Osmanská riša 2.0

To, čo sa deje na grécko-tureckej tak suchozemskej ako aj morskej hranici, nie je ani náhoda, ani nezvládnutá „migračná“ kríza. Je to úmysel, je to ostrá vojna o územie. „Migranti“ nie sú nič iné ako invázna armáda moslimských nájazdníkov, ktorých Turecko posiela, aby obsadili tak grécke ostrovy, ako aj grécku pevninu a odtiaľ sa šírili ďalej do Európy. Nemajú samopaly ani tanky, aspoň zatiaľ, ich zbraňou je ich množstvo a ich fanatické odhodlanie preniknúť do Európy za každú cenu a zmeniť jej etnické a konfesionálne zloženie. Sú to novodobí janičiari (z tureckého jeni čeri – nové vojsko), Erdoganova proxy-armáda na jeho novodobom osmanskom ťažení na Európu.

Turci sa ani po mnohých porážkach a po oslobodení juhovýchodnej Európy od tureckej okupácie nikdy nevzdali sna o obnovení Osmanskej ríše z čias jej najväčšieho rozmachu a Erdogan je len pokračovateľom tejto myšlienky.

Slovensko, ktoré v minulosti bolo súčasťou mnohonárodného Uhorska, má priamu historickú skúsenosť s tureckou okupáciou a je to veľmi zlá skúsenosť, vykúpená tisíckami životov našich predkov. Papaláši v Bruseli takúto skúsenosť nemajú, západoeurópske štáty s výnimkou slabého Portugalska, rozhádaného Španielska a juhu Francúzska nikdy nezažili moslimskú okupáciu, a aj oni boli pod vplyvom starého arabského a maurského (berberského) islamu, zatiaľ čo naše územie okupovali islamizovaní Turci s ich na naše pomery nevídanou etnicky zakorenenou krutosťou.

Pyrenejský polostrov sa od islamskej okupácie oslobodil až po ôsmich storočiach počas Reconquisty.

Súčasná Európa však nie je jednoliaty celok, je zložená z mnohých národov a ich záujmy sú často protichodné. Nie je to náhoda, že napríklad takí Angličania výrazne podporovali Turecko vo vojnách proti Rusku. Škaredo sa v minulosti zachoval aj Vatikán, ktorý odmietol podporiť Byzantskú (Východorímsku) ríšu len preto, že v nej nebola rozšírená katolícka, ale východná ortodoxná verzia kresťanstva a radšej podporil moslimské Turecko. Dôsledkom bol pád Konštantinopolu, jeho premena na turecký Istanbul, a následné vyvražďovanie a vyháňanie maloázijských Grékov a neskôr na začiatku 20. storočia genocída Arménov.

Je naivné a samovražedné domnievať sa, že Turci sa vzdajú sna o novodobej Osmanskej ríši od Viedne po Jadranské more, od Východného Turkestanu (Ujgurská oblasť v Číne) po Čierne more.

Viac v tomto článku:

http://www.czechfreepress.cz/evropa/turecko-je-obrovskou-hrozbou-pro-evr...

 

Nie som metafyzicky ani duchovne založený, celý život sa hlásim k ateizmu a neverím na veštby a proroctvá, pokladám ich za súčasť manipulácie s davom. Ale jedno proroctvo vyznieva zaujímavo a ak sa Erdogan bude veľmi snažiť, svojou hlúposťou a nenažranosťou prispeje k jeho naplneniu:

Предсказаниа старцев о нашем взятии Константинополя, войне и распаде Турции.

 

Tak mu v tom Allah pomáhaj.

 

Súvisiaci článok

http://nadhlad.com/obraz/dohoda-na-usporiadanie-anatolie-rok-1920:

 

 

region: 
forma: 
mailer

Málokto si to uvedomí, ale toto je na celej veci to najdiabolskejšie. To, že sú neozbrojení. A navyše držia demonštratívne na rukách malé deti v prvej línii. S drzým úškľabkom. To sa netýka len moslimskej vetvy invázie, ale aj tej subsaharskej. To musel takto vymyslieť sám Satan. To musí byť organizované. Toto annihiluje všetky tisícročiami vyvíjané obranné mechanizmy. Invázia je čosi, čo každý primárne vníma ako niečo ozbrojeného. Teraz tá východná vetva prevažne zo Sýrie, kde sa útočne pušky takpovediac po stovkách povaľujú po zemi - samí mladí chlapi - a zrazu bezzbranní? Keby od samého začiatku zaútočili zbraňami, nebol by dnes v Európe ani jeden invazor!

