Kočner a Zsuzsová sú zbavení viny

Ako sme tu písali, dôkazy voči Kočnerovi či Zsuzsovej boli postavené len na výpovedi Andruskóa a na jednoduchom súbore údajnej komunikácie Threma. Takéto dôkazy by zrejme neprešli žiadnym nezávislým (medzinárodným) súdom, kam by zrejme putoval po vyhlásení viny.

A tak režim na Slovensku vyhlásenie rozsudku najprv o mesiac odložil. Potom prokurátor, pred pár dňami, zrejme neoprávnene vediac, že rozsudok voči týmto dvom hlavným obvineným smeruje k zbaveniu viny, sa pokúsil vyhlásenie rozsudku zvrátiť alebo odložiť ďalším dokazovaním (a pravdepodobne zakulisným spracovaním senátu).

K tomu nedošlo.

Kuciak so snúbenicou bol zastrelený vo februári 2018, pričom každá politická analýza dokazuje to, čo sme tu tvrdili od začiatku - že ide o sakrálnu obeť so zámerom rozpútať farebnú revolúciue. Tá aj prebehla (aj keď len s čiastkovým úspechom). Bude naveky platiť téza, že motívom vraždy Kuciaka bola v prvom rade politika - otázne zostáva, kde a kto na ktorom mieste inicioval túto vraždu. Považujeme totiž za takmer isté to, k čomu sa Marček priznal a dostal už 23 rokov, teda že Kuciaka a snúbenicu zabil on - ide len o tom, kde končí reťaz príkazov. Andruskó je posledný článok, ktorý sa priznal, Zsuzsová na to nevyzerá a Kočner by musel byť naozaj idiot, aby to robil takto.

Netreba zabudnúť, že obaja exekútori a jediný priznaný organizátor Andruskó boli zapojení v rôznych oficiálnych školeniach a v armáde - hypoteticky ich možno považovať za ľudí spojených s tajnými službami. To isté platí o Zsuzsovej, Kočnerovi aj o hlavnom "svedkovi", Petrovi Tóthovi. Celé je to teda vražda vykonaná agentmi, ide len o to, ktorí agenti o nej vedeli a ktorí, naopak, mali byť potopení.

Kočner nie je žiadne neviniatko, naopak, vždy pracoval pre anglosionistické sily, bol hlavný aktér "zabratia Markízy" v 1998, ktoré ukončilo éru Mečiara. Do Kuciakiády bol ale zatiahnutý aj preto, lebo ho chcel zničiť americký mediálny koncern vlastniaci TV Markíza pre známy prípad zmeniek tejto televízie. Kedže Kočner je v zmenkách už odsúdený, len prvostupňovo, ale je takmer isté, že zmenky už nepresadí, azda mašinéria uznala, že už sa neoplatí ho nasilu strkať do basy aj kvôli Kuciakovi. A tak dobre platený agent Kočner je vo veci Kuciak nevinný, a dosť možno sa vyvlečie aj z viny za zmenky, kde mu tiež nijako nemožno dokázať, že by mal on niečo spoločné s falšovaním. Nemyslím, že by Kočner dobrovoľne sedel v base vyše roka, ale asi chápal, že je to menšie zlo a je celkom možné, že bude onedlho celkom na slobode a zmizne aj so svojimi miliónmi.

Takýto oslobodzujúci rozsudok je ale aj indícia akejsi popletenosti anglosionistického režimu. Oslobodenie je facka tým, ktorí sa dali zviesť k manifestáciam za heslo "obeste Horákovú" - v dnešnom prevedení "obeste Kočnera".  Opakujem tézu, že sa zdá, že režim na Slovensko už nedodáva ani pokyny, ani také zdroje spoza oceánu - a bez peňazí ich poskoci proste nepohnú ani prstom.

 

Uznaným za vinného bol tak dnes iba šofér Szabó, ktorý dostal 25 rokov. Szabó, ktorý sa priznal len k spolúčasti, tak dostal paradoxne viac, ako dvojnásobný vrah-strelec Marček. Vlastne trojnásobný, lebo do prípadu Kuciak je zámerne zapletaný aj úplne iný prípad vraždy Molnára (ktorí títo dvaja spáchali nejaký rok predtým). Takýto vysoký trest pre Szabóa je teda absurdný.

 

Aj keď sa takýto rozsudok dal čiastočne čakať, ako sme spomenuli vyššie, predsa len spôsobil okamžite rozpaky v médiach a ešte len spôsobí. Treba ho ale dať aj do súvislosti nedávno prevalenej brutálnej vraždy Chovanca priamo policajtami v Bruseli, čo je oveľa horší neľudský prípad.

Príbuzní obetí Kuciaka a Kušnírovej  sa angažovali politicky, chceli odškodné nejaké milióny za životy svojich detí - ale nech je poučením, že ich režim poslal priam výsmešne, nech si to vybavia v občiansko-právnom súde. Taký výsmech dostali od súdu za svoju kolaboráciu.

