Storočný nádor

Dnes je významný deň - presne sto rokov od VOSR  - Veľkej októbrovej socialistickej revolúcie zo 7. novembra 1917 v Petrohrade. 

Sto rokov od udalosti, ktorá patrí k tým, čo najvýraznejšie ovplyvnili 20. storočie. Radikálny sociálny experiment v najväčšej krajine sveta, neskôr rozšírený na pol Európy a pol Ázie. Udalosť, spustená Prvou svetovou vojnou, ktorá hrala klúčovú úlohu aj v Druhej svetovej vojne. V samotnej krajine svojho vzniku skončila oficiálne približne 70 rokov po svojom začatí, ale v skutočnosti je následky doznievajú dodnes.

Liali by sme vodu do mora, ak by sme sa pokúšali definovať, ako a prečo vznikol zdroj revolúcie, ideológia komunizmu zvaná aj židoboľševizmus. Dobre poznáme jej teóriu o zrovnoprávnení robotníkov, ale rovnako dobre vieme, že to bol len nástroj machinácií globálnych síl.

Treba sa na veci pozrieť z odstupu a pripomenúť (ako v tomto článku), že zrútenie sa cárskeho impéria išlo spolu so zničením Nemeckého cisárstva a Rakúskeho cisárstva. Zničenie týchto troch ríš bol havný ciel medzinárodnej mafie a prvoradá a najzákladnejšia príčina ich pádu bola svetová vojna, ktorá bola za týmto jediným účelom rozpútaná. Iba v drastickom besnení vojny mohli staré ríše padnúť, bez síl vojny by žiadne revolúcie neboli možné.

Po páde monarchie sa prakticky okamžite v Rusku ujali moci židoboľševici, ale podobný proces nastal aj v krajinách ďalších spomínaných dvoch zničených ríš. Maďarská republika rád a Bavorská republika rád boli vážne pokusy o vytvorenie totality v celej Európe, ale neboli úspešné, zdravé národné sily ich po ťažkom boji rozdrvili. To bol neúspech medzinárodnej hydry a preto táto neskôr vrhla svet do druhej svetovej vojny - ešte horšej, ako tá predošlá.

Jej výsledok sme už spomenuli - explozívne rozšírenie židoboľševizmu na polovičku sveta. Vidno teda, že tieto procesy nijako neboli obmedzené iba na Rusko a jeho blízke krajiny, ale tento proces radikálnych revolučných zmien sa týkal od samého začiatku doslovne celého sveta. Je len možno povedať, že proces bol nastavený tak, aby najlepšie  trafil najväčšieho nepriatľa medzinárodného sionizmu - starobylý slovanský subkontinent.

Zopakujme si, že za prvé bol komunizmus len zásterka medzinárodnej bankárskej mafie na zavedenie industriálnej totality.

Za druhé, aj keby bol ten systém myslený úprimne, čo miliónmi jeho zvedených prisluhovačov bezpochyby aj bol, aj tak bol objektívne postavený na zlých predstavách ohľadne mentality a motivácie ľudí.

A za tretie, nech by bol aj spoločenský systém riadený v maximálnej miere podľa najlepších schopností vedeckých inštitúcii, aj tak by nikdy nemohol nahradiť živý spoločenský celok národa, ktorý sa vyvíjal tisíce rokov.

V Rusku pred sto rokmi tento národ doslovne zabili, podpílili ruské dubisko a tým spôsobili židoboľševici taký zločin a takú škodu, ktorú žiadna ľudská snaha v plnej hodnote nenahradí ani za stovky rokov. A podobné platí aj o škodách, ktoré revolúcie a vojny 20. storočia spôsobili v Strednej Európe - teda v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Poľsku, Ćesku a Slovensku. Ja viem, všetci máme zafixované v hlavách, ako boli staré ríše prehnité a stará šlachta zdegenerovaná - ale racionálne poznanie hovorí, že tomu nebolo celkom tak, že okrem toho jestvolo ohromné živé jadro a že vtedajšie revolúcie možno porovnať len s tým, ak pacientovi s plesňou na päte revolučne odrežú celú nohu. 

Prirodzene, pod vplyvom súčasného marazmu sveta sa čoraz viac vyskytujú hlasy obhajujúce socialistický systém v jeho neskorších fázach 20. storočia. Ja chcem ale ľudí len varovať - čokoľvek, čo bolo v  krajinách reálneho socializmu pozitívne - a ono tam pozitívneho bolo dosť - tam bolo nie vďaka ich socializmu, ale práve napriek jeho vplyvom. Bolo tam práve preto, že sa u nás nepodarilo ceľkom zničiť staré tradície, nepodarilo sa zdeformovať rodiny s ich prenosom skutočnej, životne dôležitej múdrosti. To isté platí aj o súčasnej, už len len formálne "komunistickej" Číne.

Preto ani nemá zmysel analyzovať, prečo komunistický systém padol. Padol zákonite, lebo to bol len hlúpy ľudský produkt. Jeden z mnohých omylov.

