Starosta Bacík ako prvý oficiálne odmieta poslúchať nezmyselné príkazy

Plošné antigénové testovanie je typická ukážka aktivizačného debilizmu. To je proces, keď psychopat nevie, čo má robiť, ale cíti nevyhnutnú potrebu niečo robiť, a to pokiaľ možno v čo najväčšej miere. Tragédiou je, ak sa to týka vlády a dvojnásobnou, ak sa to týka života a smrti obyvateľov.

Pripomeniem, že vláda SR sa dopustila zločinu už tým, že spustila experiment "plošného testovania". Povedali sme to tu jasne a jednoznačne už vtedy. Za pár mesiacov odvtedy sa ukázalo, že je to plná pravda. Ale aj keď dnes to hovoria už takmer všetci, zatiaľ iba jeden starosta to vyjadril otvorene a priamo: Branislav Becík, starosta obce Dvory nad Žitavou. Dnes to na titulke prináša Pravda.

 

Matovičova vláda naozaj absolútne zlyhala pri probléme pandémie Covid-19. Aj keď jej prístup bol angažovaný, previedol sa len do neplodného až naopak škodlivého aktivizmu. Dôvod je v tomto prípade v prvom rade jasne psychopatická osobnosť predsedu vlády Matoviča. Ten je ale napriek svojej úchylke právne zodpovedný za svoje zločiny, od zodpovednosti za smrť tisícov ľudí, až po ukradnuté milióny Eur zneužívajúc práve pandemickú núdzu.

 

Obce sa teraz proste naozaj budú musieť riadiť vlastným rozumom, a mnohé to aj robia. Becík to len vyjadril najhlasnejšie, ale takto rozmýšľajú už určite mnohí starostovia. Musia takto konať, nič iné im nezostáva.

Počty ťažko chorých v nemocniciach stále rastú. Matovič na tlačovke ale neprizná, že jeho plošné testovanie absolútne zlyhalo - hovorí len o nefunkčnosti opatrení a zvaľuje vinu na britskú mutáciu vírusu. Ale keď sa začalo hovoriť o britskej mutácii, všetky krajiny zavreli spojenia s Brítániou - len slovenská Matovičova vláda sa vtedy doslovne pýšila štýlom "nebojte sa, spojenia stále fungujú". Táto vláda sa celý čas pandémie usilovala najmä o to, aby hranice  boli otvorené, aby naši otroci mohli chodiť na Západ slúžiť - a to aj v stave, keď tam vonku boli tie krajiny doslovne nakazené "hnusobou" a Slovensko bolo naopak zdravé.
Výsledok? Dnes je Slovensko choré a zomiera, a tieto vonkajšie krajiny samy pred infikovanými Slovákmi zatvárajú hranice. Teraz sme plne infikovaní novou verziou víru, a sme zavretí na svojom území. Potravín vraj máme na mesiac - ale tie nám azda dovolia doviesť.

Namiesto starania sa o rodnú krajinu nás všetkých sa Matovičova vláda zaoberala pomstou bývalým politikom. Vo väzení zabila predošlého prezidenta polície Lučanského, druhý bývalý prezident polície Gašpar vo väzení trčí. Sú zatýkaní sudcovia a podnikatelia. Niektorí určite majú za nechtami špinu - ale celý tento boľševický proces sa deje jednoznačne na politickú objednávku plutokratických kruhov.
Aby sa zakrylo napojenie Matoviča na svojich pánov, bol dočasne vo väzení aj Haščák. Buď to bol omyl besných NAKA gestapákov, ktorí nepochopili, alebo to bola jedna z drzých rádoby "rafinovaných" fínt propagandistu okresnej úrovne - Matoviča. Zmysel: nech si Haščák prejde svojou krimi-vakcináciou, pár dní v base - ale teraz je už imúnny, teraz mu nik akoby nemôže prišiť, že je za súčasnými vecami. Slabá dávka obvinenia chráni pred skutočnou obžalobou, chráni pred zločinmi gorily, chráni pred vyšetrením, aké "odjebanie čuráka" Haščákovi hlásil jeho agent, chráni pred všetkým?

