Česi odmietli dementa

Je naozaj pozitívne, že Česi napriek ťažkému masmediálnemu tlaku odmietli genetického chudáka Schwarzenberga a dali prednosť nezávislej osobnosti Miloša Zemana.

Samozrejme, Zeman má niektoré názory a prejavy, s ktorými nesúhlasím, ale bezpochyby je čoraz viac považovaný za osobu čoraz menej ovládateľnú, respektíve zabalenú v lokálnom českom korporátnom svete - nie v medzinárodnej mafii.

Rovnako je bystrosť Zemana ovela vyššia, než má k dispozícii jeho zaspávajúci protivník. Tuposť Schwarzenberga sa prejavila aj v tom, že nedokázal ani platne odvoliť, čo je asi široko-ďaleko unikát.

Najzaujimavejšie na celej veci je ale to, ako skučia banksterské masmédia. Dúfame teda, že nejaká ta sranda so Zemanom predsa len bude.

 
Autor: 
rem
Vďaka, Normen :) Ještě jedna věc je po těchto volbách více než zřejmá, (trochu zjednodušeně řečeno): Dnešní pokřivená tzv. zastupitelská demokracie hájí zájmy horních 10 000. Přímá demokracie může, i přes fanatický, opačně nasměrovaný mediální atak, prosadit zájem většiny.
N

Globálny parazit dostal trošku po prstoch, nakoľko to dovolila reťaz. Zaujímavé je, že Česi v zahraničí volili hlavne pana knížete. Výnimku tvorí - Afganistan, Kazachstan, Lýbia a Maroko, zásluhou vojakov v misiách.

Stefan.
Vďaka Norman za zaújmavý článok. Ale chcelo by to napísať o tom nesympatickom človeku trochu diplomatickejším spôsobom(namiesto slovíčka-dementa). Zaújmavý by bol pohľad na mienku Moravákov na voľby. Bude zrejme veľmi odlišná od Pražákov-voličov Schwarzenberga, na ktorých dosť odmerane hľadia. Donedávna tam ešte prekvital separatizmus, ale postupne ako sa vytratili sponzori, vytratili sa aj nálady na osamostatnenie sa. Sponzori zrejme nechceli zbytočne plýtvať peniazmi na Balkanizáciu naších susedov, veď napríklad i teraz po porážke v prezidentských voľbách stále majú kolaboranti spústu možností ako vplývať na politiku v tom štáte. Je pekné vidieť ľudí ktorí veria v to, že v niečo veriť musia, ako napr. rem. Veriť že zastupiteľský demokratizmus možno postaviť zoči-voči prima demokratizmu. Pripomína mi to Šaňa Dubčeka a jeho reči ktorými oblboval verejnosť za socializmu že chce "iba máličko", chce len Komúnizmus s ľudským tvárom. Napokon aj pán Havel sľuboval že chce zachovať socializmus, sú o tom dobove zachovalé jeho prvotné prejavy. A čo to ten socializmus v definíciách vlastne je? Je definovaný ako demokratický centralizmus, kde si možno súc z jednej politickej strany v pravidelných voľbách zvoliť svojho zástupcu a odovzdať mu svoju moc nad riadením vecí verejných. Akurát že nebolo možné voliť z viacerých komúnistických strán, tak ako teraz si možno voliť zástupcu z množstva buržoáznedemokratických strán.
Norman

že by to možno chcelo napísať diplomatickejším spôsobom ... AK - ak by cielom bol presvedčiť tých, ktorí to tak nevidia.

Ale tento aspektu tu nie je. Tu je slobodný priestor, hovoríme to medzi sebou a ľuďom, ktorí s tým súhlasia. Tým, čo ešte len dozrievajú, nepomôže, ak im budeme ustupovať.

Samozrejme, prejavil by som zdržanlivosť či úctu, ak by Schwarzenberg dementnel vekom - ale tak to u neho nie je, on je typickým príkladom zdegenerovanej "šlachty" - on bol odmlada taký. To su ďalšie nebezpečenstvá, na ktoré genetika upozorňuje:)

To s Remom som nerozumel - čo sa ti na jeho reakcii nepáči? Poďakoval sa mi za implicitné blahoželanie a ...?

 

 

 

Stefan.
To s rem-om, to je v mnohom v pohode. Tvoj článok nečítal cez ružové okuliare, ani cez inú deformujúcu optiku. To čo ma zaujalo je že naletel na to stále sa vyskytujúce tvrdenie, že sa niekto rozhodol zreformovávať nezreformovateľné. A tak mi pripomenul davy, ktoré so zatajeným dychom načuvali súdruhovi Alexandrovi Dubčekovi a o jeho vzletných prejavoch o budovaní komúnizmu s ľudským tvárom. A pána Havla som uviedol takisto tak. Komúnizmus s ľudským tvárom bola blbina. Socializmus je taký aký je a bol taký akým ho vytvorila doba a ľudia žijúci v tej dobe. A ani demokratizmus takový ani makový nebude. Je to vždy o ľuďoch ako si vedia strpčiť, alebo uľahčiť vzájomne život. Som zvedavý ako neskôr budú popisovať demokratizmus. Možno to bude podobné tomu čo už raz písali komúnisti na demokratizmus a na demokratov ktorí ho u nás plodili ako Beneš, Masaryk, Štefánik...
slaven1

Chelemendik bude mat prednasku 31.1.2013 o 18:00 pri letisku. Bude tam komentovat aj dementne knieza. Pridite, je to SADARMO.

 

Hnutie Dobrá sila a vydavateľstvo Slovanský dom Vás srdečne  pozývajú na verejnú prednášku Sergeja Chelemendika spojenú s verejnou diskusiou,  ktorá sa uskutoční 31.1.2013 v administratívnej budove Aircraft building, Ivánska cesta 30/B o 18:00 hod.

