NATO aktivisti idú bojovať

NATO aktivisti sa po fiasku, aké schytal na Slavíne ich kváziprezident Kiska,  rozhodli zabrániť trendu vzrastania prejavov a víťazstiev zdravých politických síl na Slovensku. Včera neskro v noci vznikla fasbúková skupina, kde vyzývajú pro-NATO aktivistov, aby prišli 9. apríla, teda tento štvrtok, na Hviezdoslavovo námestie a rozbili tam mierovú demonštráciu proti NATO a Američanom.

Vhzľadom na fakt, že na Čarnogurského mierovú demonštráciu chodia prevažne ľudia stredného až staršieho veku, nie je dosah tejto pripravovanej provokácie predvídateľný. V každom prípade sa všetky zdravé sily, odmietajúce anglosionistické besnenie, prípadne prorusky zamerané, môžu konečne prejaviť. Na ulici je vždy treba mladých mužov, tí sa musia rozhodnúť, na koho strane vlastne stoja - či na strane anglosionistického Newyorku, alebo na strane SKUTOČNEJ Európy.

Prirodzene, v konečnom dôsledku nejde až tak oveľa, ide len o konflikt sebaúcta versus potupa. V sobotu prišlo pred prezidentský palác len nejakých mizerných päť antiruských aktivistov. Osuský, Weisenbacher, Petrovič a nejaké dve ženské. Koľko ich príde vo štvrtokn pod Hviezdoslva si preto netrúfam odhadnúť, ale ak vôbec niekto príde, tak to to bude pre všetkých poučné.

Viac k tomu niet čo dodať, necháme sa prekvapiť.

Autor: 
region: 
peto

resp. roman jančiga ( & tomas jahelka), nadmieru produktivny bloger z .tyzdna, samocharakterizovany ako "eurofederalista", znalec, milovnik, vydavatel a takmer hagiograf ivana derera... autor nesmierneho mnozstva pseudopolitologickej makulatury, pre priklad niekolko titulkov: "ahistorizmus, anti-empirizmus a uskutočniteľnosť anarchokapitalizmu", "liberalizmus a zmena paradigmy v teoretickej reflexii politiky", " spory tradicionalizmu a modernizmu v slovenskom emancipačnom hnutí " .

Truhlík

Umrem sprostý ale nemám záujem ho spoznať. Kúp mu letenku na Futurologický kongres.

afinabul

a vede jej nějaká Tydlitátová z Plzně.....takový legrační příjmení,to snad ani není český.....už jsem ho někde slyšel.....
http://www.zvedavec.org/vezkratce/10242/

baloo

ale nevydržím...
Celkom presvedčivo vyzerajúci fotoseri§l o stavbe Stonehge-u... v 1954
https://www.youtube.com/watch?v=EhJ1NneWB6Q

Norman

ich datovanie do 3000 pnl je tiež číra fantázia - nie je žiadna možnosť to do toho času zaradiť, len je to čas, s ktorým "historici" súhlasia, ktorý nie je ešte príliš absurdný, ale pritom je súťažiaci s "pyramídami" a podobne.

Angličania sú najkonzervatívnejší, najfeudálnejší štát - a pritom z hľadiska histórie sú to len predpubertálni bastardi bez skutočnej minulosti.

Ľubov

Ešte sa prikmotrím,nedá mi to http://www.astronauti.cz/news/gobekli-tepe-brana-do-minulosti/

Toto turecké je o 7 000 rokov staršie ako to najslávnejšie.A čo sa vôbec čudujeme manipulácii,veď tu máme len pár rokov od skončenia druhej svetovej vojny a čo sa už deje?

Norman

Áni, Gobokli samozrejme ľudia už poznajú, ale dobrá pripomienka. To prežilo ničenie stáročí a tisícročí preto, lebo (vraj) bolo umelo zasypané . Ako dokážu potkany ničiť VŠETKY možné stopy po minulosti svedčí aj terajšie vyčínanie ISIS - islamistických fanatikov abrahamovského boha. Vieš si predstaviť, že podobní ľudia a podobné náboženstvá zničili určite 99% artefaktov minulých civilizácii. Vyčínanie židov, moslimov a kresťanov prežli len tie, čo boli zasypané nánosmi, pieskom, alebo boli príliš veľké na ich primitívne sily. Čo kedysi ľudia dokázali stvoriť - pyramýdy, tzv.memnónové kolosy, domy poznania (dnešnými opicami nazývané "chrámy") - to neskorší primitívi našťastie neboli schopní ani rozbiť. Až doddnes - dnes na to žial majú dynamit a samopaly.

Gobokli Tepe samo vyzerá ako napodobenina nejakého vzoru - tie reliéfy sú tak primitívne ako keď sedliak napodobuje doma diela, ktoré videl v meste. Ale tá veľkosť nabúrava "vedecké" kecy o tom, ako naši predkovia "bojovali o prežitie s prírodou" - v skutočnosti bola priroda vtedy naozaj rajská záhrada a oni si ju zničili. Len sa tak nestalo žraním jablka, ale vyvražďovaním živočíchov spolu s ľudmi v tom raji žijúcimi. Až potom nastal "boj o prežitie". Keď si všetko vyvraždili, začali sa ľudia zotročovať a neraz aj doslovne žrať navzájom.
Podobná kriza nastáva aj teraz. Zvykli si na fosílny raj a bezpochyby teraz dôjde k vymieraniu homo sapiens.
Dobré ráno:)

Ľubov

aj keď s trochu trpkou príchuťou.Myslím si,že Erich ešte pred záverom niečo dá,niečo ako testament. On je otec paleo,je to autonómna osobnosť,na neho si netrúfnu. Zakázaná archeológia je o zakázaných druhoch (človeka).Zdá sa,že sme len tieňmi tých,čo tu boli.A optimistický záver? Neviem,práve čítam,že Rusi končia s plynom pre Európu cez Ukrajinu o 4 roky.Takže prídu iné starosti .

