Kaliňák a jeho milovaná NAKA

Zločinecká skupina na ministerstve vnútra? To už prebralo aj politickú mŕtvolu Kaliňáka.

Ako vieme, Robert Kaliňák patril k tým ľuďom, čo buď zradili alebo ušli zo strany Smer a od Roberta Fica. Kaliňák po tom, ako bol vytlačený z ministerstva vnútra sa vzdal poslaneckého mandátu a zdrhol z politiky. V najťažších časoch sa na to vykašlal dúfajúc, že tak zastaví útoky na seba.

Podobnú taktiku zvolil okrem iných kedysi Pavol Paška - a moc si ju neužil. Ani Kaliňákovi zbabelosť moc nevychádza - Lipšicova špeciálna prokuratúra a NAKA ho chcú obžalovať a zavrieť. Má síce pravdu, že sú to vymyslené "zločinnecké skupinky" - ale právo má ten, kto má moc, takže ktovie, ako to dopadne.

Je to pekná ukážka karmy - ak sa človek správa ako hajzel, dobehne ho to. Možno, raz, ale je to pravdepodobné.  Dobre si všetci pamätáme, ako sa explicitne Fico a Kaliňák vytešovali z novovytvorenej "protiextrémistickej" jednotky v NAKA. Ako sa obkolesili ktoviakými svalnatými tupcami v maskách. Ciel - jednoznačne namierené proti ľudovej politickej opozícii (vtedy hlavne ĽSNS). A dnes: obaja menovaní politici sa môžu stať ľahko vezňami v kolúznej väzbe, a tretí muž na snímke na pódiu, policajný prezident Gašpar, ten už tam je. 

 

naka a fico

Vidíte tých v čiernych kotonoch na hlavách, stojacich popri stene - to vytvoril Kaliňák na Kotlebu a na nás všetkých. Teraz splašene behá práve pred nimi, teraz je on kriminalizovaný práve Nakou a Špeciálnou prokuratúrou.

 

Roland Edvardsen

Je to tak - besná NAKA je smerácke Frankenstein monštrum. Ja súhlasím, že politikov treba posudzovať viac podľa budúceho potenciálu než minulosti, ale aj tak je dnes veľmi ťažké zastávať sa smerákov. Jedna rovina je tá, že smeráci naozaj nie sú žiadne neviniatka. Ruku do ohňa za to, že Pellegrini nezobral úplatky a Fico má čisté bývanie môže dať naozaj len totálny idiot (iná rovina je v tom, že kajúcnici sú koordinovaní, zveličujú či si rovno vymýšľajú). Skrátka "sociálni demokrati/ľavičiari", s hodinkami a mobilmi za desaťtisíce, sa rýchlo naučili plávať v oligarchisticko-kapitalistickom systéme ako ryba vo vode. A rovnako by som i veril, že Fico je v skutočnosti, ako srdciar, už zaočkovaný a len to hrá na naivných a voličov LSNS a Republiky. To je totiž jeho dlhodobý pattern - hovoriť jedno a robiť druhé. Alebo aj diamentrálne odlišné výroky a skutky predtým a potom. Potom mu ľahko môžu presstitúti vyhadzovať na oči aj taký Afganistan, kde zase tvrdí niečo, čo sám ako premiér popieral svojimi výrokmi a činmi.

Smeráci proste dostávajú teraz svoju karmu. Len človek ich, napriek všetkými tým tonám prúserov až svinstiev, musí nateraz zobrať na milosť, lebo alternatíva v podobe anarchie, chaosu a rapídneho úpadku politickej a inej kultúry stelesnenej dnes Matovičom bude vždy horšia ako akýkoľvek stabilný, hoci aj kleptokratický, režim podobný tomu, čo tu vytváral Smer. A princíp spravodlivosti nepustí - aby dostávali po pysku len smeráci, zatiaľ čo goriliaci ako Lipšic majú byť oslavovaní ako "nositelia očisty" - tak to naozaj nie, takejto zvrátenosti sa tlieskať nesmie.

