Zástupná starostlivosť

Poslanec NR SR za OĽaNO Silvo Shahzad (alebo je to neprechýlená poslankyňa NR SR Silvia Šáhzádová?) sa stará o svoje tri deti s pomocou osobných asistentiek, aby mohol/mohla tráviť čo najviac času v parlamente.

 

https://www.hlavnespravy.sk/poslankyna-shahzad-uz-3-nasobnou-mamou-pokla...

 

No ja neviem, mne sa zdá, že je to niečo podobné, ako keď poslanec chce tráviť čo najviac času v parlamente a tak súloží so svojou manželkou prostredníctvom plateného gigola.

Norman

Nuž neviem, načo také sračky uverejňujú HS. Ale možno to chú použiť ako zázračný dôkaz nemožného.

Ta ženská pomáha jednému cudzincovi získať tu občianstvo, je to falošné manželstvo, mala by sa hanbiť, že sa takto prostituuje. Také veci sú trestné. A HS to nemali len zverejniť, ale mali by zaujať ostré odsudzujúce stanovisko. Sú azda médium bez hodnôt?

Roland Edvardsen

Už len skutočnosť, že akémusi vyscanému moslimskému pakošovi rodí decká takpovediac ako na bežiacom páse, hoci je ťažko zdravotne postihnutá (vozíčkarka!), je na vážne zamyslenie.

Ono je zaujímavé, že ľudia hysterčia okolo gay manželstiev, ale akoby si neuvedomovali, že práve medzi-rasové manželstvá a zväzky sú presne to, čo má potenciál reálne zničiť národ. A tie sú plne dovolené, dokonca akceptované a posväcované kresťanskými cirkvami. Aj v BA čoraz častejšie vídavam biele mamičky s kakaovými deťmi. Samozrejme, že ich ešte nie je veľa - ale ide o ten potenciál ohrozenia.

Norman

aby boli ľudia zaneprázdnení týmto a nemohli myslieť na skutočnú rodinnú politiku a etnickú hygienu.

Pritom uznám, že ľudia proste musia reagovať na niektoré tie svinstvá, čo sa cez LGBTI agndu tlačia, niekedy sa na to proste nedá nereagovať. Ale podstata je to, aby is už pomaly KONECNE začali uvedomovať, že NIE, etniká nie sú rovnaké. Ani jednotliví ľudia nie sú rovnakí. Ale podstané je, opakujem, že ETNIKA NIE SU ROVNAKE.

A že nemožno etniká miešať, lebo vznikajú ťažké problémy a utrpenia. Miešanie vyvoláva milióny tragédii.
Samozrejme, je to úmerne rozdieľnosti daných etník, genetickej ale aj kultúrnej.

Samozrejme, kde sú podobné etniká už zmiešané, treba volať po pochopení a trpezlivosti, tolerancii. Ale dovážať černochov do Európy je proste GENOCIDNY ZLOCIN.

To nie je žiadna sranda. To nie je žiadna sloboda či uhoľ pohľadu. Je to GENOCIDNY ZLOCIN.

slaven1

Áno, jeden z cieľov je odvádzanie pozornosti. Dať ľuďom zástupnú tému ktorej sa môžu hašteriť, spotrebovávať zdroje a čas, aby na tie dôležité témy už neostalo.

Čieľov je asi 5:
- Odľuďňovanie (homozväzky sú sterilné, praktikanti homoideológie, aj tí heterosexuálni, sa samozlikvidujú cez jednu až dve generácie)
- Odvádzanie pozornosti (agenda setting, povesť dňa - bezpečná pre elity téma o ktorej sa môže "plebs" hádať koľko chce). (Hamburgeroví) aktivisti sa majú čím zaoberať - aktívnu zložku spoločnosti zamestnať somarinami.
- Narušenie heterosexuálnych vzťahov medzi mužom-mužom (kamarátom) a ženou-ženou (kamarátkou)
- Zničenie rodiny a následný rozklad národných štátov

Na piatu si nespomínam teraz.

slaven1

Na Západ od 70tych prestali zvyšovať mzdy. Závody vyrobili viac (produktivita rástla), ale pracujúcim sa platy nezvyšovali. Namiesto toho sa začalo s propagáciou homoideológie, ideológie feminizmu...

