Na Slovensku je 71% vírusu britskej mutácie

Treba tu zaznamenať do archívu, že dnes konečne odmerali kvantitu nového agresívneho britského víru, a namerali 71 %. Ak som pochopil z úsečného informovania, sme aj v tomto medzi prvými na svete.

Je to veľmi nepriaznivá správa, pretože Slovensko je v podstate vo svojom protipandemickom snažení v stave kolapsu, a ak tu je teda takto rozšírená britská mutácia, tak je to naozaj na hodenie uteráku. Samozrejme, Matovič a vláda, ktorá to zapríčinila, by mali okamžite odstúpiť. Okrem iného aj preto,aby to chytil do ruky niekto aspoň trocha normálny.

Tí sa ale na odstúpenie nechystajú. A navyše, napríklad reakcie niektorých ľudí v Pravde sú, že to Matovič len "straší".

Neviem, už mi ani nevadí, že tí ľudia stále tak ignorujú realitu. Skôr mi príde naoazaj  trápne, že sa takíto ľudia hlásia k tým, čo sú alternatívni. Prečo sa k nezávisle mysliacim môžu hlásiť aj nemysliaci? To je veľmi negatívne smerovanie.

V krajine, kde vláda nezavrela hranice, kde spustili smrteľnú záťaž plošného testovania, kde je zdravotníctvo v rukách neschopných hajzlíkov, a kde občania ignorujú prírodovedu - to ani ináč dopadnúť asi nemohlo. Áno, je to karma. Nevyhnutná lekcia. 

 
iris

.

Dusanbe

"Výrusy nie sú hlúpe." - zaujímavá veta, :-)
V podstate zložitejšie molekuly - a aké chytré !
Neustávajúci evolučný selekčný automat vytvára ich nové a nové "životaschopnejšie" verzie.
Je to teda prírodný výber, sily stojace aj za vznikom súčasných foriem života - inými slovami: "Pokrok nezastavíš !"

Janko Hrasko

Sice je to kus bielkoviny, ale keď vezmeme do úvahy, že sa adaptuje chytrejšie ako veľké percento našich spoluobčanov... No nie je to smutné?

Ema
Ema

v nitrianskom Jaguari a jeho cicvor Holý ju pri rodinnom pendlovaní medzi Slovenskom a Spojeným kráľovstvom priniesol rovno na rokovanie vlády, keďťe na ňu dostal výnimku. Plus k tomu otvorené hranice a voľné prúdenie davov z Anglicka. Niekto im kontroloval karanténu?

Rozumne rozmýšľajúcich ľudí už nikto nepresvedčí, že Matovičovej horde záleží na zdraví obyvateľov Slovenska. Zlý epidemiologický vývoj znamená viac testovania, viac štátnej šikany, predlžovanie núdzového stavu - pre Jokera samé dobré veci.

Náhodný okoloidúci

My sledovatelia konšpiračných teórií dávno vieme, že cieľom Matelkovej vlády riadenej z zahraničia nie je kontrola vírusu, ale totálna trvalá kontrola populácie a vynucovanie poslušnosti a podriadenosti pod zámenkou ochrany zdravia spoločnosti. Matelko úspešne a úplne zmazal rozdiel medzi konšpiračnou teóriou a realitou.

Výsledky liečby Ivermectinom, či už v zahraničí alebo pri prvých pokusoch u nás pritom naznačujú, že pri jeho plošnom nasadení, tak liečebnom v prípade chorých, ako aj pri preventívnom v prípade klinicky zdravej populácie miesto nezmyselného celoplošného vŕtania sa v našich nosoch by "pandémia" skončila v priebehu dvoch - troch týždňov. Ten liek v podstate takmer nemá vedľajšie účinky, pri správnom dávkovaní je možno bezpečnejší ako acylpyrín.

Rozhovor z 21.1.2021:

https://www.topky.sk/cl/10/2043287/Analytik-Mesik-bez-servitky-o-KORONAV...

Ema

nakúpil za ťažké peniaze tony Remdesiviru - v čase, keď už bolo dávno známe, že americký farmagrc má len šikovný marketing, nič iné - a tak ho treba vymíňať a poslať do hrobov zabalený v telách "liečených" zosnulých.

