Kosher Nostra si ide po ďalšie výpalné

"Palestínska otázka" v uplynulých mesiacoch potichu zarastala burinou arabskej jari a "izraelská otázka" z toho profitovala ďalšou plazivou územnou expanziou a ďalším kradnutím zdrojov. A bola by naďalej - nebyť povestnej pažravosti Kosher Nostry. Zavetrila príležitosť a zatrúbila do útoku.

 

„Material claims“ – päť Izraelov

Hlavnou zbraňou sionistickej mafie sú tento raz židia, ktorí po vzniku Izraela migrovali z arabských krajín, aby etnicky vyčistili a kolonizovali Palestínu. Ich "material claims" sa stali v piatok 21. septembra 2012 hlavnou témou konferencie v New Yorku, ktorá odštartovala masívne emočné vydieranie svetového spoločenstva. Svet má okamžite uznať utrpenie židovských utečencov z arabských krajín v roku 1948 a hlavne – ich materiálne nároky. Nekompromisná požiadavka má aj dôležitý politický rozmer: OSN má v tejto súvislosti nielen zrušiť rezolúciu 194 o návrate vyhnaných Palestínčanov, ale nahradiť ju novou rezolúciou o „židovských utečencoch z arabských krajín“ a zlikvidovať tak úhlavného izraelského nepriateľa - UNRWA (Agentúru OSN pre pomoc a aktivity v prospech palestínskych utečencov). Organizátormi konferencie boli izraelská administratíva, veľvyslanec Izraela pri OSN Ron Prosor a Svetový židovský kongres. Misiu Kosher Nostry zhrnul jednou vetou štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí Izraela Dan Ayalon: „Bez rezolúcie o židovských utečencoch žiadny mier nebude!“ A hneď aj vyčíslil, že úbohí židovskí utečenci nechali v arabských krajinách pôdu s rozlohou 5 Izraelov. Hnuteľný majetok a ušlý zisk zatiaľ nespomenul.

Netreba snáď uvádzať, že najnovšia mafiánska iniciatíva má plnú podporu Senátu, Kongresu a administratívy USA.

 

Kotrmelec sionistickej propagandy

Svetové spoločenstvo prijalo tento agresívny židovský mesidž s hubou otvorenou od údivu. To chcú sionisti prevrátiť srsťou dnu celú svoju doterajšiu propagandu, podľa ktorej sú brutálne zločiny proti ľudskosti, spáchané okolo roku 1948 židmi na domácom obyvateľstve Palestíny, ospravedlniteľné migráciou židovských nomádov z celého sveta do svojej vytúženej vlasti? A čo ich povestný rasistický zákon o návrate? Premenujú ho na zákon o utečenectve?

 

Nechcú? Pôjdu!

V roku 1948, keď neplatná rezolúcia OSN okradla domáce obyvateľstvo Palestíny o kus ich zeme a darovala ho židovským kolonizátorom, mal sociálnoinžiniersky projekt sionistov vážny problém. Územie si sionisti ako ideologická výstuž víťaznej mocnosti, ktorá ruka v ruke s boľševikmi vyhrala nad konzervatívnou kontinentálnou Európou, hladko zabezpečili, ale chýbalo to najdôležitejšie. Kolonizátori. Ľudská masa identifikovaná spoločnou „rasou“, ktorá by osídlila etnicky vyčistené územia a zmocnila sa toho, čo zostalo po palestínskych utečencoch. Od domov, zeme a dobytka až po jedlo na sporáku, ktoré Palestínčania o život bežiaci pred židovskými zabijakmi nestihli dovariť a zjesť. Lenže židia z povojnovej Európy sa namiesto zeme zasľúbenej hrnuli za vidinou bohatstva do USA. Pachtenie sa po Amerike bolo také silné, že Židovská agentúra, ktorá presun židov do novo vzniknutého kolonizátorského štátu Izrael zabezpečovala, musela americkej administratíve nariadiť zavedenie víz (ktoré sú v platnosti doteraz – Izrael nemá s USA bezvízový styk) a otočiť tak prúd židovských prisťahovalcov želaným smerom. Ružová nebola ani situácia v arabských krajinách. Blízkovýchodní a severoafrickí židia celé storočia pokojne nažívali s náboženskou majoritou a nevideli dôvod odísť kamsi do neznáma. A tak sionisti využili podľa okolností agitačné socialistické heslá zamerané najmä na mladých, náboženské argumenty („leťte na orlích perutiach lietadiel do vašej Zeme, vaša Zem vás očakáva, aby ste boli vykúpení“ – výňatok zo sionistickej regrútskej kampane v Jemene), aj false flag teroristické operácie, ktoré vypudili váhavých. A nejakých i zabili. Pre výstrahu. A pre úspech sionistického projektu. Pred odchodom do Palestíny arabskí židia svoje propriety pochopiteľne predali. Isteže sa vyskytli aj nejaké animozity, ale jediné, čo si z historického hľadiska zasluhujú, je otázka: čím to je, že po storočiach dobrého spolužitia došlo k zhoršeniu vzťahov PRÁVE v roku 1948 a PRÁVE voči lokálnym židom, ktorí nad etnickými čistkami Palestíny vyjadrovali pred svojimi arabskými susedmi nadšený jasot?

