Stop transkám v armáde

Regresívna ľavica opäť chytá v Spojených štátoch ťažký amok. Dôvod? Rozhodnutie prezidenta Trumpa zakázať prístup do armády ľuďom trpiacim ťažkou duševnou poruchou známou ako transsexualizmus, či odbornejšie povedané, pohlavná dysfória.

Trumpovo rozhodnutie je samozrejme totálne racionálne. Je totiž očividné, že služba transgenderov v armáde je nepraktická, keďže pracovníci v armáde nemajú čas riešiť „politiku identity“ a zdravotné náklady spojené so „zmenou pohlavia“, ktoré by pochopiteľne museli zacvakať daňoví poplatníci. Treba šetriť peniaze na veľký múr. :-)

Bolo by samozrejme nosením dreva do lesa spomínať, že racionálne argumenty a praktický prístup k veci na psychopatickú ľavicu veľmi neplatia. Takže tu máme opäť tradičné klišé:  Trump je druhý Hitler a zákaz vstupu transgenderov do armády je „fašizmus“. Koniec diskusie. To, že je Trump v skutočnosti najviac „gay friendly“ republikánsky prezident  v dejinách USA , ktorý sa jasne vyjadril, že bude brániť LGBT komunitu pred istou špecifickou ideológiou, ktorá usiluje o ich fyzickú likvidáciu a ktorú práve ľavičiari radi importujú do bieleho sveta, je samozrejme pre „komančov“ irelevantné.

 

Ukážka americkej armádnej posily. Ale pozor! Zlý Trump nechce pochod transsexuálnej armády do Moskvy a zničenie "gender-binárneho fašizmu". To je tak ne-americké!

 

Prečo vlastne spomínam takú okrajovú záležitosť  akou sú transgendery?  Nuž, treba pripomenúť, že práve táto transgender mánia, ako to výstižne vyjadrila reakcionárska feministka Camille Paglia, je jedným z najvýraznejších znakov kultúrneho kolabsu západného sveta. Transgendery predstavujú zatiaľ posledný politicko-korektný totem radikálnej ľavice, keďže obyčajní cisrodoví homosexuáli, pre ktorých už v mnohých západných krajinách vybojovali možnosť uzavrieť manželstvo, nie sú dnes už dostatočne poburujúci. Treba to tým zaostalým vidlákom, ktorí sú kultúrne 100 rokov pozadu za tolerantnou liberálnou spoločnosťou, poriadne ukázať, že?  Preto promenády „B-Complexiek“ po festivaloch, výhry „klobásových kundičiek“ v Eurovízii a najnovšie i snahy pumpovať hormóny do maloletých.  Áno, táto civilizácia naozaj zošalela.

 

Transgenderové šialenstvo nakoniec dorazilo aj na naše dobré, tradičné Slovensko. Na obrázku známa kreatúra Matúš (Matia) Lenický aka B-Complex/ka. Pre upresnenie pojmov treba dodať, že B-Complexka je skôr gender-fluid než klasický transgender - čo je už totálne vymyslená hovadina. 


Zdroj: Trump transsexuálov v armáde nechce, obáva sa rozvratu

 

Aman Againsttime

Moja glosa bola zámerne drsná, "necitlivá" a zjednodušujúca. Ľudsky samozrejme súcitím s transsexuálmi a je mi jasné, že slušná spoločnosť nebude prenasledovať a utláčať chorých ľudí, ale bude sa snažiť im poskytnúť adekvátnu pomoc, liečbu.
Ja som v skutočnosti celkom otvorená myseľ, pokiaľ ide o tieto "genderové témy" v tom zmysle, že mám ako tak preštudované hlavné argumenty "progresivizmu" v tejto oblasti a viem, že niektoré môžu znieť celkom racionálne, sofistikovane: https://www.youtube.com/watch?v=drSXRW-4j5o
Ale v konečnom dôsledku by malo byť smerodajné to, čo je praktické, dlhodobo odskúšané s pozitívnymi výsledkami a prospešné pre spoločnosť ako celok. Preto som konzerva. Ono to v skutočnosti nebude až tak komplikované, akoby to niektorí radi prezentovali :-)

