Ozbrojené skupiny

Už najmenej 50 rokov sa hovorí, že USA sú protofašistická krajina. A je to tak. Je to prípad sedliackej krajiny, ktorá z pôvodného jednoduchého vidieckeho násilia prešla na mód ťažkého svetového militanta počas rokov druhej svetovej vojny. Odvtedy ju ani nenapadlo sa od tohto smeru nejako odkloniť.

Ale USA sú protofašistické nielen armádou, ale aj tým, že má mnoho rôznych vrstiev ozbrojených skupín. Jednou z nich sú aj kriminálne Hells Angels. Tieto si anglosionistická kultúra pestovala podobne, ako si všade po svete pestuje lumpenproletariát, ako obdivuje zločincov a sociálne zdegenerované vrstvy. Preto v USA boli miltantné bandy motorkárov tolerované, ba až ospevovane v ich, s prepáčením, kultúre.

Nechcem tým samozrejme povedať, že všetci motorkári sú nejaký nezákonný odpad. Nie, hovorím o amerických variantách tejto množiny. Ako vieme, všetko americké bolo natlačené do sveta ako infekcia, či už dobrovoľne alebo nasilu. Ale našťastie tie kópie už boli zväčša   neškodné čajové odvary, prípadne len skupiny tupučkých idealistických napodobňovatelov. Okrem kultu motorkárov sa tak rozšírilo napríklad  hnutie hippies, skautizmus a podobné vykastrované hlúpostii.

Ale nechcem tu analyzovať americké "prínosy". Chcem sa len zasmiať na tej správe, že na inauguráciu Donalda Trumpu su na jeho stranu a morálnu obranu zvolávané motorkárske gangy. 

 

hells angels

 
Je to jasná ukážka, ako sa had zahrýza do svojho vlastného chvosta. Fašizoidná podstata režimu sa mu teraz vracia v nepríjemnej  podobe. V prvom priblížení ide o to, že tie skupiny sú ozbrojené, čo ale v USA nie je výnimočné. Za druhé je dôležité to, že tieto skupiny sú riadne organizovné. A last not least, tieto skupiny sú odhodlané svoju silu aj použiť, majú vôľu a chuť.
 
Chceme podobnú zábavu vidieť aj v Európe.
 
 Ale ani prosionistická politická sila nespí. Na protest proti Trumpovi vytiahla tie najhoršie zbrane, aké má:
státisíce žien chcú v deň inaugurácie Trumpa prísť do Washingtomu demonštrovať a všetky pritom majú mať "pussy-čapičky".
 
pussy čapičky
 
Výborný nápad, to Hells Angels určite odzbrojí. Hm, Pussyriot, Pussyhats ... sa mi to len zdá, alebo je naozaj pravda, že anglosionisti už robia politiku len čapičkami? Veď sa pozrite aj u nás: Nicholsonová, Krempašská, Poliačik, Kapustová, Havran, Smatana, Mesík ...
 
 
 
 
Rudo

Títo nás majú po novom ochrániť pre cigánskymi násilnikmi vo vlakoch:

http://domov.sme.sk/c/20434559/matovic-navrhuje-nasadit-do-vlakov-romske...

pozeral som na TA3 tlačovku, boli tam na ukážku aj 2 cigánske indivíduá - ukážky tej hliadky. Vyzerali akoby sa práve vrátili z basy, večer by som ich nechcel stretnúť.

Buheh

to je tá, ktorá odrezáva hlavy, ale s citom. (Teda aspoň ten pán v televízii hovoril, tuším v správach zo Sýrie, ale to teraz nie je podstatné, o nejakej umiernenej opozícii, o ktorej sa vie, že odrezáva hlavy a robí aj iné, horšie veci.)

Umiernenosť je dobrá vec.

Ja teraz neviem, ale zdá sa mi, že na toho Kotlebu hovorili, že je extrémista, či nie? Tak si myslím, že mali by sa naši chlapci hôrni trochu umierniť. Aj na Slovensku by sa zišla opozícia, ale umiernená. Extrémizmus je zlý, fuj. Keď opozícia, tak umiernená.

Norman

Zásadne len umiernene. Aj budhizmus sa volá Cesta stredu a Čína, ako je známe, je Ríša stredu. Preto zásadne len umiernene, my sme stred a zvyšok sú extrémisti. Nie všetci, niektorí sú tiež pri nás, ale my sme najviac stred.
Nie je na tom nič ťažké.