Len  pár minút po rozsudku prestitút Vagovič obviňuje dvoch spolusudcov v senáte, že oni sú nejakí čudní, že údajne len Ružena Sabová bola za vinu - ale bola prehlasovaná. Na základe čoho outsider Vagovič takto špekuluje? Aj v Sme boli pripravení na takýto negatívny rozsudok. A plakanie ako na cigánskom pohrebe sa začína....

Facku dostal aj Lipšic, ktorý ešte pred súdom celý nafúknutý arogantne tvrdil, že rozsudok je istý. Očividne Lipšic nekontroluje situáciu tak, ako by mal.

 

Norman

Tu by som upozornil nick Assarhadon, ktorý nedávno tu padal na zem v úžase keď čítal o pochybnostiach ohľadne moderného monstprocesu Kočner.
http://www.nadhlad.com/comment/37205#comment-37205

Nik z mocných nie je mocný absolútne a žiadna moc tam nie je naveky. A nejestvuje žiaden človek, koho by prozreteľnosť nezničila, ak sa jej postaví do cesty,

Ľubov

https://www.picuki.com/media/2389942877613261759

Je poucne vsimat si bezprostredne reakcie nielen politikov,ale aj beznych ludi...objavuju sa prve iskricky sudnosti aj medzi nimi.

vrbovčan

rozsudok smrti pre Andruskoa.

Roland Edvardsen

Tak dajako to mala písať Zsuzsová v tej Threeme Kočnerovi, vraj. No,do poslednej chvíle som neveril, že by sudcovia nakoniec nepodľahli brutálnemu nátlaku a rozhodli in dubio pro reo, tak ako sa aj má, lebo tie dôkazy jednoducho nie sú, resp. to čo je by nemalo šancu prejsť na žiadnom nezávislom súde, ako si napísal.
Lipšic bude dnes večer kecať v mimoriadnej relácii Na telo. No, nezadarilo sa chlapcovi, tak ako si predstavoval.

Norman

Údajne verejnoprávna RTVS aktívne zmenila program a na prvom programe v hlavnom čase hneš zaradila program ospevujúci Kuciaka, po ktorom bude nasledovať "debata", kde proamerickeé sily sa budú snažiť prepláchnuť telcom mozog. Kto toto podpísal a na základe čoho?

Na nemeckej RTL sa v správach o 1845 zjavila krátka správa, ako bol na slovensku oslobodený "poťahovač drátikov" v prípade Kutchiak (nevedia to meno ani prečítať, zistiť si, ako sa číta). Nevedia, ako sa "kučiak" číta, ale vedia, kto je vinný, kto poťahuje za drátiky. Ešte že to nie sú židia, lebo to by bol antisemitizmus. Antislovakizmus našťastie pre nich nejestvuje.

Kto seje vietor, žne búrku - táto jednoduchá pravda sa týmto manipulátorom vráti. Daný program začína takým ospevovaním kučiaka, že aj Lenin by sa mohol schovať. Ak by to neboli liberálni ateisti, Kuciaka by určite už vyhlásili za svätého. Na gŕcanie.

Ale je to nič proti tomu ich kvičaniu celý deň. To stálo za to. Je to ďalšia puklina v ich posratom chráme, ďalšie mene tekel - a bude horšie. Pre nich.

Ak niekto narazíte na kučiakovinu, spýtajte sa ich - a čo Chovanec, zavraždený políciou v Bruseli? Oprite sa o nich, nedarujte im to.

Ľubov

Dobre mi to padlo,po dlhom case,vidiet ich takych sokovanych .Na ulici,aj v palaci. Az sa cudujem,ze Caputova nevyvesila z okien cierny flor( druh zavojoviny)
Rozmyslam ,ze ich reakcie mi pripominaju zabery na zufalych volicov Clintonovej,ked ju porazil Trump. Vrieskali a hadzali sa na zem.
Akoby to bolo vcera ,o dva mesiace su v Amerike volby zas. Vysledok sice nepozname, ale to neznamena ,ze uz nie je rozhodnute. Takou prvou lastovickou,indiciou, bol mozno vcerajsi den.(ze je rozhodnute)

ps. Preco kaviaren nechce poznat skutocnych objednavatelov a iniciatorov vrazdy? Dokonca to nechcu ani rodicia obeti....to je pre mna nepochopitelne. Tak velmi sa boja pravdy.

Norman

Nechcem sa zakecávať - ale to je ich mentalita.
V strese strácajú mimikry a objavuje sa ich pravé mentálne zloženie. Ich jedovatý mozog hada, ale aj ich slabosť.

Preto je základná zbraň na nich postaviť ich do stresu.

Na to musíme ale byť nielen my mentálne vyšší, ale mať aj viac ľudí, ktorí by to dokázali.

Roland Edvardsen

Ľubov:Preco kaviaren nechce poznat skutocnych objednavatelov a iniciatorov vrazdy? Dokonca to nechcu ani rodicia obeti....to je pre mna nepochopitelne. Tak velmi sa boja pravdy.

