Černosi - žiadne nulové riešenie alebo kinoautomat pokračuje

V Bruseli sa anglosionistom nepodarilo presadiť povinné kvóty prijímania cudzorasovej invázie, čo je významné víťazstvo zdravých síl.

Ale ako sa dalo predpokladať, kinoutomat zvaný demokracia pokračuje: čo nešlo formálne, pretláča sa zákulisne. Slovensko súhlasilo s fyzickým postaraním sa o 500 utečencov z rakúskeho tábora Traiskirchen.

Treba zdôrazniť, že sa to dalo čakať, ale že je tu jeden základný rozdiel proti pôvodnému povinnému prijatiu podobného počtu, ktorý by ale explicitne znamenal otvorenie dverí a novú záplavu. Zároveň treba povedať, že aj toto riešenie je neakceptovateľné a proti vôli a záujmom slovenského národa. Je vnútené slovenskej vláde pod nátlakom. Ak nie - kto menovite s týmto procesom vytvárania koncentračných táborov na území Slovenska súhlasí a kto ho aktívne podporuje? Lajčák? Kaliňák? Chceme to vedieť menovite a individuálne - pretože kolektívna vina je neetická.

V Žiline bude zajtra, v sobotu, pochod a demo proti akceptovaniu tzv. imigrantov a treba tam naformulovať, že sme aj proti takémuto "pôžičkovému" riešenie a jediné správne je nulové riešenie. Čokoľvek iné by zo strany našich nepriateľov bolo zas vyvetľované nie ako dobrá vôľa, ale ako slabosť. Neustupovať dobrovoľne ani o krok. Ak uľavíme Rakúšanom v Traiskirchen, nepomôžeme im, naopak - oni budú benevolentnejší a zasere sa im to tam zas novými náboženskými fanatikmi, zločincami a africkými sadistami.

Mimochodom, policajné zložky našeho súčasného totalitného anglosionistického režimu sa v Žiline chystajú vyprovokovať masaker. Nechcú dopustiť, aby sa zopakovalo vítazstvo zdravých občanov a priamej demokracie, ako to bolo v Bratislave 20. júna 2015. Treba si dávať bacha, treba pamätať, že polícia je iba nástroj a nemá zmysel sa s nimi konfrontovať a naťahovať - s výnimkou podlých fízlov v civile. Nie národovecké a podobné spolky chcú provokovať násilie - je jasné, že jediná organizácia, ktorá provokuje násilie, je oficiálna slovenská polícia svojimi provokatérmi v civile. Alebo chce Kaliňák poprieť, že takých provokatérov nasadzuje?

 

K danému plánu urobiť tábor pre cca 500 Afričanov niekde v Gabčíkove ešte toľko, že keď sa rakúske "ľudskoprávne organizácie" dozvedeli, že by černosi mali byť odsunutí na Slovensko, spustili rev, že to je neľudské, aby černosi boli nútení žiť tak, ako Slováci. To si tí Afričania vraj nezaslúžia. Generálny tajomník rakúskej pobočky organizácie Amnesty International Heinz Patzelt sa vyjadril, že zverejnený zámer v ňom vyvoláva “zhnusenie a zdesenie”. Hovorkyňa opozičnej strany Zelených Alev Korunová postup vlády odsúdila slovami, že “neoliberálnu logiku, podľa ktorej musí byť všetko čoraz lacnejšie, teraz už nezastavia ani ľudské práva”.  Ergo, černosi majú "ľudské práva" žiť kdekoľvek, presne tam, kde sa im zľúbi. Vy nie. Vy nemáte právo ani na vlastné územie, ani na vlastný domov.

Paradox? Hnus? Áno, hnus. Urážka.

Ale aj dobrá zámienka, prečo toto riešenie odmietnuť. Oni nechcú, my nechceme. A keď ich budú pod Alpami strieľať z gulometov - lebo k tomu naisto raz dôjde, zapamätajte si moje slová, z gulometov - tak aj potom im nedovolíme utiecť na naše územie. Hm, typické proroctvo, vlastne som sa nevyjadril, kto na koho bude strieľať a kto bude utekať - pravdupovediac, v tom som si už menej istý.

