Slovensko-maďarské čaputovské paradoxy

Včera bol v Budapešti zápas 2. predkola futbalovej Ligy majstrov medzi Ferencvárosom Budapešť a Slovanom Bratislava.
A v hľadisku sa zjavili transparenty, ako píše Pravda, "hrubo urážajúce Slovákov".
https://futbal.pravda.sk/europske-pohare/clanok/634417-madari-hrubo-uraz...

Necháme bokom, že futbal má svoju drsnú kultúru a nik sa s nikým nemazná. Vždy budú padať urážky a obvinenia - treba sa brániť, aj právne, ale neposerieme sa, nie sme židovskí holokauzníci

Druhá vec je, že útoky z Maďarska na Slovensko budú pribúdať. Nechali sme doma spraviť zo Slovenska handru, zradcovia ho kultúrne, politicky, a už aj vojensky úplne oslabili, z národniarov spravili diskriminovaných "fašistov" - tak nečudo, že si každý vonku so Slovákmi utrie riť. Až keď si spravia Slováci doma poriadok s osuskými, čaputami a korčokmi, potom aj tí vonku stíchnu.

Ale, ako všetci vieme, dúfať v akciu slovenskej populácie je veľký optimizmus, takže ak niekto obesí nemenovanú protislovenskú svoloč - tak to budú paradoxne práve Maďari, ktorí budú odstraňovať amerických agentov ako u seba doma, tak aj na Slovensku. A na Slovensku sa s nimi nebudú babrať. Preto, paradoxne, nemôžu spomínané čaputy dúfať v maďarskú záchranu, nemôžu dúfať, že prevrátia kabát a "kesenem, já veľká maďarská piča teraz som, pokoj dajte mi". Nie, nič také nebude, žiaden pokoj nebude.
A to je na celej veci dobre.

 

slovan ferencvaros

Foto z akcie. Vidím dobre, že tam všetci hajlujú? Nem, nem, nem Sieg Heil, to len ručička hore, hungary kamion folklór...  Jó napot, nejak sa tým soroš židom i antisoroš židom ten antinaci front rozpadá.

 

 

slaven1

S odovzdaním letísk, cez ktoré sa s pomocou americkej, kanadskej, britskej, holandskej, českej alebo nemeckej... armády vozia zbrane na okrajinu, Slovensko plnohodnotne vykonáva politiku nepriateľskú voči RF.

https://www.youtube.com/watch?v=xEHMwDEDhmg
[J. Blanár: Vystúpenie Generálneho prokurátora SR M. Žilinku, ktoré mu vládna koalícia neumožnila]

Nepriateľskú politiku voči krajine, ktorá nám posiela urán, ropu, plyn.. Garantuje nemennosť hraníc v Európe a dodržuje medzinárodné právo.

https://www.hlavnespravy.sk/slovensko-bolo-zaradene-na-rusky-zoznam-nepr...

Je tu zatiaľ kľud, fronta je na pol roka / rok ďaleko. Zatiaľ iba sem tam nejaká vojenská sanitka s dovezenými zranenými. No fronta príde aj k našim východným hraniciam. Množstvo techniky, intenzita vojnových operácií, na ktoré bude americká armáda cez NATO používať našu krajinu, sa iba zvýši. Rovnako sa zvýši aj množstvo krvi, ktorá za lokajského správania sa slovenského národa, na okrajine pretečie. Toto si Rusi, víťazi "ŠVO", budú pamätať.

Mimoriadne zle naše správanie vyznieva na pozadí správania sa Maďarskej politickej elity. Tá tento týždeň opakovane potvrdila, že žiadne zbrane sa cez maďarské územie do okrajiny voziť nebudú.

https://www.rt.com/news/559268-hungary-ukraine-weapons-transit/
https://www.rt.com/news/559281-hungary-clarifies-ukraine-weapons/

Maďari sa môžu stať hlavný regionálny spojenec v novom, ruskocentričnom svete. A nielen preto, že sa nezapojili do ŠVO na okrajine na strane lúzrov, ale preto, že ich závody budú mať naďalej suroviny na výrobu, pokým „naše“ továrne budú nútené zavrieť a cez bankrot tak odovzdajú svoj trhový podiel Maďarom.

