Lucia Anďalová - ukážka slniečkárskej liberálky a antirasistky

Novinárka v redakcii Plus Jeden Deň, blogerka na Sme. Po nedávnej prednáške o rasizme v Trnave sa táto novinárka pohoršovala nad fotografiou zosmiešňujúcou údajne židovské obete koncentračných táborov. Lucia Anďalová, tá, ktorá po leteckej tragédii so smrťou 90 ľudí na facebooku dala status:

"Alexandrovcov papajú rybičky"  So smajlom, pretože je to zrejme veľmi veselé. 

Jej prípad prebehol sieťami a vzbudil výrazné pohoršenie - Lucijka si musela aj konto na FB zrušiť. Ja tu nemienim nosiť drevo do lesa, opakovať, že je to prípad abnormálnej zhovadilosti a krutosti, nemienim hladať dôvod jej osobnej deformity. Treba si totiž uvedomiť, že táto persóna nie je jediná úchylka, ale naopak je to typická ukážka humanistov a demokratov. Je to typická ukážka všetkých tých psychopatov bez svedomia, keď vám smejúc sa do očí chladnokrvne vrazia kudlu do brucha a ešte povedia, že to vy ste ten symbol zla (komunizmu, nacizmu, heretizmu). Táto Lucia Anďalová reprezentuje celú novú generáciu s vymletým mozgom, tú gundžu aktivistov, teda inkvizičných fanatikov.

Áno, toto sú oni, zombie bez duše. 

Toto nie je jeden prípad, ale symptón ideológie, ktorá po páde železnej opony otrávila východoerópske škostvo. Štátne, ale hlavne súkromné "univerzity" s jediným cieľom - urobiť z deciek otrokov, šábesgojov a hlúpych malých golemov. Urobiť z nich bezcitné zmije. Bojovníkov proti "komunizmu" - aj keď sa narodili po jeho páde, nezažili nič z jeho zla a nemajú ani poňatia, čo komunizmus bol a čo bolo za ním. Podstatné je, že majú slovo, majú šém, podľa ktorého vás popravia a budú sa na to pozerať so šialeným škerom blázna na ksichte.

Slniečkárske lajná.

To sú oni a s týmto augiášovým chlievom bude treba spraviť poriadok.

Lucia Anďalová 

 
Autor: 
afinabul

Norman, si predstav, že idem na sociológiu, viem už popredu čo môžem a čo nemôžem, alebo idem na religionistiku, viem už po popredu čo môžem a čo nemôžem, atď.
Ale ak ten titul chcem: https://nautilus2.wordpress.com/2016/10/17/nove-ustavy-marx-leninismu-na... ale aj tak mám pocit, že je tam veľa učenia, zahluším aj posledné zbytky vedeckého bádania: https://www.youtube.com/watch?v=6YcMnXwIQa0 /vo videu 3:20/ Prípadne bude bezpečná tzv antigenéza Jackson = Dostál je Róm a ja som Afroameričan, každý útok SIS, prípadne Benčíka na moju osobu je rasizmus.

Ľubov

to so sociológiou dotiahla až na profesúru.Bežní absolventi sa však len tak pretĺkajú,robia čašníčky a pod.
Pointa však je o inom.Stratili ľudské inštinkty,nevieme,čo to je.To,ako Anďalová.

Samozrejme,že sa nám bridia.Ukázali nám však,kam až hniloba pokročila.Rozkladajú sa,ako inak to nazvať.Živí mŕtvi.

afinabul

Radičová je Putinova agentka, pretože evidentne zlanárila Oxford už roku 2011:
https://www.youtube.com/watch?v=t5RbiHjp4Pw

Norman

Nerád by som, aby sme vzbudzovali dojem, že na dozretie do stavu podobného hore zobrazenej duševnej smrti treba študovať nejakú sociológiu či podobné smery. Nie, žiadne veľké štúdium netreba, základy tohto stavu dostávajú už v strednej, základnej ba dnes už aj v materských škôľkach dostávajú ten slovný jed, čo toto spôsobuje. Preto zopakujem, že to hore nie sú ojedinelé prípady psychopacie, ale v podstate bežne rozšírená infekcia (iné slovo si to nezaslúži, je to memetická, ak chcete kabalistická čierna infekcia).

