Mozgová smrť národa

Len stručne, načo plytvať slovami, aj tak je всё ясно.

To, že v prezidentských voľbách vďaka ťažkej mediálnej manipulácii vyhrala Sorosova kobyla, úplne neznáma osoba, ktorá nikdy nič pre Slovensko neurobila, len sa celý život priživovala v nátlakových mimovládkach platených zo Sorosovych čiernych kriminálnych peňazí, že útok na emócie voliča zaznamenal taký úspech a prevalcoval zdravú racionalitu, neznamená nič iné ako mozgovú smrť národa. Alebo v lepšom prípade bdelú kómu národa.

Máme síce prezidenta SR, ale nemáme slovenského prezidenta. Teraz budeme mať prezidentku SR, ale nebude to slovenská prezidentka. Lebo Andera Popradského ani Bárbinu Pezinskú nie je možné označiť za slovenských vlastencov, sú to len zo zahraničia, spoza Veľkej mláky riadené bábky.

Slovensko prežilo bez prezidenta posledných 5 rokov, prežije aj ďalších 5 rokov, ale bude to o poznanie ťažšie a náročnejšie.

Tom

Z bdelej kómy Slovákov preberú snáď len pochodujúce a riadne dupajúce "spojenecké" US vojská... musia dostať poriadnu nakladačku, aby tú kognitívnu disonanciu konečne prekonali. Jediný problém je, že už bude neskoro na obranu preb neoliberálnym fašizmom. Amen a Shalom...

slaven1

by som nelámal. Vyhrali peniaze. Čaptavej kampaň stála 5 miliónov (treba do nej započítať aj Mistríkove bilbordy). Ďalej vyhralo zahraničné riadenie Slovenska. Hlavné média sú kontrolované zahraničím. Tu treba gordický uzol sekať ako prvý. Média (TV Narkóza, SME, Facebook, Youtube, Nový čas, Rádio Express) nesmú byť vlastnené zahraničím (zavrieť alebo blokovať).

Náhodný okoloidúci

Čaputka dostala hlasy ani nie štvrtiny oprávnených voličov, ktorí naleteli na marketingovú kampaň zahraničnej reklamnej agentúry a viac ako polovici voličov je to buď jedno a kašlali na voľby alebo nepochopili závažnosť situácie. To je dosť nebezpečná situácia do budúcnosti, ľudia sa ukázali jednak ako ľahko manipulovateľní, jednak ako ignorantsky ľahostajní.
Máme jediné šťastie, že u nás nie je prezidentský systém. a prezident má pomerne malé právomoci a jeho veto môže zlomiť parlament. Ale už sa môžeme tešiť na feťáčika Poliačika v úlohe šedej eminencie.

nové