B´nai B´rith a starý výplz sa rozišli

Populárna slovenská youtube dvojica sa (vraj) rozišla. Prípad Vasky a Daňo.

Rozišli sa minimálne mentálne - Vasky sa prepadá do úpadku a Daňovi jeho nedávna návšteva Štrasburgu pripomenula, v akom svete sa vlastne pôvodne mal a chcel pohybovať. Vo svete snobských, dobre platených darmožráčov, nie vo svete jedného špinavého dedka. 

 

V tomto videu s Krausom (2013) bol ešte veľká sionistická nádej - veď prečo ináč by nosatý Kraus vyťahoval tohto popletu a ešte aj počas rozhovoru mu pomáhal, aby nevyzeral ako totálny ťapo? Za pozastavenie ale stojí jedna drobnosť -  hovorí, že sa ho pýtajú: 
"Načo to robíte, pán Daňo, veď aj tak nad úradníkmi nevyhráte".

Veru, načo chce niekto vytvárať evidované(!) združenia alternatívy? Možno Daňo ani nevie, odkiaľ má túto myšlienku, a možno aj preto ju nesplnil.

Načo chce robiť niekto z alternatívy nič neprinášajúce provokovanie druhotriednych nepodstatných úradníkov, alebo neškodných a nikomu nie nebezpečných bývalých celebrít (Čarnogurský)?

Načo vytvárať image alternatívy ako vulgárneho nadávania vyšinutej dlhovlasej kreatúry (neustále spomínajúcej zabíjanie, revolúcie, roxorové tyče, krv a sračky)? Aby mali židoboľševici typu Žitňanská a temné figúry za ňou zámienky na skutočnú totalitu?

Načo asi niekto chce robiť z alternatívnej žurnalistiky stoku, ktorá odpudzuje stredné slušné vrstvy obavateľov? Stoku desaťkrát vulgárnejšiu ako futbaloví fanúšikovia.

A čo sa deje so žalobami, ktoré sú vraj na Daňa, podľa jeho vlastných slov, neustále podávané? Ako sa ich tak ľahko a podivuhodne zbavuje? 

A kto to vlastne celé chce a platí?

 

 

To sú jednoduché otázky, aj jednoduché odpovede.

Hľadanie zástupných problémov a dehonestovanie - to sú termíny, ktoré k tomuto druhu aktivity patria.

Ako píše Afinabul:

Tzv B'nai B'rith bude musieť podľa mňa čoskoro opustiť aj pána Harabina, pretože všimli ste si zariadenie Harabinovoj kancelárie? Nebude Hríbova kancelária, nebude to Moničkina spálňa, Fedorov krk, ba ani Marošove divadielko.

Sám neviem, ako to Afinabul presne myslel, ale viem stopercentne, že adorovanie Harabina nie je to, čo Slovensko a jeho ľudia potrebujú. Jeho vnútorné vojny s inými sviňami bradavičnatými v ich súdnom svete nie sú zaujímavé. Ach, že občas si Harabin aj splnil svoje poslanie a povnnosti svojho zamestnania, že občas dodržal zákon?  No aké úžasné. Ach, nadáva na Lipšica - no to je už len výkon - ak by Lipšica dostal naozaj "do basy", tak povedzme, ale takto je to len tretí sašo v partii. A Lipšic vlastne štvrtý, zohraná partia dobrého a zlého policajta. A že nejaká Švecová a jej podobné slepice sú ešte horšie zjavy? Možno, ale s Harabinmi tomu určite nepomôžeme - je to zámerná slepá ulička.

 

Kedysi behali po uliciach holohlaví hakenkreuzami potetovaní hrubokrkí chalani - to boli všetci radi, že majú svojich neonacistov. To bola pre nich ideálna "alternatíva". A potom bolo treba podobnú tvoriť aj na webe - čo najviac na seba upozorňujúcu alternatívu typu "Hail Vasky".

Teraz po ulici už nik nebehá, ešte aj tí chalani pochopili, že ich niekto hnusne odrbal a zneužil. Už nik nerobí na ulici takéhoto strašiaka - a práve odvtedy vystrašené média vreštia, že je všade "extrémizmus". Neboja sa totiž šaškov, boja sa reálnej skrytej sily.

A to isté, čo platí pre ulicu, platí aj pre internet. Dosť bolo vaskyjugend.