Treba povedať, že stará paradigma s peniazmi a podobne sa stáva bezcenná a treba vytvoriť - napísať, nahovoriť - novú. Alebo sa treba chytiť moci a až potom, ad hoc, vytvoriť paradigmu? To je otázka, ale neviem, či pre nás.

1488

Igorko Matovič, a.k.a. nový Erich Paul Remark, svojim bystroumom vykotil do éteru tiež troch kamarátov nového rangu, výpalníkov.
Stručné resumé - Gejza Lakatoš, Koloman Csonka prídu k vám domov a troška vás obveselia svojim naturelom. Následne sa objaví renomovaný odborník Dežo Bihári a prezentuje sa ako jediná spása. Ponúkne sa, že mu stačí zaplatiť 380 mega ojro z vašich fondov a problém vyrieši. A traja kamaráti sa môžu nasmiať na jebnutosti ovčana. Veď obyčajní ľudia.
Pravdaže mená postáv sú fiktívne a rukopis románu som videl na povale domu po babke v Borovej.

Náhodný okoloidúci

Bude sranda, keď sa Kotlebove a Matovičove hliadky dajú dokopy a budú vo vlakoch hliadkovať spoločne. To by bolo asi najlepšie riešenie.

Norman

je tu možnosť, že 20. januára uvidíme na jednom námestí státisíce ružových čapičiek, a nikoho to nezaujíma.
Že by predsa len tá voda z vodovodu?

Náhodný okoloidúci

Americká ružová čiapočka je niečo podobné ako ukrajinský kastról. Verne ukazuje inteligenciu toho, kto si ju nasadí na hlavu.

P.S. "Čepičku neeeeeeee!" Iste poznáte tento filmový oný, hlášku.

Dreamer

Oproti Putinovej „Neliberálnej demokracii“ (nový termín newspeaku jeho Ministerstva Pravdy) postaví „Liberálnu antidemokraciu“, ktorá odmieta rešpektovať výsledky volieb na celom svete.

Neviem či je to posledná línia obrany, ale do boja za Otvorenú spoločnosť vyslal MINDŽAKORYTNAČKY“
http://media.vocativ.com/photos/2015/01/Vagina-Costumes-0043699978608.jpg

Keď nehanebné klamstvá a zamlčovanie faktov jeho „faktickej a pravdivej éry“ zlyhali a ľudia už nie sú ochotní nechať sa manipulovať, prekurvení samozvaní filozofi, sociológovia, politológovia a novinári začínajú ako na povel vypisovať o ére „postfaktickej“ a „postpravdivej“...

Tento mimoriadny a od JHWH splnomocnený veľvyslanec jedinej pravdy si neuvedomil, že tá banda NiktošAsociálov oportunistov, bývalých ŠtBákov, KGBákov, exkomunistov, exkomsomolských funkcionárov, učiteľov politickej ekonómie, marxizmu, vedeckého komunizmu a ekonómie socializmu, čo bola ochotná okamžite spolupracovať, premení jeho nadácie a inštitúcie na ne pripojené na veľmi trápny mindžároš.

Parkinsonove zákony platia aj pre nadácie a think-tanky a tak bolo zákonité, že táto klientelistická sieť začal žiť svojim vlastným životom...

Ľubov

Dreamer na Normanovu teóriu,že čiastočnou príčinou tohto všeobecného úpadku je znehodnocovanie vody,ako základnej potraviny.Nielen HA a jej stopami vo vode,ale aj niečim naviac,iste poznáš teóriu,že rímska elita zdegenerovala aj z všadeprítomného olova,oni sa aj stále kúpali v tej otrávenej vode.
Lenže súčasná elita degeneruje tiež,pritom má určite iné potraviny,ako my.Naopak,najkvalitnejšie potraviny podla mňa ,alebo určite lepšie ako my ,majú tzv utečenci,haha,veď tí po pár rokoch zbadajú,čo sa s nimi deje.
Včera som si všimla,že čas sa nejako spomalil,no,dnes už mala byť prinajmenšom streda:).a to je preto,lebo nevieme,čo sa v skutočnosti deje na ruských hraniciach.Celý ten ošial s inauguráciou,asi je to smiešne odo mňa,ale mne ten odpor voči Trumpovi pripomenul ten "boj" Zachráňme Markízu,proste ,že Trump a Mečiar majú vo svojej esencii niečo spoločné. Smajl dám,pre istotu :),aj keď si to naozaj myslím.