Buheh

to je to, o čo tu ide. Taký ten chuchvalec rôznych "slniečkových" pičovín, ktorý nám visí nad hlavami, a pre každého, kto nepočúva svoju prirodzenú intuíciu, je také lákavé pripojiť sa naň. Kabalisti, satanisti vytvorili egregora všetkých holokaustových pičovín a hlúpe naivné duše sa naň ťahajú ako osy na kofolu.

Je mi až ľúto toho dievčaťa, ona je v podstate úplne obyčajná rozmaznaná sliepočka, ktorá ničomu nerozumie, len je svojou ženskou empatiou priamo napojená na satanistického egregora. Veľmi jednoduchý, banálny prípad mentálneho otroka.

Ema

No rozplač sa.
V Hlavných správach je príspevok k veci s piatimi slovami: Zobrať občiansky preukaz a sterilizovať.
Uč sa. Už nie je doba na rozťahané vymraučievanie.

V Rusku sa obdobná prijebanica na twitteri tešila zo smrti novinárov, ktorí boli v tom lietadle. Je už bez práce, petícia za odňatie občianstva má slušne veľa podpisov a domov chodí po kanáloch. Doslova.

Náhodný okoloidúci

O tej som čítal. Novinári si objednali vysokozdvižnú plošinu a na okná je zvonku lepili fotky zahynuvších kolegov. A ona ich ohadzovala mačacími fekáliami. Holými rukami.

Buheh

mi je všetkých, ktorí nevedia čo činia. A tá slepica vôbec nič netuší. Nemá vôbec zmysel sa na ňu hnevať, tak ako nemá zmysel sa zaoberať jej tzv. názormi.

Dusanbe

ako pises.
Len su ich bohuzial cele hufy, takychto pomylenych decak aj trochu starsich, ale v "dusi stale mladych" dorastencov. Co uz nie je az tak nepodstatne.
Svojim pomylenym nazorom a postojom veria intenzitou svojich mladych emocii.

System si ich vyformoval, horlia za svoje idealy a z celeho srdca uprimne nenavidia socky, Putina, komunizmus, fico-volicov, Rusko a tak podobne ci dalej..
Nemaju ani potuchy, ze medialna kaša ktorou ich krmia odmala je otravena a "svoje" presvedcenie si navzajom utvrdzuju v kolektive rovnako postihnutych.
Nakoniec - co by sme chceli, ked vecsina "naroda" sa po tzv. televiznych spravach tesi este na krimi-noviny ?!?

Náhodný okoloidúci

Už viem, čo to znamená byť "zhavranelý".

Buheh

.

Buheh

posratí a udavačskí angažovaní zmrdi, tí si v každej dobe nájdu svoju teplú riť. Ale našťastie ich nie je až tak veľa. Podstatnú časť masy tvoria ľudia, ktorí sú niekde na polceste medzi spánkom a precitnutím, a práve to je front, na ktorom prebieha tá mediálna a informačná vojna.

Každý z nás si musí prejsť svojou vlastnou cestou zmúdrenia a precitnutia. Koľkí sme onehdá nadšene štrngali kľúčmi a dnes si uvedomujeme akí sme boli naivní a oklamaní... A iste aj z týchto ohlúpnutých deciek mnohé čoskoro pochopia, ako sa veci naozaj majú.

Norman

Kde žiješ? No ale dobre, to je vec názoru.

"Každý z nás si musí prejsť svojou vlastnou cestou zmúdrenia a precitnutia"?

Aha. Takže ich necháme tak, nech dozrievajú. Ďalších 25 rokov.

balu

bytostiam nijak emotívne nevyjadrujem. Neľutujem, nemám rád. Bude sa selektovať. A možno pri všetkých jebnutostiach bude dobrá nosnica :-) Možno aj niečoho cennejšieho, a to zlo nebude v nej tak hlboko alebo bude (aj jej) laufrjedno aké mémy nosí v hlave.

