Plaz opäť grcal

Keď sa tu tak bavíme o ľuďoch,  ktorí viacerými parametrami, hlavne svojím mentálnym profilom a hodnotovou úbohosťou azda ani nie sú ľudia, možno spomenúť jeden výborný príklad. Jedná sa o tvora fungujúceho zrejme absolútne deformovane prevažne zadným jašteričím mozgom, čo aj vidno. Sám seba volá honosne obluda, ale je to maximálne jašterica.

Najnovšie vyprodukoval toto:

gašparovič národ

( bývalý prezident Gašparovič sa naozaj podrobil ťažkej operácii na onkológii)

Autor tohto vtipu sa volá, ako každý vie, Rado Ondřejiček, a je to vraj strategický riaditeľ firmy JandL.
Necháme bokom, že stránka Cynická obluda generuje politicky jednosmerný protivládny grc, ale  necháva sa pritom platit zo štátnych peňazí firmy Tipos (celý článok  Niejetotak: Cynizmus za miliony)
 
 
Necháme bokom aj to, že Gašparovič nebol dobrý prezident, ale aj to, že teraz už prezidentom nie je a nie je najmenší dôvod do neho kopať.
Necháme bokom to, že si robí výsmech zo smrtelne chorého človeka - Ondřejíček asi nemá deti a tie mu nezdochnú na rakovinu - alebo sa toho aspoň neobáva.
Necháme bokom to, že si robí výsmech z prerieknutí staršieho človeka - zrejme sám rodičov nikdy nemal, takže nevie, že je to taký kolobeh prírody - alebo ich očividne nenávidí.
Necháme bokom, že ten tvor žije z provokovania a teší sa, ak ho niekto nazve hovnom, a tak ho tak nazývať nebudeme.
Necháme bokom to, že nik nedokázal, že Ondřejíček je homosexuálny pedofil a tak sa touto stránkou jeho osobnosti nebudeme zaoberať.
Necháme bokom reči o nejakých psycho-upíroch - lebo on tak nevyzerá, aspoň nie naschvál - a správa sa tak asi len pod vplyvom frustrácie z detstva.
Naopak - vyzdvihneme jeho slová, že humor nemá mať žiadne hranice. Áno, Ondřejíček, humor nemá mať limity a tak všetci dúfame, že sa raz na tebe naozaj výborne nasmejeme.
Áno, ty vieš kedy, nie je nutné, aby si sa hral ešte aj na sprostého.
 
 
Truhlík

A čo sa čuduješ. To je propagandistická vojna na život a na smrť. Niektorí to robia vedome a za peniaze a zvyšok na spôsob neuvedomelého patafyzika.
Tento brebt budú utajovať lebo to je ich človek.
https://www.youtube.com/watch?v=RVVPiCgmibM

buko

vyrovnany clovek NIKDY neurobi take nieco ako tento plaz. Musi to byt vyrazny pocit menejcennosti a nenavisti ked sa k takemuto niecomu znizuje.
BTW na tejto fotke vyzera fakt strasidelne a odpudivo:
http://img.cas.sk/img/4/galleryBig/2193758_.jpg?time=1418761540&hash=27e...

dnes na SME:

Patríte k adlerovským psychológom, čo je jedna vetva individuálnej psychológie. V čom sa líši od iných terapeutických konceptov?
Prvé, čo Alfred Adler prízvukuje, je, že všetko je vnímanie. Len čo sa narodíte, začínate si budovať svoju vlastnú realitu na základe vnemov. Nestávate sa obeťou svojho prostredia, ale vytvárate si závery, spájate rôzne prvky skutočnosti a budujete si svoj spôsob, akým sa pozeráte na svet.
Druhým Adlerovým objavom je zavedenie prežívania menejcennosti a snahy kompenzovať ho nadradenosťou. Menejcennosť a nadradenosť sú spojené nádoby. Prehnane pyšný človek, extrémny alebo tyranský, prežíva výrazný pocit menejcennosti.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7829973/psycholog-byt-dobrym-clovekom-je-narocne.htm...

nové