Produktivita práce vs. výplaty v USA

Hneď ako začne niekto hovoriť o právach buzerantov (na rozklad rodiny), treba sa ho opýtať, koľko zarába. Pýtať sa na konkrétne čísla. Kde býva (u rodiny, koľko platí hypotéku mesačne, atď).

Norman

ten graf o produktivite a odmenách nemá nič s buzerantami.
Nožnice tamtie sa otvárajú, pretože graf hodnotí produktivitu reálnych korporácií a robotníkov, ale od cca 1980 začal rast populácie prekračovať reálnu využiteľnosť a ten rozdiel v odmeňovaní ide na preludnený aj Západ, ale aj na Afriku, Ameriku, Áziu.
A onedlho, sa to "odmeňovanie" začne prepadať - pretože proste žiadna produktivita už rásť nebude, ale biohmota ľudstva áno.

Kým anglosionizmus je systémová porucha, reálny nepriateľ, tak preľudnenie je naozaj len nepochopiteľna debilita ľudstva. Prečo si to preboha nevie uvedomiť a NEDOKAZE SA KONTROLOVAT? Zo všetkých problémov ľudstva je to azda ten najhorší faktor, ale pritom ten najľahšie odstrániteľný. Všetkým by to bolo len na prospech, ak by sa v úbohých krajinách Afriky a Ázie nemnožili ako kobylky. Nemajú na to právo. Technický a bohatý svet by nato ešte právo mal, ale ten je ako svedomitý - ale hnedoidné etniká sú proste nezodpovedné a pažravé.

Roland Edvardsen

Odľudňovanie asi ťažko spôsobí nejaké LGBT. Heteronormativita spoločnosti je totiž daná samotnou prírodou. LGBT je vrodené a bude sa vždy týkať len malého percenta populácie a žiadna homoagenda to nemôže zmeniť. Nikto, kto už nemá silnú vrodenosť k tomu sa pod vplyvom homo-propagandy nepreorientuje (inak tieto veci sú dnes už pomerne dosť dobre preskúmané - viď prípady chlapcov, ktorí sa narodili s kloakálnou extrofiou a ktorým lekári, keďže v tom čase mylne verili v sociálne teórie genderu a sex.orientácie, vyrobili umelé vagíny a rodičom odporučili, aby ich od narodenia vychovávali ako dievčatá. Výsledok? Aj tak sa im páčili dievčatá, mali chlapčenské záujmy a v neskoršom veku sa viacerí identifikovali ako chlapci, niektorí z nich nakoniec podstúpili spätnú úpravu na muža - ak teda nespáchali samovraždu).

Nór Harald Eia mal o tomto výborný dokument (má až 7 častí):

2- the parental effect

3- gay vs straight

7 - nature vs nurture

Všetko v priamom protiklade nielen voči sociálnym teóriám genderistiek (rozdiely medzi pohlaviami majú biologický základ, nie kultúrny), ale aj sociálnym teóriám, ktoré s obľubou prežúvajú katolíci v ústach.

Ak sa pozrieme na štáty ako Francúzsko, Írsko, Island a iné, kde majú aj gay manželstvá aj mimoriadne tolerantný prístup, aj homo propagandu na školách a pod. vidíme, že napriek tomu majú vyššiu fertilitu ako my tu na Slovensku či v iných krajinách východnej Európy (á áno, píšem o bielych. Aj vo Francúzku, kde je veľká moslimská majorita, majú bieli o čosi viac detí ako tu) - pretože fertilitu viac ovplyvňujú iné faktory ako napr. ekonomická podpora žien zo strany štátu a zosúladenie s ich prácou, bytové podmienky...