Je to ako keď HIV vírus "ojebe" (prepáčte ten výraz) imúnny systém. Dovolím si jednu diabolskú prognózu: Jedného dňa ich, tu, vovnútri Európy ozbroja. Možno aj zbraňami, ktoré nám predtým "legislatívne" zoberú.

Norman

prognóza, že migrantov tu raz ozbroja, je úplne istá. Ved v Paríži a inde už strielali vo veľkom, dve stovky mrtvych za jedinú noc. A všetko bezbranných a aj ženy a deti.

Preto, ak dovolíš, jedno vážne upozornenie:
To, že nastavujú svoje decká s a úšklabkom, to NEanihiluje všetky tisícročia vyvíjané obranné mechanizmy. U mňa určite nie. A s plnou vážnosťou Ti tu verejne hovorím, že nielen ja by som neváhal použiť strelné zbrane, ale oni sa už aj použili a aj sa použijú. A budú mrtví, mnoho mrtvych. A tak sa to vyrieši.

Prečo zrazu to vyplakávanie, že detičky, ach koľký Satan. Aký Satan? Ja vidím len hlúpych bastardov, ktorí práve idú vyžierať budúcnosť naším vnukom, naším bielym deťom. Vidím bastardov, ktorí budú naše biele deti o desať rokov zabíjať, ak ich už dnes nezastavíme. Ty vidíš niečo iné? Práve preto nepadám na zadok pred tou "hroznou morálnou dilemou" ale hovorím: padni komu padni. Ich osud im vybrali ich fotrovci a oni budú zabití a zahrabaní - no a čo, budeš plakať?

Mení sa doba, menia sa aj európske reakcie.
Ale myslím, že na tejto stránke boli vždy takéto, že sa držali stále tvrdej pravdy.

mailer

Nevedel som, ze v Paríži to bolo už tak ďaleko. Tu je zatiaľ v tomto smere kľud. Takže vďaka za správu.

Ale zasa priznaj, že tie obranné mechanizmy boli, resp. ešte stále sú, dosť ochromené. Nielen držaním malých detí na rukách, ale hlavne zradou našich oslnivo bielych, chazaroidom ritelížucich politikov. Inak by ich tu neboli už milióny.

Morálna dilema? Kdeže. Sme predsa obeťou. Tej najsilnejšej zbrane - zrady. Morálka v tejto veci je teda na našej strane. Inak už pred rokmi som diskutoval niektoré detaily s jedným vysloveným odborníkom. Nie odborníkom na morálku, ale odborníkom na zbrane a stratégiu. Aj na plameňomety prišla reč.

Už pred rokmi sme konštatovali, že je vlastne už neskoro. Už len preto, že tá chátra sa tu bude množiť. (Aj Šoroš sa vraj (s úškľabkom) vyslovil, že je to už nevratné.) Ale zhodli sme sa v tom, že nevadí, že treba aj tak bojovať. To je tiež morálka, myslím si.

Aspoň si mi dal inšpiráciu na zvyšok dňa.

slaven1

https://www.youtube.com/watch?v=Wcze7EGorOk

- S takou koncentráciou bojovníkov na svojich západných, európskych hraniciach to vyzerá, ako keby Turecko otváralo druhý front.

- Najlepšie situáciu monitoruje Ruptly https://www.youtube.com/user/RuptlyTV/videos?flow=list

- Všetci majú oči pre Grécko, ale veď v časti pri meste Edirne má hranice aj Bulharsko, ďalšia krajina Eurozväzu. A to je vzorová kolónia USA. Mi to príde, že cez Grécko sa odvádza pozornosť a zatiaľ sa vojaci navážajú cez Bulharsko.

slaven1

Hlavná cena je Hagia Sofia, najväčší kostol v Carihrade.

Norman

to si určite počul.
Píšu, že 138 mrtvych za jednu noc.
K tomu ešte známe Charlie Hebdo.

Čo sa týka stavu populácie - nič nie je nevratné, naopak.

slaven1

Do tankov a na Bratislavu alebo na čo je Maďarom 44 nových tankov Tigropard.

The Hungarian Ministry of Defence bought 44 brand new and modern Leopard 2A7HU type tanks

https://dailynewshungary.com/germany-started-to-build-the-new-hungarian-...