V zákulisí syčí plyn

V nedeľu 14. júla 2014, keď masívne bombardovanie židovskou okupačnou armádou menilo ďalšie časti najhustejšie osídleného kusa zeme - koncentračného tábora Pásmo Gazy na roztrieskanú, neobývateľnú zónu, oznámila spoločnosť Netherland, Sewell & Associates, že zásoby zemného plynu na poli Leviathan sú podstatne vyššie, ako sa predpokladalo.  Netherland v názve spoločnosti netreba brať vážne - v skutočnosti ide o mafiánsku bandu Američanov - bývalých pracovníkov EXXONu, ktorí sa živia pofidérnym odhadovaním zásob uhľovodíkov. Čo treba brať vážne, je Leviathan "pri pobreží Stredozemného mora" - ako decentne opisuje lokalizáciu pola Sewell & Associates.

Možno si niektorí spomenú, ako pred rokom korporátne média písali o Leviathane - plynovej bonanze Izraela a pamätajú si silácke reči o tom, ako sa z Izraela stane "veľký exportér plynu." Určite ale nevedia, že tento rok v máji z izraelského projektu Leviathan, ktorého operátorom je americká (ako inak, všakže) firma Noble, potichu odstúpil významný partner, austrálska spoločnosť Woodside. Ako oficiálny dôvod uviedla, že projekt pre ňu nie je komerčne zaujímavý a napriek strate svojich investícií vo výške 2,7 miliardy dolárov sa vytratila. Skutočným dôvodom však bola neochota spoločnosti stať sa spolupáchteľom židov pri genocíde Palestínčanov, ktorú má v sebe tento projekt inkorporovanú. Radikálne zvýšenie odhadov zásob zemného plynu v Leviathane spoločnosťou Sewell & Associates je teda najskôr len lákadlo pre nových investorov, než seriózny odhad.

Mapa offshore ložísk zemného plynu. Všimnime si, ako pri vrtnej veži Mari-B pole Tamar (ktoré je už dosť vyčerpané) decentne akože mizne. Všimneme si na pobreží mesto Aškelon, a potom si pozrieme na ďalšej mape, ako ďaleko je od koncentračného tábora Pásmo Gazy. Mapa nemá mierku, a tak to napíšeme priamo: pár kilometrov.Zemného plynu je však - bez ohľadu na EXXOňáckych netherlandov zo Sewell & Associates - v Leviathane dosť. Má to však malý zádrhel. "Plynová bonanza Izraela " sa nachádza v ekonomickej zóne Gazy. Kto by tam chcel ťažiť (na súhlas s geologickým prieskumom, chráneným bojovými loďami izraelských zabijakov, sa Palestínčanov, pochopiteľne, nikto nepýta), musel by sa dohodnúť s demokraticky zvolením vedením Gazy - Hamasom.

A obraz zúrivej nenávisti Izraela voči Hamasu začína byť jasnejší. Hamas je ten, kto židom bráni v naplnení svojho sna o premene z energeticky nedostatočnej čiernej diery Blízkeho východu na energetickú veľmoc. Presnejšie povedané - Izraelu pri napĺňaní sionistického sna bráni všetko obyvateľstvo Gazy, všetkých tých 1,5 milióna pôvodných obyvateľov tohto voľakedy tak pôvabného kúska pobrežia plus vyhnancov z území, ktoré sa dnes nazývajú Izrael. Spojené štáty americké síce nariadili Gazanom - držiteľom amerického občianstva, aby z Gazy vypadli, je ich však žalostne málo a výzva bola skôr snahou vyhnúť sa problémom pri  ich genocíde. Nedávno sa totiž stala nemilá vec. Izraelská agresívna čvarga v uniforme "pohraničnej polície" strašne zmlátila v okupovanom východnom Jeruzaleme 15-ročného chlapca a bola by ho zrejme dorazila, keby sa židia trieskajúci do neozbrojeného chalana ako do mechu pilín nedozvedeli, že je to americký občan. Americký minister zahraničia John Kerry (vlastným menom Kohn) vtedy musel židom pohroziť prstíkom a toto by si veru neráz zopakoval v Gaze. Jeho súkmeňovci sídliaci v Izraeli to nevidia radi. A tak Gazania s dvojitým občianstvom dostali pokyn na exit. Mimochodom, ten americký chlapec bol v okupovanej Palestíne na pohrebe svojho takmer rovnako starého bratranca, ktorého banda židov upálila zaživa. Naveľa-naveľa Izrael zadržal 6 vinníkov. Trvalo to dlho, hoci mal ich ksichty na záznamoch kamier. Zakrátko troch prepustili a ďalších troch beštiálnych vrahov chce Izrael zbaviť obvinenia, pretože boli "dočasne nepríčetní".