Náhodný okoloidúci

Keby som nečítal ten jej sociopatický komentár, tak čisto len podľa fotky by som si povedal, že "aká pekná modrooká bábika". Tým komentom skazila VŠETKO.
Ale nadávať jej - to nepomôže, len ju to utvrdí v názoroch, vysmievať sa jej - ani to nepomôže. Tam musí dôjsť k zmene zvnútra.

Prišiel mi na myseľ jeden článok o Ukrajincovi z tvrdého protiruského jadra, ktorý sa z nejakého dôvodu nedávno dostal do Moskvy. Čakal, že Rusi mu budú nadávať, kritizovať ho, biť ho... ale nič z toho nebolo. Každý, s kým sa bavil, s ním hovoril pokojne a s porozumením, bez náznaku nenávisti, takže chlapec nakoniec pochopil, na čej strane je pravda a zmäkol.

Norman

"Len úchylní duševní mrzáci pokladajú smrť za zábavu a je jedno, či je to smrť človeka alebo zvieraťa"

Je teda na mieste otázka: má zmysel sa rozprávať s "úchylnými duševnými mrzákmi"?

Mimochodom, ten Ukrajinec, to bol jeden z tých, čo upálili Rusov v Odese? No, nie je isté, že nebol, však? Rusom to nevadí?

Priatelia, čo myslíte, kto a prečo neustále opakuje, že sa nemá nenávidieť,hejtovať a že sa nemá používať násilie (ani v prenesenom zmysle)? Spomente si, kto s tým stále prichádza? Kto vas od malička presviedča a zaklínal, že nie ste schopní skriviť ani vlások na hlave ani tomu najhoršiemu psychopatovi?

Náhodný okoloidúci

Ten článok - to bol otvorený list písaný v prvej osobe, ako osobná spoveď niekoho, kto skákal na Majdane. A potom pochopil, že naletel a že Rusi voči Ukrajincom neprechovávajú nepriateľstvo.
Ale už si nepamätám, kde som naň natrafil, bolo to pekných pár mesiacov dozadu.

Vytiahol som to ako ukážku, že citlivý ľudský prístup niekedy môže byť tou najlepšou terapiou.

Norman

Podobné nájdeš aj inde, slúbili sme si lásku...
Poznáme. Kto do teba kameňom, ty do neho chlebom.

Páni, ja viem, že tu vystupujem ako inkvizítor za správnu vieru, ale mám dojem, že sme sa priblížili k podstate problému. Všetci ho poznáme, len nechceme uveriť, že práve to je ten problém. Slovensko, holubičí národ.

Náhodný okoloidúci

Iste Ti nemusím vysvetľovať, že India sa anglosionistického koloniálneho jarma nezbavila vojnou, ale Gándhíovským trpným odporom. Teda - úplne sa ho nezbavila, stále je súčasťou "kchamnuelfu", ale vďaka príslušnosti k skupine BRICS má nádej na úplné vyliečenie sa.

Čo sa týka slečinky a jej podobných, myslím, že sa delia na dve skupiny - prevychovateľných a neprevychovateľných. S tými prvými je možné pracovať, od druhých sa treba len izolovať. Aj keď uznávam, môže byť problém rozlíšiť ich.

Norman

O tom, ako to v Indii prebehlo, by sme mohli dlho diskutovať a ktovie, čo by sme našli, - určite ako vždy, argumenty na jednu i druhú stranu. Ale gándhiovský trpný odpor je veľmi ľahko porovnateľný s havloidnou pravdou a láskou - kde sa reálna nesloboda a utrpenie miliónov a boj niekoľkých prehodí mytologicky na plecia jednej celebrity. Taký mýtus je vždy podozrivý patern, indikátor toho, že všetko je inak.