Norman

no, to s tou vodou som tu spomenul skôr ako vtip (spomínané napríklad aj v Lem: Futurologický kongres), ale hovorí sa to aj reálne, hlavne o hormónoch zo (ženskej) antikoncepcie, ktoré sú čoraz viac v prostredí (zem, voda ...). Niečo na tom môže byť, tiež by ma zaujímal názor iných, pridávam sa k tvojej otázke,

Dreamer

Revidovali zastaralé predstavy o elektrónoch lietajúcich po vodivých axonoch a dendritoch.

Objavili „Other Brain“ – pekná kniha je napr.
https://www.amazon.com/Other-Brain-Scientific-Breakthroughs-Revolutioniz...
(mám doma!) pre ilustráciu obrázok
http://classconnection.s3.amazonaws.com/535/flashcards/3547535/png/perip...
http://legacy.owensboro.kctcs.edu/gcaplan/anat/images/Image426.gif

Prenos informácií sa vykonáva predovšetkým za pomoci iónov a je regulovaný chemicky, medzi neurónmi pomocou neurotransmiterov. Celý systém je veľmi zložitý, regulovaný produkciou 52 neurotranmiterov v neuroglialnych buňkách schématicky nakreslených na obrázku.

Aby to nebolo také jednoduché, cez mozgovo-krvnú bariéru (blood–brain barrier (BBB)
https://en.wikipedia.org/wiki/Blood%E2%80%93brain_barrier
prenikajú niektoré látky z krvi, ktoré ovplyvňujú celú túto hrubo načrtnutú chémiu.

A teraz k tomu podstatnému. Látky ako alkohol, niektoré vdychované plyny, kofein ... atď., atď., niektoré liečivá (na spanie, proti bolesti – neslávne známy je Tramal, atď.) dokážu tak rozhodiť rovnováhu celej tejto chémie spracovania informácií, že človek môže dočasne osprostieť, trpieť úzkosťou alebo dostať sa do eufórie, ... atď. ... V starobe môže osprostieť natrvalo a posledné výskumy mechanizmu Alzheimerovej choroby a stareckej senility naznačujú, že na svedomí to má chémia preniknutá cez BBB.

To že v pitnej vode sa nachádzajú neuveriteľné koncentrácie hormónov a antidepresív potvrdili analýzy vodných zdrojov v USA.
http://www.businessinsider.com/countries-largest-antidepressant-drug-use...
Je toho toľko, že začínajú bláznieť aj rybičky! :-D
https://toxics.usgs.gov/highlights/antidepressants_fish.html
http://www.thecartoonpictures.com/data/media/231/green_cartoon_fish.jpg
Teda niet sa čo čudovať, že duševné choroby explozívne narastajú a začínajú sa meniť na hlavný sociálny problém v civilizovaných krajinách. Odhad pre Slovensko je, že minimálne 25% obyvateľov by potrebovalo návštevu psychiatrickej ambulancie alebo dokonca hospitalizáciu na psychiatrickej klinike. Keď tak sledujem NR SR tak toto číslo sa blíži k 80%! :-D

http://previews.123rf.com/images/albertzig/albertzig1303/albertzig130300...

Ľubov

Som z dediny,všimla som si,že niektorí hlavne mladší a solventnejší ,si dávajú robiť aj 70 metrové vrty ,pričom klasické studne majú tak 12 -15 m.Chcú vodu až z podložia,aj to je riešenie.

Kronikár,ktorý opisoval renesančnú Florenciu sa trocha prekecol,keď spomenul,že aj v lepších domoch sú už okolo obeda všetci vrátane žien v ružovej nálade. A to preto,lebo voda zo studní je nechutná a tak pijú všetci víno.
No a na záver by som chcela spomenúť ešte jednu zázračnú vlastnosť vody,o ktorej všetci vieme,že voda je aj nositeľom energetickej vibrácie,má vlastnosť,že informáciu,ktorú obsahuje,odovzdáva všetkému,s čím prichádza do styku.A tak je celkom isté,že mení život.

Rosemary

Co som kedy citala, mila Lubov.
Aj to o tvojom kamaratovi, ktory sa mo il a sliapal hore kopcom potokomu a cistil ho as pramenu.
Aj Élan ma pesnicku o vode..." Chcem sa z teba napit....tak si ako voda cez moje ruky tec....".
Narod, ktory tak hovori o vode, nIKDY nebude strateny.

Rosemary

Zaludok.
Vy ani neviete, kolko casu ma stoji jedna veta. Ale vy to rozlustite.

