Xenofilis

Syfilis je nepríjemná choroba. Najčastejšie ju dostanú ľudia, ktorí podľahnú nestriedmosti, stratia morálne zásady či zábrany. Potom ako sa nakazia, zdanlivo sa nič také strašné nedeje – čosi nie je v poriadku, ale vlastne všetko ide ďalej. Až o dlhší čas sa ukážu skutočné následky nákazy. Telo je však vtedy už zvnútra rozožraté tak, že býva neskoro na záchranu pacienta.

Podobne sa môže nakaziť aj spoločnosť, ktorá opustí svoje zdravé a prirodzené hodnoty. Vnútorný rozvrat sa začne nenápadne, jeho príznaky sú pomerne neškodné a dlhší čas sa zdá, že veď sa nič nedeje. Ale deje sa. Až neskôr sa ukáže skutočný rozsah vnútorného poškodenia, rozožrania cudzími elementmi a parazitmi. A vtedy už môže byť na záchranu neskoro.

 

 

 
0
Vango Tango

Je to paradoxné, ak vulgárni materialisti darwinisti fakticky neuplatňujú svoju „vedu“ na ľudskú spoločnosť. Ale to je iba povrch slniečkárskeho problému so solidaritou. V skutočnosti je realita veľmi prozaická a celý príbeh je iba o pažravosti darmožráčov!

Nemusíme riešiť problémy v Afrike, pozrime sa na Slovensko!

„Rómska problematika“ sa nazýva „rómska“ iba preto, aby papagáji mohli sociálny problém deviantných komunít, ktoré už dávno nemajú etnický a rasový charakter, mohli posunúť o pol storočia dozadu a kopírovať celé frázy a postupy boja černochov (pardón „Afroameričanov“!) v USA. Došlo to tak ďaleko, že už aj chucpe Lipšic „Sníval svoj sen“.
http://www.nova.sk/vazene-damy-vazeni-pani
Nehanebne kopíroval slávny prejav M.L. Kinga, ale to je pre tento typ Niktošov charakteristické...

Nik sa neodvážil spočítať koľko miliárd (!) € už bolo investované do „riešenia“ tejto problematiky. A koľko miliónov videli konkrétne ľudia v osadách. A koľko miliárd prežrali „aktivisti“ a „podnikatelia“ model
https://www.novinky.cz/koktejl/38904-slovensti-romove-mozna-natoci-svuj-...
Vyrobí sa rozprávočka o rasizme Slovákov, ktorým ešte aj zakážu používať slovo „Cigáň“. Prečo? Lebo klamať sa začalo ľudovo hovoriť cigániť? Prečo?

Ak svojmu dieťaťu iba dávate a nevychováte ho ako samostatného zodpovedného občana, netrestáte ho a nevyžadujete plnenie povinností, vychováte nezodpovedného nezvládnuteľného parazita asociála, ktorý dokáže iba natŕčať dlaň. Detičky niektorých našich „podnikateľov“ krásne ilustrujú, že to nie je rasový, ale sociálny problém.

Ak takýto prístup aplikujete na celý kontinent, vyrobíte kontinentálne problémy!

Nechcem zhadzovať obetavú prácu tisícok belochov (lekárov, sestričiek, misionárov a misionárok, atď. ...), ale akú odmenu často dostanú od „vďačných“ černochov? Podrezané hrdlá iba preto, že sú belosi a šíritelia inej kultúry!

Ale koľko stoviek miliárd skončilo vo vreckách ľudoopov v načačkaných uniformách

http://media.npr.org/assets/img/2016/07/22/ap_16203755590059-6bb85acd044...
a firiem dodávajúcich úplne zbytočné a predražené výrobky a služby?

Prečítajte si http://www.history.com/topics/robert-mugabe !

alebo

http://www.history.com/topics/idi-amin

Turistický ruch má veľký potenciál, ale zverili by ste svoje životy (lebo tam nie je problém nejaká sračka, ale ide skutočne o život!) takejto „turistickej kancelárii“?
http://www.letstravelsomewhere.com/wp-content/uploads/2013/01/claude-bar...

MMF je kapitola sama o sebe, detto Svetová Banka:
https://blacknbrowndocs.com/2016/11/16/the-great-african-scandal/
V tomto filme máte všetko ...

Miluj svojho blížneho - ale s rozumom - aby si nevychoval nezodpovedného parazita!

Aman Againsttime

Toto ma fakt pobavilo: https://milo.yiannopoulos.net/2017/02/twitter-refugees-jk-rowling/ Známej xenofilnej psychopatke Rowlingovej (btw, Harry Pottera som nikdy nemal rád. Ak dám bokom, že ide o ukrutnú multi-kulti propagandu, tak to skutočne nie je typ hrdinu, s ktorým by sa nejaký zdravý chalan vedel stotožniť) ponúkajú ľudia na Twitteri preplatenie lístkov pre utečencov, ak ich prichýli vo svojich sídlach.
Takto nejako si predstavujem. Treba poukazovať na nechutné pokrytectvo xenofilov a zosmiešniť ich tak často ako sa len dá.

Náhodný okoloidúci

Ja by som si vedel predstaviť takéto riešenie migračnej krízy:
Zozbierať súkromné adresy vítačov, slniečkárov, politikov a úradníkov podporujúcich pritečencov, ale aj policajtov zasahujúcich proti odporcom prisťahovalectva a poskytnúť ich pritečencom - aby si na nich hľadali pohodlné ubytovanie zadarmo. Inými slovami dopriať vítačom to, čo doprajú oni ostatným. Rád by so videl takúto terapiu v praxi. Nie iba kvákať o pomoci "úbohým utečencom", ale aj ísť príkladom. A som zvedavý, koľkí policajti by išli mlátiť protestujúcich po tom, ako by im nejakí privandrovalci opigľovali manželky a 13-ročné dcéry. Alebo synov.
Takže - ak máte nejakých známych v zahraničí, skúste im ponúknuť takéto riešenie.

Norman

Chvílu som nad tým uvažoval. Ťažko ich dovlečieš či pošleš do súkromného domu. Ale vedel by som o jednom mieste, kde by sa to dalo a ktoré si to zaslúži. Nie, nie parlament či kiskina rezidencia, tie sú chránené. Ale Divadlo, to je semenište mnohých tých plazov, čo podpisovali petície, štvali a doteraz roznecujú nenávisť.
Ono sa to volá SND, nové SND, ale slovenské na tom je dnes len málo, je to hnusná budova ale dobre chráni proti vetru, a aj vnútri je dostatok miesta, ktoré môžu prípadní islamisti kultúrne obohatiť, A Vašáryové potom určite budú rady zbierať ich hovná z červených kobercov - lebo sú to humanistky a je to teda ich povinnosť.

Norman

Ešte otázka: ako sa povie fóbia z poriadku? Fóbia z čistoty?
Fóbia z beloby?

Je možné, že na to medici majú slová aj čísla, oni sa vyžívajú v škatuľkovaní.

Ak nie, treba tie fóbie pomenovať.
Lebo je dobre poznať fílie, ale ešte lepšie fóbie.

Sinuhe

pozrite si, ako Bundeswehr (miesto aby bol nastúpený v Mare Nostrum a otáčal lode s kobylkami späť za peniaze daňových poplatníkov vyváža Merkelkinych votrelcov na zjazdovky v Nemecku, aby sa - namiesto hľadania práce - odreagovali na zjazdovke...

http://aeronet.cz/news/exkluzivni-fotografie-autobusy-nemecke-luftwaffe-...

nové