Pochopil konečne Fico, čo sú prestitúti zač?

Fico bol priamo na vyhlásení rozsudku nad Kováčikom a pri odchode povedal až pri aute pár viet.

"Blahoželám vám novinári, za špinavú robotu, ktorú ste urobili." 

Novinári mu odpovedali "Ale my za to nemôžeme". Fico kontroval jednoducho, ale presne a dôrazne "Môžete".

 

Zdá sa, že Fico naozaj až teraz chápe, že prestitútske monštrum nie je len nejaká chyba krásy, ktorá sa odstráni vysvetľovaním a prosbami. Azda až teraz konečne pochopí, že média si má každé politické hnutie budovať, podobne ako si každá armáda buduje pevnosti a tanky. Fico - a absolútna prevaha slovenských politikov, mala po roku 1989 ružové naivné predstavy o politike - a mnohým také zostali až doteraz. Fico má mnoho schopností, veľa dokázal, ale v tomto si stále nesie svoju socialistickú minulosť.

 

Dúfam že už nikdy nebudem svedkom tej trápnosti, keď sa Fico či niekto iný zo Smeru doslovne doprosuje prestitútov, aby sa "zamysleli", aby niekam "išli a pýtali sa" a podobne. Je to rovnako trápne, ako chcieť od supov, aby nežrali črevá s hovnami - proste je to ich prirodzenosť a nikdy iní nebudú. Supy majú svoje miesto v prírode, ale na okraji, ako špinavá spodina.

 

slaven1

Homosexuálka Pamela rozhodla v procese s Dušanom Kováčikom, dlhoročným vedúcim Úradu špeciálnej prokuratúry a zároveň „im“ nastavila tresty: 14 rokov a prepadnutie majetku.

Ešte by sme mohli utrúsiť aká bola úloha Dušana Kováčika v stabilizácii slovenskej spoločnosti. Ako info zatiaľ musí stačiť, že "Špeciálny súd" je v Taliansku zakázaní, po tom čo ho v Musilliniho Taliansku používali na stíhanie (odstraňovanie) politických oponentov. Dodajme ešte, že náš Špeciálny súd bol založení na Dzurindu.

slaven1
slaven1

Fico je vo vzťahu k informácii, médiám (informačným zbraniam) v tomto dlhodobo nedorobení. To je to jeho bájne "slepé oko" (označenie "jednooký medzi slepými"). Stálo ho to niekoľko infarktov.

Neviem či teóriu informácie sám neovláda, nemá mu ju kto vysvetliť, nechce konať, nemôže skrz rozloženie síl konať, ale poďme takto: Ak robíš neboj sa, ak sa bojíš nerob, ak neurobíš zahynieš.

Poďme na liečivé mantry:

1. Zákon o zahraničných agentoch
2. Zahraničie nesmie mať viac ako 30% podiel vo vlastníctve média.

https://www.youtube.com/watch?v=lBLstKGeijg

Norman

K tomu videu: toto rozčulovanie sa Fica na prestitútoch ukazuje, že ich nemal rád, ale je zároveň dôkazom, že ešte len vtedy začínal prekvapene vnímať, akého svinstva sú schopní. Ale ešte vtedy a dlhodobo to chápal LEN ako výnimky, ako pochybenia "idiotov novinárov". Ale to nie je idiocia, to je základna vlastnosť tohto režimu. Prestitúti sú za to práve platení. Len sa smiali, keď to nechápal, že to robia zámerne. Jedinou cestou sú vlastné média, a Orbanova cesta ( tie dva body, čo si uviedol).

Tie tvoje porekadlá chápem tak - ak niečo v tomto robíš, musíš to urobiť naplno. Buď oni, alebo my. Nepovieš ty, povedia o tebe. Neudrieš ty, skončíš ty na teplákoch v Prešove. - Fico sa snažil neurobiť prestitútom nič zlého - a za to ho obvinili (takmer) zo zabitia novinára. To je absurdné.

Na tom videu vidno, že ho naozaj tí novinári stáli tie dva srdečné baipasy (či čo to má), a ktovie aké iné vnútorné zdravotné škody. Hm, bojovať treba čo najviac chladnokrvne - nielen kvôli výkonnosti, ale kvôli ochrane svojho zdravia. Nie vždy sa to dá, ale platí zásada, že treba desaťkrát viac nasrať ich, ako oni mňa. Toto nie je hra, ani otčenáš, ani tanečky v krojoch či Slávy dcéra a podobné kraviny - toto je spoločnosť, teda dusivý mech svinstva.

nové