Globsec 2020 treba zrušiť. Je protizákonný

Globsec 2020 je protizákonný. V republike sú obmädzenia na všetky druhy stretnutí, to platí aj pre Globsec. Nik tu nemôže a nebude stáť nad zákonom! 

Konferencia Globsec 2020 Bratislava Forum má prebehnúť 7-8 októbra, následne má prebehnúť stretnutie Tatra Summit 9-10 októbra. V prvom dvojdni sa majú  v Bratislave hrať na mítiing, následne majú mať malú dovolenku v Tatrách.

Téma má byť aj "bezprecedentná zdravotná a ekonomická kríza". Preto sa mieni zísť 1000 cudzincov najprv v Bratislave a neskôr v Tatrách - bez zaručených testov, bez karantény, so zaručenou infekciou. Heslo mítingu "Vyliečme svet spolu". To je horšie ako najhorší vtip

Na Slovensku je povolených je maximálne 50 ľudí na akékoľvek podujatie, vrátane usporiadatelov - aké prednášky chce Globsec robiť? Koľko tam bude usporiadateľov, vrátane ochranky? 

Aké výnimky dostal Globsec a kedy? Pred, alebo po vyhlásení núdzového stavu? A KTO im to prípadne podpísal? Hygienici, alebo politici???

Ako hostia sú okrem iných menovaní Čaputová, Ghebreyesus (ten etiópsky šéf WHO). To je proste maximálna hanba pre tieto dve pseudoosobnosti. Prezidentka sa tam naozaj nehanbí ísť v čase núdzového stavu? Nebojí sa, že na ňu potom budú ľudia pľuť?

Všetky slovenské politické sily majú okamžite žiadať zrušenie tohto mítingu, tohto semenišťa nákazy - ak to nevyplýva už automaticky z núdzového stavu uvaleného od 1. októbra plošne na celé Slovensko a na všetky organizácie, církve, športy  a umenie, vrátane dokonca hostín na svatbách, ktoré sú zakázané. 

Ku tomuto svinstvu sa už ozval Blaha, https://www.facebook.com/LBlaha

Citát:

Slováci kvôli pandemickým opatreniam prichádzajú o robotu, o peniaze, o dôstojnosť, o životný komfort. Nie je to výsmech voči všetkým ľuďom na Slovensku, že Globsec na čele s Rastislavom Káčerom si môže robiť, čo sa im zachce?
 
 

Ale tlačovku nejakých politických strán k tomuto som ešte nevidel (ale možno mi niečo uniklo, napíšte mi, kto sa proti Globsecu ešte ozval).

Testovanie? Títo politickí pampaláši si prinesú so sebou nejaký papier, že nie sú nakazení? To nie je záruka ničoho. Testy na mieste nie sú záruka ničoho. Podľa zákona je nevyhnutná desaťdenná karanténa.

Z webu:

Ak sa stretnutie v tomto mimoriadnom čase za týchto prísnych opatrení naozaj uskutoční, mnohí ľudia budú kašlať na opatrenia aj na núdzový stav. Buď to platí pre všetkých alebo sa opäť bude medzi ľuďmi "rebelovať". 

Anarchia pod vplyvom Globsecu by mala ako dôsledok ďalšie zhoršenie situácie ohľadne pandémie a Globsec by tak stál explicitne živity Slovákov. Ak sa uskutoční Globsec, nik nebude brať vážne protipandemické opatrenia tejto vlády.

Globsecáci, ešte aj vaša modla Izrael má teraz lockdown, a vy sa mienite isť dovolenkovať na Slovensko, tu to infikovať vašimi slinami a špiniť (mentálnymi) výkalmi? Vy hnusáci, nie ste tu vítaní.

A predseda svetovej zdravotnej organizácie WHO chce vydať takýto signál do sveta? Akoby nestačili jeho fotky polonahého v buzík klube, ešte aj toto ignorovanie zdravotnej krízy? Kto ho sem pozval, osobne Boris Kollár?

Matovič, alebo to zrušíš, aj keby ako nechceli, alebo si to choď rovno hodiť.


 
Náhodný okoloidúci

Som zvedavý, ktorá politická strana alebo hnutie na ten deň zvolá demonštráciu. Čo ja viem, zhromaždiť tak 40 skupiniek po 50 ľudí, aby sa neporušil zákon :D
Predpokladám ale, že všetky cesty v BA budú obsadené a možno aj zablokované políciou a tajnášmi.

Ľubov

Dokonca sa uz nehra ani to milosrdne divadlo,ze sme formalne stale stat.

Náhodný okoloidúci

Niekto z opozície by túto tému mohol otvoriť v nedeľnej televíznej debate. Alebo v Sobotných dialógoch na RTVS. A riadne zostra.

Norman

zablokované ulice - až tak to nerobia, zablokované ulice boli, keď tu bol ten EU míting, pamätáte, som tu o tom písal.

