Monika Wetzlerová-Vrbová

Kým sa Bratislavčania a im podobní nadšene venovali povodňovej turistike a presierali sa hore-dolu popri Dunaji, občas sa v Eurovei na kávičku zastaviac, smolila europoslankyňa a kandidátka na županku Monika Flašíková oficiálny list eurokomisárovi so sídlom dostatočne ďaleko od Bratislavy. "Vážený pán komisár Hahn, na Slovensku v dôsledku povodní každú hodinu narastajú škody do obrovských výšok a mnohé mestské časti Bratislavy museli byť evakuované."

Keď sa jej smetiarsky novinár spýtal na jej bezočivé klamstvo, odvetila taktohľa, a to písomne na Pejzbúku: "Po rozhovore s redaktorom denníka SME pánom M.B. som sa práve dozvedela, že žiadne rozsiahle škody ani evakuácia sa v Bratislave nekonali a prečo som vôbec intervenovala za pomoc Slovensku. Pán redaktor ma práve tak "zneistil", že premýšľam, či cez Bratislavu vôbec tečie Dunaj a čo naozaj informácia zo včera zo SME, že voda dosiahla úroveň roka 2002 a ďalej stúpa je pravdivá alebo ju len pán redaktor nečítal. Napriek jeho nezáujmu verím, že SR a jej občania získajú pomoc z fondu solidarity v prípade, že to bude potrebné."

Neprekvapuje, že osoba vybavená takouto bujne rozvinutou schopnosťou manipulácie je členkou výboru Európskeho parlamentu pre vzťahy s Izraelom a je postihnutá ťažkou formou sionizmu. Bez štipky hanby si nehorázne vymýšľa a keď je pristihnutá, začne dupať a robiť kokota z človeka, ktorý sa jej len nevinne opýtal, odkiaľ čerpala informácie do svojho katastrofického listu.

Za určitých okolností, pri silnej politickej objednávke, by sa mohlo stať, že európska história písaná byrokratmi v Bruseli si Bratislavu zaznamená ako mesto v roku 2013 zholokaustované strašlivou pohromou. A Moniku Wetzlerovú- Vrbovú ako osobu, ktorá o tom priniesla správu svetu - a najmä komisárovi Hahnovi."

Autor: 
sword
Monika chce byť videná,rozposiela chaotické depeše do sveta,velmi túži po županskom fleku a urobí preto čokolvek.
Ema

O veľa peňazí, veď škody každú hodinu narastali do obrovských výšok.

Na Slovensku sa už formoval rad príjemcov finančného balíka z fondu solidarity. Ušlo by sa z neho na súkromné konto aj tomu, kto ho vybavil, samozrejme. A sme pri koreňoch podkarpatského zázraku bohatnutia, všelijakých poršátiek, kokaínových párty a podobných dekadentných kokotín páchaných ľuďmi, ktorí už nevedia co roupama od preťaženosti eurojevrami.

Nebuďme naivní.

thermidor
čo je zlé na tom, že slovensku prídu nejaké peniaze...veď gréci dostávali miliardy tiež len na základe samých klamstiev. Prečo by si Slováci raz nemohli prilepšiť nejakým drobným?
Norman

byť žobrákom?

 
slaven1

Prečo sa teraz volá Flašíková-Beňová? Odkiaľ má v mene Flašíková mi je jasné, to Beňová je odkiaľ? Wetzelová-Vrbová je meno za slobodna?

Spomínate si ešte na nedávny "protest extémistov", kde sa zišla "super ultra najextrémnejšia pravica" - bežní Slováci, ktorým sa už akosi nepáči žiť z 300EUR na mesiac. Tam Monča a ďalší LGTB ľudia zablokovali ulicu a bránili prechodu.

http://www.youtube.com/watch?v=HvLhzajk3TU

Monika k pochodu dodala myšlienku "hambite sa vy hajzli". Dostala tresné oznámenie a rozsudok, rozsudok už bol? Nevedel som nájsť, či sa oznámenie už vyšetrilo, ale pokiaľ sa pamätám tak áno. Rozhodnutie tuším znelo v zmysle, že Monča je nevinná, lebo bola v citovom rozpoložení. Kamarát pravdepodobne zaloboval. Ach prokuratúra, prokuratúra, zvieratá sú si rovné, ale niektoré sú si rovnejšie.

 

Stránka dňa: http://www.oskardobrovodsky.sk/

Norman

sú dvaja najväčší klamári v histórii ľudstva.

To by si mal poznať.