 

 

doplnenie: náš starší článok o Daňovi

 

Autor: 
region: 
forma: 
sandro

Harabin ale robi momentalne velmi prospesnu pracu. To treba ocenit. Netreba vsak ani zabudat, ze to bol on, kto ako minister presadil novelu Osuskeho zakona o popierani holokaustu. Jednalo sa o sprisnenie sadzby(aj ked treba povedat, ze dodefinoval aj kazdu inu genocidu). Takze dnes sa zbytocne bije do prs, ze on je za slobodu slova, ked bol iniciatorom jej okliestenia hned v prvopociatku.

---

Vasky už nemá o čom a plus mu načisto hrablo v bedni, už aj samotným vasky jugendom je na smiech a kašlú na neho...
Naopak Daňo má triezve pohľady, veľký prehľad, je veľmi inteligentný, takže o to väčší POZOR na neho !!!

++++++++++++++++++++++++

Tu sa frajerí s certifikátom zo slobodomurárskej lóže:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200241943993884

... treba niečo dodať? ...

++++++++++++++++++++++++

Tu to ma na svojej web stránke. V sucasnosti to tam už nemá lebo keď boli Eurovolby 2014, kde kandidoval, zistil že by ho členstvo v takej tajnej, zákernej a špekulatívnej lozi diskreditovalo, tak si to odtial zmazal, porovnajte si to sami vsak

tuto to ma, Eurovolby 2014 - februar, marec 2014
https://web.archive.org/web/20140207184500/http://www.martindano.com/

tuto to nema, Eurovolby 2014 - april, maj, jun, jul 2014
https://web.archive.org/web/20140703175700/http://www.martindano.com/

a toto ma aktualne, dnesne
http://www.martindano.com/

Stahujte a ukladajte si to, lebo to kazdu chvilu bude mazat a menit :-P

Hlas Predhrobia

zostane v mojich spomienkach ako zábavný dvorný šašo našich Niktošov Asociálov. Jeho humor je veľmi brutálny, ale brutálne sa chovali aj jeho terče!

Rudo by nezabil ani muchu, tie roxory už x-krát vysvetlil. Mimochodom nie každá betonárska výstuž je "roxor", ten vyzerá takto:
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Roxor3D.jpg

Neberte tie jeho drísty vážne a neprikladajte im väčší význam ako majú. Rudo má papier na hlavu ešte z USA a kto ho berie moc vážne, mal by sa dať tiež vyšetriť ... :-D

Norman

O to nejde, že by azda nikoho nezabil. Ale problém je, že o tom stále cielene hovorí. Sieg heil? Hitler Jugend? Sračky štanky krv? Ako to, že to ináč vždy hysterickým, až po komín skákajúcim Židom, zrazu nevadí? Kto ho na to navádza? Ja tu píšem o ich nezhodách s Daňom, ale kľudne im k tomu poviem: "Chodte už do fiče s tým provokatérom"

Ako to myslíš "nebrať jeho slova vážne"? Tie jeho slová nemajú ten význam, aký im dá osobnosť Vaskyho, ale majú význam, aký im dá prokurátor. Ak by behal po meste so zbraňou alebo s jedom, tiež by si povedal: "Neberte toho blázna vážne. Kto toho blázna berie vážne, mal by sa dať tiež vyšetriť"?

Hlas Predhrobia

brať vážne kompulzívneho táraja s papiermi na hlavu?

Ten provokatér nedostáva priestor v médiách, Daňo má svoje dôvody, prečo sa k nemu pripojil. Rovnaké ako cirkusant Matovič.

Súhlasím s tým, že Vaského zviditeľnujú niektoré média a tak isto si treba položiť otázku - ktoré a prečo. Najviac ho zviditeľnil idiot Osuský! Inak to bol iba facebookový a blogový zábavný šašo, čo si robil obrovskú srandu z podpriemerných Niktošov Asociálov politikov. A zaslúžili si to!

Rudo

ale zas na druhej strane, Daňo je jediný, kto aspoň potrápil zopár tých hazjlov v teréne a zverejnil ich na nete, teraz sú tam za idiotov a národ to pozerá.
Čo sme spravili my všetci, čo tu diskutujeme? Hovno. Daňo ich aspoň pichá špendlíkom, my sme proti sionizmu a týmto bandám, čo tu vládnu, nespravili nič. Lebo debaty, akokoľvek trefné a intelektuálne, nestačia. My si tu budeme písať a oni si tu budú rozoberať tento štát. Treba pôsobiť v teréne, treba činy a skrátka pritvrdiť zoči-voči. Ja sebakriticky priznám, že som tiež posero. Skrátka Daňo má aspoň tú odvahu.
Možno keby sa niekto z tohto portálu, je tu veľa ľudí, čo sa vie vyjadrovať, postavil takému Havranovi alebo tchorovi Benčíkovi v poriadnej debate, bol by to výborný prvý krok.

