Mlčanie o mlčaní

Táto správa ma potešila. Ako určite viete, Artfórum stiahlo úspešne predávanú knihu Mlčanie od Rostasa.

Prečo ma to potešilo?

Za prvé, bude sa ešte lepšie predávať (sám som síce nečítal, ale určite by väčšina mala).

Za druhé, je vidno, že sa začínajú, minimálne technicky,  niektoré ich spodné elementy, báť.

Za tretie vidno, ako to funguje. Nie príkazy z centra, to býva iba výnimočne, systém reaguje zväčša dole, nepodstatné uzlíky nervov na konci, špinaví tupci ako Weisenbacher alebo Šebej, tí reagujú. Stále tí istí, a len oni, nik iný. Druhá vrstva je neviditelná, to je zlé, ale je evidentné, na kom je postavená ich oficiálna aktivita. A tá je chaotická a smiešna, ako v tomto prípade.

Len nech sa hýbu. Treba do nich pravidelne bušiť, aby bolo vidno ich formy. Aby vyliezli z dier. Aby museli reagovať.

Potom uvidíte, potom uvidia všetci, a prestanú sa báť hmly.

 
slaven1

http://rt.com/news/bulgaria-dogan-gun-turkish-330/ mu riadne nalozili, ked uz bol sputany. Podla zaberov to vyzera na Narodny Palac Kultury, paradoxne. Vela kultury nepredviedli. Je to sarvatka nejakeho vacsieho vyznamu, alebo len boj lokalnych kohutov?

Turci su teraz hotspot. V Parizi nedavno zastrelili 3 Kurdky pracujuce na projekte Kurdistanu, v Moskve kurdskeho sefa mafie.

 

 

Norman

v súčasnej "postmodernistickej" spoločnosti na nich striekajú farbičky, mávajú plynovými pištoľkami a podobne.

Infantilizácia a idiokratizácia - nič iné.

Azda sa to niekomu takto aj páči.

Ale keby naši ideológovia niekedy v nejakej škole študovali aspoň trocha tie pvt  diagramy, vedeli by, že zvyšovaním tlaku a znižovaním objemu zákonite stúpa teplota. A teplota, to je hustota projektilov lietajúcich priestorom.

Ale oni racionálne vedy neštudovali ani okrajovo. A keďže už dávnejšie odstránili racio aj z toho, čo volajú filozofia ... hrozí nám všetkým ... ešte raz sa zamyslím, ale je to tak ... hrozí nám všetkým vojna  ( a to som v dôsledku dvojitého zastavenia nakoniec radšej použil eufemistické slovko)

slaven1

Ide vojna bodka

Ema

Vojna už je.

A rozlieza sa do svetovej.

Nepodarilo sa Rusku spacifikovať západných psychopatov s ich víziou svetovlády a totálneho ovládania všetkých (najmä energetických) zdrojov.

Lavrovovi bol takýto vývoj jasný už vtedy na summite NATO v Rumunsku, za čias Busha jr. "To nie sú dospelí ľudia. To sú infantili," povedal vtedy, úprimne šokovaný. Západní nedospelí kreténi, neschopní predvídať dôsledky svojich činov a prevziať za ne zodpovednosť. Táto neschopnosť je podľa všetkého vrodená.

slaven1

Striela sa na Slovensku - nie

Je FR vo vojne - ano, od minulého týždňa Mali
Je US vo vojne - ano, non-stop: Afganistan, Iraq, Africorp, Lýbia, Jemen, Somálsko,...
Je UK vo vojne - minulý rok Lybia + Mali
Je DE vo vojne - nie, ale poslalo vojakov k Sýrii spolu zo starým železom (patrioty)
Je RF vo vojne - otvorenie nie, Sýria je proxy
Je CN vo vojne - nie, napínajú svaly. Očkákavam, že s JP môže nastať dlho očakávaný úvodný výkop
Je JP vo vojne - nie, krytý USA ukazujú svaly Číne
Je TR vo vojne - nie, jednou nohou - projekt veľký Kurdistan
Je IR vo vojne - nie, dáva sa mu priestor aby ešte troška zosilnel

Striela sa na mojej ulici - zatial nie.
Môže sa strielať v priebehu 5 rokov - ano môže.
Ide vojna - áno, ide.