Sionisti postupne zvážali v rámci akcií Ezdráš, Nehemiáš, Lietajúci koberec či Gošen mnohostotisícovú ľudskú masu, ktorú potrebovali na svoj projekt.

Títo nešťastníci boli kŕmení socialisticko-náboženskými propagandistickými heslami – a do uška prísľubom bohatstva po vyhnaných Palestínčanoch. Len málo ich ustálo sionistický tlak a zostalo tam, kde žili ich predkovia. Najväčšou skupinou, ktorá odolala lákaniu kolonizovať a okrádať, boli iránski židia – v Iráne podnes deň vysoko vážená komunita, ktorej história sa ťahá hlboko do perzskej minulosti. Pohŕdajú sionizmom, ale dnes už vedia, že rakovinová sionistická ideológia parazitujúca na judaizme ho definitívne zničila a už mu nič nevráti čo i len najmenší etický rozmer.

Ako pikantériu pripomeňme, že židia z arabských krajín boli odvlečení sionistami do odľahlej púštnej časti novo vzniknutého Izraela – túto okolnosť sionisti pri lákaní blízkovýchodných židov na spáchanie alije ani nespomenuli. Boli izolovaní jednak aby svojím blízkovýchodným kukučom a kultúrou nedesili fajnových aškenázskych židov z Európy a jednak aby sa – ovládajúc perfektne arabčinu – nebratali s Palestínčanmi, pretože takýto vývoj by bol pre sionistický projekt Veľkého Izraela kontraproduktívny.

 

Utečenec je človek, ktorý nie je doma

V zmysle medzinárodného práva je utečencom človek vykorenený zo svojej vlasti vojnou, vonkajšou agresiou, extrémnou chudobou alebo perzekúciami. Utečenci sú tí, kto sa museli rozpŕchnuť zo svojej vlasti na všetky strany a stratili všetko – od strechy nad hlavou po svoju komunitu. Utečenec je ten, kto zo svojej vlasti ušiel. Ten, kto tvrdí, že do svojej vlasti PRIŠIEL, môže byť utečencom skutočne len v podaní perverznej sionistickej ideológie.

 

 

Vitajte doma, židia!

Utečenec má právo na návrat. A tak sa už v prípravnej fáze globálnej sionistickej kampane o „nárokoch židovských utečencov“ ozvali arabské krajiny, že radi privítajú svojich židov, ktorí sú utečencami v Izraeli, doma. Takto to, samozrejme, Kosher Nostra nemyslela. V jej kolonizátorskom projekte je každý žid z ktorejkoľvek časti zemegule (ktorý sa rozhodne využiť najdôležitejší zákon židovskej rasistickej legislatívy - zákon o návrate a spáchať aliju) vítaný na letisku Ben Guriona ako záchranca židovského ľudu. Nie je to tak dávno, čo sa Izrael pokúsil vyduriť čo najviac židov do Izraela aj z Ameriky, ale uhnal si len hanbu. Tí šťastní, ktorým sa podarilo mignúť do USA ešte pred vznikom Izraela, resp. boli natoľko vplyvní, že si migráciu do USA u súdruhov zo Židovskej agentúry zaplatili, sa nemienia – ani ich potomstvo - v 21. storočí presúvať do choromyseľného pseudoštátu bez hraníc, ktorý nemá problém vystavovať svojou extrémistickou politikou obyvateľstvo veľkým rizikám.

 

Plnokrvná demokracia

Kosher Nostra chce peniaze. Peňazovod z východnej Európy, ktorý si narazila po roku 1989, vyschol a už ani z Nemecka sa nedá po tých stovkách a stovkách miliárd vyplatených mariek a potom eur žmýkať ďalšie výpalné.

Je možné, že v arabských štátoch, ktoré absolvovali arabskú jar, nastúpia vlády pripravené plniť požiadavky Kosher Nostry a vyplácať jej výpalné vo výške, v akej mafia požaduje. Spolu so zapojením do chorého finančného systému tak naplnia dve podmienky potrebné pre plnokrvnú demokraciu: finančné otroctvo a úplná podriadenosť sionistickej mafiánskej totalite.

A znovu raz pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.

 

-------------

 

Doplnkový materiál: Projekt štátneho tajomníka ministerstva zahraničných vecí Ayalona „Som utečenec“ na pejzbúku. Nepozerala som, koľko mu tam fanúšikovia židovských utečencov nalajkovali.

 

 
jean

co nam tie kurvy Egyptania dlzia ako odskodne za exodus. Minule som ratal, kolko by nam to hodilo na urokoch, ale mi nakvapkal pot z cela do kalkulacky, a ta sa zasekla.

1488

božími technológiami bude obchodný darček, ale faktúra za otvorenie červeného mora, tak to chce splátkový kalendár na viac generácií.