Dlhodobé mediálne masáže spravili svoje. A ľudia potrebujú mať "páchateľa", na ktorom sa môžu vyvŕšiť. Dostatočne odpudivý Kočner to uspokojenie davu dáva. Je to jednoducho psychologicky lepšie, ako neistota, ako uznanie, že skutočného páchateľa nepoznáme. Preto si rodičia zavraždených (a množstvo iných, pochopiteľne) nechcú pripustiť, že to mohlo byť aj inak.

Inak mám obavu, aby tento súdny verdikt zase nejako nepomohol Matovičovi, ktorý skrátka miluje jazdiť na mŕtvolách. Matovič to zase začne (a už začal) využívať, aby sa mohlo zabudnúť na jeho prešľapy (ako nedávna kauza okolo hluchonemých). To je proste jeho: zneužívať pudy, emócie tohto národa a stavať sa do čela rozhorčeného davu. Tým nechcem povedať, že by bolo lepšie, ak by súd rozhodol, tak ako chceli médiá, ale všeobecne by sme už všetci chceli, aby bol tomu koniec. Lebo dokým to neskončí, budú to pijavice typu Matovič sprosto populisticky zneužívať. Naozaj, spoločnosť sa potrebuje teraz sústrediť na Matoviča a jeho vládu diletantov.

Norman

Rodičia si čiastočne uvedomujú, že s Kočnerom to nie je ono. Kušnírová, ktorá sa vo veci viac vrtá, vo štvrtok pri odchode zo súdu povedala novinárom live na TA3, že Kočner bol len prostredníkom, že za tým sú iní mocní, Keď sa jej novinári spýtali, kto, odvetila, že "nemôžem povedať. Lebo by ma Haščák žaloval".
Výrok dávam z pamäti, lebo nikde neskôr v správach už nebol, všade samozrejme to o Haščákovi vystrihli, aj v archíve TA3 som záznam toho ranného viachodinového vysielania našiel len zosekaný (samozrejme, nehľadal som to nejak dlho, možno to tam niekde je)- Odhliadnuc od typického nechceného humoru pani Holokauzy "nepoviem kto, lebo by ma Haščák žaloval", a od toho, že Haščák podľa našich poznatkov azda nie je priamo zainteresovaný na veci (ale viem, že sú iní, čo u neho nachádzajú určitý motív, ale ja považujem verziu Haščák len za trocha zmenenú variantu Kočner ), teda bez ohľadu na to všetko, je jasné, že ani rodičia a ľudia okolo nie sú až tak spokojní s verziou Kočner.

Treba však pamätať, že len čo sa pozrieme ďalej, ako na samých rodičov či blízku rodinu, tým ostatným už o spravodlivosť ide až v druhom rade, ak vôbec - oni chcú len triumf nad KYMKOLVEK. Sudca Lynch. Čo sa týka politiky je to naozaj ako proces s Horákovou (ani tá , podobne ako Kočner, nebola žiadne neviniatko, ale prirodzene mala smolu, že sa stala predmetom štvanice).

Rodičia už azda počuli o verzii sakrálnej obeti, ale možno ešte nie od niekoho seriózneho. Ak ju začnú brať vážne, môžu sa stať ešte ohniskom odporu. (Inak je to so súrodencami obetí. Predpokladám, že súrodenci obetí sú viac zapredaní a že pre rôzne benefity určite nebudú systému odporovať a žiadna pravda okolo smrti ich súrodencov ich nezaujíma naozaj. Ináč by sa títo mladší ľudia už prejavili a neprostituovali by sa takým spôsobom, ako doteraz).

Norman

Sociológ Michal Vašečka sa práve v TV vyjadril, že nemôžeme súdiť len podľa dôkazov, ale že celý svet je plný metafor a "inomotapojí", a tie musia byť dostatočné na odsúdenie.
Platí to aj na jeho inomatopoje? To je otázka.

Toto je úroveň našich "intelektuálov".

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/16319/242236#3179
čas 59:00

Podľa Vašečku súdna moc má byť nezávislá - ale má byť kontrolovaná :-) Stalin by závidel.

Schopnosť rozmýšľať mu nedodáme, ale pre jeho vzdelanie:
za skríženie slova "inotaj" a "onomatopoja", a za jeho podliezanie moci, označujem sociológa Vašečku za handru roka.

Norman

Týmto relácia v RTVS skončila. Ani Lipšic sa ennamáhal tam prísť osobne,

Následne RTVS dáva film o talianskej mafii Ndrangheta. Je to za prvé mimo anglosionistickú líniu, ktorá už verziu o ndranghete opustila, ale čo je horšie, je to hraný film, teda oficiálne fikcia. Chcú tým tvorcovia programu povedať, že všetko okolo Kučiaka bola fikcia? Humor? Alebo chcú teraz uvaliť na Slovensko trvalú nálepku, že je to "mafiánsky štát"? Niektorí na Západe už teraz žiadajú hospodárske sankcie voči Slovensku (bez srandy). Zahraničie nám chce rozkazovať ešte aj v súdnictve. To je absurdné.