Ale nebudeme sa púšťať do plutokracie, tú nezhodíme. Len chceme vyjadriť, že národ už absolútne chce Matovičovu hlavu a kým ju nedostane, môžu padať hlavy rôzne, aj hlavy kryté za ním, ktoré by to ani nečakali, ktoré normálne nepadali. Lebo rozbite systému môže prekročiť bariéru peňazí - ano, zriedka, ale aj to sa stáva. Veď vieme, čo znamenalo Á la lanterne.

Národ žiada, aby mu páni hodili na lynč Matoviča - a tak to má byť, to je najlepší kompromis pre všetkých.

Roland Edvardsen

Ak sa k nemu nepridajú aj ďalší, bude to hanba. Ale neprekvapivá. Všetci ohýbajú chrbát pred psychopatom. Sulík s Remišovou zase. Dokedy? Existuje nejaká hranica, kedy by boli radšej za pád vlády, než ďalšie ohnutie chrbta a poníženie? Začínam sa obávať, že nie a vláda nepadne, vydržia celé 4 roky. Aj keď na konci snáď budú ľutovať, že tento marazmus neukončili skôr. Beztak už 2 roky budú mať zabité naťahovaním sa okolo covidu (a áno, naozaj to už všetkým ide na mozog. Kým 1. vlna sa ešte celkom dala, až bol človek vďačný za ten väčší pokoj vonku, teraz to dospieva do štádia neskutočnej otrávenosti). A Matovič iný ako jebnutý už nebude (viď aj teraz návšteva u Macrona a opäť strápnenie Slovenska. Škoda už slov nad primitívom). Už sa mu nepodarí vymyslieť žiadne druhé Cannes. Časť ľudí ho môže voliť akurát len ako menšie zlo, lebo bubu Fico, nič viac - hoci Fico už vo vláde nebude a nejaká koalícia Hlas-Smer - LSNS/iná národná strana sa nestane. A tie NAKA najázdy, tak tam verím, že to sa ešte proti Matovičovi inak otočí. To nedomysleli.

Norman

Bacík a iní starostovia nespravia priamo pád vlády, ale je to ďalšia prasklina, dosť výrazná.

Ma prekvapuje tvoje presvedčenie o stabilite tejto vlády za týchto podmienok - ale dobre. Ja proste dúfam (tipujem:), že padne, a to s riadnym zemetrasením. Skôr či neskôr.

Roland Edvardsen

Starostovia nie, len bude smutné, ak sa nepridajú k Bacíkovi aj iní. Ja tiež dúfam, že padne, ale ona už mala padnúť v januári. Matovič chcel odvolať Sulíka v decembri, ale nakoniec si to rozmyslel. A Sulík sa mu vraj vyhrážal, že ovláda polovicu klubu žaluďov (progresívne krídlo okolo Kollára). A ak SaS odíde, tak odíde s nimi aj táto polovica.
Ja budem nateraz radšej pesimista - potom môžem byť aspoň pozitívne prekvapený. :-)

Náhodný okoloidúci

Poznej svého psychopata

https://www.youtube.com/watch?v=03Ycmfb_UvE

Komentár netreba, pán doktor povedal všetko zásadné.
Ale možno by sa toto video hodilo aj na hlavnú stránku.

