Briti kolabujú

Veľká Británia povolila svojim vzdušným silám útočiť nad Irakom na ruské vojenské lietadlá - v prípade ohrozenia života britských pilotov.

Je to naozaj to najmenej, čím mohli anglosionisti povzbudiť vojenských letcov, aby vôbec boli ochotní vstúpiť do irackého vzdušného priestoru. Či to pomôže, nevedno. Západ totiž uveril svojej vlastnej propagande o primitívnej úrovni ruských zbraňových systémov a teraz čumí ako teľa na nové vráta. NATO, a USA s Britániou špeciálne, sú od čias kobercových bombardovaní civilnej infraštruktúry počas druhej svetovej vojny zvyknutí útočiť na bezbranných.

Najnovšie bola v Sýrii videná Krasucha, a to priamo najvyššia štvrtá verzia. Nečudo, že špinavý genocídny izraelský režim je hysterický a vylieva si - ako obvykle - zúrivosť masakrovaním Palestínčanov.

Uvidíme, aké ďalšie novinky agresívnym bastardom z NATO Rusi predvedú. Podľa vrešťania zo západných riadiacich centrál však už teraz majú dosť a bojové nadšenie sa im rozkladá rovnakým tempom ako beštiám z Daešu, aka Islamského štátu. Dvadsať rokov neohrozenej nadvlády počas unipolárneho sveta anglosionistov rozmaznalo a skazilo - a teraz si to vyžerú. Ako hovorí podkarpatský klasik, tak im treba.

 

 

Autor: 
Buheh

Zdá sa, že sa na globálnej šachovnici naozaj niečo zmenilo. Rusi, ktorí doteraz boli viacmenej ticho, otvorene začali robiť poriadok v Sýrii, kritizovať čo doteraz nekritizovali, vytiahli zbrane, ktoré doteraz neukazovali... ale signály prichádzajú nielen z Ruska. Všelikto sa dohaduje o tom, čo za tým je – iste je to súhra viacerých, resp. mnohých faktorov, ale dokopy to dáva pomerne jasný obraz o tom, že pindostánci majú problémy a strašne sa z nejakého dôvodu ponáhľajú.

Mnohí hovoria, že USA dnes sú v podobnej situácii ako CCCP na začiatku 90. rokov. Teda celkový vnútorný rozvrat systému. Odhliadnuc od toho rozdielu, že CCCP rozvrátili CIA agenti, treba povedať, že podobnosť tam je. Napríklad vnútorná miera nelojálnosti (korupcie, klanovosti, nazvite si to ako chcete) na najvyšších miestach.

Napríklad si zoberme taký US zbrojársky priemysel. Ako by z oka vypadol slovenskej výstavbe diaľnic: fantasticky predražené a nezmyselné megaprojekty s žalostným výsledkom, teda ak za hlavný zámer nerátame gigantický finančný tunel.

Od určitého momentu, keď je telo vnútra už príliš zožraté červami, oživovanie je beznádejné. To je prípad tohto systému, ktorého centrom a symbolom je Amerika: pyramída klamstiev a zločinov, ktorá sa desaťročia vŕšila na pupku sveta, sa musí zrútiť. Otázka iba znie, či to bude postupne, alebo ktosi vykoná riadenú demoláciu ako vtedy v septembri 2001 a pôjde to rýchlosťou voľného pádu.

Ema

...vyzvali americkú administratívu, aby okamžite zvýšila (už aj tak astronomické) výdavky na zbrojenie. Zrejme chcú ísť nakupovať k Rusom :) To je jediné, čo vedia. Pripísať na účet toho ich kolosálne neefektívneho systému ďalšie nuly.

 

Ministerstvo zahraničných vecí Ruskej federácie dnes oficiálne vyzvalo Veľkú Britániu na objasnenie kecov o útočení na ruské lietadlá. MZV RF sa zmienilo aj o tom, že v Iraku predsa ruské bojové lietadlá neoperujú. Bude zaujímavé prečítať si, ako Británia vysvetlí, že letci RAF sú posratí aj tak.