Truhlík

Už veľmi veľmi dávno som ohodnotil kroky a dôsledky Dzurindovej vlády ako civilizačný úpadok a posun o sto rokov späť do nového Žalára národov, nesvojprávneho postavenia a zaostávania. Takže pre mňa idiotizmus dnešnej vlády nie je nič nové.
Fica som nasilu volil proti Kiskovi. Potom sa začal správať ako posledný opilec v krčme a nevidím žiadny dôvod ho v ničom podporovať. Rokov mal dosť k dispozícii, dokonca jednofarebnú vládu.
Že títo sú horší ? V čom ? Fico zas má plnú hubu prázdnych rečí. A zas len bude správca kolónie. Smiešny komunista, ktorý sa zmenil na agenta imperializmu. Pestoval si buzerantskú bandu a tá ho podrazila.
Jedine čo ma napadá je tá Vaskeho fikcia vrátiť sa o 30 rokov späť a začať odznovu.

Roland Edvardsen

Osobne teda tiež nie som nadšený predstavou nejakého triumfálneho návratu smerákov. A Blahove statusy miestami fakt lezú na nervy - je to afektovaný šašo a ak si toto Fico pestuje ako svojho nástupcu, tak to naozaj s pánom Bohom. Ale matovičovci sú objektívne horší. To sú regulérni blázni schopní (ale aj neschopní) všetkého - a sú personálne a z časti aj ideovo previazaní práve s tebou spomínanými dzurindovcami.

slaven1

Politická kultúra u nás doma dostala vážnu ranu v 2017*, keď polícia (vtedy pod hlavnou kontrolou SMER-u) nabehla do parlamentných kancelárií opozície. Toto je presne vec, ktoré sa robiť nemôžu, lebo zo sebou nesú rozpad štátu.

https://plus7dni.pluska.sk/domov/foto-kuklaci-parlamente-nabehli-kancela...

--
* Neviem, možno polício-kukláčo-naka robili "domovku" v kanceláriách opozície aj pred tým, no toto mi ostalo dodnes v hlave.

Truhlík

V princípe si treba položiť otázku Ako mohol Marián Kočner 30 rokov beztrestne robiť zlo hoci každý o tom vedel. A zrazu bol spravený politický proces aby sedel. Odpoveď je jasná, ale asi málokomu. A tiež je dobrá otázka prečo mal Fico v opozícii veľkú hubu o tom, že Slovensko nie je právny štát a ako premiér spravil - NIČ. Akurát toto s tým NAKAstapom.
Takže ja som Matovičov fanúšik. Ak celé to jeho chaotické bláznovstvo bude mať za účinok, že aspoň časť páchateľov z kriminálnych organizácií ako sú prokuratúra, polícia a súdy pôjde za mreže tak je to prvý úspech spravodlivosti po 30-tich rokoch mlčania. A ďalej sa uvidí. Ani Lucona sa nepohla zo dňa na deň.
Podobne pred 15-timi rokmi Vlado Pavlík s Bobekovou písali o Zoroslavovi Kollárovi. A veľké NIČ. Teraz sedí Zoroslav Kollár v base a nič iné na neho nemajú len to od Vlada Pavlíka. Každý mafián by mal vedieť, že je nebezpečné nasrať ženu a svokru. Potom už stačí len politická vôla. A ako ukazuje Majského prípad tak taký už nikdy nič nepípne lebo je rád, že je rád.
Zatiaľ ešte čakám na výsledok či Matovičov nápad premoriť národ čakaním v rade na testy nebol hodný Nobelovej ceny za medicínu.
Nie je v tom len Kaliňák. Palko aj Lipšic vedeli o spise Gorila a spravili - NIČ. Prvý je schovaný u Sereša na univerzite a druhý je na čele špeciálnej prokuratúry.

Norman

Odpoveď na otázku o Kočnerovi je jednoduchá - Kočner bol agentom amerických sietí, od začiatku spojenia s Kováčom, až do konca. Za neho veru vinu Fico nenesie. Lenže ľudia nechcú akceptovať pravdu o anglosionizme, veria na lepší svet, a tak naozaj nevidia, kto je hlavný vinník, a kto len bočný snaživec.