Čo sa týka slečinky, snažil som sa aj v článku zdôrazniť práve to, že to zlo, čo jej vyteká z huby, nie je jej osobné, ale je to len jeden symptón veľkej zásobárne v pozadí, že v podobnom stave sú ich desaťtisíce.
Ale chcem upozorniť, že slečinka, teda nevinná pizda, je to len naoko. Za druhé na to, že nepriatelia sa neprevychovávajú. To je základný omyl, my tu (na svete, ale hlavne na webe) nie sme na to, aby sme našim nepriateľom umožnili ich duchovný vývoj - to necháme na ich bohov, jahvov, aláhov a ostatných ich démonov, na ich alternatívne stránky mentalistov a bohorodičiek, to je ich problém. Tých nie je málo, venujú sa dobru od rána do večera a od večera do rána - a výsledky vidno všade naokolo, že. My sme tu na to, aby sme prírode pomohli naplniť ich osud. Pretože, ako sa to hovorí ich rečou, oni potrebujú výzvy a tie výzvy im treba dať.

Ľubov

Ja by som sa vrátila k nám.Nepriatelia sa neprevychovávajú a ani sa nikdy nezmenia.Len my sa môžeme poučiť,časom.Dnes dávam do súvislosti také veci,ktoré ma pred pár rokmi ani nenapadli.Ako ten film,Bathory a to,čo sa deje dnes.Vtedy niečo začalo.Boli sme na premiére s kolegyňami v letnom kine,ony sa tomu tak nevenujú,ale ja som presne vedela,že Alžbeta Coborová nikdy nemohla byť štetka a nymfomanka,pretože sa zachovala korešpondencia medzi ňou a manželom J.Thurzom Bola to naozaj skvelá žena.A Batoriová bola úchylný netvor,nie jemná a nevinná a (veľmi bohatá)liečitelka.Vtedy som si myslela,že film financujú kruhy,ktoré chcú obnoviť Uhorsko,dnes som si istá,že o to nešlo.Naopak,moje uhorské povedomie sa obnovuje aj napriek tomu filmu.Potom sa diali ďalšie veci,vo filmovej tvorbe,ale aj inde.To,čo urobili so siedmymi statočnými,s princami a princeznami pre deti a to posledné svinstvo voči kultovému Winetuovi,táto slečna,zombifikácia západnej Európy,atď atď-dnes to vnímam jednoznačne ako rukopis jednej ruky.Ruky veľmi starej,a aj keď so mnou iste nebudete mnohí súhlasiť,celkom nesmelo to pracovne nazvem,že to je ruka satana.Skôr,ako sa začnete povýšenecky usmievať,mali by ste vedieť,že dvetisíc rokov pred Kristom existoval v Babylone tak prepracovaný démonologický systém,ktorého znaky nesie dnešný svet takmer každý deň.To by sme sa nudili,keby som to začala vymenovávať.

Vlastne,toto som pochopila,že indíciu o temnom pozadí dnešných dejov treba hľadať aj tam, aj v dvojke nového Winetua, on tam spomenie akéhosi aztéckeho boha,ktorý je ekvivalent starého známaho Baala,no,budem si to musieť pozrieť pomaly ešte raz a robiť si poznámky,kolko tam prepašovali tie svine svojich vecí. Apačovia to neboli.A tak nám berú náš pekný svet a myslia si,že sa z toho už nevyhrabeme.Pche,ešte sa uvidí!!!

Norman

Vidím, že si sledovala druhý diel nového (televízneho) winetoua:-) No, ten sa im naozaj dosť vymkol z ruky.
Ten tretí je tak napoly, tiež som od neho znechutene odišiel , ale nakoniec to relatívne klasicky dopadlo, no. Nebudem prezrádzať, ale ten komančský náčelník vyzeral príliš ako americký wrestler.

Treba ale mať pochopenie. Jedná sa len o televízny film a ten má vždy trocha iný vizuál aj zámer. :-) V podstate to tvorcovia zdá sa mysleli dobre a má to niektoré dobré momenty a myšlienky. Niečo sa ale nepodarilo, niečo azda autori scénara nepochopili, niečo sa muselo zmeniť, prispôsobiť dobe, ale dobre, každá doba má určité právo ba až povinnosť urobiť vlastnú verziu. Niečo to odzrkadluje, aj dobré aj zlé. Určite sa to ale nedá prirovnať napríklad s tou nechutnou degradáciou Siedmych statočných.
Tieto winetuovky sú nprmálne objektom komercie, už boli aj iné filmy, čo si kúpili copyright,, aj v 60 rokoch už natáčali na tom úspechu prvých filmov riadny parazitický brak - v tejto verzii aspoň trocha vidno aký taký pozitívny zámer tvorcov :)