Téma prednášky: Čo je dobré a čo je zlé  pre Slovensko a Slovákov   -  Prognóza budúcnosti Slovenska v najbližších rokoch 

Vstup voľný

Tézy prednášky:

 • Prognóza budúcnosti slovenského štátu v súvislosti  s krízou v  EÚ  a epochou vojen, ktorá už začala
 • Možný rozpad EÚ
 • Možné zosilnenie Nemecka
 • Sudetská otázka a Benešové dekréty
 • Miesto Slovenska v svetovej geopolitike
 • Perspektívy orientácie na Eurázijskú úniu
 • Prognóza vnútroštátneho rozvoja na Slovensku - uvedomenie si statusu kolónie 
 • Slovenskí politici ako koloniálna administrácia
 • Odchod politikov privatizácie zo scény
 • Scenár rozpadu slovenskej politickej scény - rast sociálneho napätia
 • Možnosť objavenia nových strán a hnutí
 • Založenie hnutia Dobrá sila - jeho ciele a úlohy; hlavný cieľ - nedopustiť predaj samotného územia Slovenska
N

Situáciu v Rusku, čoby kolónie, podrobne popisuje Fedorov, poslanec Dumy. Niekde som tu dávala link na rozhovor s ním v ruštine. Kto má záujem, tu je preklad :

http://leva-net.webnode.cz/products/jevgenij-fedorov-studena-okupace-a-s....

Možno by bolo vhodné dať to ako samostatný článok, keďže podobnosť so Slovenskom nie je náhodná. Je to smutné čítanie s iskričkou nádeje.

slaven1

Teraz dáva tvrdenie, že RT je riadená opozícia väčší význam.

Určite to nie je smutné čítanie. Fedorov vie čo sa deje, vie ako to odstraniť, organizuje kroky.. či sa to ľuďom v jeho okolí podarí, ukáže čas.

Kto je teraz ministrom školstva v SR?

N

- Nepovedala by som, že RT je vyslovene opozícia. Sú pod kontrolou. Pracujú tam rôzni ľudia, jedni za Putina, iní proti. Podľa toho sa líšia jednotlivé príspevky, človek to po čase cíti. To isté Hlas ruska -. niečo je v pohode, niečo masáž mozgu a niečo vystrčí rožky zo šablóny. Tak ako v Dume, sedia tam aj agenti, aj užidoční idioti, aj Fedorov.

No mne sa to smutné zdá, kam až siahajú chápadlá Globálneho parazita, ako zle Rusko dopadlo. Neviem reálne posúdiť silu národno-oslobodzovacieho hnutia, ale v jednom rozhovore Fedorov povedal : Keby na Poklonnuju goru prišlo nie 150 tisíc ľudí, ale 3 milióny, tak Rusko by už bolo slobodnou krajinou. Keď takto otvorene rebeluje, asi vie prečo.

- Náš minister ma netrápi, pozri sa na chorvátskeho, to je iná káva: http://www.hlavnespravy.sk/bezmocni-chorvati-a-ich-deti-zvratenost-uz-na...

Náhodný okoloidúci
Toto je zvrátenosť, školopovinné deti by sa mali s normálnymi hračkami a nie s prezervatívmi a vibrátoormi, na to majú času dosť. Ale skúsim pohľad z inej strany - keby radoví občania boli teraz takí radikálni ako pri vyháňaní srbskej menšiny z Chorvátska, ubránili by sa týmto zvrhlostiam. Prečo teraz mlčia?
slaven1

Ten článok som čítal... čo je za takou agendou? Ešte chvilu musím pozorovať. Pri tom som si spomenul na úsek článku z leva-net, kde Fedorov hovorí, že sa im nepodarilo v Rusku pretlačiť juvenílny zákon, a teraz sa ho pokúšajú prepašovať v 9tich ďalších:

P: Američané zablokují příslušné zákony?

F: Jistě. A zavedou druhé, které budou namířeny opačným směrem. Například u juvenální justice se jim nepodařilo protlačit základní zákon. Oni ho rozčlenili na devět a tlačí je nyní. Oni kontrolujou systém. Jestli vidí, že velký zákon neprojde, salámovou metodou ho provedou přes devět druhých. A nikdo je neuhlídá, protože systém je na jejich straně. A ruční řízení (Putina, p.p.) dovoluje kontrolovat jeden zákon, dva, tři, ne více.

A prečo sú Chorváti "prispatí"? Stačí toto http://www.cetv-net.com/en/operations/croatia.shtml ako vysvetlenie? Aj Chorváti si mýlia súkromnú firmu, ktorej účelom je vytvárať zisk predajom informácií s médiom, ktoré má objeknívne a vývážene informovať, presne ako aj Slováci.

Tuto Farage pekne sumarizuje situáciu v Chorvácku.

metin
Prezidentské volby v ČR byli fraškou a parodií na demokracii. Demokracie nemůže existovat bez svobodných médií. A ta u nás téměř neexistují. Volba mezi Milošem Zemanem a Karlem Schwarzenbergem byla volbou mezi mafií domácí a mafií globální. Volit menší zlo však není řešení.
Norman

Akurát je možno Zeman už trošku ako vyskočené ozubené koliesko z mašinky - ale aj to je príliš optimistický predpoklad. Oni ho už teraz olejujú a zakladajú na správne miesto, tam, kde bol aj v 90 tych rokoch. On určite nie je žiadne riešenie.

PS. Demokracia nemôže existovať (ani) bez ekonomickej nezávislosti.

Takže sa krútime v historickom kruhu.

 
N

Peter Šťastný zvažuje kandidatúru na prezidenta

http://www.hlavnespravy.sk/p-stastny-uvazujem-o-kandidature-na-post-prez...