Matovič nie je motivovaný snahou niečo napraviť, ale zachrániť si svoju zločineckú existenciu (dane a iné podvody), aj za ceny zabitia ľudí a rozvrátenia právneho štátu. Pracuje pod komandom spomínanej zaoceánskej hydry.
Matovič je psychopat, verejne sa o tom písalo roky od jeho prelezenia do politiky, nielen tu na portáli - a je HROZNE, že sa na Slovensku nájde toľko tak naivných ľudí, čo to stále nevidia.

Nuž ale nič, Matovič svojím plošným testovaním zabil väčšinu z 12 000 mrtvych prvého kola a ty (zrejme in vino veritas) to označíš za hodné "Nobelovej ceny za medicínu". Slováci nielen že sa radostne nechávajú bičovať veľkomožným pánom, nielen že sa neboja radostne umierať na covid, ale ešte aj bozkávajú nohy svojim pánom (egál, akí sú to psychopati).

Premorenie vám Matovič zariadi - okrem covidu v ďalšej vlne budete zdochýnať v sociálnych nepokojoch a v nedostatku. Mnohý z vás skončia v base, alebo budú zastrelení. Slovensko dosiahlo počas druhej vlny covidu svetové prvenstvá a naozaj je hodné na Darwinovu cenu za sebaničenie.

Nuž ale roky "slovenských" klasikov rábstva a slabosti proste robí svoje.
Väčšina z týchto klasikov totiž Slovákov učila:
---
A ty zdochni! — och zdochni detvo môjho rodu,
kto z vás skúsi dosiahnuť slobodu,
a čo i tam dušu dáš v tom podkladaní sa zbabelom a hlúpom:
zdochni, a voľ samovybíjanie, ba oblizovanie nôh psychopatického vraha,
bo samo zjavne nemáš odvahu, chrbticu a talent na dôstojný život.
---
Toto je skutočné posolstvo kultúry, ktorú na Slovákov púšťali generácie.

Truhlík

Na tom mi nesedí jedna vec. Ako by si mohol americký agent žid Kočner dovoliť okradnúť predsedu Svetového židovského kongresu ? Toho čo určuje kto bude americký prezident ?
No a Fico ešte keď bol voľakedy pradávno v opozícii tvrdil, že Slovensko nie je právny štát. A to teda nie je. V tom s ním plne súhlasím. Ale Fico bol premiér a ja nie.
Fica držia za gule. Nuž hovorí sa, že ho nafilmovali v bordeli. V každom prípade tým, že začal kradnúť ruský plyn, neskutočne poškodil národnoštátne zájmy Slovenska (Ficov termín, dnes už ho nepoužíva). Na ukrajinskej rúre sú závislé už len dva štáty na svete - Slovensko a Moldavsko. V Moldavsku už ani vlaky nejazdia.
Slovensko je vhodné na Darwinovu cenu už dávno pred kovidom.
A ja sa dúfam dožijem tvojho proroctva o nepokojoch. To už nebude nežná.

Norman

No to nie je až tak neobvyklé. Zrejme podľahol dojmu, že neokráda už jeho, ale nejakých gojim, ktorí to prevzali. A navyše si myslel, že mu tie milióny za licenciu Markízy naozaj patria, len musel kvôli tomu vytvoriť pár papierikov.
Ale osudovo sa zmýlil. V každom prípade za Kočnera nenesie zodpovednosť Fico.

Čierna hydra z Ameriky tu deformovala spomínané plynovody a iné veci - ale ľudí štvala proti jedinej vláde, ktorá sa tieto procesy snažila buď brzdiť, alebo trocha naprávať. Nie, vy všetci NENAVIDITE Fica, ako malí burani. Tak tam teraz máte psychopata - a ešte chcete, aby úchyl trnavský spolu s Gambatým Frodom zatváral (a vraždil) ľudí. Keď pozatvára bývalých prezidentov polície, generálnych prokurátorov, predsedov politickej opozície, potom začne taký režim zatvárať VÁS všetkých, kohokoľvek.