Norman

ale ani pichanie špendlíkom nepomôže.
A koho vlastne pichol?
Nie je naopak škodlivý ten dojem "ale som im dal" a pritom sa nič nespraví?

Daňo má odvahu - na útočenie na úradníkov. Minule sa ho online pýtali, nech sa vyjadrí k utečencom ... tak motal len niečo, že čo k tomu, keď to nemôže ovplyvniť. Takže tak, dojem rozpačitý.

Ale v princípe máš pravdu - treba mať odvahu aspoň tak, ako to vyzerá u Daňa :-)
Netreba sa báť za názor.

A niekto z tohto portálu, z ľudí, čo sa tu premelú a inšpirujú a niečo naučia, sa raz postaví nielen Havranovi, ale aj iným naozaj dôležitým zmrdom:-)

Náhodný okoloidúci

Preto som nikdy "nežral" politické tók-šó, napríklad Bubílkovú a Šimeka. Rýpali, rýpali, ale bolo to dobré len na to, aby nasratá verejnosť vypustila paru. Nikdy nikoho z politikov na základe rýpania "humoristov" v politickej tók-šó nezavreli podľa zásluh za mreže.

Náhodný okoloidúci
balu

sedem životov, aj jemu stačilo, vo všetkých siedmych len škodil. Dúfam, že sa dostal do náruče tomu pánovi, ktorému verne slúžil svojich sedem životov. Budúci Dante nám raz napíše ako ho videl v Pekle.

slaven1

David Rockefeller mal podľa mňa transplantovaných sŕdc aj zo desať, len o tých posledných troch "darcoch" z Ukrajiny sa už písať akosi nedalo...

balu

vedeli koho srdce ho nakoniec zradilo by sme mu mohli odkázať, že "diky" :-) Pomsta zo Slavjanska.

Náhodný okoloidúci

Samozrejme, to nie je len tak, že idem do obchodu a vyberiem si srdce, ktoré sa mi páči. To možno platí pri medovníkových na jarmoku.
Práve na tento účel sa robia rôzne databázy typu "e-health", ktoré naša (?) vláda zverila firme z tej "správnej" krajiny, takže nemenované zahraničie má prístup k našim údajom. Neviem, či sú tam aj genetické údaje, lebo tie sú rozhodujúce pri transplantáciách, ale neprekvapilo by mal, keby sa nehody určitých aj celkom bežných politicky nečinných ľudí robili na objednávku kvôli orgánom. Vyhovuje krvná skupina a iné markery? Si náš! V takom prípade čím viac chorôb a metabolických porúch človek má, tým lepšie je chránený pred krádežou orgánov. Sú skrátka nepoužiteľné.

slaven1

Slovenský e-heath spravuje izraelská rozviedka - takto si to chcel napísať? Načo chodiť okolo horúcej kaše, všakže.

Martin Dano

preto je slovensko take ake je lebo je plne obmedzencov ako ten co napisal tento clanok :-) lebo nevie pochopit co sa vlastne okolo neho deje

slaven1

lebo nevie pochopit co sa vlastne okolo neho deje

Neboj Maťo, my už pracujeme na tom, aby bolo Normanovi dovysvetlené :-D Mimochodom, toto si už čítal?

Norman

tvoja loajalita sa dá porovnávať iba s tvojou inteligenciou, Slaven.

slaven1

Vernosť čomu?

Norman

v tvojom prípade myslím že k hocčomu

slaven1

aspoň smejka si mohol pripojiť :-)

Norman

takže problémom je "nedostatok chápania".
Naozaj si nezvolil presvedčivý argument.

