Otrávená mediálna kaša XIX. – Ďalšie megachucpe mediálnych megasvíň

Vraj im hekeri ovplyvnili výsledok volieb.

Buhehe. Keby to nebola taká drzá nehoráznosť, tak by to bola ale fakt sranda, bžunda, alebo, ako hovorieval Grigoriy, prča.

Takže oni sú pohoršení, že im nejakí cudzinci pchali nosy do ich počítačov a umožnili, aby sa ľudia dozvedeli o svinstvách, za ktoré by normálne mala celá tá čeliadka ísť na šibenicu, alebo aspoň naveky do basy.

Nuž, je možné, že sa všelikto pokúša vyniesť na svetlo ich špinavé prádlo. Tajné služby všetkých veľmocí sa odnepamäti snažili lobovať, podporovať, intrigovať a ovplyvňovať, veď na to sú. Ani Rusi nie sú v tomto amatéri a ich poverené organizácie si bez najmenších pochybností plnili a plnia svoje úlohy tak, ako majú. Práve tak, ako to všetky veľmoci vždy robili a robia pred každými voľbami v cudzine.

Všetky, ale najmä tá najväčšia. Tá, ktorá považuje všetky politické procesy v cudzine za svoje vlastné záležitosti, a ak sa jej nejaké nepáčia, považujú to za ohrozenie svojich záujmov, a teda legitímnu príčinu na vojenský zásah. Veľmoc, ktorej predstaviteľka otvorene povie, že na prevrat na Ukrajine vynaložili 5 miliárd USD. Tak potom koľko už preinvestovali za podobnými účelmi v Rusku? Desaťkrát toľko? Iste to bolo dosť peňazí a zrejme len vyššia karma, prejavivšia sa ako šťastena, zabránila tomu, aby sa im podarilo Rusko úplne rozvrátiť. Veľká časť problémov dnešného Ruska je priamo dôsledkom najrôznejších nepriateľských a podvratných aktivít obrezaného strýčka spoza mora. A tento strýčko teraz pohoršene kričí, že mu počítač napadli ruskí hekeri, ktorí sú platení samotným Putinom...

A propolis, dôkazy. Nuž, poďme rozmýšľať spolu. Ak aj nejaký ruský heker vliezol obrezanému strýčkovi do počítača, je to dôkaz, že bol platený Putinom alebo prinajmenšom Lavrovom? Uvedomujete si, ľudia, aké mediálne megachucpe nám tu vlastne zase raz predkladajú? Koľko vírusov vytvorených v Amerike má každý z nás v počítači, ale je to dôkaz, že za tým je sám Obama?

Všelijakí smatanovia sa nám vysmievajú do konšpirátorov, keď ukazujeme, že všetky tie thinktanky a mimovládky sú chápadlami Ríše. Chcú, aby sme dokázali, že to tak je, tvrdými dôkazmi. A keďže v tomto biznise prvým pravidlom je nenechávať stopy, tak samozrejme, žiadny dôkaz nie je, nikdy nebol a nebude. Práve tak, ako ani nikdy nebude existovať žiadny dôkaz o tom, že heker Míša z organizácie Russkyje chekery z Čukotky dostáva svoje ruble osobne od Putina pri zadnej bráničke Kremľa, aj keby to tak just bolo.

A tak každému, kto nie je natvrdo naformátovaný globálnou mediálnou kanalizáciou, musí byť nad slnko jasnejšie, že všetok ten krik a celé to veselé americké idiotstvo okolo toho nie je ničím iným, len ublíženým vreskotom megazlodeja, že mu banková ochranka uchmatla pakľúče tesne predtým, ako sa pomocou nich chystal vylúpiť banku. No poľutujme ho, chudáčika.


P.S. Mimochodom, keby to pán Trump náhodou myslel naozaj vážne s umývaním schodov zhora, ako prvé by mal zrušiť, natvrdo rozpustiť sionistickú gigateroristickú gigazločineckú zombie organizáciu CIA. Najväčšie hniezdo špiny a zločinu v celej lokálnej skupine galaxií.

 
0
balu

ale som si spomenul aj na nedávne odpočúvanie Merkelky a ktovie koho ešte. Nejako sa na to pozabudlo.

Putina démonizujú pomaly do Adolfovských výšok, podľa mňa on osobne roztápa aj ľadovce (ak sa ovšem roztápajú) a je skoro isté, že má tajné dohody s mimozemšťanmi. Ale tými zlými, nie tými veľkookými simpošmi.