Dusanbe

Žeby toto mohol byť dôvod odvolania profesora Sabola riaditeľa VUSCH v Košiciach ?
Nefutroval dostatočne pacientov Remdesvirom a toleroval prednostovi propagáciu lacného Ivermektínu a kritiku Krajčího ?
Ale to určite nieee.....

Novým hitom je ale monoklonálny liek bamlanivimab - už ho objednáva Babiš !
Zatiaľ stihli spraviť 3 štúdie - prvá nepreukázala štatisticky žiadny účinok, druhá ešte neskončila a tretia bola počas testovania zrušená...
Liek NIE JE určený pre ťažké a akútne stavy ochorenia - len pre ľahké a mierne.
Možno bude najviac účinkovať názov lieku - možno je to zaklínadlo v nejakom starom indiánskom nárečí.
Nevadí, Babiš objednal, dávka po nejakých 1 000 $.

Ema

Mohli z toho urobiť palindróm. Škoda.

Syslia papuľa božia Krajčí povedal, že Sabol "sa správal ako cár". To je momentálne v Podkarpatí dostatočný dôvod na voľný výkop.

Dusanbe

To som nevedel, že "Jurek keruj" a "kobyla ma maly bok" sa volá palindróm.

Koncovka "mab" bola povinná - monoclonar anti bodies, začiatok dali tiež dobre - len ten stred slova už nezvládli - asi sa nevedeli dohodnúť v správnej rade....

"sa správal ako cár" - Krajčí tým zrejme myslel, že sa mu dostatočne nepodlizoval a nepchal do zadku.
Tuším vo všetkých štátnych nemocniciach a ústavoch Krajčí vyhodil vedenie a dosadil tam svojich ľudí.

Riaditeľ nemocnice hutnícky manager - najlepšie vysvetlenie: "Potrebujú celý ten tím zdravotníkov ZOCELIŤ."
Ale má dobré skúsenosti - šefoval aj hokejovému klubu HC košice.

Len neviem čo má Krajčí za lubom v Národnom ústave detských chorôb - tam odvolal celé vedenie aj riaditeľa a nahradil ho lesníkom...

vrbovčan

sťažnosťami bývalých zamestnancov. To isté zdôvodnenie bolo aj v prípade riaditeľa Národného ústavu detských chorôb. Povráva sa, že zdravotnícstvo je riadené cirkvou. Zrejme je tým myslené cirkvou letničiarov. Príde sa za ministrom s nejakou ponosou na riaditeľa a rovno s personálnym návrhom z prostredia letničiarov.

Dusanbe

sa to oveľa ľahšie a jednoduchšie uplatňujú mafiánske spôsoby vzťahov, vládnutia aj korupčného konania, keď si presvedčený o správnosti svojho konania a výnimočnosti a vyvolenosti seba aj príslušníkov skupiny.
Keď ti dokonca "zakladajúca listina" tvojho spolku hovorí - "nezapletaj sa do ničoho s tými, čo nie sú v tvojej grupe, drž sa radšej čo najďalej od nich, nie sú Ti rovní, Ty si výnimočný - nešpiň si s nimi ruky".

Mafiáni sú si vedomí, že porušujú spoločenské zákony - ale príslušníci takýchto skupín sú presvedčení, že stoja nad spoločenskými zákonmi, že oni sú zákon.

Náhodný okoloidúci

Komplex velikášstva, ako by povedal psychiater.

Norman

Len treba pripomenúť, že nikde na svete nerobili experiment s plošným testovaním. To je slovenský unikát. A dokonca ani tu to pestovanie nákazy nie je až taký zámer, ako proste idiocia hlavných protagonistov.

Čo sa týka ivermectínu, či iných (možno) úspešných liečieb - tu by som tiež trestuhodnú pomalosť až zdráhavosť nedával až tak na vrub konšpiračnému zámeru, ale z väčšiny to padá na vrub bežnej spomalenosti a tuposti lekárskeho cechu.