Tým prvý deň druhej vlny kučiakoidnej hystérie skončil. Áno, Kuciaka niekto zabil a treba vypátrať jeho, alebo aspoň jeho komplicov. Najmenej jedného sme mohli nájsť každý deň pojednania v miestnosti, kde sa súd konal. Rodičia obetí si s ním dennodenne podávali ruky.

Alex

Wikipedia: Priezvisko Kushner je anglickým prepisom z jidiš mena קושנער, variantu קושניר‎ (Kushnir), meno odvodené z ukrajinského slova кушнір (kušnir), čiže kožušník.

Norman

môžeme predovšetkým nájsť v (širšom) tíme prezidentky Čaputovej.
Brat vraj nemôže za brata. Naozaj nie? Ale ktokoľvek, kto sa Kočnerom stretal - a boli ich tisíce - môže byť označený za zločinca? Súhlasím, že brat nie je vinný s bratom - ale predsa len spojenie samej Čaputovej pred voľbami s kočnerovskou famíliou je vec hodná pripomínania.

Náhodný okoloidúci

Kočner sa s Kutchiakom verejne pohádal, čím na seba upriamil pozornosť, bol by teda naozaj blbý, keby ho dal picnúť. A práve s tým, že hádkou na seba Kočner upriamil pozornosť, počítali tí, čo si Kutchiaka vybrali ako sakrálnu obeť, aby hodili podozrenie na Kočnera. Ale vyšetrovanie týmto smerom je zjavne politicky nekorektné a zakázané. Pripomína mi to zapichnutie Daniela Tupého, o ktorom sa pošuškáva, že mal ÚDAJNE (údajne - obľúbené slovíčko novinárov) niečo spoločné s predajom drog, ale vyšetrovanie týmto smerom je tiež politicky neprípustné.

Norman

Spojenie Tupého na podsvetie bolo dokázané a pred súdom predsa boli aj tí mafiáni, ktorí ho pravdepodobne majú na svedomí. Boli ale oslobodení pre nedostatok dôkazov. Vtedy sa nezdvihla vlna pohoršenia, lebo, ako píšeš, na taký výsledok, na odsúdenie bežného gangstra, ani nebol politický záujem (i keď - neboli to vlastne tí kamaráti Nicholsona a Válka? Možno by sa aj tam ešte dalo nájsť to, čo zatiaľ nik nevyslovil).

Akokoľvek, všeobecne sa považuje za isté, že Daniel Tupý bol zapichnutý v spore s drogovými dílermi, bolo to na mieste, kde sa taký obchod konal - a určite to nemalo nič spoločné s jeho vlasmi či inou jeho vlastnosťou. A pamätáte - aj vtedy išlo stádo do ulíc. Predovšetkým to bratislavské. Blačali na nábreží - "štyri nohy dobré, dve nohy zlé"

Vražda Tupého bol teda len relatívne bežný zločin, akých nám liberálna demokracia doniesla mnoho (áno, za liberálnu demokraciu platíme priamo odhadom desiatkami vrážd a tisíckami iných zločinov ročne, ktoré by nemuseli byť). Vražda Kuciaka je už ale vedomý komplot zo strany mocenských "tajných služieb". Nie je nič nové, že sa Američania pokúšajú zvrhávať vlády, ktoré im nesedia, ani to, že pre to zabíjajú politikov. Odporné v tejto veci je to, že zabili naozaj ako sakrálnu obeť svojho človeka, hlupáka, ktorý sa k nim pridal - a ešte na jeho hrobe tancujú. A k tejto nechutnej chaldejskej satanistickej slávnosti zvádzajú desaťtisíce mešťanov.
To je naozaj surrealisticky nechutné.

vrbovčan

sa veľmi podobá kauze Hilsneriáda, ako ju vtedy pomenovali. Dnes večer majú o nej diskutovať Koróni s Vlkom. Jedná sa o to, že r. 1899 sa kdesi vo vtedajšom Rakúsku udiala vražda mladej ženy. Jeden z podozrivých bol mladý Žid Hilsner. Vtedajší antisemitský mediálny ošiaľ dohnal ľudí ešte pred súdom do lynču verejnou mienkou. Súd ho na základe nedostatočných dôkazov neodsúdil. Až ten druhý kasačný. Pod nátlakom verejnej mienky. Čo je ale podstatné. Vtedy ešte mladý Tomáš Masaryk sa oproti verejnej mienke podujal Hilsnera obhajovať. Zožal za to verejnú hanu. Všimnite si vyjadrenie Roberta Fica a jeho varovaní pred lynčom sudcov. Včera ho Monika Tódová už aj odštartovala na tlačovke predsedu špeciálneho súdu Jána Hrubalu. Myslime si o Ficovi, čo chceme, ale takto sa postaviť verejnej mienke, pokladám za hrdinstvo. V takýchto chvíľach sa ukazujú charaktery. Masaryk aj Fico sú štátnici.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Hilsneri%C3%A1da

Roland Edvardsen

Ficovi môže byť už dlhšie jedno, čo si kto o ňom myslí. Aj preto je v poslednom období politicky voľnejší. A nič iné mu ani neostáva. A zrovnávať ho s tou sviňou Masarykom - to je veru nefér aj voči nemu.

