Tisíc a jedna nočná mora

V Nemecku nastalo obdobie, ako z rozprávky. Žial, nie z rozprávky Tisíc a jedna noc, ale, ako to nazvali v nadpise jedného článku vo Frankfurter Allgemeine: Tausend und eine Umnachtung. Je to slovná hračka, nie je to "Tausend und eine Nacht", ale  "Tisíc a jedno šialenstvo". Pretože to, čo sa deje, už vyrazilo dych aj konzervatívnym prestitútom.

V článku sa spomína, že istý Thomas Strothotte, prezident školy "Kühne Logistics University" navrhol obojstrannú integráciu takzvaných utečencov v Nemecku. Čiže, teraz už nebude stačiť, že všetkým prisťahovalcom a ich deťom budú poskytnuté kurzy nemčiny, ale majú sa aj všetci nemecky hovoriaci žiaci učiť arabčinu.

Má sa začať "hravou formou" už v škôlkach a do maturity má byť arabčina povinný predmet.

Ďalej má byť oficiálnou pracovnou rečou v školách angličtina - s odôvodnením, že nie je materská ani Nemcom, ani "utečencom", takže si takto budú "rovní". To všetko pramení vraj z poznania a uznania, že Nemecko je "Einwanderungsland" - čiže krajina otvorená prisťahovalectvu (niečo, ako boli kedysi poloprázdne kolónie a oblasti Ameriky či Austrálie).

A postupne sa stane angličtina a arabčina v školách rovnoprávna s nemčinou.

Toto vážne navrhol ten človek a bolo to zverejnené v Bilde. FAZ to relatívne ostro kritizuje, ale ... takéto myšlienky zaznievajú. Človek sa naoazaj pýta - odkial presne prichádzajú tieto barbarské návrhy a ako toho červa, čo toto projektuje, vytiahnuť na svetlo a obesiť (ten úbohy Strothotte to určite nemá z vlastnej hlavy).

 

Autor: 
téma: 
Norman

Ako vidno, koordinácia nie je dkonalá, a Ema napísala niečo k tomuto (napísal som to večer, teraz len urobiil viditeľné) -
No už to nechám:)

Ema

lebo by tam zas všelijaké jebliny vypisovali, že Emarton.

V tom texte odo mňa je podľa mňa najdôležitejšie to Pé es. Je to skrytá vyhrážka Rusom. "Kto ste? Vieme o vás príliš mále. Máte vôbec právo tu byť?"
Otázka je, prečo by o nich mali vedieť nejako zvlášť veľa. Sú to legitímni obyvatelia Nemecka, žiadni zasraní ilegáli.

To je inak multikulti jak sviňa. Systém nemá problém vytiahnuť ako bič etnicitu. Keď ide o Rusov, samozrejme.

nonula

Az tak sa ta to dotklo?

Ema

Ale nie. Je mi to jedno.

Norman

Nonula, ty vieš, o čom je reč? To sú staré veselé veci ešte zo Sme diskusií. Na to sa nedá zabudnúť :) Ale neviem, či ty si bol pri nich. Jebliny sú v každom prípade skôr také slabé milé slovo.

nonula

Ach tak- pritom som nebol.

Norman

Tento dvoj-článok v niečom zameraný na rovnakú tému, je skôr dôkaz, akí sme rafinovaní.
Pardon, aký som ja rafinovaný.
Alebo teda ty, veď je to jedno :)

nonula

Rafinovani destilaciou ci odstredovanim? :)

Nie ste vy typom priatelstva medzi zenou s adolescentnym animom a muzom s dobre vyvinutou animou?

Ema

A nie si ty náhodou už dosť veľký, aby si sa v spoločnosti neznemožňoval týmito jungiánskymi blbosťami?

Viac sa s tebou nerozprávam, pretože to tradične zle pochopíš a oduješ sa, so všetkými dôsledkami.

nonula

Rad by som vas spoznal osobne

prasiatko Mlsko

Nuž hlúposť je bez hraníc. Neviem, či nie tento rok sú parlamentné v SRN..ak si zasa hlúpe strany zvolia, tak naozaj môže byť realita aj maturita z arabčiny. V horšom prípade sa mýlim, a voľby majú až v 2017, to by bol ich koniec, dovtedy Makrela Merkela by stihla napáchať nezvratné škody..už teraz je to takmer neriešiteľné (bez násilia).

Buheh

preto sa ríšska protektorka tak ponáhľa. Má rok a trištvrte na to, aby tú krajinu zničila.

Hm, keby sme mali ešte jedného Gabčíka...

Ľubov

lebo ste tandem a je to ,no,milé

Náhodný okoloidúci

Nie je to nič iné ako pomalé otváranie "Overtonovho okna". Prípadne rýchle, aby to "elity" stihli skôr, ako ľudia naplno ucítia smrad, ktorý sa cez to okno valí.

Náhodný okoloidúci

Votrelci chystajú na Valentína veeeeeeeeľkú akciu - európske ženy sa už teraz môžu "tešiť", pozornosti votrelcov žiadna z nich neujde. Teda aspoň čo sa týka tej slobodnej a demokratickej západnej časti subkontinentu.

http://politikus.ru/events/69271-den-vlyublennyh-migrantov-na-zhenschin-...

Ale nič nie je stratené, fínska polícia pripravila inštruktážne video, ako sa v prípade napadnutia votrelcom brániť a ubrániť.

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14887-chce-vas-znasilnit-i...

Norman

najprv som si pozrel tu paródiu .. a potom neveril, že to je vastne naozaj.
neviem, či sa mám smiať, alebo ... smiať.
čo sú to za debilov? existuje na to nejaká definovaná diagnóza?

Ema

...seriózne zaoberať fatvami nejakého chlpatého uvrešťaného wahábistu šejcha Abdullláha al Muhaisiního - tak o tom sa pred rokom nikomu ani nesnívalo.
A potom nech Merkelka hovorí, že multikulturalizmus nefunguje.

Vykonávači fatvy budú v Berlíne v záujme kvalitnej prípravy ubytovaní v sieti hotelov vlastnených izraelskou firmou, ktorá bude tým pádom na 100 % vyťažená. Cena je priateľská, nur 50 jevrí za noc a posteľ.
Nemci si nedovolia povedať nein.

Náhodný okoloidúci

Ema, na základe čoho predpokladáš, že nemecká polícia sa tým bude zaoberať? Tá má predsa jasné pokyny neriešiť kriminalitu votrelcov. A tento príkaz chrániť zločincov a porušovať zákony poctivo dodržiava. Polícia len dostane nové a kvalitné metly, aby mohla bordel napáchaný votrelcami lepšie zametať pod koberec.
A čo sa týka toho videa - jasný dôkaz, že vtipy o policajtoch neexistujú, lebo všetko je to pravda.
Oveľa účinnejšie sa Nemky ubránia tým, že si na krk zavesia prívesok v podobe prasiatka. Ale 50-kilová doga by tiež nemusela byť zlá. Na remeni, nie na krku, samozrejme.