Navyše homoagenda je v skutočnosti zameraná na to, aby aj LGBT mali deti, a to nie ani tak cez adopcie, ale cez in vitro fertilizáciu (a všeobecne pre lesby nie je ťažké mať deti, mnohé ich majú).

slaven1

Roland, ty rád čítaš rôzne štúdie, tak nech sa páči, študuj.

[odkaz je na štúdiu, ktorá nepotvrdzuje vrodenosť homosexuality]

Ďalej, k tomuto:

pretože fertilitu viac ovplyvňujú iné faktory ako napr. ekonomická podpora žien zo strany štátu a zosúladenie s ich prácou, bytové podmienky...

Takto to chápu aj v Maďarsku, kde žena do 40tky pri prvom uzavretí manželstva dostane od štátu bezúročnú pôžičku 35 litry jewro, ktorú nemusí splatiť, ak s manželom budú mať 3 deti. Navyše, ženy, ktoré budú mať 4 deti, nebudú platiť žiadnu daň z príjmu do konca života. Ďalej Maďarsko dáva 9000 jewro dotáciu keď si kúpiš 7 miestne auto (a máš k tomu rodinu). Celé tu.

Roland Edvardsen

Bohužiaľ, nejde o dobrú štúdiu a už vôbec nie o nezaujatého autora (dedicated to applying the Judeo-Christian moral tradition to critical issues of public policy" :-D):

"Mayer and McHugh also appear to be data snooping when they reference only one of six studies in the peer-reviewed literature of the past 16 years that employ proper probability-sampling methods, “and it just so happens to be the one with the lowest estimate of genetic influence of the entire set,”Hamer says. Moreover, the entire article is gainsaid by a massive meta-analysis study by Northwestern University psychologist Michael Bailey and his colleagues published in the September issue of the peer-reviewed journal Psychological Science in the Public Interest, showing that “there is considerably more evidence supporting nonsocial causes of sexual orientation than social causes.”

slaven1

Ides, priniesol článok ku globohomo. Je to o tom ako krakovský vrchný biskup povedal niečo v zmysle:

„Rudý mor byl nahrazen duhovým, který stejně jako komunismus vytáhl do boje se srdci, dušemi a myšlením,“ řekl Jedraszewski a dodal, že komunistická a LGBT ideologie vychází ze stejného základu.

Ja by som ešte doplnil, že socializmus, po ktorom ostalo vybudované Poľsko, a globohomo, na konci ktorého je jedine smrť, nie je úplne možné hádzať do jedného vreca.

Ides ďalej do článku lepí reakciu umývača arabských nôh, tento-krát výstižnú:

„Tato revoluce zvyků a mravů často mávala vlajkou svobody – svobody v uvozovkách – ale ve skutečnosti vedla k duchovnímu a materiálnímu zpustošení bezpočtu lidských bytostí, zejména těch nejzranitelnějších [deti a mládež]. Je stále zřejmější, že úpadek manželství se pojí s růstem chudoby a řadou dalších sociálních problémů,“ uvedl papež František podle Rádia Vatikán.

Presne takto hovorí o tom aj M. E. Jones, keď ideológiu LGBTASADSD označuje druh politickej kontroly. Sú to myšlienky, ktoré smerujú ľud k pre elity potrebnému správaniu. Viac na jeho youtubovom kanály. Dosť videí mu teraz pocenzurovali ako globohomo ovládlo YouTube (tu bolo jedno, kde sa priamo spomínalo Slovensko).

Roland, 80% sebaoznačujúcich sa ako BI, buzerant alebo lezba, nemá žiaden "homo-gén", alebo niečo typu "hormonálna porucha".