Norman

Jednou z výhod toho, byť na správnej strane je aj to, že vaši oponeti sú zbabelé potkany :)

Niekde tam boli, schovaní, ale kedže sa najviac boja pravdy, boja sa aj akéhokoľvek dialógu.
Neostáva im nič iné, ako urážať oponentov nadiaľku.

Tak im to budeme vracať.

Buheh

Viackrát sme tu riešili otázku zmysluplnosti účasti na demonštráciách a úroveň slovenskej, resp. bratislavskej verejnosti z tohto hľadiska. Tých 500 ľudí, ktorí sa zúčastnili na každej z troch "Čarnogurského" demonštrácií proti NATO, to iste nie je žiadna sláva. Ale teraz môžeme povedať, že to predsa len má svoju váhu: včera sa konal aj trucpodnik šebejovskej čvargy, a tam prišlo iba cca 50 účastníkov, a aj to samé známe firmy ako blázon Zálešák a podobní agenti (a to ešte treba odrátať tých, ktorí sa zastavili z čírej zvedavosti, lebo bol príjemný jarný deň a mesto bolo plné prechádzkarov).

Takže... vyhrali sme! Hoci Slovač je pasívna, zdá sa, že ľudí so zdravým rozumom je ešte stále viac ako hardcore NATO pomätencov. Nie že by to bola ktovieako závažná správa, ale keď neprší, nech aspoň kvapká (možno sa raz dočkáme prekvapkania).

Norman

Keď dôjde k prevratu, ku zmene ideológie, všetci budú hovoriť, ako pod vládou anglosionistickej mašinérie trpeli, ako ju neznášali, a hlavne ako proti nej bojovali a ako sionistami opovrhovali.
Potom zrazu zistíš, že ten kapitalizmus tu vlastne nik nechcel a každý s ním spolupracoval len preto, lebo musel - veď vieš, aby mal vily, kontá, autá ... len kvôli týmto základným veciam, ináč by nespolupracovali.
Riaditelia a úradnici bánk a ekonomisti sa budú pýšiť, ako nosili zasrané trenky v georgijovskej trikolóre - aby protestovali, vieš. A ministerskí úradnici budú rozprávať, ako sabotovali systém svojou debilitou.
Hlavný bývalý disident Zálešák bude rozprávať v tv o tom, ako láska a pravda konečne zvíťazila a že vždy neznášal židov, američanov a miloval (rusov, číňanov, arabov, marťanov, kemeťanov, zapotékov, germánov, filipíncov ... .... *nehodiace vyškrtnúť alebo doplniť)

Ľubov

drevných slovanov.....salam .-)

lebleu

do mramoru!

Luko

...kvôli tomuto komentu stála za to. Niekedy si z Tvojich komentov trhám vlasy (asi preto som plešatý), ale toto podpíšem. Trafil si. Gratulujem.

Truhlík

Zálešáka som párkrát videl naživo. Nepripadal mi ako iracionálny hlupák. Rád sa štylizuje ako guru.
Ale robí drába židofašistom. Prečo a čo s nimi má netuším.

Buheh

poznám osobne. On nie je hlupák, on je blázon. Jedinec postihnutý takým tým púštnym šialenstvom, podobne ako Schutz, Samson a niektorí ďalší z ich kmeňa. Srší z neho blúznivá horúčka, frustrácia, neuspokojiteľná túžba po akejsi pomste alebo niečom podobnom. Skrátka politruk ako má byť.

Truhlík

Našiel som video z antiNATO.
https://www.youtube.com/watch?v=0IqGgWCHATg
Rád by som si pozrel aj z proNATO. Čo za kreatúry tam boli.

Sinuhe

takže tentoraz som nebol. Viete dakto na kedy ohlásili ďalší protest?

Buheh

tak by to malo bývať pravidelne, každý druhý štvrtok o 17.00. Čiže najbližšie 23.4., ak som to dobre vyrátal.

Norman

viď link vyššie, to spomenuli najmenej 3 krát.
Mám dojem, že to bol hlavný bod programu, nahlásiť ďalšie stretnutie.
Keby nebolo tých šialených natistov, čo teda vraj soptili nikde na druhej strane námestia pod mostom, človek by ani nemusel veriť, ako taká jednoduchá vec tie anglosionistické, a práve tie anglosionistické, svine žerie.
Myslím, že Lavrov -a tí ľudia na Slavíne- to tu naozaj trocha rozprúdili.

Sinuhe

zase nebudem stíhať, ak tak prídem o 1830 aspoň na záver.

Buheh

že o 18.30 tam už nikto nebude, ba ani o 18.00.

A veď na tom zas tak nezáleží, či tam tentoraz príde 300 alebo 301 ľudí. Dôležité je, že sa v Bratislave niečo pravidelne začalo diať, že aspoň čosi narúša hlboký spánok tých, ktorí si v matrixe vybrali radšej modrú pilulku (https://www.youtube.com/watch?v=RhlXqYiTz2Q).