Padá nová železná opona

Dochádza k tomu, čo sme hovorili už dávno - príchod väčšieho množstva asociálov z východu do západných krajín ukáže, že pokrytecké kecy západných politikov o "diskriminácii" Cigánov sú úplne bezcenné bláboly.

Podobne ako tie ich rady, čo máme robiť, aby sa Cigáni zmenili. Akonáhle problém čo len trocha precupital do Británie, najväčší a najhorší rasisti Európy spustili krik o zatváraní hraníc. Presnejšie povedané, najprv im ich "tolerantní" občania naznačili, že Cigánov aj vyzabíjajú - a tak politici začali rýchlo meniť vlastné názory. Teraz sa k Britom pridalo aj Francúzsko a Nemecko a spolu "volajú po sprísnení pravidiel pre vnútornú migráciu medzi štátmi ".

Požiar sa rozširuje, kým horeli nižšie poschodia, tí hore obviňovali dolných, že sú plní nenávisti voči ohňu, že je chyba nie v plameňoch, ale v tých ľuďoch v nich, že sa majú naučiť žiť v horúčave a dýchať dym. Všetky potkany takisto prebehli hore a pridávali sa k poučovaniu o tom, aké je horenie zdravé a ako slúži všeobecnému blahobytu. Teraz ale už plamene zasahujú až pod strechu, a tak sa zmrdi snažia spustiť protipožiarne zátarasy. Neskoro, ale nič iné nevymysleli.

Už len tak bokom padajú vysvetlenia typu "ide o pracovné miesta" - je totiž evidentné, že o pracovné miesta už nejde -  že fenomén prisťahovalcov  ohrozuje civilizáciu v jej základoch. Namiesto toho teda ako odôvodnenia uzavretia hraníc zaznieva to, že príliv prisťahovalcov by mohol prispeiť k "rastúcej popularite extrémistických strán". Tí hlupáci sa už fakt sami dusia, ale ešte stále majú plnú hubu "extrémistov". Stále nemôžu povedať pravdu, ani len naznačiť, že problém je v samej genetike určitých populácií. Tomu sa povie dokonalý výplach mozgu.

Povšimnutiahodné je ešte to, že aj keď desaťročia pomaly, ale isto vzrastal príliv prisťahovalcov z Afriky, z Indie a Pakistánu, bola kritika  týchto ľudí absolútne tabu. Keď ale teraz prichádzajú ľudia z východnej Európy, chrapač aj na najvyšších miestach bez zábran a bez hanby paušalizuje, hádže všetkých do jedného vreca  a chce sa uzatvoriť voči celému Východu.

Ľudskoprávne štetky teraz samozrejme ani nepípnu, dokonca ani tie naše, východné, nie.

 

Ale ako hovorím, je to vývoj, ktorý sa predpokladal. Podobne je isté, že raz, síce neskoro ale predsa, sa začne hasiť. Treba s tým začať okamžite a nečakať, kým to nejakí byrokratickí zločinci v Bruseli odobria. Oni nám ani nepomôžu, ani nás nemôžu zastaviť.

slaven1

Hierarchia EÚ

Anonym Bojazlivý
Odkiaľ je originál ?  
Neprihlásený
Romanian Prime Minister Victor Ponta has censured plans by the British government to curb migrant benefits, saying migrants from his country to Britain must not be treated as “second-rate citizens.” http://www.presstv.ir/detail/2013/12/01/337585/romania-slams-uk-migrant-... ...asi Americký veľvyslanec nariadil, troška sa ponosovať...   Originál obrázku si vygoogli    
Buheh
slovenský dvojkríž.
Grigoriy
Mám vo svojom srdci špeciálne miesto pre Škótov. Neexistuje síce  ani najmenší dôvod otravovat Vas vypisovanim dôvodov, ale rad sa s Vami podelím o jeden postreh Škóta, na ktory som náhodou netrafil na internete: "As for immigration, not only are the Muslims breeding like rabbits, but now after February a flood of gypsies is expected. All coming here for the benefits. People here have had experience of these human pigs, known as Roma, or as we remember them, Gypsies. They live in their filthy hovels of trailers on the outskirts of town and make a living by stealing peoples' property.  They steal farmers stock to eat, and even steal the swans from the public parks." To len pre prípad, že by ste sa nevedeli zorientovať v situácii, keby si náhodou v bratislavských uliciach ociambrovali svoje hnusne papule nejaka pripecena krava z europarlamentu, ktorej by som ja nedal na starost ani pozicovnu bicyklov v Sobranciach, a další parazit-degenerat, syn komunistickeho novinára, ktory ešte v živote neurobil jediny kus uzitocnej roboty, a ktory sa nehanbi živiť sa otŕčaním svojho ošálovaného ksichtu na namestiach a obviňovanim Slovákov z rasizmu a extremizmu.    
Buheh
Dyk, never more.

nové