Roland Edvardsen

Bohužiaľ, nevidíš to jasne (a to zďaleka nielen pri tejto téme) – inak by si tu nemohol hádzať číslami, ktoré sú bohvie z akej riti vytiahnuté. Zbytočne sa tu smeješ nad nejakým "homo-génom", pretože nikto vo vede nehovorí o nejakom jednotnom géne, ktorý by kódoval jednu vlastnosť. To čo sa zistilo u homo mužov bol zvýšený výskyt istých špecifických genetických polymorfizmov(variácie DNA sekvencie na chromozómoch)

A sexuálna orientácia musí byť do značnej miery hard-wired a geneticky, prednatálne určená, keďže priamo súvisí s ontogenézou neuronových sietí a mozgu ako celku. A to platí od drozofil až po dajme tomu cicavce ako myši, kde je sexuálna orientácia geneticky determinovaná a meniteľná mutáciami v pár génoch/géne. Inhibícou aromatázy u potkanov sa dá vyprodukovať napr. teplý samček, zmenou jedného feromónového receptoru docieliš to iste u drozofily. A u ľudí máš k dispozícii napr. Savicovej fmri práce, ktoré ukazujú na rôzne štrukturálne a behaviorálne odpovede mozgu na ženské/mužské feromóny u homo a hetero mužov/žien. Celkové zhrnutie v tomto mojom texte

Nikto z ľudí, ktorí sa na profesionálnej úrovni venujú ontogenéze homo sex. orientácie netvrdí, že nie je "hard-wired" a že jej kontrola nie je genetická. Však ide o najdôležitejší impulz k reprodukcii, dosť ťažko sa da predstaviť, že by to príroda nechala u všetkých sexuálne sa rozmnožujúcich druhov na gény, len u človeka to odrazu nechala na Freudovu dominantnú matku, homoaktivistov a katechizmus RKC :-).

A ak by malo tak veľmi záležať na nejakej propagande, tak by tu bol omnoho, alebo naozaj omnoho, väčší počet homosexuálov a trans a hlavne oveľa náhodnejšia distribúcia. Lenže demografia homosexuálov je v rozvinutom západnom svete pomerne konzistentná a zvykne sa pohybovať v rozsahu od 1 do 6%. Uvoľnenie enviro/kultúrnych faktorov, o ktorých tak dramaticky píšu farári (je mi ľúto, ale tí tvoji celibátni dedkovia majú odbornosť možno tak v hádaní sa o to či Ježiškov rodič. č. 1 mal hymen intaktný alebo nie, ale určite nie v ontogenéze sex.orientácie - hoci sa tak radi tvária) nemení distribúciu homo fenotypu v populácii, ale len zvyšuje jeho viditeľnosť tým, že takýto ľudia sa budú menej skrývať. 

Celé to LGBT ideology je len jedna časť veľmi veľmi širokej mozaiky, a nezaslúžene sa mu dostáva prebytok pozornosti na úkor omnoho podstatnejšieho (účelovo, ale aj cirkev tomu venuje nemiestne veľa pozornosti - z teologických dôvodov. V podstate cirkev LGBT a gender potrebuje, podobne ako židia potrebujú anti-semitizmus, lebo stavia na tom do istej miery dnes svoju legitimitu. Je to symbiotický vzťah :-)).

Nech to premeriavam akokoľvek, tak mi to takto vychádza. Spoločnosti nemôžu upadnúť kvôli nejakej pár percentnej sexuálnej menšine, ktorá tu vždy bola a nejako fungovala (v starších dobách napr. dosť v kláštoroch). Spoločnosti, národy, civilizácie upadali a upadajú vtedy, ak sa heterosexuálne majorita prestáva rozmnožovať, zapája sa do rasového miešania (vrátane umožnenia invázie inogenetických elementov) a jej rozmnožovacie paterny sú dysgenické (pokles IQ)  - toto boli faktory, ktoré spôsobili rozklad civilizácii (stačí sa pozrieť na ibredné kultúry na Blízkom východe). A ako toto rieši cirkev podporujúca množenie inbridných cigánov s glaukómom a IQ 75 a hlásajúca "refugees welcome"?


