rozhovor s týmito paganistickými Poliakmi a čo ma najviac zaujalo bolo ich poukázanie na mentalitu mnohých Poliakov, i nacionalistických Poliakov, v štýle "tak im treba, len nech sa zničia, čo nás po nich, staráme sa len o seba atď."(na adresu Nemcov a iných západniarov). To je veľmi zlý spôsob uvažovania. Ak si tu niekto myslí, že pád západnej Európy do hnedoidnoho pekla sa nás nijako negatívne nedotkne, tak je, jemne povedané, dosť naivný. Ja nechcem svet bez belochov. Nechcem svet, kde by dominovali kultúrne napr. takí Číňania či iné nebiele rasy. Tie nikdy nedokázali vytvoriť až také slobodné spoločnosti, nikdy sa toľko nestarali ani o prírodu a zvieratá, atď. Toto nikdy nebola len otázka nejakého IQ, ale viacerých komplexných vlastností. Je to i otázka estetiky a zachovania istej rozmanistosti na planéte - ten istý dôvod, prečo chránime isté rastlinné a živočíšne druhy. Ide tu o oveľa viac ako len o Slovákov. Ide o zachovanie dobrého života na celej tejto planéte. A ak zmiznú bieli, vieme kde to celé skončí...

Aman Againsttime

To je normálne zbytočné i riešiť. Ja neviem, keď niečo vyzerá ako kačka, správa sa to ako kačka a kváka to ako kačka, tak to pravdepodobne bude kačka. Žitňanská je dosť jasná, dosť prehliadná, ale aj tak nechápem tú slabosť slovenskej spoločnosti, že túto neurózu dokáže až takto tolerovať. Mňa by pri tej ženskej asi porazilo - a to som ťažký flegmatik. :-)

Aman Againsttime

Presne tak - tupé nedovzdelané hovado 1.stupňa. Toto nám ponúkajú Matovič a spol: primitivizmus, nekompetentnosť, afektovanosť, hystérie, abrahámovský fanatizmus, nenávisť a rozoštvávanie.
Veľmi ma trápi, že sa v našej krajine nájde až cca 9-10% z voličstva, ktorí sú schopní toto voliť a ešte si pre to budú pripadať morálne "superiórni". Poznám totiž ako tak ich volebný elektorát - a áno, je to obyčajná spodina.

Stránky

texty