Psychopat Matovič ide dva mesiace testovať

Na práve prebiehajúcej tlačovke Matovič a traja jeho sluhovia - Heger, Krajčí, Mikulec - vyhlásil, že ide dva mesiace tvrdo plošne testovať.

Vyhlásil, že Sulík je zodpovedný za smrť vyše 4000 ľudí - ale odvolať ho nechce. Jeho hra na dobrého a zlého policajta svedčí, že tvoria klamársky spolok.

Je isté, že celý tento cirkus je z veľkej miery aj krytie vraždy generála Lučanského.

Technické poznámky: plošné testovanie sa nedá zvládnuť. Premiér Matovič zas poloplačúc sám ukázal, že situáciu s infekciou slovenská vláda nezvládla, a to, čo teraz robí - aj pri odmyslení všetkých možných politických aspektov - je proste jeden veľký neschopný cirkus.

Takisto sa hovorilo o novom víruse z Británie - ale bez toho, aby sa aspoň principiálne povedalo, kto je za jeho dovlečenie vinný. Teda otvorenie hraníc, pendlovanie pendlerov, vládne výnimky.

Sumárum:

Vláda idiota Matoviča vôbec nezvláda ani normálne veci, a teraz zaťaží už aj tak zrejme dosť preťažené zdravotníctvo, čím takmer iste spôsobí naozaj vážny kolaps, vrátane hospodárskeho zrútenia. Zároveň to pandemickej situácii neposlúži.

A zatvorenie hraníc - zasa nič. Pritom zatvorenie hraníc je prvá vec, ktorú treba pri epidémii spraviť. Ináč sú všetky ostatné opatrenia ako vylievanie vody z člna pohárikom, keď je v ňom polmetrová diera. Štát sa mal zavrieť, aspoň tak efektívne, ako na jar - a mali by sme pokoj.

Nuž ale nedá sa nič robiť, časť Slovenska, slovenská svoloč, si zvolila blázna a kým sa ho nezbaví, bude trpieť. Žiaľ, nielen ona, ale my všetci. Kým sa nezbavíme debila, ale aj rôznej tej svoloče.

Roland Edvardsen

Teraz to práve pozerám, tú plačovku. Ja som veľmi kľudný a neagresívny typ, ale hovorím: božechráň, aby ste priznali predo mnou, že podporujete túto chorú špinu. Potom ani ja za seba nemôžem ručiť.
On naozaj trpí obsesívnou poruchou ohľadne celoplošného testovania a Sulíka. Nevie si pomôcť, jednoducho musí stále točiť len o tom.
Chcel by som asi veľa, ak by sa už konečne riadne ozvali zdravoťáci, ktorí už teraz idú z posledných síl? Dokedy nechajú po sebe takto jazdiť nejakým narušeným idiotom?

Ema

Novinárka: Kto bude testovať, keď zdravotnícky personál je už teraz preťažený?
Sadista: No, ja viem, ale vypomôžu sestričky z ambulancií. Komunitne, vo svojich obciach.

Takže 5 pracovných dní budú zdravotné sestry v ambulanciách a 8 víkendov po sebe si potiahnu dvanástky v testovacích tímoch.
Nuž, uvidíme.

iris

.

Dusanbe

sú zatvorené - takže ostáva šlapať, ski-alp, turistika alebo bežky.
Parkoviská v menších strediskách sú väčšinou plné - ľudia sa chodia vyvetrať s deťmi, niekde je to masové až príliš, vzhľadom na riziko prenosu vírusu...

sandro

ja s deckami uz korculujem na rybniku :) Sme tam vascinou sami, zrejme najlepsie, co sa da teraz robit.

Ema

vo funkcii prezidentky Podkarpatia, stali sme sa krajinou, kde sa ľudia neboja umierať.

iris

.

iris

.

Truhlík

Keď človek číta diskusie pod článkami tak často objaví všeličo.
Toť som si v diskusii v HS prečítal slovenský leták k Pfizeru.
"Je účinok očkovacej látky Comirnaty rovnaký u ľudí rôzneho etnického pôvodu a rodu?Do hlavného skúšania boli zaradení ľudia rôzneho etnického pôvodu a rodu. 95% účinnosť sa udržala vo všetkých rasových a etnických skupinách a rodoch"
- Tak ako je to s rasami ? Neexistujú, či čo ?
Ale dorazil ma anglický originál.
"The main trial included people of different ethnicities and genders. Efficacy of around 95% was maintained across genders, racial and ethnic groups."
- Tak v záujme politickej korektnosti sú ochotní sfalšovať lekársky dokument. Skúšali Pfizer na rôznych pohlaviach alebo na rode Jánošíkovcov, Bielikovcov a iných ? Alebo je vakcína závislá na duševnej poruche ?
https://www.ema.europa.eu/en/documents/overview/comirnaty-epar-medicine-...

Ľubov

https://ibb.co/LJCcwCj sem vkladám,tu sa nestratí.