Ema

Takto Spojené kráľovstvo označuje svadbu, v ktorej je jeden z dvojice neúspešným žiadateľom o azyl a svadbou si chce zlegalizovať pobyt. Ak by šlo navyše o ťažko zdravotne postihnutú miestnu ženu a o dosť mladšieho zdravého ilegálneho moslima, situácia by bola ešte jasnejšia. Sham marriage je typické pre mužov z Pakistanu a ženy z bývalého ostbloku, dnes členských štátov EÚ. A je samozrejme zakázané. Toľko fakty. To len u nás chcú utopisti z toho urobiť "normálnu" záležitosť. Neúspešný žiadateľ o azyl z Pakistanu - ktorý údajne študoval vo Švédsku farmáciu a v Nemecku, odkiaľ ho tradične neboli schopní deportovať, odrazu tento vzdelanec pôsobil pri Müllwagene - sa cez internet šialene zamiluje do slovenskej postižky, diaľkovo sa s ňou ožení a dostane povolenie na pobyt v štáte EÚ.

Je pekné, že sa jej všetci skladáme na tlupu asistentiek, aby mohla v parlamente vydupávať ešte viac peňazí pre asistentky postihnutých osôb, ktoré nie sú schopné zmieriť sa s realitou a budú špekulovať ako betaspičú.

Inak, tu je obdobný prípad. V hlavnej úlohe Klára Balogová a Pakistanec
https://www.youtube.com/watch?v=9U89RwIOzh8

Náhodný okoloidúci

Chalani hore síce frflú, že HS uverejňujú bulvárne správy tohto druhu, ale podľa mňa je dobré, keď vieme, aké čudá sú platené našich daní.

Inak dá sa predpokladať, aj keď dôkazy nemáme, že neúspešný žiadateľ o azyl sexuje so svojou poslaneckou manželkou na diaľku, prostredníctvom nemeckých "asistentiek" alebo miestnej ZOO.

Ema

Ten v krátkom časovom horizonte - len čo sa bude môcť voľne legálne pohybovať po EÚ - zmizne na Západ. Netrepal sa sem z Pakošska, aby tvrdol na akomsi Slovensku.
Nám nechá platiť účty za jeho harantov. Je vždy dobré nechať niekde veľa harantov, roztrúsiť semeno ako invázny pajaseň.

Je to taký nudný tuctový prípad, len na rozuzlenie si treba chvíľu počkať.

Mimochodom, pre šaríju je civilné manželstvo uzavreté kdesi v prdeli v nejakej bratislavskej mestskej časti, navyše bez účasti muža, neplatné. Moslim je ženatý až vtedy, keď sa ožení podľa islamského práva.

Zo širšieho okolia poznám jednu takúto kravu, v tomto prípade ale solídne vzdelanú a dokonca aj veľmi pohľadnú, bezkolieskovú. Zostal jej na krku malý temperamentný bastardík a pán tatík je už úspešne ženatý so svojou súkmeňovkou niekde v Spojenom kráľovstve. Tá baba je proste handra.

slaven1

Nevolá sa náhodou Dominika a nie je vyštudovaná právnička? Takú jednu poznám. Teraz hľadá spôsoby ako sem importovať jej tuniského manžela. Dlho sme spolu neboli, tak neviem či sa jej už podarilo konvertovať na islam. Na jej obranu dodávam, že je z rozvedenej rodiny (má narušený vzor muža), ale aj tak...