Norman

že Vrbovčan sa vyjadril, že Masaryk je "štátnik".
Nuž, nik ho za jeho názor nebičuje ani neuráža - ale bolo by dobre, aby sa nad ním zamyslel. Veď Masaryk je u väčšiny Slovákov považovaný za príčinu mnohého zla - a oprávnene.

Norman

Tu by som chcel upozorniť, že podobné čudné "antisemitské" procesy boli vtedy viaceré. minimálne teda ten najslávnejší s Dreyfussom. Na jednej strane to bol naozaj možno odraz stúpania povedomia o moci svetového židovstva, ale na druhej strane aj vtedajšie BOMBASTICKE masmediálne spracovanie tých procesov svedčí o tom, že "antisemitizmus" už vtedy tvorili v prvom rade samí sionisti. Oni ho potrebovali, oni ho rozmazávali, oni ho tvorili. Buď na skutočných zápletkách a sporoch, alebo na vytvorených umelých zločinoch (sakrálne obete už vtedy).

Masryk bol typický nemajetný český chrapúň, ktorý sa zapredával mocným vo Viedni a s aférou Hilsner dal jasne všetkým najavo, že bude oddane slúžiť sionistom - podobne, ako to vtedy spravil napríklad aj Churchil. V celej veci Masaryk vlastne neslúžil obhajobe nejakého blbého Hilsnera, ale nafukovaniu procesu a vytváraniu povedomia o špeciálnom antisemitizme spoločnosti. On vytváral ten mýtus o antisemitizme a ten "pocit hanby", ktorý hádzal na Čechov a ktorý slúžil ako vymývanie mozgu, slúžil ako zábrany voči židom, ako určité očkovanie či hypnóza o tom, že židov nemožn kritizovať ani súdiť, lebo sú "obeť". Neskôr za odmenu dostal funkciu prezidenta (áno, tak ľahko a tak tupé to je v histórii, podobné je to s Havlom, a konieckoncom aj Čaputovou ).
Dnes na podobné účely už neslúžia procesy so židmi, ale bolo to nahradené udalosťou, o ktorej zákon zakazuje čo len pochybovať. Určite viete, o ktorej "kauze" je reč.

Pritom podobné procesy ani tak neboli dané nejakým antisemitizmom, pre verejnosť bolo židovstvo tých obžalovaných zo začiatku druhoradé, podobe ako dnes sa nik nestará, či Kočner je, alebo nie je v nejakom zmysle slova žid, Žid, sionista alebo niečo podobné. Ono sa to ani nedá povedať. Ale možno už o rok o dva aj z procesu s Kočnerom sa spraví antisemitská štvanica (!!!) - to sa vôbec nedá vylúčiť. Súčasníci sa počudujú, odplujú si - ale generácia neskôr už bude vedieť o realite veľké guľové. Telce slniečkárske tak poslúžia druhýkrát - tentoraz ako "antisemiti". Neveríte? Tak sa zdravo stravujte a počkajte tých 20-30 rokov - ak nie toto, určite zažijete ešte rôzne dnes neuveriteľné prekvapivé vysvetlenia toho, čo sa stalo.

Alex

Niečo podobné, ako píšeš v posledom odseku, mi napadlo hneď po prečítaní Vrbovčanovho príspevku. Preboha, je iba deň "po", a naša akože alternatíva už v povedomí ľudí vytvára asociáciu Kočner = Hilsner = prenasledovaný žid. To sa mi snáď sníva...

Pripomenulo mi to tú škandalóznu tlačovku, kde Kočner na Sulíka nabonzoval, že Sulík označil Radičovú za "ožratú židovskú trúbu." Ak to Sulík skutočne povedal, musel Kočner zo všetkého toho, čo mu Sulík nepochybne natáral, vyniesť práve tú "ožratú židovskú trúbu?" A ak to Sulík nepovedal, musel si Kočner vymyslieť práve tú "ožratú židovskú trúbu?"

Norman

kedže anti-anti-semitizmus je základná ideologická os súčasnosti, občas aj nežidia-amatéri skúšajú s touto zbraňou operovať. Napríklad aj Matovič pred pár rokmi spomenul fiktívny fotbalový zápas väzňov koncentráku proti strážcom - za čo bol Matovič následne židmi patrične dodupaný, že.
Ja to neodporúčam používať. Neodporúčam sa hrať na žida, neodporúčam hrať sa ako národ na slabú obeť, neodporúčam nadávať zmrdom do "fašistov" (ale výnimky sú možné, samozrejme :).
Keď, tak ja (a nielen ja) prirovnávam prípad Kočner k prípadu Horáková. Prípadne, ešte presnejšie by bolo, k prípadu Slánsky - kamaráti banditi sa proste rozhádali ale už sa nemuseli pokútne strielať - tí silnejší už mohli svojich slabších členov dať jednoducho na súd a tak ich zničiť.

vrbovčan

a pomaly sa prepracuješ k pointe môjho komentáru. To už ale mňa nebude baviť.