 

Takže, aký je časový plán? Prvých 50 osôb presunú na Slovensko ešte v júli, ďalších 200 má nasledovať v auguste a zvyšných 250 v septembri.

Blahoželám.

 
slaven1

Aj RT píše: http://rt.com/news/272809-austria-migrants-relocation-slovakia/ Koľko je to "dočastne" sa neuvádza nikde.

Slovakia’s Interior Minister Robert Kalinak said that they are happy to help out its neighbor after Vienna showed strong support for Bratislava to join the Schengen zone a decade earlier. “We’re not just friends on sunny days, but also on rainy days,” he said.

Norman

Dva roky.

Rakúske ministerstvo vnútra označilo presun migrantov za pilotný projekt, pričom ráta s rozšírením jeho trvania na dva roky.
Predmetom spolupráce je pritom len starostlivosť o migrantov, zatiaľ čo samotné azylové konanie budú naďalej viesť rakúske úrady.

Luko

..., že celý cirkus (utečenci, TTIP, ...) má cielene čo robiť - zahmlievať - s pripravovanou dohodou TISA (svojím rozsahom a dôsledkami je väčšia, ako TTIP), o ktorej nenájdete "takmer" nikde ani slovo. Bolo by to zrieknutie sa doložky najvyšších výhod (dohoda GATS) a rokovanie poza chrbát EÚ (uznesenie č. B7-0317/2013 z 26.6.2013 Európskeho parlamentu).

To "takmer" znamená, že predsa len niekto hovorí a koná:
http://afinabul.blog.cz/1507/v-zeneve-pred-verejnostou-utajene-rokovania...
Kto tam za nás vyjednáva a či vôbec (účastní sa 23 štátov a EÚ ich má 28)? Nie je to zasa pokus o "Mníchov" - o našej vode (a dobývaní zlata kyanidovou metódou a pod.)?

Opravujem a dodávam - dohoda sa pečie s 23 štátmi, to je EÚ (ako jeden "štát") a ďalšie štáty mimo EÚ (nie zo zoskupenia BRICS).

Ema

zahŕňa aj finančné služby. Public pension funds - globálnym banksterským centrálam v New Yorku, Londýne a Frankfurte tečú gebriny od radosti. Už aby bola zmluva podpísaná.

Norman

Tieto články o TTIP, ktorého súčasťou je aj TISA (vraj, lebo veď boh vie a hovno na tom záleží) - teda tieto články mi pripadajú ako prílišný optimizmus. Oni tvrdia, že to tak ešte nie je, že za nás teraz ešte nerozhodujú medzinárodné korporácie - čo je lož. Už rozhodujú. Ďalej tvrdia, že nie sme ešte zajatci Američanov - čo je zasa lož, Európa má už 70 rokov obojok. A za ďalšie trvdia, že nejakými článkami či protestami alebo ako sa proti tomu dá niečo robiť - nie, tak sa nič nedosiahne.

Ale je to dobrý podnet, zas a zas, TTIP je symbolom, ako Amerika chce na Európe (a zvyšku sveta, ktorý má podpalcom) ešte viac parazitovať, až do jeho zničenia. Dúfa, že si tak zachráni kožu na náš účet.

Ale aj tak sú to len zmluvy a ak sa aj ďalší hajzl papier dnes podpíše, tak sa zajtra rovnako ľahko zahodí. Ak sa ovešm do Európy doslovne NASEMENIA čierne huby, tak je to historický zločin, ktorý sa bude stáročia odstraňovať.

Luko

... tak poraď, ako oponovať alebo nesúhlasiť. Veď aj tento "Nadhľad" (nie je síce o protestoch v uliciach), ale je o článkoch a názoroch, oponujúcich meinstreamu.
1. Domnievam sa, že tento druh protestu je legálny (zatiaľ) a má svoj zmysel, či?
2. Tu si zrovnávame vnímanie diania a skúšame si zjednotiť názory do nejakej zmysluplnej podoby, či?
3. O čo sa má "občan", ktorý chce niečo vedieť a zapojiť svoju spolupatričnosť k myšlienke, oprieť, ak nie o toto, či?
4. Nikoľkokrát si použil "lož". Áno, ale čo s tým?

