Huďo ukončil spoluprácu s Infovojnou

Vidím, že Huďo ukončil spoluprácu s Infovojnou. Je to evidentne dôsledok toho, že Lichtner je s kotlebovcami dosť na nože, ale naopak Huďo je (vraj) asistent u Uhríka, a zároveň vystupuje aj v Kulturbloku.

Je to v zásade rozdiel v svetonázoroch. Ľubo bol a zostal klasický kotlebovec, a keď sa im teraz darí, prečo nepritvrdiť, že. Lichtner chce byť akýsi "neutrálny" spravodajca - ale to je ilúzia. Neutralita nejestvuje, rovnako ako nejestvuje cesta bez smeru. 

Je to škoda, Lichtnerovi som vždy rozumel, aj keď sa časom samozrejme všetko zauzlovalo, ale boli už taká ustálená dvojica. Nuž ale, všetko má svoj čas, a ako hovorí Bhagavadgíta, všetko, čo raz vzniklo, má aj svoj koniec. 

 

Ľubov

čiatočne to vysvetlilo ,prečo bola IV v posl.dobe taj často bez programu.
Snáď to prinesie aj niečo pozitívne,Ľubo si bude robiť svoje,pokial je asistentom Uhríka,a v Kulturbloku dáva pravidelný priestor Mazurekovi,a hlavne-je 50 dní pred volbami,inak sa to ani nemohlo riešiť. CHápeme to,kľud.
Mne sa na Norbertovi Lichtnerovi najviac páči tá jeho húževnatosť,stojí za vznikom SV,ktorý si žije vlastným životom,a to dokonca aj v Čechách.
Vďaka nemu som spoznala ľudí,ako je prof.Šafin,alebo doc.Dudáš,a mnohí ďalší.
Za Ľubom zas budem chodiť na jeho blog.

Možno to takto získa na gradácii,pribudne niečo nové. Som optimista.

Norman

všetko sa vyvíja
Ľubo je tam, kde mal byť už dávno - v trocha otvorenejšej pozícii. I keď on zastupuje to, čo tu Aman kritizuje - takú tu hrubozrnnú kultúru, z ktorej by sa národovci mali vymaniť. Možno by ti mladí mali dostať svoju šancu a nebyť príliš sťahovaní do starých kolají.

Voči Norbertovi je to len úcta, hlavne čo sa týka jeho organizačnej energie. Ale teda zároveň aj trocha zaznamenanie tej nespravedlnosti, že veľa vecí podnietil a dnes ich užívajú iní.
On sa zas priklonil k tej strednej menej radikálnej ceste - a v princípe je to tá lepšia.
Vlastne, ako počúvam tie mená, čo spomínaš, všetci títo ľudia vyskúšali za ten čas viacero ciest, a žiadna neprerazila dieru do systému. Nenašli achilovu pätu. Alebo ju nechceli nájsť. No, všetci robíme len to, čo vieme, a čo sme ochotní, nie sme nikomu nič dlžní.

Ľubov

Tomás Hlaváč a Adrián.

Tomáš sa doteraz prezentoval ako určitý znalec exopolitiky,presne tomu,čo na Nadhľade má zaracha.-),a to je dobre,úprimne,ale navyše je aj zdatný komentátor udalostí v zahraničí.
Adrián je neprekonateĺný hudobný dramaturg a má zaujímavých hostí.odchodom Huďa ich večer bude počuť častejšie,čo vítam.

afinabul

Jde o organismus, jehož tvar se neustále mění, čímž se zároveň pohybuje kupředu.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Am%C3%A9ba_(organiza%C4%8Dn%C3%AD_struktura)
Zbytočne som tu postoval kedys ...? - http://bnw-nwo.wz.cz/conspiracy/silent-weapons.pdf
Alternatíva rastie, napr v TV som to nezachytil:
Kuciaka sme mali len prefackať, mŕtveho sme ho tam už našli
https://www.hlavnespravy.sk/szabo-poprel-vypoved-marceka-kuciaka-mali-pr...
---
Proste zmierme sa s tým, že do volieb /ktoré nič nezmenia/, sme US kolónia, tak to tu bude aj vyzerať: https://www.csfd.cz/film/7091-pohled-spolecnosti-parallax/komentare/

afinabul

Čo je skutočná citácia, neviem, mainstream vie niečo citovať dokonale a detailu ....
12.1.2020.22.12
Kuciaka sme mali len prefackať, mŕtveho sme ho tam už našli
Tam mal nahliadnuť dovnútra domu, kde mali podľa neho ležať dve mŕtve osoby. „Ja som mu povedal, že by sme to mali nahlásiť na políciu,“ povedal Szabó s tým, že Marček to mal odmietnuť.
https://www.tvnoviny.sk/domace/1986728_megaproces-marcekovo-svedomie-pre...
https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Obzalovany-Szabo-siel-udaj...
https://domov.sme.sk/c/22300399/kocner-kuciak-vrazda-sud-online.html
https://www.konzervativnyweb.sk/c/22300221/zacina-sa-hlavne-pojednavanie...
https://www.etrend.sk/ekonomika/proces-roka-kocnerovi-hrozi-dozivotie.html
https://www.kosiceonline.sk/szabo-tvrdi-ze-kuciaka-chceli-len-zbit

nové