ps. Bathorička je len komerčný odpad s jediným zámerom - zarobiť, a nie je v ňom nič iné, len chorá mysel Jakubiska (a jeho blízkych kolaborantov, zrejme najmä tej jeho jebnutej beštie ). To nemá ani trocha dôvodu na zamyslenie - to už skôr je ideologický zameraný ten tzv. Jánošík tej starej režisérky (ako ináč, kmeňovej) - ale aj to nestojí za reč, ako vidíme po pár rokoch sa také veci strácajú do zabudnitia.

Norman

treba opatrne
http://nadhlad.com/content/bludive-prudy

určite však nemáme do činenie so slečinkami či duchovnými hľadačmi. Sú to naozaj tisícročné problémy a fenomény, my možno sme poniektorí ako deťičky hopkajúce na lúčke - ale oni na to neberú a nebudú brať ohľad.

Náhodný okoloidúci

Na tom niečo bude. Ale závisí to od jednotlivca. Ak nemáme národnú povahu schopnú zostreľovať civilné lietadlá s obyčajnými turistami alebo tak po angloamericky bombardovať obytné štvrte, tak to je tá dobrá stránka holubičej povahy. Ak sa nebránime ani priamemu útoku, tak to je tá horšia stránka, mnohogeneračná výchova v duchu "dostal som facku, nastavím aj druhé líce", miesto toho, aby som facku vrátil.

Väčší problém je ale slniečkárska naivita a neschopnosť poučiť sa z cudzích chýb a asi najväčší problém je zrada. Priveľa vojen bolo rozhodnutých nie statočnosťou, ale zradou.

Čo sa týka slečinky, po prečítaní tohto príspevku
http://nadhlad.com/comment/20603#comment-20603
priznávam, že som sa naivne mýlil. To zlo je zrejme hlboko v nej, nie je to len povrchný "imidž".

Náhodný okoloidúci

Na trpný odpor sa dá pozerať aj inak.

Skúsim to vysvetliť takto:
Samovyvolení starší bratia kresťanov nie raz zopakovali, že nevyhnutne potrebujú ten oný... anti... anti... no, antihmota to asi nebude..., aby si udržali identitu, inak im vraj hrozí asimilácia. Preto neustále vyvolávajú konfrontácie.

Niečo podobné, konfrontačné, zrejme budú aj tí zo "zásobárne v pozadí", ako si ich pekne nazval.

Jednou z možností je ísť s nimi do konfrontácie, keď ju tak potrebujú, nech si ju teda majú. To je vhodné na to, aby sa odkopali, "hu is hu", ako sa povie ich jazykom.
Druhá možnosť je ignorovať ich a nenechať sa vyprovokovať, tak pekne po rusky, a nechať ich, nech sa sami zamotajú do vlastných klamstiev a výmyslov, nech sa zhovadia sami, bez nášho pričinenia. Učebnicovým príkladom sú práve tie nezmyselné nepodložené obvinenia Rusov zo všetkého, čo sa deje za veľkou mlákou. Práve vďaka tomuto mnohí začínajú chápať, že žili v klamstve a otáčajú sa k Rusku. To by mohol byť ten náš druh trpného odporu.

A ako tak teraz uvažujem nad tým, čo som práve napísal, dalo by sa to skombinovať. Čiže nechať ich, nech sa odkopú, a potom ich ignorovať, nech sa zadusia vlastnou zlobou.
Mať niekde v okolí neidentifikovaného škodcu môže byť nebezpečné.

Norman

Veď hej, sú rôzne stratégie a aj ja som za tú, kde sa oponent potkne o svoje vlastné nohy. Aikido.
Ale prvotná téma mi skôr pripadala o tom, či tieto anďalovské javy ignorovať, či ich považovať za náhodné javy, alebo ich pokiaľ možno trestať.
No a môj postoj je, nič nové, že netolerovať.