Norman

preboha, princezná rozpráva?

Roland Edvardsen

Prečo jasne nenapíšeš, čo presne ti teda vadí, s čím nesúhlasíš a ako si predstavuješ veci? K čomu je táto hra na urazenú "princezničku" dobrá? A to sa netýka teraz len teba. Naozaj by by bolo lepšie, ak by sa ľudia naučili na webe vyjadrovať zreteľnejšie, aby furt neočakávali, že druhí budú tie ich inotaje odhaľovať.

vrbovčan

Hilsneriáda sa podobá Kočneriáde v mediálnom lynči podozrivého. Bodka. Ja za to nemôžem, že vo Wikipédii je Hilsner označený ako Žid. Inotaje hľadá Norman. A hneď ma aj nálepkuje. Pre Normana je výraz Žid asi červené súkno. Za to je nemôžem.

Norman

je jednoznačne o židovskej tématike, je to jej základný motív. A to aj oficiálne. Celá tá vražda bola o "satanických" postooch minorít a cudzincov voči bielym ženám - to nebolo len o nejakom bežnom zločine.
Nevyčítam nikomu, ak to nevie, alebo ak vôbec túto aféru spred vyše storočia nepozná. Len upozorňujem na tento aspekt.

Obviňovať ma z emočnej zaujatosti voči židom je tiež jedno z nefér zbraní našich nepriateľov. Nie ja alebo my sme zaujatí alebo máme predsudky, ale naopak, odhaľujeme deformitu súčasnej mocenskej štruktúry. Snažíme sa odhaľovať a ukazovať je skutočné motívy (často úplne iracionálne).

A ešte výrazne podporím, čo tu napísal Roland - sme tu všetci pod anonymnými nickmi, aby sa čo najviac znížil ten osobný aspekt. Hodnotová línia a mesidž, ktorý chce portál priniesť, sú dané. Nemienim tu dávať priestor názorom, ktoré majú priestor v masmédiách, chcem tu dať priestor tej soli, čo inde chýba. Žiadny portál alebo médium nie je neutrálne (ak to tvrdí, klame).
Ale jeden zo základných mojich motívov je to, čo Roland pripomenul - je tu priestor, aby sme sa naučili hovoriť. Aby ľudia prestali byť nemtaví a prestali sa vyjadrovať ako pohoniči koní. Netreba veľa slov, ale treba jasno.
Je možné až isté, že aj mne veľakrát nerozumieť, lebo aj tématika je na hrane a skupiny, ktorým je to určené, sú rôzne, takže nie každá skupina čitateľov to môže chápať - ale vzorom nie je tajomnosť, ale naopak jasnosť. Nehrajte sa na tajomných a všeznajúcich. Tadiaľ cesta nevedie.
Navyše tento portál má nejaký profil, oblasť, ktorej sa my niektorí venujeme roky, až desaťročia. Verte gradientu našej profesionality. Nehovoríme tu nič o pestovaní zeleniny ani o trhaní zubov, lebo to nie sú naše zamerania. Hovoríme tu o tom, v čom sa ja a ostatní insideri veľmi dobre vyznáme. Tak sa nečudujte, že sa občas prejaví, že sme lepší. Ja sa tiež neurážam, ak mi stolár spraví nábytok lepšie, ako by som to dokázal ja - preto som ho vyhľadal, aby mi pomohol.

Ľubov

Hladam,co sa este da najst ohladom vrazd v Polnej (boli dve,zrejme o tom"vysetrovatel" Masaryk nemal ani ponatia. Nikdy sa totiz obec Polnu,nenavstivil. On proste veril v Hilsnerovu nevinu,tak ideologicky. Citat o zidovskych ritualnych vrazdach je strasne citanie....hej,ludsky rozum to odmieta pripustit.
Uvedeny citat je z Masarykoveho doboveho clanku na podporu Hilsnera. Je to len kratka ukazka, aby sme si vedeli predstavit styl tohto "filozofa".

I kdyby se Hilsner dopustil vraždy, čemuž nikdy neuvěřím, pak by to ještě zdaleka nebyla
vražda rituální, nýbrž akt sebeobrany , spontánní explose nahromaděného utrpení (!), kterým národ Židů po staletí tak hrozně trpěl.“387
– Jako již dříve vyšetřující
soudce Reichenbach, snažil se nyní i Masaryk jakožto výsledek svého „zkoumání“
svalit vinu na matku zavražděné! A končí slovy: „Pro nevinného Hilsnera požaduji
revisi! Že tato revise přijde, o tom nepochybuji!“
„Revizi procesu… revizi… rozeřvala se jako kdysi v Dreyfussově procesu nyní
celá židovská banda kvůli procesu ve věci vraždy v Polné. Služebník Židů Masaryk
vydal v Praze brožuru, plnou nejvylhanějších ‚informací‘ o rituální vraždě v Polné,
z níž pak otiskl výtah mnichovský tiskový orgán Alliance Israélite ‚Neuesten Nachrichten‘. Zatím
Masarykovy agitační slátaniny se nadšeně chopil mezinárodní židovský tisk

