Ak by voľby mohli niečo zmeniť, tak by ich zrušili. Už ich rušia

Bonmot o tom, že režim udržiava rituály demokracie len dovtedy, kým mu neprekážajú, sa na Slovensku napĺňa. Svojím špecifickým spôsobom.
Rozklad štátu a nedôvera v koalíciu a vládu dosiahla taký stupeň, že vláde bola vyhlásená nedôvera. 15. decembra 2022. Dnes je 20, a zdá sa, že vláda mieni ignorovať nielen vôľu ľudu, ale aj vyhlásenú a zdokumentovanú vôľu poslancov. Vláda nechce pripustiť nové voľby, majú sa vytriasť kverulanti a blázni (Matovič a jeho ľudia), ale proamerické fanatické jadro nesmie riskovať (predčasné) voľby, lebo by ich prehralo. A tak sa má ťahať toto zdochýnanie najmenej ešte rok.
A bez preháňania je možné, že sú schopní zrušiť aj normálne voľby. Ak nie ich priamo, tak sú možné také zásahy, že nebudú ani trocha regulérne. Zavedenie totality sa už dialo mnohokrát, to nie sú žiadne "spiklenecké teórie", to nie je žiadna fantazmagória. A to, že USA je ako besné po tom, aby na Slovensku malo svoju malú nepotopitelnú lietadlovú loď, to je tiež evidentné.

Nie som posadnutý nejakým iracionálnym antiamerikanizmom. Amerika bola slobodná krajina dobrých chlapov a žien. Plná prírodného bohatstva a krásy. Ale to skončilo. Voči nám, voči celej Európe, o Rusku či Číne ani nehovoriac, je to teraz ťažko nepriateľská krajina, posadnutá fóbiami a religióznym fanatizmom o svojej predurčenosti.

buko

tento tyzden mali v parlamente makat na predcasnych volbach ale miesto toho balzamuju mumiu tejto prisernej vlady a chcu aby sa este tvarila ako ziva
zasnem co sa deje ale uz to pred adventom nevladzem a ani nechcem sledovat.

Idu presne podla narativu z ostatnych volieb v USA - uz nevedia vymysliet nic nove prevratne tak len recykluju tieto postupy:
Tam tiez bola "demokracia" v stavke a "demokracia" musela vyhrat. Cize vyhral plesnivy Biden a jeho klika - lebo to maju v mene - demokrati. Maju plne huby demokracie a pritom ju pochovavaju v priamom prenose.
Ved demokracia je kurnik vola ludu! Demokracia je pad vlady a predcasne volby! Demokracia je referendum!

slaven1

Slávnostný výkop na celý svet ohlásili spiklenci sediaci v redakcii RT:

[Medvedev delivers ‘personal message’ from Putin to Xi.]
https://www.rt.com/russia/568644-medvedev-delivers-personal-message-puti...

Ako Putin je odkázaný na v komunikácii so Sicipinom na západniara Medvedeva?

Do nového roka s novou "tvárou" podľa vzoru udalostí 25.12.1991 no nepodarí sa.

nové