Náhodný okoloidúci

Z toho, čo píšeš vyplýva, že si presvedčený ich svojprávnosti a samostatnosti v myslení a konaní. Ja nie.
Okrem toho o brzdení nákupu korupciou netreba pochybovať, zvlášť ak som sa kdesi dočítal, že monopol na zabezpečenie nákupu ivermectinu pre Slovensko dostal Jarčuška. A netreba pochybovať ani o tom, že pre Big Pharma nie je problém objednať si články o neúčinnosti alebo škodlivosti určitých liekov, čiže objednať si požadovaný výsledok "analýzy" konkurenčného lieku alebo liečebného protokolu.

Norman

To je dobrá téma, svojprávnosť, to hej. O tom by sme sa mali raz naozaj pozhovárať, AKO funguje dominancia mocných. Určite nie, ako riadenie auta. Ale aj ak ty si teda naopak presvedčený, že konajú presne podľa pokynov zhora, aj tak ich debilná posadnutosť nepresným testovaním nedáva zmysel.

Čo sa týka brzdenia nákupu - do toho, čo som spomenul o lekárskom cechu, zahrňujem aj korupciu, to hej, to ešte k tomu. Jarčušku (a jeho firmy) radím do cechu lekárov, kde samozrejme patria aj farmakomafie.

V čom sa teda líšia naše názory? V tom, že ty upozorňuješ na akési medzinárodne a vyššie zdroje problému, a ja kladiem dôraz na to, že takmer všetky zdroje tohto bordelu sú tu, lokálne, ľudia medzi nami, ktorých môžeme vyťahať za uši. Teda mali by sme môcť.
Samozrejme, nemusíme sa dohodnúť na jednej verzii.

Náhodný okoloidúci

Anglosionisti sú známi pravidlom "Síce je to sukin syn, ale je to NÁŠ sukin syn". Aglosionisti pokladajú za hrozbu každého, kto sa im odmietne podriadiť, alebo ak je podriadený, pokúša sa získať slobodu a nezávislosť a nechať sa vyciciavať. Kto sa im podriadi alebo im dokonca posluhuje pri pretláčaní ich záujmov, tomu dajú voľnú ruku a chránia ho. Dobre vieme, koľko papalášov na Slovensku je odkojených na anglisionistickom cecku, či už ako priamo vyškolení za veľkou mlákou (Liebschutz, Heger, Kiska), alebo prostredníctvom nátlakových organizácií vytvorených Sorosom a "deep state", eufemisticky nazvaných "mimovládky".
To je presne to, táto pokrivená a patologická morálka, nad čím sa rozčuľuje Roland v tomto vlákne diskusie:
http://nadhlad.com/comment/39725#comment-39725
Kým Matelko plní ich agendu, nechajú ho robiť, čo sa mu zachce, napríklad aj nabaliť sa na nezmyselnom testovaní. Teda nezmyselnom podľa nás, on a jeho junta majú z testovania zlatú baňu, "Duch Svätý" Krajčí si na testoch urobiť výskumnú prácu, a celé to zrejme poslúžilo aj ako test poslušnosti národa, čiže psychologická operácia podľa Bidermanovej tabuľky donucovania, zmienenej v tomto článku.
https://pravyprostor.cz/covid-19-je-psychologicka-valka-proti-nam-rika-d...

vrbovčan

v konšpiračnom médiu, že v septembri v čase predčasných volieb k nám dorazí piata mutácia koronavíru pochádzajúca z Mikronézie. K účasti na volebnom akte bude potrebné sa preukázať testom s negatívnym výsledkom. Vykonanie testu bude spoplatnené, lebo vláda odmietne samospráve preplatenie nákladov na testovanie. Certifikáty bude pred každou volebnou miestnosťou kontrolovať polícia.

Dusanbe

Ema

nielen z východu.

Víkend v Kodani -videjká:
https://www.rt.com/news/514837-denmark-covid-passports-protest/

Pre inšpiráciu po skončení núdzového stavu. Tu bude, samozrejme, vážnejší dôvod než u rozmaznaných ožralých Dánov. Ten náš oprávňuje defenestráciu.

Dusanbe

sa chce, ale hlavne aj vie - tak sa dá:

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/577301-srbsko-v-ockovani-predbehlo-...

Keď to čítam - ako to zvládajú v Srbsku - pripadám si trochu, ako keby som žil v rozvojovej krajine !

nové