To, že je Matovič psychoš, sme si zvykli - že je ešte aj podlý zbabelec, to je už príliš

Nejde o to hromadiť obvinenia. To, že ten jedinec je chorý, je známe už desať rokov. To, že mu osud dal do ruky vládu Slovenska, je faktom už rok. Robil to zle, zločinne, trestuhodne. Ale teraz prekročil rubikon - utiekol.

Matovič sa celé leto strkal do popredia boja s covidom-19 - celé leto, kedy sme vďka dobrému uzavretiu hraíc epidémiu prakticky nemali, vtedy sa vystrčoval. Potom prišiel so svojvoľným zločinom plošného testovania, ktoré úplne zlyhalo. A teraz, keď ľudia naozaj kapú ako muchy, teraz to bezbožné hovado vyhlásilo:

Covid automat je "čistokrvným" dielom vedcov a odborníkov. A keď nebude fungovať, a ľudia budú tvrdiť, "ako to Matovič zase potototo", viete, kde sa sťažovať.

 

Takže naozaj všetko "pototo", a potom doslovne zbabelo zdrhnúť s tým, že teraz je to už vec "odborníkov". Niečo tak úbohé nemožno očakáváť u dospelého človeka, len u skutočného blázna. 

Matovič mal rovnaké únikové skraty už keď bol poslancom a prestal chodiť do parlamentu, alebo minulý týždeň, keď vyhlásil, nech si všetko podpisuje SaS a Zaľudí, že on je mimo túto vec. On naozaj skúša riešiť veci zbabelým útekom a zvalením viny na iných (viď jeho biely kôň, ale aj jeho biela kobyla manželka). Lenže teraz takto utiecť nemôže. Ten rozmaznaný blázon naozaj nechápe, že má ťažké povinnosti a hrozivú zodpovednosť. Že jediné, čo môže, je odstúpiť z postu, zhodiť vládu.

Chápem, že ten psychoš je na konci s  nervami a že sa každú chvílu môže nervovo zrútiť. Keď sa zrúti, treba ho takisto okamžite vyhodiť z kresla zo zdravotných dôvodov. Štát je v ohrození z viacerých smerov, nemáme čas a zdroje na skolabovaného premiéra, ale ani na zbabelého posratého zbabelca. Mal by okamžite vypadnúť z funkcie! 

Alebo si myslí, že bude teraz už sedieť v pozadí a tragédiu covid-19 na Slovensku si bude  vyžierať niekto iný? Pred časom bol predsa vyzvaný, aby to nejak tak urobil, ale nestalo sa. A ani teraz nikoho neurčil, len spomína akýchsi anonymných vedcov. Opakujem, takú sprostú sviňu na Slovensku v politike, nielen na poste premiér, ale v politike vôbec, sme asi ešte nemali. 

Toto jeho vyhlásenie je akoby kapitán lode s bohorovným nezáujmom nastupoval do záchranného člnu a nechával deravú ľuď s pasažiermi bez riadenia. Už týmto svojím prehlásením to spravil. Ten bazmek vyhlásil doslovne vojnu národu - a ten by si to nemal nechať ľúbiť.

Navrhujem zavrieť celú vládu do kolúznej väzby až do času, kým sa pandémia nevyrieši. A potom ich jednotlivo súdiť za zločiny podla parametrov núdzového stavu. Toto je jediná možná spravodlivisť, ktorú národ je ochotný akceptovať. Časť národa prirodzene ani to nie, ale o tom tu teraz nebudeme písať. Niektorí vo vláde sú prirodzene nevinní - a tak budú potom prepustní. Ale ten zločin a tie postoje, čo napáchala ta vláda doteraz, nedávajú možnosť na žiadne iné spravodlivé riešenie.

My samozrejme nemáme tie možnosti a moc, aby sme  to vykonali, ale aspoň to treba deklarovať ako požiadavku doby a národa. Prozreteľnosť si už cestu potom možno nájde.

 

 

 

 

 
Roland Edvardsen

Matovič je ohavná kreatúra v štýle Caligulu, s ktorou nikto pri zmysloch nemôže sympatizovať (a božechráň, aby sa ho tu niekto zase zastával. Tiež ma už nebaví vypisovať triviality, prečo je očividný psychoš psychoš). Ono problémom sú skôr tí ľudia okolo neho, ktorí si s ním nevedia rady alebo ho dokonca stále podporujú. Prečo? Načo? Majú z toho niečo? Stále sa im to oplatí, resp. veria, že sa im to oplatí?

Taký ako Sulík nesú tiež riadny podiel viny na celom tomto cirkuse s ničivými následkami pre spoločnosť. Dredatá fuchtla mu už uteká, lebo nechce byť na potápajúcej sa lodi. Kto ju ešte bude nasledovať? Ak by tí ľudia mali rozum, tak už to dávno zlomia a pôjdu radšej do predčasných, ako naťahovať sa za takýchto podmienok so šialencom a jeho sektou.

Ľubov

je europoslankyňa ešte tri roky. Teoreticky. Naozaj môže mať informácie (možno aj z Kanady),že je najvyšší čas zmiznúť. Tento zločinecký režim však bude držať odpad do poslednej chvíle. Kiskovo ovocie žaludi,"poslanci" a la pročko ,je ich tuším 53 .Našla som medzi nimi aj 22 ročného študenta.

Prečo a kto ich volil? To nemohol urobiť nikto normálny. Oni možno budú musieť odísť,ale táto črieda fanaticky nenávidiach ( Fica ) tu ostane a opäť bude voliť.
Tento druh volieb je zlo.