Roland Edvardsen

Výborné video. To bolo treba pustiť kreténovi Ilmoranovi, keď tu nešikovne išiel argumentovať, že Matovič je normálny človek a nie psychopat (!!!). Matovič určite nielen je, ale zo všetkých známych slovenských politikov jeho profil najviac zodpovedá profilu psychopata. Ale je tiež možné, že obhajobou Matoviča vlastne Ilmoran sledoval obhajobu samého seba. :-)

Norman

Koukolík si na psychopatoch postavil živnosť.
Len je to stále trocha vágna definícia. V podstate je každý kriminality sa dopúšťajúci človek psychologicky nenormálny, teda psychopat. Podľa Koukolíka je tak alebo onak psychopatov mnoho, množstvo ľudí, ale skutoční "psychopati", ako napr. Matovič, sa akoby strácajú v tom množstve.
Ako by napríklad Koukolík dokázal všetkým, že Matovič je naozaj psychopat? To by sme potrebovali. Ja to na ňom vidím, napríklad keď sa zachihoce, je to nevyrovnaný exhibicionista ... atď, ale od profesionálov by to chcelo nejakú presnú metódu.

Norman

Ničomu nepomôžu hádky a urážky. Na to už nie je doba. A už vôbec nie na tolerovanie Matovičovcov.

Píšem to preto, že som tu zas vyhodil Grigoriyov príspevok. Pre pohodu všetkých. Je to ako s inými rasami - proste miešanie nie je pre nikoho prínosom.

Roland Edvardsen

On sem zase liezol? Ten človek je nielen hlúpy, ale hlavne závislý. A dobre to teda odhadujem, že Nadhľad stále chodí pravidelne sledovať. Preto ho vždy rád spomeniem. :-) A on si myslí, že to pre neho môže dopadnúť inak ako banom? Po tých všetkých rokoch, kedy on na weboch urážal, ponižoval, zosmiešňoval iných a zhadzoval ich prácu a prejavy, zatiaľ čo dostal x šancí, by už chcel príliš. Tobôž, keď sa nakoniec vyfarbil ako matovičovec - za dnešných čias rozhodne žiadna tolerancia nie je prípustná. Takí ako on, psychopati, sa naubližovali dosť. Prišiel čas, aby konečne platili.

Norman

Hej, z hľadiska vývoja osobnosti národa ide práve o ten posun - vedieť potrestať.
Ono všetci si myslia, že majú jediní pravdu - ale jedni neváhajú skúšať oponenta zabiť, a druhí, rôzne tie holubičie národy, len váhajú, ľutujú alebo dokonca odpúšťajú.
To je neprijateľné.

Predstavme si situáciu, že good boy má zbraň, a bad boy je ku koncu bezbranný. Moralna otázka znie - má good boy (právo) tú zbraň použiť?
Každý, kto si túto otázku čo len položí, je kripel. Vývojový nepodarok. Už len zamyslenie sa nad tým je znakom chyby. A dúfam, že sa ma nik neopýta, aká je správna odpoveď.

Ale tak výchovou sa dá veľa napraviť A aj tí, čo včera neboli schopní konať, to zajtra dokážu.

sandro

toto je ale praveze uz viac filozoficka vec. V idealnom pripade proste bez zlutovania odprasknes zloducha lebo si nezasluzi sucit. Nedavno som videl film, kde policajt zloducha usetril. Ten mu odbachol zenu a on ho znovu usetril. Tak mu odbachol aj syna. No a potom ho uz odkragloval(krasne slovo) :) OK, tu to bolo jasne a ten blbec mal konat hned(a ze som mu to z gauca v obyvacke aj radil asi nemusim hovorit). Lenze clovek je tvor omylny a nie vzdy dokaze posudit stav objektivne. Preto sme vymysleli sudy. Ak odbachnes x neozbrojenych ludi bez zbrane, prosiacich o milost, logicky sa stava z good boy-a bad boy. S tym nic neurobis, cloveka to dostane a nenavratne zmeni, vezie sa to s tebou. Je to uz potom asi ako ked si chce stetka z Panonskej zrazu zalozit harmonicku rodinu a milovat manzela. Nemozne. Presne pre toto sa podla mna zlo porazit neda lebo v istom okamihu sa stavas jeho sucastou. A teraz sem nepletiem ziadnu vieru ani karmu ani nic podobne. Len zakladnu moralku.