Norman

nedokážem odolať, aby som to nezopakoval, lebo je to jadro postoja týchto tvorov, pre ktorých je aj názov "užitočný idioti" slabý. Takže ešte raz Masaryk:
---
I kdyby se Hilsner dopustil vraždy, čemuž nikdy neuvěřím, pak by to ještě zdaleka nebyla
vražda rituální, nýbrž akt sebeobrany , spontánní explose nahromaděného utrpení (!), kterým národ Židů po staletí tak hrozně trpěl.
----

Iracionalita a zaslepenosť - Neverím, ale ak, aj tak na to majú právo - To je výsledok tisícročnej chaldejskej praxe v manipulovaní s mozgom svojich kolaborantov a obetí (často oboje v jednom).
Okrem toho je aj tu jasne ukázané, že židovská téma bola základná téma, o ktorú Masarykovi išlo.

Čo sa týka samotných vrážd alebo iných vážnych (sexuálnych) násilností na mladých ženách a deťoch - sú ovela bežnejšie, ako sa verejnosť odváži pripustiť. O tom svedči len z posledných rokov aj výnimočne prevalená aféra Jeffrey Epstein a v podstate aj Harvey Weinstein. Títo ľudia v túžbe po moci používajú tie najprimitívnejšie pudy (basic instinct) na manipuláciu iných, ale aj na dosiahnutie pocitu moci v samých sebe (dnes tomu hovoria hacknúť svoj mozog) - a nezastavia sa pred akýmikoľvek krutosťami - naopak, krv, sex a násilie považujú za priestor, z ktorého chcú čerpať, kde predpokladajú zdroj.
Napríklad prípad Black Dahlia či prípad Poalnského ženy (a jeho vlastné odsúdenie za pedofíliu) svedčia o tom, že sa tak dialo, špeciál v masmédiach, aj v minulosti.
Žijeme na povrchu naozaj odpornej žumpy a väčšina ovčanov by skolabovala, ak by uvidela pravdu.

Roland Edvardsen

Toto vykorisťovanie a zneužívanie mladých (nežidovských) žien je doslova niečo ako tradícia. Hlavne ten Hollywood, kotrolovaný prevažne mužmi židovského pôvodu, bol v tomto veľmi pekne odhalený. Je tam jasná intenzívna sexuálna fixácia na šikše - čo je derogatívny termín, niečo ako kurva, pre mladú nežidovskú ženu, doslovne podľa jidiš terminológie ide o "nečisté zviera". Keď sa takto v ich kultúre nazerá na nežidovky, potom sa nečudujme tomuto brutálnemu prístupu. Polanski, Weinstein, Epstein budú len špičkou tohto "jidiš" ľadovca.

Norman

vyvstáva v inom svetle aj nedávna aféra s lekárom Traubnerom. Tá už sa samozrejme rýchlo vytratila z médií. Dnes je to len starý zmrzačený ded, takmer hodný ľútosti, že, ale považujem za isté, že to, čo bolo spomínané, je menej ako vrcholček ľadovca toho všetkého, čo páchal za mladosti. A myslí si niekto, že išlo len o nejaké vyzlečenie sa, či chytenie za zadok? To by musel byť človek veľmi naivný.

Roland Edvardsen

Na druhej strane, treba si dávať pozor aj na feministickú hystériu, ktorá aj normálne prejavy mužskej náklonnosti k ženám patologizuje, rôzne tie metoo prehnané hystérie zamerané na ničenie vzťahov medzi mužmi a ženami. Ale hento brutálne vykorisťovanie "šikšií" je smutná realita.

Inak toho Kollára (ktorý tuším má mať tiež z časti židovský pôvod. Alebo aspoň sám hovorí, že časť jeho rodiny skončila v koncentráku) ste zachytili, že? Nebudem sem ani hádzať odkazy na to, aby som náhodou niekomu zbytočne nenarušil psychohygienu. Na neho musia byť fakt iné komprá. Pokiaľ viem, tak on bol minulé Vianoce v Thajsku, čo je inak raj pre sex turistov zo Západu zameraných na pedo (resp. hebefíliu) a trans (Thajsko má bohatú tradíciu transsexuality, tzv. kathoteys).

Ale akosi sa to nerozmazáva. Zrejme u Kollára už nič neprekvapí a ak jeho voliči (teda najmä voličky. Som sa musel rehotať, keď Baránek nedávno v rozhovore s Michelkom spomenul, že 70% voličov Kollára sú ženy stredného veku) dokázali prekusnúť mafiánsku minulosť (kde na konci boli aj vraždy https://www.youtube.com/watch?v=Y41njOQ20Bc&t=1094s), kšefty s drogami, perverzný chat s 15 ročnou narkomankou, styky so Zsuszovou (ktorej poskytol peniaze), plagiát a kopec iného, potom v pohode musia zvládnuť aj vyhoneného a análne uspokojeného (to sú vlastné Kollárove priznania :-)) transgendera.

Norman

tým dosiahol nové nechutné dno.