Truhlík

To, že tí vyjebanci zlikvidovali PVO a letectvo, celkovo armádu má jednu výhodu. Rusi obsadia Slovensko bez zbytočných strát na životoch a stalingradizácii miest. Hentí okupanti za Slovensko bojovať nebudú.
Rusko nás oficiálne zaradilo na zoznam nepriateľských štátov. Nás zachraňuje už len to, že sme na jednej rúre s Orbánom. že sme Orbánovi darovali Slovnaft a že sme v Dunajskej Strede postavili štadión maďarským fašistom a že Putin sa dohodol s Orbánom, ešte pred 24.2., o tom, že Maďarsko bude plynový hub Ruska v Európe namiesto Nemecka.
Pre nás bude lepšie keď nás obsadí ruská armáda ako maďarská.
Putin zakázal sionistickú organizáciu Sochnut. Pred 20-timi rokmi ubral Semibankirščinu. Izrael sa zatiaľ zmohol len na mekotanie, že pristúpi na protiruské sankcie. Satanovskij sa už vyjadril, bude zaujímavé vypočuť si hlavných protiukrajinských jastrabov židov Solovjova a Jakova Kedmiho. Na žiadosť Iránu Rusko a Irán podpísali strategickú spoluprácu.
Do BRICSu idú Irán a Argentína. Chcú aj Saudská Arábia (!!! - petrodolár), Turecko (!!! - NATO) a Egypt (!!! - Suez).
Zmeny sa valia každým dňom. A boľševickí eurokomisári, nažratí kokaínu, vedú Európu k Europas Untergang.
Ako hovoria Číňania - Nechci žiť v časoch zmien. Ale divadlo je to zaujímavé. Len je otázne ako ďaleko to dôjde.
VOJNA !

Ema

Čítal si to? Президент Владимир Путин посмертно наградил орденом Александра Невского Дмитрия Коноплева – управляющего директора предприятия-производителя зенитных ракетно-пушечных комплексов «Панцирь-С1» и противотанковых комплексов «Корнет». Коноплев скончался в минувшую пятницу, 22 июля, на 46-м году жизни. Техника КБП, в том числе «Панцири», сегодня успешно применяется в ходе спецоперации на Украине.
Ocenenie, udelené tak rýchlo, vypovedá o tom, že Konopľev zomrel takpovediac v boji. Zjavne v tupých chaldejských lebkách nezablikala kontrolka, že zavraždiť Rusom raketového konštruktéra nebude to isté ako vraždiť v Iráne jadrových fyzikov. V tejto chvíli sú vzťahy Ruska a Izraela vo fáze kolapsu.
NATO v Európe zbrojí na Rusko ako besné, čoskoro už bude EÚ slúžiť len ako sklad zbraní a americké vojenské letisko.
Ozaj, včera tu obsmŕdal britský minister obrany. Muselo to byť niečo vážne, keď o tom s histriónskym hoviadkom z ministerstva armádnych kšeftov nemohol tárať na diaľku.

slaven1

Áno truhlík, je tu vojna. Stačí zájsť do Kuchyne, Piešťan, Sliača, Lešti alebo Valaškoviec (trénovali sa tam ukrajinskí budhisti). To, že je tu taký pokoj ako v Lembergu, je preto, že fronta je ešte ďaleko.

Info o smrti Konopľeva, konštruktéra Panciru, ku mne prišla. Môj typ je, že je to obeť okrajinskej, NATOvskej diverzie.

Hej, bol tu britský minister obrany, čo tu chcel? Briti teraz usilovne pracujú na likvidácii EÚ (cez udalosti na okrajine).

https://www.ta3.com/clanok/242028/tb-ministra-obrany-j-nada-a-jeho-brits...

Agent Naď ako, nastavil mu? Jarko je hlavne americký domáci černoch, na Britov jeho „osobnosť“ reaguje ako? Načo chodil osobne, asi Britom nejde.

Dusanbe

prišiel niečo ponúknuť.
Zistili, že slizký had Naď je teraz nákupčí zbraní s neobmedzenou rukou aj peňaženkou, tak prečo neskúsiť predať niečo z produkcie britského vojenského priemyslu ?!?
Môj tip !

ilusion

A vyhrali sme tam aj bez histórie. Dlabem aj na históriu :)

slaven1

Čisto k článku, cez futbalových fanúšikov rozdúchavajú konflikt medzi Maďarskom a susedmi. Rád by som pripomenul, že pomerne značného percento nacikov z Azova boli bývalí ultras. Je to taký druh psychológie.

Netreba sa nechať vyprovokovať "neznámymi" organizátormi udalosti. Maďari sú už 70 rokov naši veľmi dobrí susedia.

ilusion

"Maďari sú už 70 rokov naši veľmi dobrí susedia."

Ja tomu neverím. Tie dobré vzťahy sú len také uspávanie hada. To NO HISTORY sa netýka len futbalových fanúšikov. Maďarské komentáre tohto typu nachádzam skoro pod každým videom na youtube, ktoré sa týka Slovenska, takže to nie je okrajový fenomén. Títo sa nezmierili s tým, že sme samostatní.

Tento súčasný rozklad nášho štátu má možno korene práve v tých končinách. Keď sa jednalo o zrušenie Mečiarových amnestií, prvý v televízii bol Béla Bugár.

V Amerike boli domáci černosi, u nás boli maďaróni. Pochybujem, že zmizli bez stopy. Napríklad ten Soroš, ktorému slúžia naši "intelektuáli" má kde pôvod?

nové