Dnešné odvolávanie Matoviča

Dnes sa zrealizovala schôdza parlamentu s hlavným bodom - odvolaním Matoviča. Je to bod, ktorý má podobnú symbolickú váhu ako referendum - ide o kritiku celej tejto vlády, celého tohto OĽANO obdobia.

Matovič nie je príčinou všetkého či väčšiny zla, ktoré sa deje na Slovenku. To nie - ale on je stelesnenie chorobnosti režimu a koncentrát choroby slovenských mocenských elít. Matovič osobne je navyše explicitný blázon - o tom už nik v tejto krajine nepochybuje. A nie je to ohováranie, nehovorí sa to o nikom inom, o žiadnom politickom odpade, ako Kiska, Čaputová, Lipšic, Sulík, Kollár ... nech už majú mnoho chýb, nik ich neobviňuje z mentálnej choroby - to sa deje len pri Matovičovi, lebo on objektívne psychopat je.

Matovič je choro posadnutý nenávisťou voči bývalej vláde. Dôvodov je niekoľko, ale hlavný je ten, že mocní zo zahraničia vyhlásili odmenu za zničenie Smeru a Fica, a tak sa svojou povahou vždy podliak Matovič vrhol na korisť, ktorá bola daná k dispozícii.

Nemienim tu ale opakovať tieto fakty o trnavskom exotovi. Chcem tu vyjadriť to, že za tento stav práve nie je zodpovedný jeden človek, ale skupina, ktorú okolo seba vytvoril a ktorá sa volá OĽANO. Chcem vyjadriť to, že nemožno viac tolerovať voličov tohto olajna. Chcem vyzvať na netolerantnosť voči týmto ľuďom, kdekoľvek sa s nimi stretnete. Lebo nielen, že tí ľudia sú morálny odpad, ale sú navyše za súčasnej situácie ťažko nebezpeční. Teplota stúpa, nielen ta fyzická ale aj tá politická, nie je viac čas na dobrotu. Táto mafia obesila minulého policajného prezidenta Lučanského, ale útočí na mnohých iných. Títo neoboľševici chcú ovládnuť a zničiť celý štát, celú republiku.

Netolerujte podliakov. Pravidelne sa vracia také obdobie, keď to nejde inak. A to obdobie je tu. Nedajte sa zlákať na to, že azda máte byť dobráci a dohodnúť sa. Neverte tomu, buďte zlí na rôzne svine, ktoré ničia nielen plitické štruktúry, ale aj prírodné bohatstvo nazhromaždené za milióny rokov. Žijeme v časoch ničenie pôdy, v čase globálneho zvyšovania teploty, na tolerovanie zla nie je čas.

Druhá možnosť je, že nebudete tvrdí a necháte "sa zarezať". Necháte sa zadusiť "dobrými" ale hlúpymi spoluobčanmi, vašimi kolegami a susedmi. Prichádza zlomové obdobie, aké tu minimálne od roku 1945 nebolo - tak neváhajte a ako hovorí tradícia - "bite ich".

Roland Edvardsen

Tu treba opäť spomenúť, že Matovič by sa nikdy nedostal tam, kde sa dostal, bez neuveriteľnej nadpráce médií. Už keď sa prvýkrát zjavil na scéne, s tým jeho prijebaným škerom, tak sa okamžite stal miláčikom médií. Pri každom cirkuse mu novinári nadbiehali. A dodnes ho nedokážu objektívne zhodnotiť, hoci ním pohŕdajú. A to tým mediálnym štetkám treba dennodenne pripomínať - že za Matelka nesú zodpovednosť oni, že oni ho vyrobili a pretlačili, je to ich vina, ktorej sa teraz zbavujú aj tým, že trnavského čuráka poslali k vode.

Ale aj toto odvolávanie je už teraz pre toho čuráka fiasko. Nezastal sa ho ani jeden minister a sám musel predčasne odísť, lebo neunesie kritiku. Je to stále len zbabelé hovno, ako ho trefne nazval obdobný psychopat Baťo. Už mu fakt ostal len ten Pročko (a Pročkovi podobné subnormy). Som teraz videl videjko Pročka na FB v čase, keď hovoril Blaha. Možno to niekto zavesí na youtube. Nuž, keď píšem, že Pročko je opica, tak to je asi to najtrefnejšie čo sa napísať dá. On totiž naozaj vyzerá a správa sa ako tá najsprostejšia opica, hádzal tam grimasy, gestá, vyhrážal sa päsťami, panebože, toto sa naozaj v 21. storočí dostalo do parlamentu? Orangutan v parlamente, kto to kedy videl?

