Keď už aj prestitúti a iní kolaboranti odmietajú spolupracovať

V nedelu boli na RTVS v O 5 minút dvanásť len dvaja hostia  Heger a Fiala. Nedalo sa na to pozerať ani 5 minút, ale neskôr som sa dočítal, že tam moderátor Makara vytiahol svoju vlastnú faktúru na platenie preddavkov za energetické a iné náklady na byt.  

V rozpore s Hegerovými a inými oficiálnymi kecami - tieto zálohové platby stúpajú ovela viac, ako vláda slubovala. Heger reagoval na dokument s tým, že "Toto nie je správny údaj a budú musieť tí, ktorí vám to predpisujú, upraviť". Sami to zmenia? Tí, čo tieto peniaze žiadajú a informujú ľudí, tí to teraz zmenia? 

Pozrite si sami, začína to takmer presne v čase 1:00:00 

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036/377956#3737

Archív, ku ktorému sa budeme možno už o mesiac vraciať.

Heger je idiot na úrovni materskej škôlky a predavačka vodky. "Tie predpisy sa musia upraviť" "A to je nesprávne".  Keď sa moderátor spýta, prečo tie predpisy vystavili tie podniky dva dni pred Vianocami, predseda vlády odpovedá popod nos "To sa musíte spýtať ich". Takže na vine sú "tie" podniky a občan, ktorý sa má starať. 

Nuž, uvidíme, populácia v tejto krajine je pasívna, politicky lenivá, neschopná jednať (ako sme už zistili tisíckrát) - tak nech sa to rozhýbe. Slovenský Titanic sa potápa a mnohí sa ekonomicky utopia. Budeme to pozorovať  - a prípadne sa pýtať "A čo ste robili v lete? Čo ste robili minulé roky?".

 

 

 

 

Roland Edvardsen

Dovolím si tvrdiť, že tak mentálne obmedzeného a tupo pôsobiaceho premiéra sme ešte ani nemali - a to už sme tu mali kadečo vrátane Matoviča. Ale Heger už začína pôsobiť šibnutejšie a hlúpejšie aj oproti nemu. Ono globalisti zlomili palicu nad Matovičom, lebo je to nevyspytateľné psycho a teraz už začínajú lámať palicu aj nad Hegerom, lebo je to až príliš okatý imbecil. Na Matelkovi sa dá aspoň aj zasmiať, ale Heger je fakt len osina v zadku - typ neuveriteľne iritujúceho blbečka omieľajúceho tie úplne najbanálnejšie floskuly ako pokazená platba, neschopný zo seba dostať "neco kloudné".

Truhlík

Celý čas tvrdím, že Matovič nie je horší od ostatných. A Oni sú takí všetci.

Roland Edvardsen

Matovič je medzi nimi najväčší excentrik, vonkajší nestabil a "attention whore". Ale čo do tuposti, zákernosti, neschopnosti či machiavelizmu je tam kopec jemu seberovných a áno aj horších. O horších aj z ideologického hľadiska ani nehovorím.

Norman

Politika či človeka so záujmom o veci dokáže simulovať, o tom bohužial svedčia výsledky volieb, ale je naozaj ťažko "postihnutý". A v skutočnosti nikdy nič nikam nedotiahne - napríklad V-sputnik a podobne. Preto musím pre svoje svedomie po tisíci krát explicitne varovať pred Matovičom, pred jeho kamarátmi a pred ľuďmi ako on.
Jeho kariera v politike nie je až tak prekvapivá lebo vlastne rýchlo skončila, keď sa dostal k moci. Ale to, že taký človek tu zbohatol, je ťažký dôkaz o chorobe tohto režimu (iní zbohatlíci sú mnohí tiež zločin, ale tí neprekvapujú, bohužiaľ).

Roland Edvardsen

Je to tak, že vzhľadom na všetko čo sme už videl a počuli môže Matovičovi naletieť len úplný idiot. Problém však je, že očividne je tých idiotov v populácii viac než by bol zdravý odhad. Napokon Matovičovi sprosto uveril aj jeden nemenovaný bývalý prispievateľ na Nadhľade.

Takže skôr toto je dnes to najšokujúcejšie: že toľko ľudí naletelo takému okatému šmelinárovi a myslia si, že ten človek je nejakou alternatívou k systému (pritom Matovič bol vytvorený systémom a výrazne posunutý a podporovaný globalistami. Áno, golem sa nakoniec utrhol z reťaze, ale to nič nemení na tom aký má pôvod).

A napríklad ten terajší Matovičov falošný boj proti progresívcom a LGBTI, to je niečo tak ukrutne umelé, lacné a okato priehľadné, že až. On to robí tak primitívne, komediantsky a pateticky, že de facto takto nahráva globohomo strane a konzervatívcov naopak diskvalifikuje. Ak by som chcel zdiskreditovať konzervatívnu stranu posunul by som im práve Matoviča. Ten človek naozaj nie je žiaden geniálny marketér, ako sa svojho času podsúvalo - má len šťastie, že funguje v tunajších chorých podmienkach (hlavne mediálnych, ale aj populácia je taká aká je - škoda už rozoberať). Za normálnych okolností by po ňom nikdy nemohol ani pes šteknúť.

Norman

problém je celé olajno, ktoré je plné agresívnych fanatikov, je to naozaj politická sekta.

nové