Hnev v Chemnitzi

V nedelu ráno bol v meste Chemnitz nožom zavraždený 25 bodnutiami Daniel Hillig. Stalo sa tak, keď bránil ženy pred útočiacimi bandami arabského pôvodu. Dvaja jeho priatelia ležia s bodnými zaneniami v nemocnici a bojujú o svoj život.

Daniel Hillig mal 35 rokov, teda žiaden adolescent hľadajúci roztržky. Bol to otec dieťaťa. Napriek tomu ho niekto prebodol nie raz, nie dvakrát, ale 25 krát - tomu sa už povie beštialita.

Popoludní v nedeľu sa po rozšírení správy o tomto svinstve spontánne zišlo 2000 až 2500 občanov a s výkrikmi "Toto je naše mesto", "My sme národ" a "Cudzinci vypadnúť" tiahli ulicami. Muselo byť privolaných 26 policajných družstiev, ktoré sa s demonštrantmi stretli v tvrdej konfrontácii. Polícia domáce obyvateľstvo, oprávnene rozhorčené nad pomermi, nijako nešetrila a mlátila ich obuškami hlava-nehlava. Naprek tomu pochod prerazil a tiahol nekontrolovane stredom mesta. Politické figúrky zostali zo svojej bezmocnosti v šoku.

Pre protesty boli prerušené oslavy mesta a Karla Marxa (200 rokov), ktoré sa v ten deň konali. 

Neskôr boli zatknutí dvaja predpokladaní páchatelia - jeden zo Sýrie, druhý z Iraku.

Samozrejme, dnes, v  pondelok, celý deň bľabotali v médiach politici, že toto teda nie. Mysleli tým tu spontánnu demonštráciu - zdá sa, že politikov smrť a ťažké zranenie domácich ľudí vôbec nebolí. Lenže, dokedy bude sila policajtov väčšia, ako oprávnený hnev národa? V  Chemnitzi to bolo v nedelu prvýkrat naopak.

V pondelok podvečer boli v Chemnitzi zvolané dve demonštrácie: jednu viedli patrioti, druhú "ľavicová" mládež. Tentokrát ale presila polície zafungovala a tieto dve skupiny sa priamo nestretli - ináč by anarchistickí neomarxisti išli domov s rozbitou papuľou, aby si ich rodičia lepšie vychovali.

 

Roztržky a občianska vojna sú v Európe isté. Ľudia Európy sa nenechajú zakáľať ako ovce - nie všetci sú holubičie národy a zakomplexovaní idioti. Pravda - môže to ešte trvať, môže sa to naťahovať - ale potom to vypukne a prebehne o to drastickejšie. 

Sme vo vojne - a kto tomu ešte neverí, alebo si vyberie zlú stranu, je hlupák a zaslúži si svoj osud. 

 

 

 

zdroje:

http://www.pi-news.net/2018/08/nach-mord-an-daniel-hillig-wut-der-mensch...

http://www.pi-news.net/2018/08/chemnitz-syrer-und-iraker-sind-tatverdaec...

 

 
chemnitz merkel
Náhodný okoloidúci

Vláda, ktorí neslúži svojim voličom a občanom, nemá právo na existenciu.

A ako inak, aj v tomto prípade ide o zradu politikov a typickú ukážku dvojitého metra.

Ľubov

kto chráni vrahov našich bielych bratov a sestier !!!

Norman,vďaka,že si dal túto informáciu. Včera som to márne hľadala ,žial,aj na HS. Áno,je to stále bližšie.

afinabul

Norman, pridaj to ako samostatné video, tú prácu čo do toho ten človek dal, treba podporiť.
Pod videom je ďalší materiál:
Kulturní obohacení & mainstreamová média
https://youtu.be/6UmD2T43rIc
Ohlédnutí za “přínosem migrace“ (tvrzení Evropského parlamentu). Zaměřeno zejména na události v jedné z vedoucích zemí EU – Německo. Dění z některých měst (Kandel, Cottbus, Vídeň), mediální scéna v Německu, paralely Za slušné Slovensko a podpora občanů Německa, požadující bezpečnou zemi.
--
A aj toto nejak doplniť:
https://aeronet.cz/news/damage-control-z-krety-stab-pry-natacel-historic...

senil

To je jenom špička ledovce, situace je horší. Ředitel odborové Asociace příslušníků kriminální policie André Schulz odhaduje, že až 90 % sexuálních a jiných trestných činů spáchaných v Německu se v oficiálních statistikách neobjeví. 

Idril

V. Lengsfeld, ako obyvatelka Chemnitzu vo svojom blogu ozrejmila, co sa naozaj stalo:
Traja arabi zastavili 3 nemcov a poziadali ich o vyber € z bankomatu. Neurobili to, a tak arabi zavolali 10 kumpanov a vsetkych troch dobodali (1 zomrel).
Problem je, ze dvoch arabov zatkli, ale dalsi desiati behaju nadalej po Chemnitzi.

+ Od 01.01.2018 bolo v Chemnitzi nahlasenych 60 znasilneni, z toho 56 mali sposobit cudzinci, 4 pripady su zatial nevyriesene.
(uvedenu statistiku autorka 29.08.2018 z dovodu ochrany zdroja z blogu odstranila)

https://vera-lengsfeld.de/2018/08/28/was-geschah-in-chemnitz-wirklich-ei...

rosa

empatia maju obrovsku silu. Ale ten tlak zhora je tak silny, tak nepredstavitelne silny, ze tazko uverit, ze sa to cele zlo zvrati.
Pokial sa obcanov nazastane policia, sudy, vlada, obcania nemaju sancu. Alebo armada.
Nemozem si pomoct, mne to cele pripomina pokracovanie 2. svetovej vojny.

Ľubov

už nie je. Alebo sa mýlim? Ľudia z Kamenice boli v uliciach nie pre spolupatričnosť.Strach,nenávisť a zúfalstvo-to sa mi zdá reálnejšia motivácia. Ale to je jedno,s vojnou máš pravdu.

Máme výber:svetovú,s Ruskom,alebo občiansku,každý s každým. Hádam si nebudeme klamať. Tváriť sa,že sa nič zvláštne nedeje.

ps. My,ktorí prirodzene patríme k sebe,ostaňme spolu . Vedeli to všetci naši starí,stále opakovali :" Spolu ostaňte,spolu ich bite". Ale prišiel Machiavelli a veľmi jednoducho povedal:" Rozdeľ svojich nepriateľov,každému niečo sĺúb a potom ich po jednom znič."

Norman

Machiaveli to ale určite nevynašiel, Machiavelli len otvorene sa snažil popísať, ako to funguje. Zlý človek by mlčal a nechal si to pre seba. Machiavelli bol teoretik moralista, ktorý to prezradil širokej verejnosti (mafii to prezrádzať nemusel, tá to vedela už dávno a mala o tom svoje vlastné (talmudistické a sektárske) tajné knihy.

Ale tým nechcem povedať, že Machiaveli objavil nejaké naozaj cenné tajomstvá a že jeho diela nejak veľmi stoja za čítanie - to určite nie, ale v dnešnom slniečkarskom prostredí je pre niekoho azda vhodný protiliek, ak lepší nie je, respektíve je zakázaný.

nové