Roland Edvardsen

Tvoje poňatie spravodlivosti je naozaj divné, v skutočnosti až zvrátené - presne ako u matovičovcov. Papagájuješ korporátnu propagandu o "očiste" a "spravodlivosti", pritom opak je pravdou. Z NAKA na jeseň v skutočnosti odišlo veľa skúsených vyšetrovateľov, polícia je pod vedením neschopného a kriminálneho Mikulca v totálnom rozvrate a úpadku. Vedenie rezortu, ktoré sa hlási k intenzívnemu boju s kriminalitou, týchto vyšetrovateľov nechalo len tak odísť alebo ich aj popohnali k tomu. Výsledkom je, že práca elitného útvaru sa dnes teraz takmer výhradne sústreďuje len na Smer, Fica, Kaliňáka a Pellegriniho, na hľadanie akejkoľvek špiny na nich - sú teda čisto politicky motivované jedným smerom. Naopak dzurindovská Gorila a mnohé iné kauzy, pri ktorým štát bol alebo mohol byť ďaleko viac poškodený, sa nevyšetrujú, nikdy sa ani nezačali vyšetrovať a ani nebudú pri matovičovskej garnitúre. Celé je to len o sprostej politickej pomste Lipšica a Matoviča. A je to aj jediná agenda, ktorá dnes môže udržať akú takú legitimitu tejto vlády v očiach tej verejnosti, ktorá je slepá voči propagande (aha, sme totálne neschopní vo všetkom, ale aspoň zatýkame tých zlých, zlých smerákov. Chcete aby sa vrátili?). Tomuto môže tlieskať naozaj len hlupák a amorálny jedinec, prípadne oboje.

Truhlík

Hlupák a amorálny. Ešteže tak.
Tvoj problém je, že tvoja historická pamäť siaha niekde 10 rokov. A ja sa už 30 rokov pozerám na absenciu právneho štátu a iné výdobytky demokracie.
Fico s Kaliňákom prečo nevyšetrili Gorilu ? Prečo sa Kaliňák evidentne kryl s Lipšicom navzájom ?
Ešte aj Majského zavreli len preto lebo nedržal hubu a vytruboval do celého sveta, že korumpuje všetkých.
Čo ma trápi NAKA ? Kriminálna mafia určená na prenasledovanie politickej opozície. Nech idú všetci kadeľahšie. Ja sa pamätám ako Havel dal amnestiu a zdvihla sa vlna kriminality akú som dovtedy nevidel. Pamätám si ako kresťanskí demokrati poslali políciu proti HZDS a dvihla sa vlna kriminality lebo polícia naháňala Mečiara. Teraz je to proti SMERu ? No tak Fico sa mal postarať aby zo Slovenska bol právny štát.
Vieš prečo Ficova polícia kryla tých, čo rozbili Kotlebovej matke hlavu železnou tyčou ? Lebo Slovenská pospolitosť mala VŽDY v KAŽDOM programe bod vyšetriť kriminálnu privatizáciu. Dúfam, že Fica zavrú, rozštvrtia, obesia. Prídem sa pozrieť. Rád by som tak videl aj Čarnogurského, Mikloša, Bugára, Dzurindu a Figeľa. A plno iných. Len či nechcem priveľa.

Norman

V krčme sa pred 30 rokmi banda nehanebne ožrala, všetko prepila a rozbila. Keď po 10 až 15 rokoch jeden triezvy povedal, že už stačí, že treba upratovať a polepiť zas nábytok - tak sa celý americký blok postavil proti nemu.
A tomuto upratovačovi hodili na krk všetku vinu.
A vy ste im to zožrali.