Celá hystéria slúži predovšetkým asi na odpútanie pozornosti od samotnej viny Killary a minulej, v tichosti držanej B. Hussainovej illegímnosti. Neviem či naozaj chcú vojnu so samotným Ruskom, doterajšie pretláčanie a udržanie kolónií im možno stačí. To, že posúvajú jednotky do Jevrópy nemusí znamenať že niečo chystajú proti rusom - ale skôr proti NÁM. Lebo možno občianske nepokoje, nedajbože pogromy na imigrantov sú už na prahu v Európe a celý tento výtvor sa rozsype. Národná súdržnosť začína byť trochu príliš v móde na ich vkus a nejaké a'la majdanské udalosti môžu nastať v hociktorej neposlušnej provincii. Režisér ten istý ale tiež sa neprizná. Či Donny Boy bude mať guľe strčiť si ručičky do osieho hniezda uvidíme, tipujem, že priamo proti nim nepôjde ale právomoci a financovanie priškrtí.

Buheh

Hej, súhlas.

Ale ono to riadenie komunikácie sleduje vždy viac cieľov súčasne. A keď majú maslo na hlave (a teraz ich majú hneď niekoľko, časť z nich si vymenoval), najlepšou stretégiou je prekryť to nejakou inou agendou, keď nič lepšie, tak hocijakou vymyslenou sprostosťou.

Ten import vojačikov vnímam v prvom rade ako ďalšiu v rade provokácií ešte pred Trumpom, ale samozrejme, je to tiež súčasť širších súvislostí. Ak nič iné, tak je to pokus využiť poslednú šancu ich sem natlačiť čím viac, ak by sa to za Trumpa už nedalo.

balu

aj tu som tuším napísal minule, že sa bojím toho, že do 20.-ho chcú Trumpa postaviť pred hotovú vec. A to môže byť aj vojna. Takže teraz provokujú a provokujú a macík uralský si s hnusom odpľúva a čaká, nenechá sa vytočiť debilinami.

Ale tie presuny vojsk nejako aj tak smrdia. Pár tisíc vojáčikov ich nezachráni ak naserú macka, na to je málo tá sila, ktorú sem presúvajú (a macík svoje "hot war" aktivity by aj tak začal tým, že vyradí ich satelity). Ale na odzbrojenú európsku populáciu a - na vzácne výnimky - krajiny prakticky bez armád bohate stačí, hlavne keď vlády alebo porošenkoidné umelé opozície budú kolaborovať. Rusov koľko bolo treba v 56-om v Maďarsku a 68-om v ČSSR? Moderná okupačná armáda aj tak najprv obsadí komunikačné línie (internet, mobily, televízie a pod.) a je po srande, dnešný ľudia sa už odnaučili ináč komunikovať a ani zďaleka nie je taká jednotnosť ako proti sovjetom.

Buheh

Nič lepšie nemôžu spraviť, než to tu vojensky obsadiť. Čím skôr, tým lepšie. Čím skôr sa začne rozsvecovať aj v tých ozaj sprostých hlavách, tým lepšie (ešte pred príchodom mlokov). Ekonomicky, politicky, mediálne to tu majú dávno pod kontrolou. A najlepší spôsob ako ich tejto moci zbaviť, je nechať ich sa zhovadiť samých. Kiežby čím skôr tu po uliciach jazdili ich tanky, aby nás chránili pred nami samými. Bol by to najistejší príznak ich zúfalstva a blízkeho neodvratného konca ich moci.

balu

ale ne druhej strane sú to predsalen tanky a vycvičení cudzí vojaci - a my sme predsalen neozbrojení civili s rodinami, prácou, domami. Napríklad orbán im už nejaký čas vadí, tak prečo neorganizovať prevrat (5. kolóna) a keď bude treba aj rázne zachrániť demokratické a európske hodnoty (vojská). A potom nová vláda (typu Ukrajina len bez náckov, v Maďarsku to nebude tolerované) už konečne môže otvoriť hranice pred mlokmi, čo Vittorio zavrel.

Ako sa pamätám z dejepisu na priebeh udalostí v 1956 vidím isté paralely... A na toto bohate postačia tie jednotky ktoré sem posielajú. Maďari nie sú (resp. vtedy a ani predtým neboli) poserovia, ale gumipuškou na tanky sa blbo robí odboj.

Buheh

z dlhodobého a strednedobého hľadiska, nie z krátkodobého. Armáde spoza mora budú tie tanky na prd v krajine, kde bude 90 % obyvateľstva voči nim jednoznačne nepriateľských.

Áno, najväčšou komplikáciou sú mloci. Vlastne takmer na ničom inom teraz nezáleží, len sa ubrániť pred mlokmi. Krajinu môžu cudzinci okupovať, zotročovať, bombardovať, ale to všetko národ vie prežiť. Čo sa nedá prežiť je genocída, a mloci sú genocída.

