Hadždž s logom G4S

 Keď budú v týchto dňoch prúdiť do saudskoarabskej Mekky stotisíce moslimských pútnikov, bude na nich starostlivým okom dohliadať globálny moloch G4S, známy tým, že pre Izrael vzorne prevádzkuje mučiarne Palestínčanov. Tých po príchode do Mekky isto poteší, že rovnaké logo ako vo väzniciach zriadených židovskými okupantmi pre domáce palestínske obyvateľstvo uvidia na najposvätnejšom mieste islamu.

Korporácia G4S, napojená na americký špicľovací systém NSA, je síce aktívna vo viacerých arabských krajinách, kde ju vykrmujú proamerickí králičkovia a princátka, ale do srdca islamu - Mekky sa dostala až tento rok. Saudskoarabský kráľ uzavrel kontrakt s korporáciou prevádzkujúcou pre Izrael väznice a mučiarne určené pre Palestínčanov, keď sa do čela G4S dostal Ashley Almanza, ktorý ešte donedávna pôsobil vo vysokej pozícii ťažobnej spoločnosti BG Group a mal skrzevá ňu výborné vzťahy s najvyššími etážami dvora Saudov. Ozaj, BG Group je úzko prepojená s firmou Noble a administratívou štátu bez hraníc Izrael. Zámerom Izraela bez hraníc v tejto oblasti je okradnúť Libanon a Palestínu o offshore zásoby ropy a zemného plynu. S výdatnou pomocou súkromnej armády G4S, samozrejme.

Nuž, tak veselý hadždž 2013, moslimskí priatelia. A príjemný zážitok pri skenovaní prstov, zreničiek a možno aj odbere genetického materiálu, na základe ktorého sa budú dať nadizajnovať (v konkrétnych prípadoch nepohodlných Palestínčanov a iných) vhodné genetické zbrane.

A nezabudnite zamávať kráľovi extrémistickej wahábistivkej Saudskej Arábie - najlepšiemu to blízkovýchodnému spojencovi extrémistického sionistického Izraela, jedinejdemokracienaBlízkomvýchode (koniec mantry).