SLOVAK_5
@ Martin Dano: A kto je tu teda obmedzenec ked sa prave TY tak neustale vykrucas odpovedat na tuto tvoju cinnost, furt ked sa ta to niekto spyta nenapadne zalezies, vymazes, zablokujes, das smajlika a hotovo. Keby si tu tvoju nepodarenu tajnu lozu konecne objasnil, mozno by tu bolo tych obmedzencov menej, co myslis, nie je to nahodou tym tvojim zatlkanim ? Takze co sa okolo teba deje ?  Aka je tam tvoja uloha ?   ESTE RAZ JE TO TU: Tu sa frajerí s certifikátom zo slobodomurárskej lóže: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200241943993884   ... treba niečo dodať? ...  ++++++++++++++++++++++++   Tu to ma na svojej web stránke. V sucasnosti to tam už nemá lebo keď boli Eurovolby 2014, kde kandidoval, zistil že by ho členstvo v takej tajnej, zákernej a špekulatívnej lozi diskreditovalo, tak si to odtial zmazal, porovnajte si to sami vsak:   tuto to ma, Eurovolby 2014 - februar, marec 2014 https://web.archive.org/web/20140207184500/http://www.martindano.com/   tuto to nema, Eurovolby 2014 - april, maj, jun, jul 2014 https://web.archive.org/web/20140703175700/http://www.martindano.com/   a toto ma aktualne, dnesne http://www.martindano.com/       Stahujte a ukladajte si to, lebo to kazdu chvilu bude mazat a menit :-P   @ Norman: vyborne napisany clanok toto, veru veru cely Vasky-efekt isiel do stratena... vsetko len na zakrytie niecoho, odputanie pozornosti koninamy a zavedenie prisnejsej totality
Hlas Predhrobia

Vy si naozaj myslíte, že organizácia ako B'nai B'rith vydáva nejaké certifikáty? To máte tak malý prehľad a životné skúsenosti, aby ste zožrali bláznovi ako Daňo AKÝKOĽVEK "Certifkát". Ja mu uverím jedine ak ukáže lekársku správu, potvrdzujúcu že nie je svojprávny ... :-D

afík

Ako z tajnej spoločnosti dostaneš dôkazy?
Volá sa to pátranie, Kraus, Daňo, Penta, holokaust, Smer, Klus ...
Verím, že som ti nič nenaznačil.

Hlas Predhrobia

To keď Ti ten blázon predloží "Ceritfikát tajného agenta" CIA alebo KGB, BSD - uveríš mu? :-D

afík

Nespomenul si falošný certifikát.
Takže keď príde exekútor a povie, že jeho firme BOZID predal štát tvoje pohľadávky, uveríš či nie?

slaven1

To mi pripomína aj Daňov "novinársky preukaz" čo si vyrobil, ten šerifský odznak :) Možno by si mal, Norman, zmeniť slovo "Bnai Brith" v nadpise článku na "Šerif".

Ako vidím, dosť si si aj sám odpovedal. Aktivity Bnai Brith (niektoré) sú verejné, aj ich spolurpacovníci (niektorí) sú verejne známi.

Môže byť.

Norman

ale už tým, že sa to aj v nadpise používa ako jeho výsmešná prezývka je jasné, že sa to neberie až tak vážne.
A je to ani nie tak výsmech Dana -ktorému ja mimochodom neprajem nič zlé, ani nechcem po ňom cielene skákať - ale výsmech Bnai Brith, ktorý má rôznych čudných podporovatelov a členov. Ja považujem jeho certifikát za pravý. Píši sa na svojich stránkach šerifským odznakom? Nepýši, to je iné.
Celé to ale aj tak nie je o Danovi, ako skôr o Vaskym, že už tak upadol, že aj Dano sa zhrozil. A vlastne to ani tak nie je o Vaskym samom, ale ceľkovo o mizérii slovenskej alternatívy.

---2

kto naucil slovakov tento nezmyselny humor? MLasica? ale ten ho aspon vedel pouzivat

Norman

Lasica? Tvoja škola? Hm.

Keď už sme pri tom, prečo si nenapíšeš nejaký nick? To je tiež nejaký humor alebo len sabotáž? Musí byť VSETKO kontrolované systémom?

---2

ad. asociacia so serifom
---2 je nick

Norman

nejaký vysloviteľný a menej vtipný nick?

afík

Takže podľa certifikátov a značení sa nespoznávajú? To bude Flašík rád.

Norman

Bnai Brith nie je tajná, je to verejná spoločnosť, podobne ako Lions a podobné verejné uzavreté "mafie". Ako takmer každá korporácia.
A aj od CIA môže prísť chlapík s preukazom, alebo diplomom o skončení školenia či podobne.