Norman

keď sa nestriela v mojej ulici. Vojna je viacej ako front. Slovenskí vojaci strielajú v Ázii.

A strielať aj v ulici sa môže už zajtra.)

 
N

http://www.youtube.com/watch?v=ndOQAiPUqss

Odporucam , aj ked nebudete vsetkemu rozumiet. Bonus pride takmer na konci. Koniec vojny lezi v Jeruzaleme( Al Aksa). Dokedy nebude stat treti chram, pokoja nebude. Napriek tomu tento odbornik na Blizky Vychod, kde sa pohybuje 45 rokov veri, ze sily dobra budu mat navrch. Tak prosim, nestracajte nadej a neposilujte myslienkami zlo.

A preco Rusko nespacifikovalo zapad : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6M19jNfv8Uk#!

Medvedev nepracoval v zaujme Ruska.

Norman

Možno sa link v archíve bude niekedy hodiť.

http://ekonomika.sme.sk/c/6861098/radio-viva-ma-relaciu-v-ktorej-sa-hovo...

Nič moc, autor nejaké mladé ucho  Dušan Mikušovič

Ale zato angažované, aj jeho disertácia má obsah:

Politický extrémizmus nie je iba odlišnou cestou, ako budovať spoločnosť. A určite nie je odlišnou cestou, ako spravovať veci verejné. Politciký extrémizmus sa vyvinul do podoby širokého hnutia, ktorému sa darí mobilizovať nepriateľov demokracie k dosiahnutiu jediného cieľa - ktorým je nahradenie vlády práva a individuálnych slobôd. V tejto situácii sa demokracie snažia svoje základné hodnoty ubrániť. Cieľom tejto práce je popis protiextrémistickej politiky a klasifikácia spôsobu ochrany liberálnej demokracie na Slovensku. K tomuto účelu využíva poznatky teórie extrémizmu a koncept militantnej demokracie. Pozostáva z dvoch úvodných teoretických častí definujúcich základné pojmy teórie extrémizmu a najdôležitejších extrémistických aktérov v krajine. Ďalej skúma vývoj konceptu militantnej demokracie a neskôr ho aplikuje v rámci série prípadových štúdií, ktoré predstavujú ochranu demokracie na Slovensku

Bojovník proti "politickému extrémizmu". Dnes sa nepotierajú politickí oponenti, to robia len totality, demokrati potierajú ten "politický extrémizmus".

Debata je nakonečná, hodná desiatich analýz. Niektoré tisíckrát už opakované, ale Voda bublá.


 
Norman

citujem:

Najrôznejšie konšpiračné teórie sú v nej predstavované ako názory, o ktorých sa doteraz nemohlo hovoriť.

 

Taký nezmysel - veď je sloboda slova. Preto my,  Hardoš, Mikušovič a celá sionistická banda za nami chceme, aby sa tá relácia a kniha zakázala.

 
 
slaven1

Všetko má svoj začiatok a koniec. V našom konkrétnom prípade pravdivý začiatok:

Ľudstvu vládne hŕstka tajných svetovládcov, za množstvom svetových udalostí sú ukrytí Židia, pád dvojiciek v New Yorku nespôsobili žiadni teroristi a klinicky overené liečivá sú často len podvodom na ľuďoch.

A zvláštny koniec:

„Ale vzhladom na vplyv, ktorý majú médiá na spolocnosť, by mohli zodpovednejšie pristupovať k obsahu, ktorý šíria. Je to však len otázka etiky a osobnej zodpovednosti majitelov médií,“ dodáva [Miroslav] Kollár [z Mediálneho inštitútu]. - další inštitút zahraničných agentov, heh?

Časť článku "Dvojičky, Darwin aj Votrelec" je krásna ukážka techniky manipulácie, ako sa z protivníka vytvára hlupák, ktorý si ani topánky nevie zašnúrovat.

Tažký bombardér Boeing S.M.E. 93 zhadzuje prvé nálože; .týždeň dotankoval a na Trenčianskom letisku roluje na vzletovú dráhu.

Festival politickej piesne

Vlado
Vsetci. Autor prispevku aj komentujuci. To je intranetova diskusia nejakeho sanatoria pre psychicky chorych? :) V