TV: sme vo vojne, bude ich treba internovať

Trocha netradičné názory zaznievajú už aj vo verejnoprávnych televíziách.

Maska "demokracie" sa veru ľahko odloží a pokiaľ je USA etalón možného, tak je možné všetko. To, čo sme pred pár rokmi spomínali len tu, sa stáva predmetom "verejného diskursu". Ako ľahko.

 

stačí prvých 7 minút, rozhovor s Lukášom Visingrom

 
Európa má stále, technicky videné, niekoľko ľahkých možností, všetko to brzdí len zámerná politická perfidita riadiacich psychopatov.
Autor: 
téma: 
forma: 
sandro

a s nimi aj takychto nebezpecnych sialencov: https://www.hlavnespravy.sk/havran-katolicky-knaz-tiso-bol-vrah-malych-d...
Toto co robi je ten pravy ''hate speech''. VASI dedovia zabijali male deti. Idiot.

Norman

To naplňa plne partagraf o šírení nenávisti - za prvé voči celému národu - Slovákom, a za druhé veľmi explicitne aj voči náboženstvu - katolíkom.
(síce spomenul aj evanjelikov, ale len raz a práve so spojkou "aj"). Keďže havran je explicitný evanjelik, je toto nielen nejaké umelecké hranie sa z ohňom, ale jasný trestný čin, ktorý nie je premlčateľný.

Treba dodať, že je to klasická ukážka klamu "židia tu nie sú". Je to sprostá lož, hranie sa na skrývačku. V samotnom videu tam hovorí pred Havranom iný aktivista, ktorý sa k dvom menšinám nadšene hlási - veď z toho zrejme aj žije jeho úbohé chlpaté ego a jeho postoj voči samotnej spoločnosti (o ktorej si ten človek dovolí tvrdiť, že mu stále krivdí). Židov je samozrejme na Slovensku hromada, a ak ak tomu započítame aj syntetických židov - tak je ich tu aktívnych azda viac, ako katolíkov (o rozvarenej politickej huspenine takzvanej evanjelickej škoda hovoriť)

Do tretice - to, že je ta Jaurová dcére bývalého známeho predsedu Matice Markuša tiež veľa naznačuje. Do čela strán a spolkov akože nnárodných sa po sametovom prevrate dostali na dlhé roky kripli a svine ako Markuš, Slota a podobní. Títo zadusili tieto prirodzené hnutia zvnútra oveľa viac, ako ich explicitní nepriatelia v iných stranách.

Ceterum censeo, že je čas stále pripomínať, že sa treba ozbrojiť, treba sa poznať so susedmi, bojaschopnými, treba vedieť, kde je blízka policajná stanica prípadne nejaké kasárne. Budeme ich potrebovať, ľudia ich budú potrebovať. Treba vedieť, kde je vhodné námestie na zhrocovanie a prejav nesúhlasu.

slaven1

Deti neberte to svinstvo, inak dodadnete ako Miško.