Hlas Predhrobia

Ty veríš Daňovi tie drísty, čo okolo seba šíri?

Súčasťou mojej živnosti a neskôr profesie bolo už podľa ksichtu a neverbálnej komunikácie rozpoznať s kým mám tú česť!

Daňo je ukážkový deprivant, chudák zakomplexovaný zo svojho výzoru! Stavil by som sa, že sa mu v škole posmievali ... Pokúšal sa hrať na veľkého podnikateľa medzinárodného formátu, narazil na hubu na daňovom úrade.

Po "revolúcii" sa vyrojilo v podnikaní desatisíce takýchto "podnikateľov" a keď narazili na hubu začali obviňovať celý svet okolo a začali sa angažovať v politike.

Hlas Predhrobia

A navzájom sa oslovujú verejne "agent", alebo "tajný agent" ako v mimoriadne stupídnych amerických TV seriáloch (napr. NCIS: Los Angeles) :-D?

Naozaj si myslíš, že dostávajú potvrdenia o návšteve školy, indexy, diplomy a uchovávajú si ich doma, aby ich mohli šíriť cez facebook?

Naozaj veľmi podceňuješ B'nai B'rith! Takého bláznivého rapla by nepustili ani cez prah organizácie, už na vrátnici by ho prekukli a poslali do predele!

Hlas Predhrobia

či dostala nejaký "cetifikát"! :-D Alebo ešte lepšie, pokúste sa tam prihlásiť ... :-D

http://www.bnaibrith.org/apps/search?q=Slovakia

http://www.bnaibritheurope.org/bbeurope/en/news/news-of-the-lodges/487-b...

Ľuba Lesná, a writer and journalist, member of B'nai B'rith ...

Mimochodom Ivan Kamenec, komunista a agent ŠtB, František Šebej inštruktor sebaobrany ŠtB ... :-D

Norman

Ako vidím, dosť si si aj sám odpovedal. Aktivity Bnai Brith (niektoré) sú verejné, aj ich spolurpacovníci (niektorí) sú verejne známi.

Neviem, prečo ma obviňuješ z naivnosti.
Za prvé, objektívny fakt: orhanizácie, zvlášť tieto americké a pravdolásku šíriace, teda aj Bnai brith, sa vcelku radi zavďačujú rôznymi diplomami a certifikátmi. Práve ako píšeš: po revolúcii to robili vo veľkom.

Za druhé, Danov diplom - odkial presne má ten papier, nie je presne jasné, ani to, čo to presne znamená - ale povedzme externý spolupracovník. Také niečo nie je nepredstavitelné

Za tretie, subjektívne k Danovi - očividne sa týmto svojím prístupom k sionizmu hrdí. Nie je prvý taký človek, židofil, zopár takých aktívnych, aj kresťanov, sa na webe zdržiavalo. Nie je dôležité, že sú len na povrchu organizácie - dôležité je to, že majú ťažkú afinitu, že sú ochotní poslúchať, že sú priam fanatici.

Nič iné tu o Danovi nebolo povedané, nepovedal som, že je hlavou slovenskej mafie.
On sa, ak moc neklame, zdržiaval nejaký čas v Paríži - tam sú všetci gramotní ľudia slobodomurári, žabožrúti sú tým posadnutí. Je taký papier od nich niečo viac, ako falzifikát? Opakujem, to je druhoradé - podstatná je tendencia k tejto mafii, k tomuto politickému smeru. A ten je aj u Dana.

Možno povieš, že jeho židofilstvo nemá váhu, ak sa s žiadnou centrálou nestýka. Ale to by potom nemali mať žiaden význam ani pronacistické prejavy u Magáta - pretože som si istý, že s Hitlerom sa nikdy nestretol, alebo proľudácke prejavy u Kotlebu - Hlinkova garda zanikla pár desaťročí pred jeho narodením. Podľa mňa nie je jedno, kto si aký znak vytetuje na čelo či na stránku, aj bez toho, aby bol v neustálom kontakte na nejaké centrum. U Dana je to sionistická mafia Bnai Brith.

A ešte - nik tu Danovi nejak neprikladal dôležitosť - článok bol len o tom, že už im obom, jemu aj Vaskemu, dochádza dych. To je všetko.

Na záver kvíz: Myslíš, že Šebej nemá doma nejaký papier o úspešnej spolupráci s Bnai Brith? Vážne sa pýtam, čo si myslíš.