To nie je neporozumenie Tvojho komentu, ale rád by som, aby si to rozviedol.

Norman

Čo robiť je večná otázka politiky, a v Rusku majú už viac generácií autorov knihy Što delať (posledný z tých známych bol asi Lenin). Ale otázka je večná.

Len tak ľudsky:
Ten TIPP ukazuje, že mocenské centrá už výrazne zahodili hru na demokraciu: ich smer - všetko je tajné, neodvolatelné, neprechádza to ani formálne parlamentami ... Nejaké petície alebo len články na alternatívnych weboch pomôžu ešte menej, ako pri iných otázkach. Brusel si nedá kecať ani do vzťahov ku Grécku, nieto do vzťahov k Amerike, svojmu pánovi.

Tým som aj chcel povedať, že kvôli TIPP nemusia organizovať žiadne zastieracie problémy - TIPP si budujú a nikoho sa nepýtajú. To skôr naopak, TIPP by mohli využiť ako zastierací problém, ktorým by kryli infiltráciu Európy.

A ani by nestačilo zastaviť nejaký nový TIPP, pretože EU vývoj ide už dávno zlým smerom poddanstva Amerike - treba odťať celkovo toto patologické spojenie. Načo dnes ťažko a komplikovane ľuďom vysvetlovať a presviedčať ich o tom, čo presne je TIPP, a prečo je zlý, keď sú už dnešné veci výrazne zlé.

Problém je v tom, že ľudia vidia v spojení s Amerikou jedinú zábezpeku pred "Divokým svetom". Áno, aj veštci tí formálni pravdoláskari, demokrati a humanisti a multikulti sa v realite sveta mimo Európu boja, a tento strach ich prikováva do otroctva Ameriky.
Tento ich strach treba prekonať, tento naivný názor, že im Amerika chce dobre a že ich nevysaje a nehodí cez palubu - to im treba vysvetliť.
Na to je podľa mňa ovela lepší priklad zvrátená politika EU voči imigrantom, ako komplikované biznis vzťahy okolo TIPP.

Čo sa týka slova "lož", reč je hlavne o lži, že ľud je slobodný. Čo s tým? Nezostáva nič iné. len ľuďom povedať nepríjemnú pravdu. Žijeme/žijete/žijú v ilúzii. Nehrozí nam TIPP, už teraz, už posledných 50 rokov žijeme/žijete/žijú v slepej uličke.

Luko

Jednoducho, treba presvedčiť ľudí, že nezmyselne a umelo vytvorený euroatlantický priestor je lepší, než prirodzený a logický (Amerikou a Angliou nenávidený) euroazijský. Nejako im to však drhne (našťastie).

Norman

Slobodu od Američanov určite.

Len chcem pripomenúť, nie tebe ale všeobecne pri tejto téme:
Euroazia je jeden kontinent,ale nie je to jeden homogénny celok.
Európa je INA ako Rusko, Európa je vo všetkých smeroch iný (sub)kontinent.

Netreba ani veriť, že sa Rusi s Američanmi zas radi na nás nedohodnú, keď im to bude vyhovovať.
Takže varujem a brzdím pred nadmerným optimizmom so ZNOVA strkaním hlavy do staronovej oprátky.
Rusko je na dobrej ceste, je to veľmoc, ktorú nemožno ignorovať a už vôbec nie odmietať či odsudzovať, je to veľká časť osudu ľudstva, ale Rusko nie je naša cesta.
Také jednoduché to nie je.

Luko

... proroctiev kráľovny zo Sáby (Sibyliné proroctvá), že nás napadne "žltý mor" v spojení so starou oprátkou - hrozná predstava.
Tiež sa však bojím dnešných snáh a vízií.
Tak si tak len tak sedím a bojím - bojím.
(To bol vtip - či?)

Norman

Tiež sa pýtam. To s proroctvami, a s tým Sábom, to bol do boha vtip, nie?
Buď sa niečo popilo, tak radím prestať, alebo naopak.