Ktosi vyzval, že tú stredu bude o 15 00 pred River parkom. To je na nábreží, tam odizolujú chodník pre ľudí z oboch strán, a s autom tam nezastavíš - a je dosť vymalované.
Ktovie, či nezmenia program - tie globsecy sú vždy ako stretnutie tajných služieb, či skôr mafie.

V River parku je asi iba jedna väčšia zasadacia miestnosť, tam kde bola Le Penová na návšteve v Blave. Nie veľká, bez sklonu - preto globsecáci chcú veľké centrum - ale z hľadiska infekcie proste návštevníci tam sú prihusto.

V každom prípade treba tam ísť a zobrať aspoň kameru/mobily.
Pravda, núdzový stav varuje - nenechať sa vyprovokovať.

Prvý raz po dlhom čase môžu ale strany ukázať naozaj svoj postoj.

Luko

A čo povedal (?):
„Našou ambíciou je ukázať, že akokoľvek dlho tu bude COVID-19, či to bude len tento rok, alebo dva či tri roky, nemôžeme na niekoľko rokov úplne zavrieť ekonomiku, ale musíme byť absolútne zodpovední a musíme to robiť tak, aby sme minimalizovali riziko. Musíme sa naučiť žiť s covidom,“ povedal Vass.

No, silno to poburuje aj mňa. Avšak z toho vyplýva veľa ponaučení - stačí to čítať "pomaličičinku".
Tak čo? Máme v sebe ešte nejaké základné pudy? Trebárs pre nás teraz ten najdôležitejší - pud sebazáchovy (rozmnožovací a sací ponechajme na inokedy).

Ľubov

je radsej nebyt ,ako byt otrokom.
Môzeme teraz konecne chapat,preco boli vynalozene naklady na instalovanie agentky Caputovej a obavy,ktore zverejnoval Stefan Harabin,ze Slovensko ako stat prestane existovat.

Náhodný okoloidúci

Keď si pes chce označkovať teritórium, zdvihne nohu a oští pätník.
Keď si Amík chce označkovať teritórium, zdvihne nohu a oští... teda čo to trepem... usporiada Globsec na území svojej kolónie.

Norman

lebo Globsec je z okolitých krajín výnimočný.
Samozrejme, Poliaci bozkávajú Američanom ruky a Maďari, napriek dnešnej Orbanovj politike, sú tiež prepojení svojimi emigrantskými židoidnými sieťami na Američanov - ale také niečo odporné, ako Globsec, nemajú.
Možno sa globalistom zapáčili Tatry, čoby prirodzné izolované miesto, kam sa môžu ísť bezpečne skrývať ako do Vadosu v Alpách - oni už od stredoveku milujú izolované výšky, mestským buržoáznym židozbohatlíkom sa prejavuje komplex menejcennosti voči šlachtickým elitám, ktoré sídlili a žili na horách.

Ešte raz - Globsec je nadmiera zradcovstva, je to ako ten povestný "pozývací list Biľaka", tak hlboko, ako s Globsecom, žiadna susedná krajina neklesla (aj keď by určite niektoré Pražské svine urobili všetko, aby také niečo mali).
Ergo Globsec je hanba a dôkaz našej priam pražáckej bezcharakternosti - samozrejme, v prvom rade tých kolaborantov, organizátorov - ale prenáša sa to na celý štát, že.
Je pravda, že štát dal len na túto akciu globsecu 400 000 ????
Tak, umelecké papule, viete, kam si máte ísť pre svoju žobračenku.

Norman

včera vyšiel, dnes už je takmer dole posledný, odpočítal som, momentálne na 16 miest e dole.
Na prvom mieste hore je preferovaný hochstapler známy alternatívny liečiteľ Jan Hnízdil, ktorý sa tiež ako náš šoumen Bukovský nechal zlákať parazotovaním na Covide.

Nuž, asi tak k užitočnosti a efektívnosti Hlavných správ.

Je samozrejme jednoduchšie a bezpečnejšie bojovať proti rúškam. ako sa zapojiť do boja proti skutočnému zlu. Mimochodom, už ste niekedy čítali na HS článok o anglosionistoch, o bankách a Izraelských zločinoch? Nie? Čo myslíte, čím to asi bude?

Hlavným správam je egál osud slabých, chorlavejších a starších, ale oduševnene bojujú za práva zopár buniek v maternici.
Nuž, typické farizejské pokrytectvo.

Ako hovorí ich vlastné písmo - po činoch spoznáte ich.

Ľubov

To bolo vo febtuari 2020 http://nadhlad.com/content/globsec-chce-pellegriniho-kongresovu-halu-za-...