Roland Edvardsen

Ten 22 ročný študent? To myslíš toho exhibicionistického chmuľa, čo sa predvádzal v slipoch? A čo sa rád predvádza polonahý na FB? Oľanácka obdoba Cigánikovej. https://www.cas.sk/clanok/1055412/trapas-pocas-ziveho-vysielania-poslane... To je typické Oľano: slipy, tepláky, hystéria, primitivizmus, nekultúra, Pročko, Tabak, Herák, atď .

Kto mohol voliť Oľano? No to je ten problém - že ľudia okrem Matoviča ten zbytok veľmi nepoznali. A Matovič sa dokázal 2 týždne pred voľbami dobre pretvarovať v TV a budiť dojem, že obraz šialenca bol len póza a že keď bude premiérom mohol by byť normálny a štátnickejší. Dnes vieme, že sa len zaťal a herecky to utiahol, to je všetko.

Nicholsonová chápe, že je zle a vhodný čas na útek. A možno dostala i lepšiu ponuku. Beztak sa s tými dredmi tá polo-cigánka bez maturity hodí najviac do PS. Biháriová bude mať možno sestru. :-)

Norman

Popravde, rozšíril by som tieto úvahy aj na tie stáda, ktoré chodili na bratislavské organizované manifestácie "za slušné slovensko".
Znova pripomeniem, že som tam vcelku rád chodil ako pozrorovatel, prípadne to bola určitá povinnosť - ale spätne videné - doteraz, či práve teraz, mi tie tisíce tupých ksichtov, čo som tam videl, ako sa hovorí, znova defilujú pred očami.
Možno nie jednotlivo, ale tá riava čurákov a bachýň (prepáčte mi zas môj anglický slovník, ale budem sa toho hnusu ešte dlho zbavovať - asi je to to najhnusnejšie, čo som v živote videl :)
Ale vážne, ako tu bolo povedané a treba to opakovať - je to masa agresívnej naivity, posilmená svojou pažravosťou po bohatom živote - ktorá sa len tak nevyparí a stále tu smrdí.

Norman

Hej, presne tak, nejde o to, hromadiť novú kritiku na magora, liať vodu do mora - ale zdá sa, že už prechádza do novej fázy, do fázy úteku. Konieckoncov, psychoši často pôsobia ako nekončiaci zdroj energie, ale to nik neoklame - takí nabudení sú len preto, že si nepremyslene míňajú rezervy a potom to na nich prudko padne. A sú na konci, na zemi. Preto o tom píšem - že je dosť možné, že sa blíži jeho vyhorenie.

Čo sa týka volieb - treba si pripomenúť, že ľudia ich volili pred tým, než nastúpila táto pandémia (nech už jej podstatu považuje človek za čokoľvek, tak či onak, niekde je evidentne vážny problém). Táto vláda bola extrémne riziko aj v normálnych časoch, za takýchto okolností je to proste samovražda. A teda aj preto, že sa radikálne zmenila situácia, treba nové voľby.

Matoviča už nič nemotivuje zostať na čele - okrem posadnutosti nenávisťou a pomstou voči Ficovi. Chcel byť ešte trocha hrdinou covidu - ale totálne zlyhal. Ale to mu vlastne nevadí - podobné svine ako on to riešia presne tak - prevrátia list a majú v piči, čo bolo včera (sorry za slovník, ináč sa to povedať nedá). Ale aj ten slovník indikuje jedno - čím viac a dlhšie bude na mieste premiéra, tým viac ho ľudia budú úprimne nenávidieť. Každý deň sa jeho situácia stáva viac a viac kritická. Pripomínam, že ani zabitie policajného prezidenta teplákmi sme si pred pár mesiacmi nevedeli predstaviť a nepovažovali za pravdepodobné. Koniec Matoviča považujem za pravdepodobný.

lebleu

Dlho som nechápal taký prístup, ale teraz som na tom rovnako: je mi už úplne jedno, kto tam bude po nich, ale táto háveď nech už ide do pekla! Psychopat v prvom rade.
Len toľko by som mal. Ďakujem.

Náhodný okoloidúci

Od samého začiatku tejto vlády nám je jasné, že ju držia nad vodou a pod krkom anglosionisti, ktorí majú na Slovensku svoje geopolitické záujmy a nehľadia na naše záujmy, prípadne sa nám snažia natlačiť do hláv, že naše a ich záujmy sú rovnaké. A zopár debilov im to aj verí, prípadne z toho ryžujú.
Ďalšia vec je, že ešte stále na na Slovensku nájde dosť náboženských fanatikov, Svedkov Igorovych, ktorí veria mantre "lebofico".
Takže obávam sa, že tejto hnusoby sa tak ľahko nezbavíme.

mino

Ktorý plagiátor ešte nebol ministrom, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu.
Zaujalo ma na jeho prípade a vláde, ako sa im zrýchlene a násobne všetko vracia. Áno bude aj kolúzna väzba, zneužitie verejného činiteľa a určite sa niekto aj obesí, či otrávi...
Podpíšu ešte pár zmlúv, kúpia zopár vrtuľníkov, predajú Sliač... a budú nepotrební, budú príťaž, kameň.
Ich páničkovia hovoria - "Je nebezpečné byť našim nepriateľom, ale smrteľné je byť naším priateľom."
Zatiaľ by som to nechal vyhniť, nech si ho vychutnajú jeho voliči, jeho fanklub. Inak k rozumu neprídu.
Ako tu bolo povedané - SK je jedna veľká dedina a sedliacky rozum snáď ešte funguje, nepustí.
Nechal by som trochu dosť vyhladovať komediantov, jeho roztlieskavačov a tu spomenutú rôznu nepotrebnú čvargu.

Žiaľ musí to bolieť.

nové