Norman

Kto vymyslel súdy? A v čom sú tak unikátne tie komisie?
Každý z nás je sudca. Aj keď rozsudok je niekedy menej explicitný, ako výstrel zo zbrane, aj tak každý z nás má alebo bude mať možnosť či povinnosť ťažko ovplyvniť životy iných.
A nebude sa môcť vyhovárať na žiadne súdy. Len na seba.

Samozrejme, že každý z nás je subjektívny a mýli sa. Ale - komu chceš zodpovednosť prenechať? V mnohých situáciách ti aj právo prikazuje vykonať to rozhodnutie. Myslíš, že každý sudca sa stavia bad boy? Nie.

Pripomínam znova základnú pozíciu: bad boy je ten na druhej strane. Ty do toho pridávaš nepodstatnosť, že teraz sú "prosiaci o milosť"? Čo to na veci mení, či prosia? A čo to je tá "milosť" - to si dostal v nejakom veľkom množstve, že to rozdávaš? A aké právo máš rozdávať milosť? Je naše právo na dávanie milosť väčšie, ako naša povinnosť naplniť trest? Nevidím dôvod.

"Presne pre toto sa podla mna zlo porazit neda lebo v istom okamihu sa stavas jeho sucastou"
Nuž, ako píšeš, ak budeš takto uvažovať, zlo naozaj nemožno poraziť. Ak budeš mať problém rozlíšiť Zločin od Trestu - je to naozaj ťažko.

(nenapísal jeden Rus v 19. storočí na túto tému jeden román? Ale asi to tam takto jasne nebolo napísané :)

sandro

ufff, tazka tema. neuveris, ale prave na Dostojevskeho som myslel, ked som to pisal. Ak som spravne pochopil jeho roman, tak prave Zlocin a trest hovori o tom, ze nasilie plodi nasilie a nasilie v mene dobra sa nakoniec vzdy obrati proti tomu, kto ho pacha. Zoberme si FRA revoluciu, kde by sme asi tazko hladali pozitiva z dhodobejsieho hladiska(okrem toho, ze to dostali geneticky do historickej pamate, toto u nas chyba).

Norman

Sme tu minule rozobrali "nenávisť" - ten pojem je zle vysvetlovamý. Podobne je to s "násilím". Nemôžeš myslieť len na nejaké uťaté hlavy, ktorých by si sa povedzme chcel vyhnúť. "Násilie" je množstvo rôznych akcií bežného života, ktorým sa nevyhneš. Nemôžeš mať dogmu "verejnosť proti násiliu", ani teoreticky. Násilie je všade, a vládny režim ho pácha vždy v nadmernom množstve.
Ak nespáchaš jedno násilie, možno to znamená oveľa väčšie násilie na druhom konci. Ani keby si chcel byť najväčší pacifista, aj tak svojoupasivitou páchaš násilie. Človek NEdokáže rozhodnúť, čo je a čo nie je násilie.
Preto musí proste plniť svoju povinnosť a bojovať. Ako najlepšie vie.

Norman

dal som to tam, ale pre info, prestal som nejak staviať na videách, lebo tie lepšie sú aj tak vyhadzované. Ja som si istý, že budúcnosť patrí talentovaným ľuďom a ich textom :-)

Ema

Dnes popoludní sa ozval Klub 500, čo je 500 najväčších zamestnávateľov Slovenska, čiže sila. Rétorika, aká tu od tohto združenia doteraz nikdy nebola:

Klub 500 nesúhlasí s týždenným testovaním

"Od pondelka bude musieť viac ako 2,75 milióna obyvateľov na týždennej báze podstupovať testy na COVID-19 dovtedy, kým bude Slovensko podľa COVID-automatu v čiernej či bordovej zóne. Podľa Klubu 500 je uvedená podmienka neprijateľná. Na pravidelné plošné testovanie nie je dôvod, chýbajú zdravotníci, dostatok mobilných odberných miest, ako aj digitálny objednávkový a informačný systém.