Co za to dostali vsetci? Preco je take atraktivne byt vlastizradcom? Ja to nechapem,neviem,co dalej .(((

Roland Edvardsen

Bohužiaľ, ľudí to naozaj nezaujíma, nejaký Globsec. Mnohí, ak nie väčšina, ani nevedia čo to vlastne je. Je to dôsledok informačného embarga, pretláčania iných tém a priorít, nezáujmu politických strán a osobností. Pokiaľ tu nebudú nejaké osobnosti s autoritou, ktoré by takéto témy otvorili, nikam sa nepohneme. Hento staršie info o Globsecu vyšlo len na Nadľahde, na HS bola o tom len jedna krátka správa a inak nič (samozrejme, že ani Blaha vtedy k tomu nepovedal ani mäkké f. Pochopiteľne, vyčítať sa bude len druhej strane, vlastným nie). A navyše časť populácie s takýmto niečím aj súhlasí. Je to nateraz boj s veternými mlynmi. Chýbajú nám také organizácie ako je RKC pre prolifestov, ktorá dokáže nahnať 50 000 ľudí do ulíc kvôli nejakým vnútromaternicovým bunkám. Ak by aj takéto témy zaujímali cirkev (ale nezaujímajú, napokon sama je spriahnutá s anglosionizmom, už minimálne od čias Hitlera) možno by to bolo iné.

buko

Nie, Matovic to nezrusi. na toto nema gule.

Pekny prispevok v diskusii:

Zo štatistického hľadiska to bude výborný príklad šírenia nákazy. Zíde sa 1000 ľudí otestovaných na vstupe a teoreticky bezinfekčných, ale v praxi to bude asi takto: 200-300 bude takých, ktorí síce boli pri teste negatívni, ale pri preukaznosti testu 70-80% nebude o nich možné s istotou tvrdiť, že sú naozaj negatívny. Bude to medzinárodná konferencia, takže ak uvažujeme, že len cca 5% populácie sa doteraz s vírusom stretlo, minimálne 15 účastníkov bude infekčných a vzhľadom na charakter testu sa dokonca aj u zvyšných negatívne testovaných môže začať nákaza rozvíjať tesne po vykonaní testu, ak uvažujeme, že screening zníži toto riziko na polovicu, teda 2,5%, tak tu máme ďalších 15 korona nosičov, teda na vstupe bude asi 3% účastníkov infikovaných. Pri multiplikačnom faktore 1,2, čo je hlboko pod slovenskú realitu to bude na konci prvého dňa 60 infikovaných a na druhý deň 134 infikovaných, pri reálnom multiplikátore 1,36 je to prvý deň 102 infikovaných a na druhý deň 539 infikovaných

Takze lidri a osobnosti celeho sveta sa idu vedome vystavit riziku nakazy a naslednej choroby ci v lepsom pripade karanteny? Oni nevedia urobit videokonferenciu? Alebo ze by riziko bolo tak nizke?
Ak sa Globsec v case narastajucej vlny uskutocni - a nezrusia ho ani kvoli odhaleniu pozitivnych - pre mna je to len dalsi kamienok do mozaiky tejfo frasky..

Norman

Len s tým koeficientom nakazenia je to trocha menej rýchle, ten koeficient 1,2 či 1,36 nie je za deň, ale proste za celý čas infekčnosti (ak sa dobre chápeme). Napriek tomu, pri dlhšom sedení sa môže aj polovica účastníkov nakaziť aj za pár hodín (superspreading eventy).
Ešte horšie je, že mnohí z hostí môžu donisť zas nejakú exotickú agresívnu variantu víra.
Konferencie sa jasne z princípu nerobia.

To vážne ohrozí autoritu opatrení voči virusu, ale najmä autoritu akýchkoľvek ekonomických krokov. Slovensko je proste štát, ktorý si voči zahraničiu nevie presadiť najzákladnejšie veci.

K postoji účastníkov konferencie - zmrdi sa neboja, lebo aj doma majú zabezpečenú prvotriednu opateru v prípade ochorenia. Im osobne nejaké preťaženie nemocníc nehrozí. Napumpujú do nich hneď na začiatku to najlepšie, čo jestvuje. Nebudú ležať spolu s inými infikovanými, nik na nich nebude kašlať (ani obrazne, ani naozaj).

Je pondelok, nevidím žiadne verejné deklarované protesty politických strán, politikov, proti nezákonnému Globsecu. Ako vždy, pri Globsecu sťahujú chvostíky.
A ťažko sa im aj teraz prejavuje z hľadiska poukázania na pandémiu, keď mesiace vyhlasujú, že "covid je soplík". Začínam mať takmer podozrenie, hech, že do tohto postoja boli špeciál na Slovensku zmanipulovaní, aby Globsec mohol nerušene prebehnúť. Ale tak to asi nebolo, alternatívci sú zrejme proste od prírody takí a dobrovoľne vlezú do každej diery - a potom v nej trčia bezmocní, ako malé deti..

nové