Norman

ešte by som doplnil, že aj Sovietské vojská v CSSR 1968 nemuseli nijako bojovať - stačilo že pôsobila ich hrozba. A to ani nie tak na ľudí - tí boli naivní a riskovali svoje životy za trockystických "reformných" židoboľševikov, ale proste hrozba na vedúce "kádre". Tie okamžite stiahli chvost a kolaborovali s novou silou. Hromadenie hrozby zabralo.

Dnes sú politici a úradníci ešte väčší zbabelci a ľudia bez charakteru či sebaúcty. Dnes ani nemusia tanky rolovať po námestiach - stačí, keď sú niekde na neďalekej zákadni ostré jednotky a politikom a úradom sa pošle taký email, aby im bolo jasné, čo sa stane, ak nebudú poslúchať.

balu

ale Fidesz už pred x rokmi začal decentralizovať svoje centrá, takže jedným ťahom ochromiť celé Maďarsko nebude len toľko, že pár vojakov obsadí pár objektov.

Ale čo píšeš o politikoch je holá pravda - bohužiaľ... a bohužiaľ prirodzene. Ak niekto je vpustený do klubu "politikov" tak je z princípu podchytený a odstaviteľný. Tajné služby sú mocnejšie. Ale ako sme videli v prípade cyperských účtov ruských podnikateľov aj banková mafia keď chce veľmi presne vie kto má kde aký účet a šupito šup zablokuje. Toho sa boja možno najviac. Respektíve doteraz to tak bolo, možno sú výnimky, možno práve ĽSNS, ale tá celoeurópska skepsa voči celej modernej politike má korene tam, že v každom režime z vysoka srali na občanov. Raz privolali rusov, potom amíkov, raz si nemohol ísť von, potom ťa ožobračili, len v jednom je každý režim rovnaký: má rád dane :-)

Norman

Politici sa boja o účty, ale boja sa aj priamej fyzickej hrozby. Alebo sa ľahko naučia báť.
Keď vojde jeden chlap s revolverom do miestnosti s desiatimi politikmi a povie -Kto ma nechce poslúchať? - Nik sa neozve. A ak, tak ho zastreli a potom sa už nik neozve.

Aby to nevyzeralo ako prehánanie, aj prípad Merkel o niečom svedčí, Je jasné, že je to osoba v zásade pokazená - ale predsa to nejaký čas vyzeralo, že sa už od USA Nemecko dosť odtrhlo a že koketuje s Ruskom (aj taký kreslený vtip tu bol na tú tému). Ešte roku 2012 v Brazílii na fotbale to vyzeralo nádejne. A ajhľa - niekto niekde predsa len pripomenul Merkelke jej otroctvo a jej sion povinnosti a všetko bolo inač.
To sa môže stať aj s Orbanovcami, už bolí iné prevraty. A čo nové s Jobíkom, nejaké pozitívne správy?

Čo sa týka LSNS - oni ešte naozajstné kontá nemajú, ale nemajú ani moc, ba ani technológiu, ako ju získať či prípadne udržať. LSNS je pozitívny zjav, ako taká šťuka v rybníku, ale už začínajú narážať na svoje hranice.
Chcelo by to ľudí s nápadmi a vôľou. Takých, čo sa neboja ani židoviny:-)

Norman

Zdá sa, že Trump je objektívne tŕň v päte a relatívne nekontrolovaný zjav. Jeho kampaň a voľby bola večná porážka starej mafie.

Ale aj keby bol rovnako úspešný v úrade, nemožno od USA čakať nič dobré, len trocha ich vlastnej sebazáchovnej sebareflexie. Možno USA budú privážať do Európy menej sajrajtu, v ideálnom prípade sem celkom prestanú privážať problémy všetkého možného druhu - ale svoje staré svinstvo určite neodvezú. S tým si musíme urobiť poriadok sami.

Sme tu kedysi žartovali, že máme doma pripravené vidly - nuž ja neviem, ja osobne nemám, ak niekto bude vedieť niečo konkrétne, dejte tu ľudu vedieť. Samozrejme, žiadne "násilie" - len v zmysle bohuľubej a vraj populárnej a vraj umeleckej tvorby toho starého žida ... čo to kecám, toho starého luterána Lasicu, použijem jeho , haha.., humorný citát:
"... a my sme mu na oplátku pichli vidly do zadku".
Toľko si sťažovali, až sa dočkajú naozaj. Bude sranda, aj za tento ich humor ešte bude sranda (i keď nejeden z nich ešte stále môže umrieť predčasne (ak bude mať šťastie)).

Náhodný okoloidúci

Veď oni otvorene priznávajú, teda aspoň tvrdia, že zaostalý ruský mužík s balalajkou v jednej ruke a butyločkou vodky v druhej ruke, čo má doma nanajvýš tak gulôčkové počítadlo, bol schopný preniknúť do najlepšie strážených počítačov vo vesmíre! Taká hanba..!!! :D