Náhodný okoloidúci

Aj mne je z čisto ľudského hľadiska takýchto postihnutých jedincov ľúto, v zrkadle vidia jedno, ale cítia sa ako keby boli niekto iný. My nevieme, čo sa odohráva v ich hlavách, ak to zachádza tak ďaleko, že sú ochotní ísť pod skalpel. A pritom by ich mal riešiť predovšetkým dobrý psychológ alebo psychiater a odrezanie a prešívanie a vypchávanie silikónom by malo byť až tou poslednou možnosťou, nie prvou pomocou. Ale v žiadnom prípade nevidím dôvod, prečo by sa mala väčšinová neúchylná spoločnosť prispôsobovať niekoľkým úchylným jednotlivcom. A ešte by nám malo byť jasné, že kriminalizácia duševne zdravých odmietačov úchyliek je typická talmudistická agenda - kriminalizácia obete. Samozrejme, nemám žiadny dôvod tvrdiť, že transky sú páchatelia a zločinci, to rozhodne nie. Oni za svoje duševné zdravie zrejme nemôžu, skrátka sa im to stalo. Zločinci sú v tomto prípade tie temné sily, ktoré transky a iných chorých ľudí využívajú ako zbraň proti duševne zdravej konzervatívnej spoločnosti.

A ešte k tomu "všetkému o mojej matke".
Je to názov španielskeho filmu od úchylného homo-režiséra Pedra Almodóvara. Je to príbeh herečky, ktorej syn zahynul pod kolesami auta, keď bežal za iným autom, v ktorom sa viezla divadelná herečka, od ktorej chcel po predstavení autogram. To však nebola len taká nejaká herečka. Bol to chlap s kompletnou chlapskou výbavou, ale s dorobenými silikónmi a navonok pomocou "robiť-hore" a parochne upravený ako riadne zmachlená vyžitá žena, hovoriaca divným priškrteným hlasom. A postupne bol celý film plný podobných kreatúr, a ako sa nakoniec ukázalo, aj otec mŕtveho chalana sa nechal zmrzačiť na transku.
Mohol by to byť dojímavý príbeh trpiacej matky, keby nie tých úchylov. Ale až po istom čase som si uvedomil, že tento film je veľmi silná psychologická manipulácia, otvárajúca Overtonove okienka vo vzťahu k úchylom.

Aman Againsttime

Ja som čítaval nejaké príbehy transgenderov a dovolím si povedať, že my -zdraví asi ťažko pochopíme ako odporná táto choroba môže byť a ako ničí človeka. Vysoká miera sebevražednosti medzi takto postihnutými jedincami hovorí za všetko (a pozor, mám teraz na mysli sebevražednosť po "zmene pohlavia" - keď si transgender uvedomí, že ani odseknutie genitálií z neho neurobí skutočnú ženu, tak často volí cestu smrti). Čiže jednoznačne takto chorým ľuďom pomáhať a poskytnúť im adekvátnu liečbu. Bohužiaľ, nemám dojem, že tieto drahé operačné zákroky sú zrovna to pravé orechové. U menšiny z nich to možno zafunguje, ale rozhodne by to nemalo byť pravidlo a ako si správne napísal, malo by ísť o poslednú možnosť. Ideálna by bola terapia, ktorá by viedla k stotožneniu sa s ich biologickým pohlavím.

A k filmovej (a inej) propagande: veď presne o tom je i môj text. Problém spočíva v tom, že sa z istého špecifického medicínskeho problému stáva problém politický. Ak si neomarxisti myslia, že pomáhajú týmto ľuďom tým, že im nahovárajú, že sú ako zvyšok normálnej, väčšinovej spoločnosti a vystavujú ich ako opičky v klietkach, tak sú poriadne na omyle. "Transfóbia", podobne ako rasizmus, je totiž úplne prirodzená a normálna.

Náhodný okoloidúci

Podarilo sa už niekomu zistiť, aké sú príčiny vzniku transsexuálnych porúch? Domotané hormóny, alebo chybné prepojenia v mozgu? Alebo základ vznikol ešte počas vnútromaternicového vývoja pod vplyvom hormónov matky? Alebo indoktrinácia v detskom veku? Alebo chemikálie v životnom prostredí?

Ale môžeš si byť istý, že aj keby sa podarilo odhaliť príčinu a nájsť liečbu, ktorá by stotožnila myseľ transky so skutočným biologickým pohlavím, temné sily by takúto liečbu okydávali a zakazovali, lebo by prišli o jednu zo zbraní, ktoré proti nám majú.