Roland Edvardsen

Tak som to našiel: https://www.youtube.com/watch?v=6_oYsMQnIuE

Sranda to pozerať, ako to nezvláda (a tá nenávistná sprostá starena Remiášová si musí zakrývať uši, nezvládajú to v Olajne, oni vedia pravdu o sebe). Pročko je taká priamočiarejšia verzia Matoviča. :-D

Norman

Tá krava si naozaj zakrýva rukami uši. To je kombinácia debility s drzosťou. Je tam na to, aby aspoň počúvala - ale ona si pri Blahovom prejave zakrýva uši. Oni všetky problémy riešia takto - ignorovaním.
Jej kvalifikáciou je jedine to, že jej mafianského bastarda nejaký jeho kolega odfajčil. Dočkáme sa aj Kušnírovej v parlamente? Zmeni sa slovenský parlament na výkrmňu matiek profitujúcich zo smrti svojich deciek? Remiášovej by mal každý čestný rodič napluť do ksichtu, to je neuveriteľná hyena, zneužívať smrť vlastného syna.

Roland Edvardsen

Preto nedokážem vystáť Oľajno a tolerovať kohokoľvek, kto toto zoskupenie chce obhajovať a nedajbože voliť. Je to panoptikum tých najnižších kreatúr ovládaných najnižšími pudmi. Akože sú tu rôzne otrasné strany, ideologicky úplne škodlivé typu PS. Ale v Olajne sa vyslovene sledovalo nakumulovať odpadových jedincov, ľudí s prúsermi, s kriminálnym backgroundom (ako Mikulec), tupcov bez vzdelania, bez duševného zdravia a základného normálneho fungovania. Napr. prípad pedofila Heráka , to nie je žiadna náhoda. To jednoducho demonštruje podľa akého kľúča sa v Oľano išlo. Je to "strana" podľudí, cielene vyhľadávajúca podľudí.

Norman

Presne tak, v Olajne Matovič cielene naberal skrachovaných, nejakým biľagom postihnutých jedincov. U Naďa a Mikulca sú to explicitné kriminálne aféry, ostatní sú extrémisti takým či onakým spôsobom. Kriminálna spodina - to je Oľano.
Oľano je stelesnenie určitej kultúrnej choroby a biologickej slabosti, ku akej má časť spoločnosti nábeh. Nad týmto treba zvíťaziť.

sandro

Ospravedlnujem sa, musel som po pozreti toho videa...:)

lebleu

A Blahu má riadne v zuboch, veď ho nedávno aj škrtil v parlamentnej reštaurácii. Ozaj Stredoeurópska banánová republika. Neviete niekto, či sa to vôbec riešilo, alebo nebolo ani priestupkové konanie?

Dusanbe

Tak už našli a zosúladili dvoch "kajúcnikov" na mat na Fica ?
https://www.postoj.sk/82722/fico-s-boedoerom-riesili-na-urade-vlady-vyse...

Roland Edvardsen

Zosúladili. A samozrejme, opäť je tu Makó, ktorý všade bol a všetko vie, hotový superman a univerzálny superkajúcnik na všetko. Povestná zlatá baňa pre Matoviča, ktorý sa s ním stretával už keď bol v opozícii. Zničenie Smeru a Fica je základná motivácia, prečo sa táto vláda ešte nerozpadla. Niežeby to Matoviča už bavilo, jeho súčasný stav je extrémne ponižujúci, ale on dobre vie, čo mu môže hroziť, ak by sa po ďalších voľbách dostali k moci smeráci či ex-smeráci.

Norman

No Matovičovi to hrozí po každých voľbách, po každom páde tejto vlády. Zrejme dúfa, že časom sa to celé pozabudne, aspoň medzi ľuďmi, ale nebol by som si tak istý. Z Matoviča sa stáva druhý Kočner - agent spolupáchateľ, ktorý je/bude podhodený ľudu ako (základný) zdroj zla. Na rozdiel od Kočnera tohto ľudia naozaj nemajú radi.

Jasne dodám, že ak má nejaká proľudová strana uspieť, tak jej cielom má byť nielen zničenie Matoviča a ľudí okolo neho ale aj Lipšica a ľudí okolo neho. A nemyslím, že treba nejako hľadať metódy, ako to urobiť - čo treba nájsť, to je dostatok vôle to naozaj urobiť, keď sa druhá strana dostane k moci.

nové