Ako píšeš,pod článkami človek objaví všeličo. Tipujem,že Puta tam má asi 18,čiže už pred 30 timi rokmi si oni takto pripravovali kádre.Súčasne ale takto z nadhľadu 30 rokov vidíme velmi rozpačitý výsledok. Nevydarila sa ani jedna. Aj tak ide stále iba o Sorosa.

Truhlík

Videl som už tú fotku. Ale som si myslel, že to je hoax lebo na nej vyzerá sympaticky.
O Tichanovskej mi stačila jedna informácia. Že má izraelský pas.
Ale fakt je to odpoveď na otázku kde sa zrazu zjaví nejaká matrioška.

sandro

18rocna Puta:) Som rad, ze ti je uz lepsie Ljuba.

Náhodný okoloidúci

Meteorológovia hlásia nástup silných mrazov.

https://www.imeteo.sk/clanok/polarny-vir-sa-rozpadal-cakaju-nas-mimoriad...

Stáť v takom mrazivom počasí vonku v rade kvôli špáraniu sa v nose je v lepšom prípade na prechladnutie, v horšom prípade na zápal pľúc, aj bez kovídu. A predovšetkým je to dôkaz Matovičovho sadizmu. Zaslúžil by si za to basu v Prešove za trestný čin všeobecného ohrozenia.

Ema

Nebude treba chladiarenské prívesy. Postačia opáskované parkoviská pred cintorínmi.

Provinčný Joker ešte nie je pri moci ani rok, a už je jeho brutálna manipulácia Slovenskom lemovaná tisíckami mŕtvol a rozvratom vo všetkých sférach spoločnosti.

Náhodný okoloidúci

Leva-neťáci majú jednu poučku, ktorú radi opakujú ako mantru. A priznávam, táto poučka má v sebe kus pravdy.

 

Čo niekto pokladá za chybu, to je pre iného želaný cieľ.

 

Matelka do funkcie premiéra zahraničné reklamné agentúry dosadili preto, lebo od neho čakali presne to, čo teraz robí - chaos, rozvrat a rozklad.

Norman

Ma dogmu, že všetko, čo sa stane, kontroluje človek. Niekto, niekde, nejakí mocní. To je ťažký zásadný omyl.
Veci sú ovplyvňované v pozadí, to áno - ale nie sú kontrolované. Sú len ovplyvňované. Zle.

Z tejto prvej dogmy vyplýva aj ďalšia, ešte horšia dogma: že človek môže veci kontrolovať. A to ešte dobre.
To je ťažký omyl, ťažký utopický omyl, druhý beznádejný komunizmus. Fatamorgána.

slaven1

Áno, je to tak: "Čo niekto pokladá za chybu, to je pre iného želaný cieľ."

Príklad:

To že za 32 rokov od zmeny režimu v 1989 máme tak nastavené hospodárstvo, že z výplaty sa tu nedá viesť dôstojný život človeka, nie je chyba riadenia, ale cieľ.

Ak sa živíš svojou prácou (nájomný pracovník) a chceš mať dôstojný život človeka, tak musíš ísť robiť na „Západ“ (do nemeckej fabriky alebo utierať zasraté rite rakúskym dôchodcom). Je to výplata koloniálnej dane prostredníctvom ľudskej pracovnej sily (otrokov).

Je to takéto skryté (krypto, odtial slovo kryptokolónia = skrytá kolónia). Je to bez-štruktúrne riadenie. Riadenie bez priameho príkazu (bez „choď tam urob toto“). Riadenie nastavením ekonomických podmienok na ovládnutom území tak, že ľudia ako keby sami od seba idú.

V médiách „zahraničných-agentoch“ sa k tomu dopomáha ešte článkami typu „Najkvalitnejšie mesto na život je podľa štúdie Eritrejskej univerzity Viedeň, po nej nasleduje Mníchov“.

Aj pre toto sral Fico Západ, začal systematicky zvyšovať minimálnu mzdu.

Jeden z negatívnych dôsledkov ("samovolného") "úniku mozgov" je, že na ovládanom území nie sú sestričky, lekári, kvalifikovaní robotníci, odborníci, remeselníci... že naše nemocnice a ďalšia infraštruktúra bude časom vyzerať ako mosty v Janove.

 

Truhlík

Tak to vidím aj ja.
Tento režim nastavili kresťanskí demokrati po roku 1998. Mikloš nenadarmo bol na Bilderbergu. Nenadarmo si MI6 stvorila KDH. Nenadarmo si Soros kúpil SME.
Ale Fico toho posral dosť.

sandro

A co na to hovori nas vsestranny odbornik, podporovatel Matovica, Krcmery? :) Musim priznat, ze toto video ma pobavilo viac ako Rostasov otcenas(ten bol pekny, ale ta poza ho zabila) :)) https://www.youtube.com/watch?v=uLdvwxYW41U&feature=emb_title

nové