Aman Againsttime

Môže ísť o kombináciu biologických a environmentálnych faktorov (a environmentálnymi faktormi nemyslím hneď "výchovu", ale napr. i faktory pôsobiace počas vnútromaternicového vývoja). Osobne sa prikláňam k skôr "biologickému" vysvetleniu tohto fenoménu. Niektorí možno i zažili prípady veľmi malých detí, škôlkarov, ktorí fungovali ako opačné pohlavie (chlapci s jemnými črtami a pohybmi hrajúci sa s bábikami a na princezné, či naopak, chlapčensky pôsobiace dievčatá, ktoré sa radi hrávali s autíčkami alebo vonku s chalanmi futbal). Väčšinou tie decká z toho nejako "vyrastú" (hoci relatívne často s neheterosexuálnou orientáciou), ale už fakt, že sa niečo také objavuje vo veľmi skorom veku nahráva skôr biologickým, vrodeným, príčinám.

A máš samozrejme pravdu, že ak by niekto vynašiel "zázračnú pilulku", ktorá by dokázala vyliečiť túto chorobu, tak by psychotická ľavica proti tomu zakročila. Podľa nich by totiž išlo o "genocídu" trans ľudí. :-)

Norman

Nejako dlho si to na Infovojne nevydržal.
https://blog.infovojna.sk/argumenty-rasoveho-denializmu-a-ich-vyvratenie/
pritom ten server má budúcnosť, len robia chybu, že ukazujú presnú čítanosť článkov.

Koľko máme na Slovensku posraných trangenderov? jedného, dvoch?
Aha.

Aman Againsttime

A kto tvrdí, že už nebudem na Infovojne blogovať? Inak moja čítanosť, na pomery Infovojny, bola celkom dobrá. :-)

A koľko máme na Slovensku transgenderov? Ja poznám dvoch (ale nie nejako bližšie). Každopádne podľa štatistík z USA tvoria cca 0,3% populácie.

Aman Againsttime

Norman, môžeš mi vysvetliť, čo konkrétne Nadhľad myslí pod pojmom bioetika? Len "zvieracie" témy? Ja len, že bioetika v zásade nie je len o zvieratkách či životnom prostredí, ale zahŕňa i také témy ako transsexualizmus, homosexualita, interrupcie a pod.: https://cs.wikipedia.org/wiki/Bioetika. Preto som ako tému pri tomto texte označil bioetiku, nie konzumizmus.

Ja len, aby mi bolo do budúcna zrejmé k akým témám mám radiť svoje texty. Všimol som si, že často máme pri jednotlivých témách na mysli niečo iné. :-)

Norman

Je to zložité a dynamické, ja ich zaradím, ak nejaké ešte budú.

Ale je fakt, že tento druh tém tu naozaj nemá ani kategóriu ani miesto. Prečo si ho vlastne nedal na Infovojnu?

Aman Againsttime

Pretože na Infovojnu chcem dávať o niečo dlhšie texty, ktoré nemajú charakter správy.

Bioetika je práveže úplne presná kategória pre tieto témy. Čudujem sa, že ich tam nechceš radiť, keď presne patria pod túto oblasť.

Norman

Takže tam dlhé, sem krátke.
Nuž dobre, vybral si si sám.

Aman Againsttime

A kde si prišiel na to, že sem nebudem dávať i dlhšie články? Ja som ti už písal na FB, že Infovojna bude pre mňa slúžiť ako "tréningové centrum" pre dlhšie, analytickejšie texty, s ktorými však nie som úplne spokojný (ale možno tam budem dávať i kratšie úvahy, ešte uvidím). Kvalitnejšiu a dlhšiu tvorbu plánujem dávať sem. Každopádne všetko je to otázne, pretože momentálne nemám čas a musím riešiť ďalšiu nákladku osobných problémov - proste klasika :-)

Norman

Včera si rozhodol a ten projekt bol definitívne zrušený, i keď zrušený bol už tvojím prechodom na Infovojnu.

Aman Againsttime

Naozaj ti nerozumiem. Prečo by som nemohol byť aj na Infovojne?

Norman

Nikdy nebudeš všetkému rozumieť.