Norman

Ako píšeš, američania sa bežne tak oslovujú, "agent", a majú samozrejme pravdu - je to ich reč, ich diskurz. To u nás je okolo toho termínu také haló, ako keby sa vždy hovorilo o Jamesovi Bondovi či Mata Hari. To si ale musia vyriešiť tí, čo tento výraz nesprávne chápu.

Kedysi bol pojem "komisár" prisudzovaný len boľševickým pankhartom najhoršieho druhu. Dnes ho bežne používajú činitelia EU. No vidíš, a nik sa im nesmeje, že ten výraz je nepatričný.

Pravda, dalo by sa aj u nás namiesto slova "agent" používať napríklad slovko "činiteľ", "aktivista" , "pracovník". Ale prečo, tie majú tiež svoj hlavný význam niekde inde. Proste ľudia ako Šebej, Lesná, Kamenec sú naozaj objektívne agentami (činiteľmi) sionistickej organizácie. Bez ohľadu na to, či do nej formálne patria, alebo nie.

Hlas Predhrobia

a som za to, aby sa niektorí "aktivisti" mimovládok financovaní zahraničím označovali ako "zahraniční agenti"!

Ak v USA robia "demokrati"cirkus okolo zasahovania Ruska do ich volieb, navidím dôvod, aby sme si na Slovensku tiež urobili jasnú predstavu o zasahovaní USA a napr. aj Izraela do našej predvolebnej kampane. Len si predstav, že by skupina poslancov Kongresu USA sa verejne deklarovala ako "priatelia Ruska", že by v USA pôsobili desiatky mimovládok s "expertami" platenými z Rusa, ýže by mediálnu scénu USA ovládli Rusi a dávali priestor iba týmto "expertom", ... atď!

Otázne je, čo páni Šebej a Kamenec to robia dobrovoľne, alebo či náhodou nejaký ŠtB-ák nepredal na patričné miesta "zničené originály" ich udavačských listov. Neviem a asi sa to nedozviem. Môj odhad je že dostali takýto "certifikát" ! :-D

Náhodný okoloidúci

"som za to, aby sa niektorí "aktivisti" mimovládok financovaní zahraničím označovali ako "zahraniční agenti"!"
Prečo iba niektorí? Veď všetci sú agenti.

Norman

ako naozaj málo sa hovoria úprimné veci. Presne a jednoducho.
Nie že by som to ja vedel.
Ale ... raz sa to každý naučí a potom sa čuduje, že to nevedel skôr.

Buheh

heh, a čo iné tí eurokomisári sú?

Hlas Predhrobia

Certifikáty sa zásadne nevydávajú, lebo poznáme osobne ten okruh ľudí, ktorý máme dovolené poznať! Preto je potrebné sa pravidelne stretávať a to v presne definovanom okruhu. Ideálna je stromová štruktúra organizácie, poznáš akurát svojich nadriadených, nikdy nesmieš poznať (okrem mimoriadnych prípadov potrebných pri koordináci väčších akcií) členov vedľajšiej vetvy.

Papierové dokumenty sa nevyrábajú lebo by dekonšpirovali našu členskú základňu. Ani po smrti sa nesmie rodina dozvedieť na základe nejakého certifikátu, že som bol člen ...

To tajomstvo si berieme do hrobu a aj na pohrebe sa ocitnú maximálne jeden-dvaja členovia môjho okruhu, aby sa nedekonšpirovala organizácia!

Proste takí sme my, Veľkí Kombinátori!

Остап-Сулейман-Берта-Мария-Бендер-Бей

afík

Zase sme pri Flašíkovi, Beňovej a Kramárovi.
Certifikát od Daňa kľudne ber ako falošný:
https://www.youtube.com/watch?v=ZS8luGnLur0

afík

http://www.hlavnespravy.sk/maros-kramar-politikom-vase-divadlo-je-otrasn...
PS: Mal som najskôr nazrieť na net, až potom písať koment, ale paslodoble.

afík

High profile Slovakian actor
https://www.youtube.com/watch?v=UyfjLdQqfP0

Sloven

Takže to akože moje osvedčenie OVE o vedení Sapnir / SZ-Gromowaud vydané na základe Darf13 oddiel SWE/TO, Uuadiskaja301 v lehote tuRdOHvaU DrueIP-A je už teraz neplatné? :D
To nemyslíš vážne...

Keď už "dekonšpiruješ", tak aspoň uvádzaj správne údaje..