Je to naozaj hanba. Národ sa môže nechať zviesť na privatizáciu, chamtivosť je ťažká droga a národy jej nedokážu odolať - ale žiaden národ by nemal byť tak sprostý, aby trestal tých, čo mu ako tak pomohli. Lebo to nie si iba ty, takých je vás skoro polovica voličov. Hanba.
Ignorancia, nezaujímanie sa o veci - a potom strielanie hlava nehlava. Takto zakrývate svoju vlastnú pasivitu, a svoju neschopnosť. A čo sa týka "programu Pospolitosti" - no to už do fiče je ale dôkaz čoho? Že by to naozaj urobili? Také sračky má v programe každá politická strana, všetkých 80, či koľko ich je.

Norman

Neujdeš tomu, proste karma. Fico ix krát brojil proti fašizmu, ale to všetko je jedno - ak sa vzoprieš v akomkoľvek smere anglosionistom, sám sa stávaš skôr či neskôr fašista. Je to síce známe už pár dní, aktivita Śimečku a Hojsíka, ale predsa len do archívu citát:

„Čoskoro nás čaká výročie najvýznamnejšieho protifašistického vzopätia na Slovensku – Slovenského národného povstania. Je absurdné, že práve s fašistickými stranami sa len tri dni po tomto výročí plánujú predstavitelia strany Smer – sociálna demokracia postaviť na jedno pódium a brojiť spoločne proti očkovaniu. Rétorika vrcholných predstaviteľov strany Smer-SD, vrátane predsedu Roberta Fica, sa čoraz viac približuje rétorike krajnej pravice,“

Koľkokrát Fico práve na SNP brojil proti "fašistom" - teraz sa ním stal sám.
Gratulujem.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/598295-progresivci-chcu-vylucovat...

sandro

Dnes bol prepusteny Pcolinsky a Zoro Kollar. Za zmienku stoji zdovodnenie generalnej prokuratury: ''Neboli splnené zákonné podmienky na trestné stíhanie oboch obvinených pre skutky, pre ktoré im bolo vznesené obvinenie, a to pre závažné procesné pochybenia a absenciu dôkazov, ktoré by dôvodnosť vzneseného obvinenia potvrdzovali'' .
To ci sa jednalo o obchod Mikulec a spol. za Pcolinskeho nam ukaze coskoro cas, ale uz tlacovka Kollara co to naznacuje. Kazdemu je jasne, ze Zoro podlacal kade chodil a v base sediet ma.
Inymi slovami sa ale stalo toto : Niekto ohovoril danych ludi, ze Pcolinsky zobral uplatok od Kollara. Na zaklade toho sedel Pcolinsky dlhe mesiace v base(sedel tam pravdaze preto lebo upozornoval na gambateho fabriku na udavacov). Evidentne okrem tohto ohovorenia nic ine nemali. Rovnako ako v Lucanskeho pripade. A teraz si porovnajme osud Pcolinskeho a osud Lucanskeho, ktory bol zrejme zavrazdeny. Obaja ohovereni, bez akehokolvek dokazu.

slaven1

A nie "sestra koňa brata". Ten od koho frázu máte to dosť skomolil.

https://www.youtube.com/watch?v=z68zyjyOw3A

Ďalej k sfúknutiu redaktorky TASR. Treba pokojnešie reagovať na rýpavé otázky. Ako to docieliť? Treba sa na ne pozerať ako na príležitosť ešte lepšie vyjasniť svoju pozíciu. Majstrovskú úroveň dosahuje v tomto Putin. Poznámka: Toto o "pokojnejších reakciách" píšem ako teoretik, ešte som nestál pre badov tupých žumpalistov :)

A redaktorka z TASR, tupivko mladé, lepšie otázky kladiem. Tzv. otvorené, bez podsúvanej odpovede. Pre príklad uvediem formuláciu:

Mohli by ste prosím okomentovať tresné ohováriadnie ministra Mikulca na vašu osobu, pán Fico, za ohováranie, ďakujem. A druhá otázka:..

Sledujúc tlačovku, v zahraničnom agentovi Aktuality.sk pracuje nejaké písadlo Martin Sliz. Sliz. Zasmial som sa. Slizký Sliz čo slízí na Slovensko za 30 strieborných. Aký trefný pseudonym si vybral.

nové