Ešte k Sheherezad. Tak ako láska k vozičkárke nevzniká cez internet, tak ani oplodnenie nie je možné na diaľku. Ktovie či sú všetky dietky jeho. Na inzerát ktorý si dala, sa isto neozval iba jeden Pakistanec: Slobodná, s bytom, zabezpečená, na invalidnom dôchodku 30tnička hľadá magrebského divokého kanca na spoločné noci a aj čosi viac. #wannabewife #PovolenieNaPobyt

Norman

V danom veku a postihnutom stave je oplodnenie nie zrovna samozrejmé, dvojičky dvojvaječné svedčia jasne o umelom povzbudzovaní reprodukcie. Je aj preto veľmi pravdepodobné, že išlo o umelé oplodnenie. A keď už oplodnenie prebieha in vitro v skúmavke, je pre ňu zrejme úplne jedno, kto je darca - ten arab alebo nejaký darcovský ústav (určite nejaký taký aj u nás je).

Sumárum: jej správanie je až trestné, v každom prípade NECHUTNE (nestačilo by jej jedno decko? - veď ani o jedno sa sama nedokáže postarať, ale zrejme je jej to jedno, keď má asistentky na umývanie vlastného zadku, prečo by od štátu nezobrala asistentov aj na svojich troch pankhartov - veď čo ju, necitlivú kravu, zaujíma kríza v tejto oblasti v státisícoch iných neposlaneckých rodín, ktoré asistentov nedostanú a na nich nemajú aj preto, lebo ich má ona).
Ale navyše - nikde v spoločenskom diskurze -ak nerátame Nadhlad a možno implicitný náznak kritiky na HS - nezaznela kritika tohto jej správania a týchto vecí. To svedčí o ťažkom odumretí spoločenského ducha, naozaj kým sa nenaštartuje pohyb v kritike a nestratí sa tento všeobecný nepochopiteľný strach a apatia, tak dovtedy sa to nepohne. Bez naštartovaného motora niet pohybu.

Roland Edvardsen

Mimochodom, okrem toho, že je to vozíčkarka, tak už je aj celkom stará (má 43 rokov). Aj toto naznačuje umelé poháňanie. Celý prípad tej postihnutej ženy je nechutný a chcelo by to poriadne verejné odsúdenie vrátane nezodpovedných rodičov danej vozíčkarky a ľudí, ktorí ju zneužívajú (Oľano, Matovič).

slaven1

1. Matovič sa na nej "vozí".

2. Hej, veľká pravdepodobnosť, že bolo prítomné umelé oplodnenie. O čom to značí? Pakistanec si začal vážiť sám seba? Dva-krát do tej istej rieky nevstúpiš :-)

3. Trefa:

veď čo ju... zaujíma kríza v tejto oblasti v státisícoch iných neposlaneckých rodín

Nelámme nad ňou palicu (že "nie až tak silno"), sprostá nebude, vraj aj MatFiz vyštudovala (dali jej vyštudovať?). Jej prítomnosť v OĽANO, to sa v minulom režime označovalo ako "oportunizmus" (konjunktúrčička). Podľa mňa nejako hlbavá a pre Slovensko skutočne užitočná nebude. Zatiaľ škodí a parazituje.

mirage

hum*s by sa mal hanbit v prvom rade matovic, vytiahol m*kvu na motok*re do parlamentu. sr je bohatsie o par krizencov

Ema

Odlíš prosím ťa vzťahové správanie tej osoby, ktoré je vzhľadom na legalizáciu pobytu pakistanského votrelca trestné, a jej zdravotné postihnutie. Nie sme tu na to, aby sme týchto ľudí hejtovali ako takých. V slovenskom parlamente má tá občianka Slovenska plnohodnotné miesto, bola tam legitímne zvolená. Ale to, že sa aj z pozície tejto svojej politickej moci dopustila činu, ktorý je posudzovaný ako trestný (legislatívou, ktorá má ju aj celú spoločnosť chrániť pred kozojebmi so špinavými postrannými úmyslami), tak do toho už máme čo hovoriť.

mirage

ak by nebolo matovica, cely tento trash pripad by sa neudial
kruzky by z olano dostal niekto iny

nové