Ak bude chcieť ísť od pondelka zamestnanec do práce, bude potrebovať opäť Covid test, nie starší ako sedem dní. Z pohľadu Klubu 500 je podmienenie dochádzky do zamestnania pravidelným testovaním na týždennej báze neprijateľné. V tejto súvislosti Klub 500 poukazuje na Ústavné princípy proporcionality (primeranosti), ktoré znamenajú, že obmedziť práva a slobody možno, len ak je to nevyhnutné a primerané cieľu. Znamenajú tiež, že ak sa dá cieľ dosiahnuť inými primeranejšími opatreniami s menšími dôsledkami, majú sa využiť tie. Opatrenia majú byť vhodné, potrebné a primerané. Z pohľadu Klubu 500 je zavedenie podmienky pravidelného plošného testovania v rozpore Ústavným princípom proporcionality.

Klub 500 nie je proti testovaniu ako takému. Členovia Klubu 500 zabezpečujú testovanie svojich zamestnancov na dobrovoľnej báze už od leta minulého roka. Z vlastnej skúsenosti vieme, koľko ľudí sa dá otestovať za deň, koľko za týždeň a aké sú k tomu potrebné kapacity. Klub 500 preto žiada, aby testovanie bolo na Slovensku, tak ako v okolitých krajinách, dobrovoľné a aby k tomu štát vytvoril dostatočnú sieť testovacích kapacít. „Základným predpokladom epidemiologických opatrení musí byť vytvorenie a udržanie dostatočného počtu testovacích kapacít až do celkového ukončenia pandémie COVID-19 na dobrovoľné testovanie pre obyvateľov v blízkosti ich miesta bydliska, výkonu práce, prípadne v blízkosti športovísk,“ upozorňuje výkonný riaditeľ Klubu 500 Tibor Gregor.

Klub 500 opakovane upozorňuje, že v boji proti pandémii je veľmi dôležitá prevencia. Prevencia je žiaľ v prijímaných opatreniach vlády úplne opomínaná. Vláda by namiesto zákazov mala robiť osvetu pre obyvateľov, ako si posilňovať imunitu, mala by vyzývať na pobyt v prírode, otvoriť športové areály, mohla by obyvateľom distribuovať výživové doplnky a vitamíny a hlavne by mala zrušiť nezmyselné zákazy.

Klub 500 zároveň opätovne žiada, aby v boli v Pandemickej komisii vlády aj zástupcovia zamestnávateľov a nerozhodovalo sa od stola a bez diskusie s tými, ktorých sa rozhodnutia dotýkajú. Rovnako si treba brať príklady dobrej praxe z okolitých krajín, v ktorých sa vlády napriek boju s COVID-19 snažia robiť kroky pre to, aby sa život mohol čím skôr vrátiť do normálu. V tejto súvislosti Klub 500 doručil členom vlády Desatoro pre zásadné zlepšenie situácie na Slovensku.

Slovenská republika musí vniesť do systému pozitívnu komunikáciu medzi predstaviteľmi štátu a občanmi. Vláda Slovenskej republiky nesmie vystupovať ako orgán, ktorý straší a vyhráža sa, ale ako orgán, ktorý pomáha a svoje rozhodnutia a uznesenia prijíma v súlade so zákonmi Slovenskej republiky, hlavne Ústavou Slovenskej republiky a nariadeniami Európskej únie, pri plnom rešpektovaní ochrany osobných údajov."

 

V približne rovnakom čase, keď Klub 500 vydal stanovisko, úchylný čurák Matovič vo Francúzsku bľabotal o Kuciakovi na stretnutí s akýmisi Reportérmi bez hraníc.

Mimochodom, čože je také dôležité, že si magora Matoviča jeho spolumagor Macron objednal osobne do Paríža? Že by migrácia, keď už Orlovský dostal úrad? Pred pár dňami vykydala pašerácka loď Ocean Viking v talianskej Auguste skoro 400 čiernych ilegálov, ktorí potichu "zmizli" bez záujmu kohokoľvek (ani Salvini nevypenil, t.j. nezostali v Taliansku) a dnes tá loď bez toho, aby bola aspoň 10 dní v karanténe, už zas robí výlov pri Líbyii - nižšie situácia dnes o 17:40 h. 