To, že zrútenie sa komunizmu spôsobilo následne ďalšiu revolúciu, ďalšie vytínanie tradície a ďalšie škody - to nie je paradox, to je proste len ďalšia tragédia, ktorá ale komunizmus nijako neospravedlňuje.

Na týchto faktoch nič nezmení, keď sa takým či onakým spôsobom zrúti aj tento súčasný  anglosionistický systém. Tie dva systémy, oficiálne volané "komunizmus" a "kapitalizmus",  nikdy neboli v zásadnej opozícii, naopak, väčšinu času sa len hrali na dobrého a zlého policajta a robili na seba falošné bubu, ale kedykoľvek sa im zachcelo, spojili sa zrazu ako milujúce sa dvojičky, čo aj naozaj boli, aby bojovali proti akémukoľvek skutočnému po slobode túžiacemu hnutiu či národu.

Komunistický systém oficiálne padol, a tak sa stal predmetom útokov aj tých ľudí, ktorí s ním predtým veselo kolaborovali. Dnes je nadávanie na komunizmus oficiálna štátna ideológia, takže rôzne potkany z rodu tých, čo ho stvorili, to dnes zneužívajú na útočenie na Rusko - ktoré je ale samé práve najväčšia obeť židoboľševikov, ktorí v Rusku a na Ukrajine vykonali skutočnú genocídu.  

Dnes je sviatok nie začiatku komunistického experimentu, ale upomienkový deň jedného beštiálneho storočia, ktoré ale ukázalo aj samoliečiace sily prírody, ktorá aj vyvraždené národy a zničený svet dokáže oživiť a uviesť znova do rovnováhy. Je to príklad výraznej pozitívnej zotrvačnosti, optimistické poznanie. Ten druh rakoviny netrval v celej svojej sile ani sto rokov.

Za bývalej totality v tento deň podvečer chodili deti povinne do organizovaných lampiónových pochodov. Nič organizované nie je obľúbené, ani tieto drobné akcie neboli. Ale dnes, paradoxne, mám naozaj chuť zapáliť ten najväčší lampión a výjsť do ulíc a z plného hrdla kričať:

"Vylížte si prdel, vy svine židoboľševické! Takto dopadnete všetci, ako táto vaša revolúcia. Pletiete si sami na seba bič a karmickú oprátku, z ktorej sa, keď príde čas, už nevyvlečiete!"

Čo sa týka sviatkov, som askét a vedomý ignorant. Ale dnes mám naozaj výnimočný sviatok. Výsledok storočného  experimentu, ktorý dokázal, že kozmické procesy nemožno zastaviť ani vykolajiť.

 

 

 

 

 

 

 
0
Ľubov

Tiež dnes myslím na to,že je to práve sto rokov.Hej,v školskej jedálni navarili boršč a večer lampiónový.Všetko bolo také jednoduché.
Kupodivu,Lenin ma vôbec nezaújma,vieme dnes,že mal v žilách osminu ruskej krvi,no,bol trochu prešľachtený.Skutočným vodcom bol niekto iný.Koba...žiadny životopis,nič,čo by pomohlo vyriešiť túto záhadu:stál na strane svetla,alebo tmy?
Ruskí v tom tiež nemajú jasno,no mnohí ho budú milovať navždy.Sto rokov,to je výnimočný dátum a tak aspoň niečo na malú oslavu
https://www.youtube.com/watch?v=fzT7ghFvuXo

Kolodej

takýto naozajstný, tak nech Ti to Norman dlho vydrží. Veľa zdravia a síl prajem. Žijeme dobu zmien :)

Ľubov

Kolodej,zaujímal by ma Tvoj názor,čo si pod tým pojmom "doba zmien" predstavuješ. Doma,keď o tom hovoríme,myslíme si,že zmeny na Slovensku môžu nastať,až keď sa rozhodne vonku,lepšie povedané,na západe.
A tam sa naozaj deje všeličo.Napr.rýchlosť,s akou sa doslova rúti dolu holywoodska chrbtová kosť Ameriky.Tie škandály sú také absurdné,na druhej strane výsledkom zrejme veľmi skoro bude ,že tzv.osobnosti-herci,stratia svoj politický vplyv aj u nás.Nejaký Greššo vylepený v každom autobuse,v každom výklade....fuj.
Ďalšie zmeny určite čakajú šport.Olympijské hnutie-snívam o čistej,veľmi nenákladnej olypiáde na štadióne v Olympii.A tak ďalej,školy,nemocnice....dokonca aj homosexuáli,tí normálni,musia napokon povedať dosť !

Náhodný okoloidúci

Socializmus si množstvo ľudí spája práve s procesmi v 50. rokoch. Zaujímavý pohľad prinášajú niektoré staršie články, podľa ktorých za týmito procesmi vedúcimi k mnohým trestom smrti treba hľadať špinavé paprče CIA a falošné obvinenia z jej dielne.

http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/politicke-procesy-padesatych-let...

http://www.noveslovo.sk/c/24149/Operacia_Splinter_Factor

http://www.noveslovo.sk/node/34206

nonula

za tento clanok Norman.

nonula

Tak to vnimam.

nové