Ale aj k stratégii voči sionistom by som to nevidel jednostranne. Nuž áno, potrebujú antisemitizmus, skinheadov a hakenkreuze na stenách. Ale rovnako im vyhovuje, ak sa ich nik neodváži skritizovať či jednoducho poslať do pizdy - "lebo antisemitizmus". Oni nepotrebujú zlých chlapcov, aby si vytvorili antisemitizmus, ten si vytvoria aj tak. Oni potrebujú a im vyhovuje, keď sa ľudia hanbia či boja byť antisemiti.

Vieš, veľa sa písalo či píše o infromačnej vojne a teda o tom, že keď budú ľudia vedieť, keď sa nepriateľ "odkope", tak to pomôže, ľudia prezrú a zmenia situáciu. Sám som častejšie spomínal, že tento proces postupuje. Ale takisto som bol vždy dosť skeptický, že to samé nestačí. Oni sa sami "nezadusia vlastnou zlobou".
Trocha im bude treba pomôcť.

Norman

musím ti poďakovať za link,

Nechcem preháňať ich umelé rockové grcačky, ich satanistické hračky, ani zdôrazňovať  konkrétne príklad tejto neurotickej osoby - ale nie sú to žiadne detčky či slečinky, ale vedomé beštie.

 

 

balu

tam sa už Európa dávno zvarila s Ruskom, Rusko s Čínou, EuRusoÁzia sa už dávno oddelila od Amariky a medzi Amerikami je tiež len taký tenký krk :-) S Afrikou tiež nemáme veľa spoločného (geologicky). Všetko je v mape, ak slniečkári dokážu odtrhnúť Európu od Ruska a prisunúť k SAmerike, povým, že OK chlapci, už tomu värým.

Sinuhe

Stačí si pozrieť najnovší slint na SME :
http://svet.sme.sk/c/20421146/zla-sprava-putin-na-palube-nebol-charlie-s...

Dovolím si antisemitskú poznámku , e celé Charlie Hebdo je jedna nechutná židovina. Tiež vtipné, no nie?

K článku v SME je aj zaujímavá diskusia. Nakoľko túto diskusiu onedlho zakážu, tak sem prekopírujem niektoré pasáže:

Ono totiz zabit niekoho len preto ze ma iny nazor,resp.svoj zmysel pre humor sa na zapade nenosi...
To si tym putinom v lietadle je dobre...to sa mi paci...
Reagovať | Rick James |
29.12.2016 11:31 | Oznám správcovi | Odkaz
 
Hm... Rick James, ako už jeho nick naznačuje, je amerikanofil: Nuž a tu sú odpovede, ktorých sa mu dostalo.
 
To s tym lietadlom je pre primitiva skutocne vtipny kusok... ako cely ich pseudohumor, kde znevazuju obete tragedie a vysmievaju sa pozostalym... pre primitiva bez moralky a sudnosti taky suteren staci...
Reagovať | Syria22 |
29.12.2016 11:48 | Oznám správcovi | Odkaz
 
 
Ked uz si tu tak srandujeme...
...tak by som pridal aj ja svoju humornu poznamku...

Ked sa strielalo v redakcii Charlie Hebdo, tak k nam dosli zle spravy. Nevystrielali vsetkych.

Dobry... :-) Nie?
Reagovať | _cokohodotoho_ |
29.12.2016 13:00 | Oznám správcovi | Odkaz
 
 
 
Zla sprava: Skoda, ze na palube nebol diskutujuci s nickom Rick James aj s celou jeho rodinou.

Dobry nie? Keby to este vyslo ako karikatura, to by ste sa dobre nasmiali
Reagovať | Vtieni4 |
29.12.2016 11:54 | Oznám správcovi | Odkaz
 
Hodnoť:  
Vy to vsetko vztahujete na seba
a neviete sa nad tym povzniest...
Ber to trosku s nadlhadom...ti co tam zahynuli tim je to uz uplne jedno a bud si isty ze by vymenili nejaky takyto koment v Charlie za svoj zivot...
No a ten Putin to tam dali podla mna len preto,lebo to vystihuje istym sposobom napate vztahy ostatneho sveta s Ruskom...
A ja sa nesmejem na pointe,kedze to ziadnu nema ,ale na tom ze taka stupidita niekoho napadne a este to aj nakresli...
Takze hlavu hore....
Reagovať | Rick James |
29.12.2016 12:03 | Oznám správcovi | Odkaz
 
