Ukrajinské majetky - prípad Zalužnij

Francúzski novinári našli zahraničný majetok v hodnote stoviek miliónov dolárov u Vrchného veliteľa ukrajinských ozbrojených síl Valerija Zalužného.

Len tento tovar nepatrí generálovi, ale jeho dcére. Kristína Zalužnaja, 20-ročná študentka Odeskej lekárskej univerzity, minulý rok kúpila hrad za 90 miliónov dolárov v Čile a štvorposchodovú vilu na Kanárskych ostrovoch.

Je to pravda?

Je to dosť možné. A ak nie toto, tak iné veci s podobnými ľuďmi z Ukrajiny. Je to krajina oligarchov, ale to je slabé slovo, krajina skurvených zločincov. A na druhej strane zbedačení ubití chudáci mužikovského typu.

 

Ema

...vo funkcii národných vlád okeťasili vlastné obyvateľstvo a vrhli do ukrajinskej korupčnej diery musia prejaviť. Chochli ich predsa nepožerú suché z transportných vriec ako obrok.
Korupcia v Chochlánii dosiahla vďaka obrovskému prísunu západných peňazí maximálne lokálne magnitúdo a nasledovať bude totálny rozval.

Bol by to ale zaujímavý experiment pripnúť chochloparazita na EU priamo cez členstvo a sledovať, čo sa bude diať.

Truhlík

Ukrajinská demokracia.
Paštát, kde 30 rokov nerobili sčítanie obyvateľstva. Pre istotu.

buko

Aspon niektori Chochli kolaboraciou so zapadom naozaj dosiahli raketove zvysenie zivotnej urovne a bohatstva. Teraz este nejako vysvetlit tym zvysnym 99,5% chochlov ze oni to nedosiahnu - aby to pochopili, prijali a zaroven nepovesali tych 0,5% na kandelabre.

slaven1

https://sk.news-front.info/2023/02/28/kadyrov-vyzval-moslimov-aby-sa-zje...

"Vyzývame celý islamský svet, všetkých príčetných ľudí, aby sa spojili proti nášmu spoločnému nepriateľovi – NATO! Vystúpte proti satanizmu a šíreniu zla!» dodal Kadyrov."

slaven1

Takto pred rokom sa mnohí zaočkovaní-nezaočkovaní rozrušili keď začali prichádzať prvé fotky rozstielaných budov z Kyjeva. A ja nič. Nakoniec dôsledky prevratu 2013-2014 na susednom území prišli aj k ignorantom-spotrebiteľom.

https://englishrussia.com/2014/01/26/apocalypse-in-kiev/

Také metafyzické to je. Akú scénu okrajinci na "Majdane nezávislosti" vystavali, také obrazy aj dotiahli do svojho každodenného života. Aké metódy predajní obyvatelia použili, také ich aj zničia.

https://nadhlad.com/comment/44667#comment-44667