slaven1
Nič, také nebolo. Je to klasická britská informačná vojna. "Klasická" (Classic) znamená, že keď BBC povie "na oblohu vyšlo slnko," treba vyjsť von a overiť to. ----- https://modmedia.blog.gov.uk/2015/10/11/2091/ The front page of today’s Star on Sunday speculates that RAF Tornados bombing ISIL targets in Iraq are to be armed with air-to-air missiles to protect them from attack and that RAF pilots have been cleared to fire on hostile Russian jets. The Sunday Times features a similar story and quotes a military source who is alleged to have said “up until now there has been no or little air-to-air threat, but the situation has changed and we need to respond accordingly”. An MOD spokesperson said:
There is no truth in this story.
peto

s polovicou 80tych rokov v cccp a dnesnym stavom exeptional nation je pozoruhodne mnoho, a su dost vyrecne... retazovu reakciu veducu ku kolapsu bude zrejme iniciovat nejaka neocakavana, mozno externa pricina, cierna labut... s ohladom na ohromny potencial nahromadenych protireceni moze byt kolaps dramaticky - no s ohladom na ohromny potencial krajiny a naroda moze byt dramaticka aj nasledna resuscitacia...
horsie to bude v europe

Cico_Ciciak

globálna elita chystá pre ussa perestrojku a prestavanie jak z lega! ussa sa pravdepodobne okolo roku 2030 rozpadne na viacero menších štátov podľa etnicity. Samozrejme, že nikto nevie presne povedať, kedy a ako to bude presne prebiehať - to vedia len globálni znachari/kurátori. Tí sa tiež sťahujú z eu/švajčiarska do juh.-východnej Ázie, alebo kam a snažia sa opanovať Čínu a urobiť z nej niečo ako ďalšie španielsko, anglicko, ussa - protiváhu k Rusku - aby sa ich potom následne pokúsili medzi sebou rozhádať a tak už nezvratne zotročiť a zničiť Rusko, ktoré stále nemôžu úplne opanovať. A po tom, čo sa tam objavila nová a celkom nádejná koncepcia života a globalizácie ako alternatíva k dnešnému otrokárskemu biblickému projektu globalizácie (vypracovaný globálnym prediktorom) - ksb - tak majú o problém navyše. * http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpecnosti/ * Čína bude mať v budúcnosti za úlohu pochovať globálny liberálny kapitalizmus, aby sa tak obmedzil globálny (západný) konzum, ktorý generuje neodvratnú globálnu ekologickú a biosférnu katastrofu. eu (hlavne západná) po tom, čo sa pochová buržoázne-liberálna ideológia ako základňa pre kapitalizmus, samozrejme bude tiež vypadať úplne inak ako dnes. Zo západnou "civilizáciou" sa moc do budúcna nepočíta a keď vidím, jak si dnešné západné konzumné a zdegenerované liberálne hovádka (teda aj slováci) poslušne kráčajú do horúceho pekla, tak sa mi táto predpoveď zdá celkom pravdepodobná. Také sú žiaľ plány. Všetko bude závisieť od Ruska a Číny, jak sa tam bude do budúcna vyvíjať situácia (ako sa ujme ksb, aj v Číne).

Náhodný okoloidúci

Prítomnosť ruských lietadiel britskí piloti odhalia podľa toho, že v britských lietadlách prestane fungovať všetka palubná elektronika a komunikačné zariadenia. Mali by si na palubu lietadiel vziať gumipušky alebo luky a šípy.

lebleu

a čo je pravdy na tom, že izraelskí piloti budú trénovať spolu s ruskými? Veď to znie ako zo sci-fi. Ale možno budú.. Potom sa zdá, že si Rusko v Sýrii bude musieť vybrať medzi Hizballáhom a Izraelom.
Prípadne: naozaj kotví čínska lietadlová loď pri sýrskom pobreží?
A ešte: Počuli ste, že istý dvojitý občan, starý Henry Alfred K., sa v rozhovore Wall Street Journal vyjadril, že Rusov treba nechať, nech vyprášia islamistov, a že o Assada ani tak nejde?
Na záver: Kanadská vláda vyhlásila, že stiahne zo Sýrie svoje lietadlá.

Ema

1. Nie, Rusi netrénujú s pilotmi z najväčšej americkej vojenskej základne na Blízkom východe s krycím menom Izrael.
2. Nie, Rusko si nemusí vyberať medzi Izraelom a Hizballáhom. Rusko si už dávno vybralo. Je na strane spravodlivosti, ergo nie Izraela.
3. Áno, je tam a jej prítomnosť mala nepriamo vplyv aj na srdečné vítanie prezidenta Číny Xi Jinpinga v Anglicku, kde sa mu všetci podkladali ako marcové mačičky. Vrátane starej mitrhy v srandovnom klobúku... hmm, akýže to má demokratický titul? Aha, kráľovná.
4. Neviem. Éra toho starého chuja, ktorý vždy považoval morálnu nízkosť (takú typickú pre prostredie, z ktorého vzišiel) za cnosť, sa skončila.

Kanadská vláda? V krajine roztrieštenej na stovky uzavretých komunít - najvyššie to štádium multikulturalizmu - existuje len anglosionistami dosadená horda zombíkov.