Ľubov

Nielen Lenin,ale aj Maksim Gorkij ,a ja každé ráno,si kladiem túto otázku.Som rada,že sa až tak od nás nelíšiš.Lebo tiež sa pýtaš.

Chcela som im hovoriť pravdu ,o tom,ako sa tragicky mýlia,ale dnes od toho ustupujem. Veď oni majú tie isté možnosti ako my,narodili sa zhruba do tých istých podmienok,máme spoločné (dúfam)ciele,aby Slovensko žilo ako tak normálne,aby tento zlý stav skončil.Spomínala som Ti,aké ja mám "kamarátky",môj bože,ako je celkom zbytočné im niečo hovoriť.Amerika je ok,Rusko odpad,Slováci sú sprostí,okrem Hríba,Havrana a pána úžasného prezidentského.

Ja pre ne už nehnem ani prstom,pre mňa za mňa nech sú,nech si žijú,nech sa stretávajú a bavia, ale len medzi sebou.Čo robiť,podľa mňa sa im treba vyhýbať. Už Paracelsus mal v tých svojivj alchymistických spisoch spomenuté rôzne transmutácie hmoty,jednou z nich bolo "vyhnitie",pravdaže,keď sa to napíše latinsky,hneď to onakvejšie vyzerá. Ale liečilo sa tým,a niekedy to dokonca pomohlo. Stretávajme sa len my,takí,čo sú ešte v poriadku,zombie nechajme v getách RTVS a spol.

Truhlík

Prečo od 1965 ?

Norman

Nemôžeš všetko vedieť, keby som ti to povedal, musel by som ťa zabiť .)

Ale aby si nepovedal, nádherná majstrovská ukážka sfanatizovania davu, hýbať s masami až do hystérie, nefalšovaný unikát umenia drnkania na najhľbšie struny - to už dnes neuvidíš.

Tak aj preto.

Norman

Aby si ma zle nepochopil, nejde o hudbu (ak sa to tak dá nazývať).
Ide o ten nekonečný vreskot divákov (v pozadí).
To je to správne a v podstate jediné umenie.:)
To už dnes ani na tých najfanatickejších koncertoch či akýchkoľvek iných stretnutiach v takej miere a hlavne tak AUTENTICKE nie je. Už sa to iba úplne formálne predstiera.:)

Náhodný okoloidúci
Luko

aj keď nie je vedecká, vanie pohoda. Ď.

Kolodej

od kedy som pri mojom entrée na týchto stánkach v zlom rozpoložení zjazdil Normana za akúsi vášnivejšiu diskusiu s kýmsi - tak zmäkol.
Teraz som v dobrom rozpoložení, pozdravujem Norman :D

Norman

Keď som mal 16 rokov vedel som, že môj tatko je hlúpy, nevzdelaný a obmedzený.
Keď som mal 21, čudoval som sa, ako veľmi za tých 5 rokov zmúdrel.

:)

Kolodej

tak zas až o toľko starší nie som :))))
A čo? Dovolenka kedy? :)

Norman

Možno si aj starší. Ale to je taká alegória, nebudeme ju kaziť detailami. Tvoj vek sa začal rátať príchodom na nadhľad.

Čo sa týka dovolenky - keď si splníš, čo máš, tak potom by som ti mohol dať dovolenku, keď chceš. Ale zatiaľ nad tým ani neuvažuj ...
:)

Kolodej

nevadí, potajomky idem na AC/DC budúci týždeň - sám som zvedavý ako to na mňa zapôsobí. Po všetkých tých rokoch a zmenách pohľadov a nadhľadov. Asi dopadnem ako tichý pozorovateľ :D
Čo ty? Ja nebudem taký malicherný a môžeš vlastne kedy chceš a kam chceš :)

Norman

Panebože, to s tým vekom naozaj nebude moc dobré. Chodíš aj na Rolling stones?

