Chcú deportovať do Nemecka

Nemci majú šťastie, že prehrali vojnu.

Správa z tlače - ilegálni votrelci v českom tábore "chcú deportácie do Nemecka".

Kua, Nemci síce prehrali vojnu - milióny najlepších mužov im zabili v bojoch, milióny nechali Američania zomrieť hladom po vojne v táboroch, milióny civilov zhorelo zaživa v mestách bombardovaných Britmi - ale aspoň im zostala znivočená, rozbitá krajina, na krku ťažké reparácie a bieda. A to je vlastne zrejme ich šťastie.

Ak by to totiž nebolo tak, mali by dnes ešte vyššiu životnú úroveň a do krajiny by sa im pchalo nie milión čiernych dementov ročne, ale desať miliónov.

A ak by Nemci nemali povesť najhorších rasistov a nacistov, pchalo by sa im určite do krajiny ďalších 10 miliónov ročne - nie? Alebo tým utečencom ešte nik neukázal film Schindlerov zoznam a holokaust? To sa mi ani nechce veriť, že by nepoznali najväčšiu tragédiu ľudstva.

 

Pravda, dá sa to chápať aj inak - na vine je zas ten zločinec Hitler. Keby nebolo tej nacistickej svine, Nemci by v sebe neobjavili národné sebavedomie, mali by stále kolotoč šialených vlád na čele s predajnými idiotmi podporujúcimi medzinárodné sionistické banky, nekonečný kolotoč inflácie a splácania reparácií za císára Wilhelma,  Berlín by bol stále to najšpinavšie skurvené mesto sveta. Niečo z toho síce majú aj dnes, ale nie je to ono, ako by to bolo bývalo bez hitlerizmu. Keby nebolo NSDAP, nik by sa Nemcom do krajiny netlačil ale naopak, všetci by z nej utekali - tak, ako dnes utekajú z Česka, Slovenska, Polska, Ukrajiny a podobných zásadne antifašistických a demokratických zemi. Hitler je na vine!

 

 

 

 
Náhodný okoloidúci

Nie deportovať, ale repatriovať. Každého, kto porušuje zákony hostiteľského štátu, treba vrátiť do krajiny pôvodu. Bez milosti a kompromisov. A ak spácha niečo naozaj závažné, tak do basy s najprísnejším a najtvrdším režimom. Správy o nekompromisnom vracaní do vlasti sa rýchlo rozšíria a budú mať určitý terapeutický účinok. Robenie bordelu sa nesmie vyplatiť, ale musí byť priťažujúcou okolnosťou. Ak sa niekto vyhráža a vydiera, že v prípade pokusu o zadržanie vyhodí z okna vlastné decko, tak patrí za mreže. Aj pre nás predsa platí, že neznalosť zákona neospravedlňuje. A zákony musia platiť pre všetkých rovnako.

Luko

Bodaj by Tvoje slová boli sväté.

baloo

všetky krajiny by sa mali zrieknuť svojich teritórií na Antarktíde, spoločnými silami založiť Antarktickú Republiku a zo svojho rozpočtu zabezpečiť, aby tam bola najvyššia životná úroveň na svete. Občania by nemuseli vôbec pracovať ale dostávali by obrovské peniaze. A snáď by to bolo dostatočným lákadlom, aby sa tie milióny presmerovali tam. Akurát správy by boli také trochu cielené: videli by tú ohromnú biedu okolitého sveta a mohli by spokojne konštatovať, akí sú šťastní. Pôvodne ma napadla Sahara, ale to je prakticky neustrážiteľné, Antarktída hej.

Norman

Prvé vážne porušenie zákona je vstúpenie do zeme bez papierov, bez víz, bez oprávnenia.
A chcenie tu zostať ilegálne. To je zločin.
Už za to majú byť naveky zaevidovaní a okamžite rovnako naveky vyexpedovaní do Afriky.

Mňa žiaden azyl nezaujíma, nie sme ani stredoveký kostol ani univerzita, ani nemocnica.

Stálo by to tiež za samostatný článok,
ale mali ste niekto v nedávnej minulosti do činenia napríklad s tzv. "sociálnymi službami", napríklad pre seniorov alebo dlhodobo chorých a podobne? Mali ste možnosť či skoro nutnosť sa pozhovárať s takými príbehmi, žiadnych cigáňov či alkoholikov, ale normálnej našej strednej triedy? Ak máte peniaze, tak to ešte nejako ide, ale to, aké zúfalstvo je v našej najbližšej blízkosti je niečo tak hrozné, že akákoľvek žiadosť o pomoc drzými mladými negerskými papulami by vo vás vyvolala buď zvracanie, alebo skôr nesociálnu túžbu niekomu hubu rozbiť.

1488

vtipno smutné

 

* kto by náhodou nevedel kam sme to až dopracovali http://www.horebpet.sk/ako-pomoct

nové