Európania zavretí doma, lebo pandémia a medzitým im sem zváža banda globalistami chránených zmrdov ďalšie a ďalšie nevzdelané agresívne populačné prebytky z Afriky - a prelezené bohviečím. Do tejto tristnej situácie s výhľadom na nepeknú budúcnosť. Neuveriteľné.

No veď uvidíme, určite nezostane dlho skryté, o čo dnes vo Francúzsku šlo a ako na to doplatíme.

sandro

Cela alternativa je rozbita na padrt. Chyba tah za jeden povraz. Pozriem Kulturblog, ti tam riesia nejake stare vojny a zase kulturistiku. Pozriem inde, tam zase ruska, ockovacie preukazy a lockdown. Pozriem dalej, tam zase Lucansky(ok, toto je dolezite). Pritom dovod navstevy u Macrona ma byt teraz tematicky vysoko nadradeny lockdwonom a ockovaniam. Nikde sa na to nikto nepyta, skutocne tu zostal len politicky aktivizmus a lobizmus, zurnalistika niekde zmizla.. Vsade citam len o vlasoch toho debila.

Norman

Nik o tom nič poriadne nevie- A najskôr to ani nemá nejaký význam - je to možno len či iste kvôli "odmene" Matoviča.
Či to budú zbrane, alebo negri - to je naozaj nemožné. Normálne noviny o tom napíšu aj "analýzu", aj keď vedia prdel - lebo napísať sa dá aj o ničom. Ale oni musia zaplniť miesto - nám je to zbytočné. Na nič sa nehráme.

Na druhej strane - v alternatíve je tendencia vidieť vo všetkom "dôležitú a niečo indikujúcu " udalosť. Ja sa čudujem, že v čase pandémia tam Magorovič išiel - ale nemusí to značiť veľa. On má tendenciu nechať Slovensko ojazdiť - ale urobí to aj bez návštev.

PS. "alternatíva" nie je to, čo sa píše po webe, ale čo je v národe. Možno tam toho nie je veľa - ale zas by som do nejakého prudkého pesimizmu neupadal. Je taká čudná doba, možno povedať až "zlá", takže všetko vyzerá tak nejako rozbito. Ale ak sa na to pozrieš tak z výšky, alebo z diaľky - tak je všetko v pohode (kecám, samozrejme všetko závisí od toho, ako je človek zdravý, aké ma dobré nervy a či je najedený a v teple, a až potom ešte od toho, nakoľko je už životom zocelený).

Ema

Je to divné. Keby šlo o cukrík pre debila, isto by stačil videohovor.
Kdesi písali, že Macronova stará si priala vidieť ešte skôr než umrie skutočného magora. Blbca na večeru.

Ema

nástupom do lietadla, že múdrosráčikovia (citujem) budú hejtovať jeho psychopatickú lebeňu pubertálne ošvácanú tupými nožničkami bol samozrejme zámer, aby nepadla otázka, čo tam doboha rieši v čase pandémie, keď má drepieť doma a maximálne sa tak vybavovať so zahraničím cez majkrosofťácke Teamsy. V najlepšom prípade možno nákup zbraní. Každopádne niečo pre Slovensko škodlivé - ako sám Joker.

Norman

A prečo ho neostrihala biela kobyla? Musel sa zas na verejnosti pýšiť svojou dorastajúcou štetkou? Tomu človeku nebude veru odpustené, ani keby čo robil. Vypustili Gina z lampy, a budú sa čudovať.

slaven1

Diskusia sa presúva na rôzne chatovacie apky. Je ich viac.

vrbovčan

Ale aj na škodu veci. Grupujú sa tam naivní insitní revolucionári a nosia tam informácie typu - môjho brata kolegu strýko atď. Zachádzajúce do konšpirácií. Ale naviac naivných konšpirácií. Skús si pozrieť Casus Belli. Partia, čo sa baví geopolitikou, vojnovými konfliktmi, zbraňami. Chlapci sú zväčša z armádneho prostredia. Obtýždeň majú reláciu na Slobodnom vysielači. Myslím, že nič neprezrádzam, lebo sami žiadajú o zdieľanie.