Dovolenky zaviedol v Európe nacistický režim a ja odmietam používať tento fašistický prežitok. Pracujem slobodne, demokraticky a pluralitne a rád, sedem dní v týždni celý rok. Aby sme už tie reformy dorobili. Som rád, že mi môj kapitalista vôbec dáva čast toho, čo vyprodukujem - a nemusel by, taký je to dobrák. Ľuďom netreba dovolenky, lebo tým klesá konkurencieschopnosť aj HDP. Okrem toho v tejto ťažkej situácii, keď státisíce až milióny černochov a dobrých moslimov (židov nespomínam ani v dobrom, to by bol rasizmus) potrebujú našu pomoc, podporu, ubytovanie, stravu a aspoň 1000 Euro mesačne na vreckové - by bolo nehumánne, brať si dovolenku.

Kolodej

ale beriem ich ako jedných z posledných klasických rokerov. Tak ich idem omrknúť. No a vo Varšave mám kamaráta, s ktorým sa vídavam raz za 10-15 rokov - prinajhoršom ujdem k nemu :) S tým vekom to nie je až tak vážne :D.
A Rolling Stones nemám rád. Ako sa pracuje pluralitne?

Norman

Som myslel, že budú tu. Veď len žartujem, ale predsa, niektoré veci patria .. no .. k mladosti ... bože, bude o sto rokov ešte Pohoda? Hrozná predstava:)

hm, pluralitne sa pracuje výborne. Som veľmi spokojný s týmto systémom. Je to takmer dokonalé, len niektorí jednotlivci nepochopili marxizmus-kapitalizmus a to ešte kazia.
S budovateľským pozdravom:
Kritizuj, ale nehejtuj!

Kolodej

keď ty sa cítiš byť starým, tak ti to neberiem :)
Ltm, sam sa cítim trochu zvláštne. Vyrastal som na roku (metale:) ... a stále mi je tvrdý rok bližší srdcu. Ale za posledných 5-7 rokov sa mi dosť výrazne zmenilo nazeranie na život, vrátane hudby. A akékoľvek hromadné akcie sú mi dosť proti srsti. Tak sám som zvedavý. Stále mám tu možnosť predať lístok :D Móre, ešte aj zarobím. Nabudúce kúpim 10 :)))
No a sa veľmi hanbím, ale na pohode som raz bol. To bolo v časoch, keď som ešte popíjal - takže mi to pomohlo v zdraví to prečkať.
Jediné čo ľutujem - že mi nebýva zle od piva - a keď išiel okolo hríb, tak som ho nemohol ogrcať :D

Norman

Nemyslel som to tak, že ja alebo ty starneme, to určite nie - ale tí hudobníci, chápeš? :)
Aby človek neprišiel o ilúzie.

Nedávno som zazrel plagát : Uriah heep v Bratislave.
Myslel som, že sa prekrútil čas naruby a uhryzol nejaké storočia.
Nie že by som s tou skupinou niečo mal, ale asi práve preto - tisíc rokov o tom nepočuješ, a zrazu ti to tu system vyvráti do ksichtu. To sme predsa chceli. Kapitalizmus funguje. Hura.
Jeblejší výsmech a iróniu tejto socialisticko-kapitalistickej éry si neviem predstaviť.

Kolodej

to je podobné, ako keď som ja zahliadol niekde na nete - Doro Pesch! - také poznáš? Kapela Warlock :) No to máš tak keď v 15-tich začnú blbnúť hormóny a zostane po nich iba meno zostarnutej speváčky z kapely, o ktorej ani nič vlastne nevieš :D

Norman

To už horšie asi môže byť len stretnúť nejakého reálneho známeho z takej minulosti :)
Brrrr, to sa mi našťastie už dlho nestalo :)

Kolodej

strane - ostal mi po nej (Doro) kladný vzťah ku ženám nahodeným do tesnej kože :DDD

Norman

keď už o tých elektro pesničkároch, z ktorých je už polovica na ceste do pekla, Lichtner vraj založil vlastnú kapelu. Niekde musi nabrať fondy.

Tu je tréningové vystúpenie z leta - konečne informačná vojna naberie grády :D

 

Reise, Reise Seemann Reise

Jeder tut's auf seine Weise

nové