Buheh

vyzerá to, ako keby si nepila vodu, ale niečo iné.

Rosemary

Kazdy uviazneme na urovni vlastnych znalosti....

Ľubov

Ty si nezabudla na Mateja?Skoro mi sánka spadla,keď si ho spomenula.Ďakujem.Naozaj je to mladý človek,ktorý čistí sám potoky.Inak ťažká povaha,ale to tak býva:niečo za niečo.

Posielam Ti niekolko jeho fotografií,verejne prístupných.
https://plus.google.com/+MatejPetrufplus/posts sú také "obyčajné",možno Ti pripomenú miesta,ktoré tiež poznaš.
Teraz riešim,kolko je vlastne v Amerike hodín,kvôli zajtrašku.

balu

minimálne z fluóru už bola kauza v USA, u nás na čistenie používajú chlór - obidve sú halogenidy a dosť podobné len fluór je ešte agresívnejší. Na Gulagoch používalu halogenidy (hlavne bróm) lebo potom boli väzni kľudnejší. A keď už fluór: v každej zubnej paste je základná zložka.

Iné. Do kuchynskej soli sa dáva KCl, akože proti spekávaniu či čomu. A keďže látková výmena na bunkovej úrovni prebieha hlavne ozmotickou výmenou Na vs. K cez bunkovú stenu (K je vnútri v bunke a Na koluje krvou, preto treba doplniť), keď nahradíme sodík draslíkom, celý tento systém začne haprovať. U jedného to bude znamenať cukrovku, u druhého rakovinu, u tretieho kardiovaskulárne choroby. Podotýkam, v USA v popravách injekciou KCl je tá zložka, ktorá zastavuje srdce. Má horko-trpkú nepríjemnú chuť a dávnejšie som aj mal stiahnutý patent ako túto príznačnú chuť odstrániť.

Antikoncepcčné látky samozrejme vo vode sú, keďže ich ženy vyčúrajú a v čističkách túto zložku nikto neodstraňuje. A potom to pije celá populácia, ktorá má vodovod, takže asi väčšina, vrátane chlapov. Chvaľabohu na Slovensku je vody dosť a veľa vody pijeme priamo zo studní a vyvieračiek, takže možno tento efekt nie je taký silný.

Ja osobne si ale myslím, že mimoriadne škodlivý musí byť elektrosmog, ktorému sme vystavení prakticky všade. V dávnych časoch by tento fenomén volali jednoducho "čierna mágia", lebo si ovplyvnený - či telesne či duševne - človekom vyvolanými silami, ktoré nevidíš. A ani len netušíme aké dózy dostávame. Vo Francúzsku údajne v školách aj zakázali WiFi práve kvôli škodlivosti. Rôzne frekvencie pôsobia rôzne (viaceré aj veľmi pozitívne, napr. urýchľujú hojenie rán a pod.), to je klinicky testované a na to sú na webe seriózne články a tabuľky.

A ja osobne som presvedčený aj o chemtrails. Jednak nie som už až taký nový kus nábytku aby som sa nepamätal na decké časy, keď bola strašná vzácnosť, keď sme videli nejakú čiaru, aj to iba po stíhačkách keď mali cvičenie. A novšie keď som si všimol tento jav som začal robiť aj nejaké vlastné pozorovania (cca. 2007-2009) a dospel som k pár jednoduchým otázkam, ktoré podľa mňa dosť jednoznačne dokazujú, že tento fenomén je umelo vytvorený.

Norman

Myslím, že málo krajín zažilo ten typ ostrakizácie svojich (vládnucich) politikov, ako Slovensko. Mečiar, Fico. Inde mali nesystémové strany prevažne v opozícii. A prípady Lukašenko v Biellorusku a takisto Rusko, či Ukrajina, sú niečo iné, tie neboli priamo v americkej zóne, Z krajín v americkej moci má Slovensko s týmto asi najviac skúseností.
V tomto máme výnimočne dobrú skúsenosť a preto ten humbuk proti Trumpovi poznáme a je dosť na smiech. Keď to nepomohlo ani v malom Slovensku proti Mečiarovi ...
Takže Trump a Mečiar majú niečo spoločné. I keď oveľa lepšia analógia je Trump a Zeman. Ale Trump má v rukách reálnu moc, český prezident toho veľa nemôže.

V súčasnosti je ale takých opozičných politikov v americkej zone viac, samozrejme: Orbán, Zeman, v Poľsku sú teraz takí nejakí ... a čaká sa na ďalších.