 
Rick James
Sa ti nepaci vtip o tebe s tvojou rodinou? Ber to s nadhladom, mrtvym vam to bude jedno a pozostali s nadhladom sa na tom zasmeju, tak hlavu hore :)
Reagovať | Lipa5 |
29.12.2016 12:50 | Oznám správcovi | Odkaz
 
Hodnoť:  
 
mrtvym je to vzdy jedno, ich rodinam to je mozno prijemne menej. Ta vec ma ale niekolko rovin.

Prva rovina je vkus. A Charlie bol z mojho pohladu daleko za hranicou dobreho vkusu vzdy. Ale ok, povedzme, ze sloboda slova.

S tou slobodou slova im to pokazili teroristi... lebo po utokoch sa v istom momente rozhodli, ze pri mohamedovi autocenzura nezaskodi. Cize su neobmedzene slobodni tam, kde to je pre nich bezpecne. Da sa to ludsky pochopit, ale na velkych hrdinov sa uz mozu iba hrat. A odvolavat sa na neobmedzenu slobodu je pozerstvo.

Pre mna je to, co predvadza Charlie sirenie zla. Ak sa bavime o nejakych hodnotach, tak toto je fakt skazenost... To nie je humor, to je kopanie do mrtvol s cielom sokovat, ziskat publicitu a nasledne peniaze. Shooty vedel obcas nakreslit po tragediach smutnu karikaturu, to je uplne fajn.

Mimochodom, oni si robia srandu len z toho, co nemaju radi. A kedze su to extremni laviciari, tak neviem byt ich fanusikom. Vzdy hovorim, ze mam rad simpsonovsky pristup, ze robim si standu zo vsetkeho, na vsetky strany.
Reagovať | jozo85 |
29.12.2016 13:57 | Oznám správcovi | Odkaz
 
Hodnoť:  
 
 

29.12.2016 12:03 | Oznám správcovi | Odkaz
 
Hodnoť:  
na Busha bol vydany no
Zákon z roku 2002 umožňuje prezidentovi poslat ozbrojené jednotky do Haagu na záchranu amerických vojáků obviněných z válečných zločinů u Mezinárodního trestního soudu (MTS). Nizozemci teď vzkazují Obamovi, že pokud chce udělat gesto, kterým by se distancoval od Bushe, má zákon zrušit.

Nie nezrušil

http://www.tyden.cz/rubriky/za...
Reagovať | Jozef Mak 111 |
29.12.2016 12:57 | Oznám správcovi | Odkaz

Ema

z Vysokých Tatier? Tak aspoň informuje jej odedza.

Dobre vedieť. Všetkých cezhraničných známych, zberajúcich sa do Vysokých Tatier, pred týmto spolkom dôrazne povarujem.

Nina

je to jedna z hlupych veci na cloveku a neverim, ze slusny clovek s vkusom dokaze takuto ohavnost.
Odhliadnuc od tejto skarednosti vsak musim povedat, ze danej pani sa venuje neprimerana pozornost. Uz sa to zacalo? Ten pohon na carodejnice a carodejnikov z Facebooku a inych virtualnych stranok? Lebo tu sa toho napisalo a podciarklo habadej. pokial viem, tato podvyzivena osobka s okuliarmi na hlave, chuderka, ani nevie naco su okuliare vyjadrila svoj nazor ako sukromna osobka, nicim nezaujimava. Nie je fer, ze otec 9 deti od viac ako 7 ? matiek nema aspon elementarne citenie s mladezou alebo s teda, nechcem byt nechutna, ale aj jeho potencialnou matkou jeho buduceho dietata. To je fakt nechutne !!!

napriek ucte k zivotu,ktora je posvatna si myslim, ze sa tu zacina vazny precedens. A ja s tym nesuhlasim. ten kto na jej facebook chodi, ten jej to mal vytmavit. Ale cele to okolo je viac ako ma byt.
Charlie je ina kava. Tam to mali vystrielat do 4. kolena. To je verejny platok.
Takze vidite. Nic nie je cierne ani biele.