Izrael si chce teda splniť svoj "sionistický sen" a okradnutím Palestínčanov (a Libanončanov a Sýrčanov) sa stať plynovou veľmocou. Kam chce exportovať? Zbystrime pozornosť - do Európy. Kumpánom tohto zločinného projektu (nebudem ich nazývať židia, budem ich volať osadníci) osadníkov je priamo eurozmrd Oettinger a celá Európska komisia. Do širšieho obrazu nám teraz pekne zapadne aj tzv. tretí energetický balíček, údajne ušitý "na ochranu zraniteľných spotrebiteľov". Jeden by sa aj zarehotal, keby tie eurokecy o ochrane Európanov neboli také trápne. Skutočným zámerom je nachystať pre plyn od osadníkov, získaný GENOCÍDOU Palestínčanov, plynovody. To je tá eurozmrdská požiadavka o tom, že plyn do rúry nemôže súkať ten, kto vlastní plynovody. Úder, samozrejme, smeruje na Rusko, spoľahlivého obchodného partnera Európy. Ruský zemný plyn nie je zachrontavený od krvi - na rozdiel od toho z Leviathanu. Prekáža však sionistickému snu.

Kým toto píšem, v Gaze izraelské letectvo zrovnáva so zemou ďalšie a ďalšie domy, celú civilnú infraštruktúru. Bola v zlom stave už od minulej židovskej trestnej výpravy do koncentračného tábora Gaza, keď židia roztrieskavali školy a nemocnice a keď s tým konečne prestali, nedovolili doviesť do Gazy stavebný materiál. V Gaze dochádza zdravotnícky materiál na ošetrovanie zranených, čoskoro tento nešťastný kút zeme zhasne pre nedostatok elektriny a začne dochádzať jedlo. Židovská armáda už vyhnala stotisíce obyvateľov štvrtí v príhraničnej časti hlbšie do - panebože, ako to nazvať? Do vnútrozemia Gazy, tohto úzkeho slíža zeme? Bližšie k moru?

Tučné pole Leviathan osadníkov láka. Je to obrovské bohatstvo, obrovská moc. Medzi korisťou a osadníkmi je úzky švihel zeme s 1,5 milióna ľuďmi. Osadníci ich terorizujú, najradšej by im už prehryzli tepnu, aby táto smeť na ceste za plynovou bonanzou skapala.

Celý "civilizovaný" Západ sa díva ako teľa a mlčí. My predsa vieme, že tých úbohých biblických nadľudí ničili v plynových komorách (kto do toho začne racionálne rýpať, odchod do basy, bez šance vyhovoriť sa na "dočasnú nepríčetnosť"), a tak môžu páchať genocídu priamo pred naším zrakom.

Bežme sa z toho vygrcať za roh, aby sme pri verejnom prejave obyčajného ľudského zhnusenia nedostali nálepku antisemiti.

Le Bleu

Presne tak!

Ema

Israel’s Incremental Genocide in the Gaza Ghetto
http://www.informationclearinghouse.info/article39087.htm

slaven1

Dobrí sionisti a zlí Palestínčania:

 

Pokus o prímerie skrachoval, Izrael obnovil ofenzívu v Gaze

Pokus o prímerie skrachoval, Izrael obnovil ofenzívu v GazePrímerie navrhované Egyptom Izrael pôvodne podporil. Hamas ho však odmietol a na Izrael vystrelil desiatky rakiet.

Ema

Tie, ktoré boli ušité presne tak, aby ich ľudia Gazy odmietli a ako PíáRová smršť sa to mohlo v rámci protipalestínskej propagandy rozniesť korporátnymi médiami.

Gazania majú rozbité domy, zničenú infraštruktúru, sú zranení, nemajú lieky a už ani pitnú vodu - ale sú nezlomní. Sú to hrdí ľudia. Nebudú sa plaziť pred židom.

Ema

The Palestinians in Gaza live in conditions that now replicate those first imposed on Jews by the Nazis in the ghettos set up throughout Eastern Europe.
http://www.informationclearinghouse.info/article39086.htm

Jasne, v Eastern Europe, kde inde, a dokonca throughout. Ten pomýlený drbohlav ani poriadne nevie, kde je východná Európa, zato je dôkladne nacicaný propagandou východoeurópskych chazaroidov o ich strááášnom živote, až tak, že z neho tryská do clearinghousu.
NIKDY, skutočne nikdy nežili žiadne etnicky definované skupiny obyvateľstva celé desaťročia a desaťročia v tak otrasných podmienkach, ako domáci Palestínčania v koncentračnom tábore Pásmo Gazy. A už vôbec nie židia.

firstovka

Ako sa tato Gaza bude vyvyjat dalej? Od 1993 sa pocet obyvatelov zdvojnasobil. To akoby SR malo teraz 10mil.