Fedor Gál končí. Zraňujú ho reakcie ľudí.

Fedor Gál je symbol - symbol ukradnutej revolúcie. A zároveň najlepší príklad tých, čo ju ukradli - aj keď je možno pri peniazoch, ale totálne znechutený. Všetka jeho snaha sa, podľa jeho vlastných slov, ukázala ako zbytočná, nepodarená.

V dnešnom  DnníkuN oznámil, že vraj končí, čo ale znamená len to, že dáva svoj posledný rozhovor slovenským médiam. Nuž, vďaka bohu aj za to, ale ešte lepšie je oznámenie, že ho "zraňujú reakcie ľudí". Vraj ho označujú za "zbabelca, zlosyna, židáka". Aha.

Gálovi sa nedá veriť ani mäkké ň, ale urobil nám týmto výrokom radosť. Táto karikatúra teda indikuje, že ľudia neprijímajú ani gram jeho politiky, ani gram jeho osobnosti. A že tým v takom či onom zmysle trpí. To je správne, Fedor, tak to má byť. Preto to tí ľudia píšu, aby si trpel - je dobre, že sa im to darí a že si to priznal.

gal končí

Samozrejme, vieme, že sa tohto večného žida nezbavíme a on zas dobehne, len čo tu vznikne nejaká rana, aby do nej nasypal soli (nedávno pri demonštrácii nacionalistov behal po stanici a snažil sa silou mocou dostať na hubu - ale nikomu nestál ani za odplutie). Ale aj tak tu treba zverejniť, ako sa s opovrhnutím smejeme na jeho uplakaných bláboloch. Tráp sa Fedorko, tráp, tam v tej cudzine. Konieckoncov si sa tam narodil, tam aj patríš.
 
 
Aman Againsttime

Bože, to je ale patetický úbožiak. Normálne aj slzu za neho uroním, tak je mi ho ľúto. :-) Mňa nedávno rozosmial, keď pri tej spomínanej demonštrácii vybľakoval, že on je tiež Slovák. Vraj Slovák! S takýmto ksichtom! :-)
Inak nedávno ten kanadský agent Nicholson vypisoval, že vraj nečíta diskusie pod svojimi článkami - vraj kvôli "nenávisti". Asi tiež nechce trpieť. Aspoň vidno aké sú to vlastne jalové sračky neschopné konfrontácie. Dobre vedieť. :-)

buko

snad si nemyslite ze by naozaj koncil...

Truhlík

Drzosť židovského smrada, ktorý si pripne placku Pravého sektora a ide Slovákov usvedčovať z fašizmu.
http://nd06.jxs.cz/505/950/479f7337dc_99144075_o2.jpg

nové