Nina

a mne je to jedno.
Kazdy mame svoju optiku a raz za nu budeme zodpovedni.

Buheh

Aj Ty máš svoju optiku? Takže aj Ty nosíš na hlave okuliare?

Norman

Jej to "je jedno".
Ako keby nevedela, že ľahostajnosť je ten najhorší hriech.

Nina

no, to sa ti podarilo,
to je strasne, ja som masochistka ci co?

naco tu ja chodim...cokolvek poviem, vsetko proti mne sa obrati...
aj ty nosis, priznaj sa...

Buheh

nuž ale veď to je podstata takéhoto fóra.

V Amerike na svadbe šerif vždy povie ženíchovi takú formulku: "Odteraz všetko čo poviete bude skôr alebo neskôr stopercentne použité proti vám." Alebo tak nejako podobne. Vlastne ani neviem či sa to hovorí na svadbe alebo pri inej slávnostnej príležitosti, ale podstatné je, že podobnú inštruktáž by mal dostať aj každý účastník internetovej diskusie, aby sa potom nečudoval.

Norman

áno, už sa to začalo.
A nedá sa tomu vhnúť.
Určite nie tak, že čo ja nerobím, nebude urobené ani mne. Tak svet nefunguje.
A prirodzene, že to raz začne precedensom. Ale nie týmto, precedensy už boli honbou na tú maďarskú, novinárku, čo zdvihla nohu v obrane keď stádo vyrazilo smerom na ňu, honbami na vydavatelov kníh ale aj honbami na viacerých idealistov na webe, honbami na facebooku.

Hovoríš, že to a to nie je fér? No vidíš, v tomto ohľade Kolár vie asi lepšie, ako sa to robí. On na teóriu asi moc nie je, ale v realite boja života je overený
.
Charlie je ďaleko, na ten vie nadávať každý,ale treba začať od blízkych zmrdov. To už je ťažšie, čo?

Nina

ja nie som bojovnik takeho kalibru, a dokonca ani ty nie si.
Tak nevytahuj virtualne svaly

Norman

načo si bojovník?
Ja ti nekážem, čo máš robiť, tak to neskúšaj ani ty.

Dusanbe

USA vyhostilo 35 ruskych diplomatov.

US expels 35 Russian diplomats, closes 2 compounds.
https://www.rt.com/news/372190-us-expels-russian-diplomats/

Ked vám dôjdu argumenty a nemáte žiadne dôkazy, kričte len ďalej a hlasnejšie. Ako to robí Obama:
“All Americans should be alarmed by Russia’s actions,” the president stressed, again blaming Moscow for orchestrating hacking attacks.
“These data theft and disclosure activities could only have been directed by the highest levels of the Russian government,” he said.

A to ještě stále není vše:
“We will continue to take a variety of actions at a time and place of our choosing, some of which will not be publicized,” Obama said.

Takže to bude pokračovať ďalej a ďalej, stále hysterickejšie. Nakoniec, nič iné im neostáva, vo falošnej nádeji, že nestratia tvár.
Ruské úspechy v Sýrii nemôže Amerika nechať nepotrestané.
Zo strany USA je konané všetko pre to, aby pozitívne správy o situácii v Sýrii boli čo najviac vytesnené na okraj mediálneho priestoru. Aby zanikli a k priemerným občanom v západných "demokraciách" sa vôbec nedostali.
Na okydávanie Ruska a Putina sa teraz sústredilo maximum propagandistických prostriedkov.
V svetových médiách beží systematická, intenzívna a cieľavedomá protiruská kampaň.

Pravidelne sa uverejňujú neskutočné zhovadilosti a konšpirácie, v ktorých "všetky nitky vedú" vždy až do Kremľu - priamo k Putinovy, a ktorým by u nás neuveril ani ten, "čo trávu žuje". Ale priemerný slobodný čitateľ vo vyspelých demokraciách má zrejme iný prah racionálneho úsudku a niečo sa z toľkého množstva určite uchytí.

Nina

ten hnusny a nevkusny ony by mal byt postaveny mino zakon.