Norman

lenže okrem "diskusie" potrebuješ hlavne hodnotu povedaného.
Nielen si otvárať hubu, ale aj vedieť, čo do nej vložiť.

V tomto zmysle je slovenská alternatíva naozaj dosť mizerne - niekde začínajú vehementne modliť sa k bohu, iní zas ku komunistom. Nablivať - tal tomu hovoria Rusi, nie? (to mám tuším ešte z Mňačka Ako chutí moc :)

vrbovčan

nič neorganizujú. Len sa snažia porozumieť dejom a vysvetľovať ich. Ani si nerobia nárok na pravdu. Ak sa tam objavia nepravdepodobné informácie nepodložené zdrojom, nekompromisne ich vymazávajú. Vďaka tomu sa tam ako tak udržuje informačná úroveň.

Ema

lenivá dubajská svinka Riško Držbalónik a uškriekaná brzda Remišová, čo sa tak dušovali, že so žiadnym plošným testovaním už súhlasiť nebudú? Zas ich zákerný sadistický Joker odrbal.
Ale koalícia drží pevne, "vzťahy sú pracovné", všakáno a pre presstitútov z korporátnej mediálnej žumpy je jediným problémom Slovenska Ficovo bydlisko.

Náhodný okoloidúci

Emka, Ty si taká naivnučká... Už sa Ti niekedy podarilo prichytiť Riška Držbalónika alebo bábkoherečku Veronu ako hovoria pravdu? Mne ešte nie.

Roland Edvardsen

Sulík povedal nejakú tú pravdu v nemeckej televízii, počas migračnej krízy, napríklad. Ale afektovanú pizdu Verču takmer nikdy nepočuť povedať niečo "kloudné". To je dookola papagájovanie korupcia, Smer, rozkrádanie, eurofondy, bla,bla,bla. Diagnóza "Gretka".

Ľubov

https://sho.sk/bude-z-andreja-kisku-bezdomovec-podla-veroniky-remisovej-...

Spomínam si hlavne na tri,čo mi tak ostali v pamäti .-) : Kiskova hlava a obrovský nápis " UŽ ŽIADNE ČAKANIE U LEKÁRA " a hneď vedľa neho Remišová a jej predvolebný sľub (foto sľubu je v článku) a ešte samozrejme Kollár,ako rozmýšľa srdcom. To bolo naozaj dosť dvojzmyselné...

Ema

Dajme aktuálny sumár - dnešný výlov pri pobreží Líbye: za 7 hodín 237 afrických populačných prebytkov, pachtivých "vylepšiť" Európu svojím intelektom a charakterom. Malá dnešná ukážka:

Počkáme, kedy sa dredovým dementom z Ocean Viking podarí napchať na palubu tradičných cca 400 afrických ilegálov, potom sa pozrieme, kam ich vysypú a či niekto v Európe k tomu aspoň otvorí pysk na protest.

Kým čierna invázia Black Lives Matter prelezená bohvieakými vírusmi, baktériami a plesňami pokračuje, my si môžeme užívať brutálnu štátnu šikanu a zbytočné úmrtia, pretože  white lives sú odpad.

SOS MEDITERRANEE (@SOSMedIntl) / Twitter

slaven1

Igiod si bol dnes omrknúť Eifelovku. Za štátne. Popri tom spichol aj návštevu francúzskeho Mikróna. O čom sa dohadovali? Že je čas na to aby Východná Európa pomohla odľahčiť Francúzsko od populačných prebytkov z Francúzskej Afriky? Sorošovec na patričnej funkcii už sedí.

http://www.nadhlad.com/comment/39554#comment-39554

--
Aktualizácia: Pardón, práve som ti prečítal celú diskusiu, už sa to tu preberá.