Ľubov

netušila som ,že Infovojna má blog.Čo už,zas menej času na varenie:),radšej čítam ako varím.
Čo sa týka počtu čitateľov,je to zvláštny fenomén.Sme stále tí istí,je to skupina ľudí,odhliadnuc od veku,ktorá ak číta HS,tak určite číta aj Nadhľad a Infovojnu,AE,Zvedavca a i.
Skalných je nás naozaj len pár desiatok.
Tieto debaty začínali pred rokmi na Pravde.Na články a redaktorov si už nespomínam,ale nikdy nezabudnem na niektorých čitateľov.Občas sa stane,že je to naozaj začiatok pekného priateľstva.
Dnes by som si chcela po dlhom čase kúpiť "ozajstné"noviny,SNN,kvôli rozhovoru s V.Mečiarom.Zas budú na mňa pozerať v stánku ako na mimozemšťana,že čo to chcem.Dávam tomu 1 %,že ich budú mať.Ale mimovládkarskych sračiek majú vždy dosť.

Ľubov

Tiež sa pripájam k Amanovi ,upresnime si,čo všetko to je, aby sme o tomto termíne mali jasno.
Tentoraz dokonca ani ja nemyslím na milovaných jazvečíkov,ale na všetko,čo má robiť živý človek správne. Od nenápadných maličkostí,ako je správanie v lese,až po mechanické odstraňovanie všetkého,čo nás ničí.

Norman

Zaradiť transgenderov medzi zvieratá?
Nie, to naozaj nejde.
Predsa len, tamtie témy sú práve o tom, že zvieratá sú dôstojné bytosti zasluhujúce si naše porozumenie a úctu. Tam transgenderi nepatria.

Aman Againsttime

Pokiaľ viem, tak si tu mával tiež kategóriu perverzita - tá úplne sedí na tieto "buzna" témy, ešte viac ako spomínaná bioetika.

nonula

a nechutne. Ako ked na planete tolerantnych vegetarianov jeden z poslednych mäsozravcov zozerie suroveho potkana.

Sinuhe

tak aby ste vedeli: Achiles, Patrokles aj Zeus boli černosi.... Aspoň podľa tvorcov nového hysterického serálu:

http://www.imdb.com/title/tt5103758/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

Aman Againsttime

Túto vnucovanú negrofíliu sme tu už rozoberali. Aj v najnovšom dokumente od BBC o živote rímskej Británia tvoria "typickú" rímsku rodinu negroidi. P.J.Watson mal nedávno o tom výborné video: https://www.youtube.com/watch?v=wtPZhDH4QU8
Páči sa najmä ako si doberá ťažkú primitívku Rowlingovú. Tá ženská je fakt rakovina. V podstate až nedávno som dokonale pochopil, prečo som vždy fandil Slizolinu. :-)

Náhodný okoloidúci

Celý ty :D
A mňa nikdy v živote ani len nenapadlo čítať o Harrym Hrnčiarovi, nieto si ešte kupovať tie bludy. Zato Hobbita a Pána prsteňov som zhltol, aj keď je to dosť rozvláčne čítanie. Zlaté časy na VŠ...

Aman Againsttime

Ani mňa Potter nikdy veľmi nebral (hlavný hrdina mi je vrcholne nesympatický), ale je dobré si ho prečítať alebo pozrieť čisto z hľadiska toho, ako sa i do fantazijného príbehu pre deti dokáže vsunúť anti-rasistické, anti-nacistické, pro-multi kulti posolstvo.
Chcelo by to obdobný komerčný trhák pre decká s pravicovým posolstvom. (Niečo také bola napr. upírska séria Twillight. Autorka je konzervatívna mormónka a do knihy zabalila sympatickú anti-feministickú, tradicionalistickú správu. Lenže toto sú bohužiaľ skôr výnimky).

A to má zároveň privádza k otázke, prečo práve medzi kreatívnymi ľuďmi (spisovatelia, hudobníci, režiséri, atď.) je taká prevaha ľavičiarov? Je to len otázka politickej klímy či kultúry, ktorá ich vedie k tomu, aby boli poprednými propagátormi systémových hodnôt? Alebo ľudia s kreatívnou mysľou prirodzenejšie inklinujú k liberálnejšiemu pohľadu na svet? A hlavne, ako vyriešiť tento problém? Ľudia ako Rowlingová ovplyvňujú svojou tvorbou milióny ľudí. Dness je obyčajná celebrita väčšia autorita ako nejaký akademik alebo politik.

nové