Na výpočet treba použiť kvantové kalkulačky, teda výsledná suma je plastická, podľa aktuálnej potreby - viď faktúra za holoholo.

Ema

Nevýslovná drzosť, s akou odpálila sionistická čvarga kampaň o "židovských utečencoch z arabských krajín" naznačuje, že ani s inou - tou staršou kampaňou nie je všetko v poriadku.

Tak ako má táto nová výpalnícka iniciatíva zakryť zločiny proti ľudskosti spáchané židmi na Palestínčanoch (vykresľovaných židovskou propagandou ako úplné hovädá), má tá staršia, neustále čulá a živá výpalnícka megakampaň zakryť ešte horšie zverstvá, spáchané na .... no, tiež sú vykresľovaní ako úplné hovädá.

Ozaj, celkom zábavná je predstava "material claims", ktoré by vybalili Američania na Britániu. Úbohí utečenci, ktorí museli kolonizovať Ameriku (a spáchať tam genocídu zrejme najhoršiu v dejinách ľudstva) ušli z Británie pred náboženským útlakom.

Norman

Všetko je to len pro forma, to ani nie sú zámienky, len také pomenovania akcií.

A čo sa týka toho naznačovania, že holokaust je podvod - prosím, o náboženstve sa nediskutuje. Náboženstvo proste je.

Niekedy sa síce stáva, že naň skoro nik neverí - ale to je druhoradé.

Ja napríklad by som mohol tiež naznačovať, že s tým santaclausom nie je niečo v poriadku, hm hm, ale malo by to zmysel? Aj malé deti už vedia svoje.

Ema

lebo veď nech sa len žerú medzi sebou, ale ozvala sa v Izraeli anonymná skupinka Bagdadskí židia z Kfar Saba, že ak vláda so stupídnou kampaňou "Ja, utečenec" neprestane, tak prehovoria o tom, ako to naozaj bolo. Napríklad o sionistickom terore, ktorý ich vyhnal z Iraku a ktorému sa nevyhli ani v Izraeli.

Všelijakí idiotickí Ayaloni otvárajú Pandorine skrinky špinavej minulosti štátu bez hraníc, a potom ich geniálne aškenázske gebule nevedia vymyslieť nič iné, len ďalší teror.

1488

tak pííí ár úderka yishuvských junákov z aliyahu obvolá lajčákovcov, aby doma doplnili k paragrafu 422 nový odstavec b) "palestínska lož"

 

Ema

je toho bez mihnutia rybacieho oka schopný.

Ema

Alebo sefard.

Aškenázsky Šlojmo, génius z ukrajinského štetla, také spamäti počíta.

jean

ani sefard, a dokonca ani len mamzer. Je to oveľa horšie – žartoval som. Som iba obyčajný, prachsprostý gojim.

Ema

Keby si vážne - ako pravý, bohom vyvolený uebermensch, rovno napíšeš magických 6 miliónov. Trebárs vindier egyptských. Na mene nezáleží.

A nemrháš čas počítaním.

jean

som síce gojim, teda aspoň predpokladám (matka je vždy istá), ale rátať ešte viem. Šesť miliónov je síce pekná, magická, ale predsa len veľmi smiešna suma.

Ema

Furt si hovoríš gojim - v množnom čísle. Ako keby ťa bolo celý zástup, v talmude multikultúrne nazývaný dobytok.

Norman

Ty obviňuješ, Ema, tvrocov starého zákona, že nevedeli hebrejsky? Veď ho volali "elohim". Oni nevedeli, že -im je základná koncovka plurálu toho ich semitsekého jazyka?Takže, keď môže byť jediný boh nazývaný bohovia, tak aj jeden človek môže sa volať gojim.

 

A konieckoncov, ako slubujú aj starozákonní mystici: budete ako bohovia.

Všetko je to  o tom, kto sa stáva bohom a kto je len cargocult napodobňovačom.

jean

ze si sa ma zastal, prave som spekuloval ako sa vylizem z tej blamaze.

Zas som sa nieco dozvedel. Pomylilo ma, ze som viackrat niekde videl napisane "gojimovia". Potom spravne musi byt gojovia. Dakujem aj Tebe, Ema.

 

Norman

vlastne je to tak dosť vžité - gojim, aj pre jedného - veď málokto pozná tú gramatiku.

Ďakovať mi naozaj nemáš za čo, veď ti to Ema chcela len vysvetliť :) Je dobre to vedieť a im ukázať, že sa v tom vyznáme.

 

A čo sa týka polyteizmu pastierov kôz - nuž, každý to tam vidí v "svätej knihe" (respektíve sa to tak čítalo, vlastne až doteraz , nie som si istý) a predsa sa verí klamstvám o nejakom prevratnom monoteizme .) To je tiež dobre vedieť. Monoteizmus prišiel, až keď sa sedliaci niekde v Babylone zoznámili s iránskymi tradíciami. Mýty sa tak ľahko kradnú...