Ema

do prístavu Augusta. Ani to dlho netrvalo.
Zo 422 afrických populačných prebytkov je oficiálne 8 nakazených koronavírusom, mutácia neznáma.

https://twitter.com/SOSMedIntl

Tešíme sa, ako sa zas ďalší kus Európy premení na Afriku. Dúfajme, že sa obmedzenie pohybu bude vzťahovať aj na tieto negramotné tlupy bez dokladov a nezopakujú sa situácie, keď v Taliansku lovili domáce mačky a opekali si ich priamo na ulici.

slaven1

Ale no, veď Herr "Štát je zlý vlastník" je taký zlatý, keď sa zhúli https://youtu.be/VrNwIC7ToPQ?t=39

slaven1

Určití policajní funkcionári zaťahujú Políciu SR do hybrinej vojny voči vlastnému obyvateľstvu. Defakto to čo prebieha v tejto fáze „pandémie“ je hybridná vojna v ére jadrových zbraní.

Klasickú konvenčnú vojnu majitelia finančného systému nemôžu rozpútať. Skôr či neskôr by došlo na použitie jadrových zbraní. Mesto (Washington, Londýn, Zurich, Franfurkt, Hong-kong, Singapur) zničené jadrových výbuchom je ďalej neobývateľné. Financisti sú preto odkázaní na zástupné proxy vojny prostredníctvom svojej piatej kolóny.

Zástupný dôvod na preformovanie platného finančného systému je tzv. "pandémia" SARS II. Scenár bol odladený na SARS I., ktorý medzi rokmi 2004 – 2006 použili v Číne na „rotáciu kádrov“ (nahradenie jedného funkcionára strany za druhého, mocenský boj).

V kontexte prebiehajúcej zmeny menovej sústavy za platnosti výroku "neprimeranosť opatrení voči rozsahu hrozby" to čo prebieha v tejto fáze je v prvom rade hybridná vojna financistov a ich prisluhovačov (ovládané vlády, kúpené médiá..) voči obyvateľstvu.

Píšem v tejto fáze, lebo fázy „pandémie“ SARS II. boli zatiaľ tri:

2019 – Mocenské boje v Číne, preformovanie čínskej ekonomiky.
2020 – Potreba americkej elity sfalšovať voľby prezidenta hlavne cez „bezpečnú“ voľbu poštou
2021 – Využitie financistami „pandémie“ na zmenu menovej sústavy na „ekonomický totalizmus“ (elektro-bankový koncentrák).

Pripomeniem, že ten posledný Bretton-woodsky menový systém (reformovaný v 1971) vznikol v júli 1944.

https://euractiv.sk/section/digitalizacia/news/bude-mat-euro-svoju-digit...

Norman

No lepšie, ale stále tá zbytočná dramatizácia, tí rusi, čo vraj sleduješ, narobili mnoho škôd...
Ale pritom podstatu tam máš, bretton woods 1944  (a preto je ešte viac smutné, že pointu úplne zbytočne zabaľuješ do desiatok nepodstatností).

http://www.nadhlad.com/content/bretton-woods-1944-zaciatok-konca

vrbovčan

sa pridávajú k Becíkovi. Odkazujú min. zdravotnícstva, nech si testovanie organizuje vo svojej réžii.
Inak, páčil sa my výrok starostu Becíka: "Budem chrániť občanov obce pred touto vládou".
https://mynitra.sme.sk/c/22589111/obce-z-okresu-nitra-nebudu-od-15-febru...

Roland Edvardsen

Bolo by skvelé, ak by Becík spustil lavínu. Sulík aj s tou polo-retardovanou kofou sú slabosi a zbabelci non plus ultra.

slaven1

Tu článok zahraničného média píšuceho po slovensky: https://www.cas.sk/clanok/1083849/zvolen-bude-testovat-poslednykrat-prim...

Takto sa tých predražených testov kúpených bez výberového konania cez kontakt manželky Igiot nezbaví.

nové