Čo sa týka Zsuzsovej - vidno aj pri tomto pripomenutí jej kontaktov s politikmi, že Zsuzsová bola nasadená na viacerých politikov, pritom sa ale akosi ukazuje, že to neťahala až do posteľných dobrodužstiev, ale stačil akoby tento kontakt. Pritom, o čom povedzme Zsuzsová nevedela, bol ktorýkoľvek z týchto žaľovateľný, ak by sa do nejakého zločinu podarilo namočit Zsuzsovú, cez ňu mohol byť obžalovaný v podstate ktokoľvek z nich.

Roland Edvardsen

Transgender je sexuologický bizár, ktorým by sa človek ani veľmi nezaoberal, ak by sa Kollár nespolčil s temnými silami (a teraz nemyslím tú jeho mafiánsku minulosť, ale terajších vládnych globalistov). Kollár bol zneužitý lipšicoidnou neokonskou (čiže síce konzervatívnou, katolicidnou, ale stále anglosionistickou) mafiou na odlákanie voličov Smeru a pronárodných strán. A za toto ho nebudeme šetriť. Takže nech si to všetko pekne vyžerie. Sám označoval LGBT za úchylov, mal kdejaké homofóbne výroky (aj bol nominovaný neomarxistickými extrémistami za homofóba roka), ale na mrdanie (to sú jeho "romantické" výrazy, ktoré rád používa, keď "zvádza" ženy a "ženy") sú mu už dobrí, že? :-D To je ako s tými farármi, čo velice bojujú proti genderu a homo, ale cmúľať si od miništranta radi dajú.

A Žužu bola typická volavka a agentka ala Mata Hari. Hej, ani nemuselo dôjsť k sexu, stačilo, že daného politika nahrala. Zaujímavé, že sa objavili len nahrávky Danka, že? Kollár, Lipšic a mnohí iní nič? Zsuzsová má ďaleko od neviného človeka, podobne ako Kočner, ale myslím, že si niekto povedal, že hentakú polosprostú kurvu môže ľahko na hocičo zneužiť a potom ľahko všetko na ňu hodiť. A to sa aj stalo.

Náhodný okoloidúci

O židovskej posadnutosti mladými nežidovkami priniesol Délsky potápač zaujímavý a poučný článok. Hlavne o jej príčine - národ dobyješ vtedy, keď sa zmocníš jeho žien.

https://deliandiver.org/2017/10/harvey-weinstein-pomsta-a-dominance-jako...

Asi najznámejšia šiksa je Ivanka T.

Norman

je to ukážka tej druhej strany mince, ako sa tieto kurvy dobrovoľne vrhajú pre peniaze do špiny - a dnes sa feministicky vyhovárajú, že to nechceli.

Náhodný okoloidúci

Peniaze sú iba jedna stránka veci. Ale prekvapujúco veľa dievčat a žien vlhne z tých takých "južanských typov" s tmavými "uhrančivými" očami. Čiže obyčajné rozmýšľanie rozkrokom.

Roland Edvardsen

Ale čo je atraktívne na starých prasacích obrezancoch typu Weinstein? Jedine tie peniaze.

Náhodný okoloidúci

Máš síce pravdu, že zlatokopky idú po penaizoch a moci a kvôli tomu sa nastoknú na hocičo, ale ja som v tej druhej vete narážal na všeobecný postreh napríklad aj z internetových diskusií, že veľa báb letí na tmavšie tzv. "južanské typy", ako sú Taliani, Španieli, dokonca aj Arabi a nijako to nesúvisí s peniazmi. Zrejme od nich očakávajú väčšiu "vášnivosť" a temperament ako od našincov. Už na strednej škole za socíku som mal také spolužiačky.

Roland Edvardsen

No, myslím, že ženy všeobecne preferujú "dark, tall and handsome", hlavne kombinácia tmavšie vlasy, tmavšia/opálenejšia pleť a modré/zelené oči, čiže taký ten južanskejší typ, ale nie zas úplne čierny. :-) Moja babka napr. nemala rada výrazných blonďákov a ryšavých. :-)

Náhodný okoloidúci

Tu je obsiahly článok o jednom známom, ale predpokladám, že si ho už možno čítal:

https://www.protiprudu.org/sigmund-freud-vedecky-priekopnik-alebo-podvod...

Roland Edvardsen

Ja sám som v minulosti preložil pre Prop veľmi podobný text o Freudovi. Vlastne to bol text od toho istého autora, resp. text vychádzajúci z MacDonalda.

Nie úplne všetky Freudove tézy a myšlienky sú nezmyslom, niečo je aj legitímne (ale treba napísať aj to, že Freud ani nebol až tak originálny a mnohé vykradol od starších, nežidovských autorov, ako napr. koncept podvedomia. Eysenck to výstižne napísal: "to čo je nové vo Freudových teóriách nie je pravda a to čo je pravda, nie je nové". :-)), ale väčšina tých jeho téz, najmä tých, ktoré sa týkajú podvedomých a nevedomých motivácií, sú celkom mimo, sú nefalzifikovateľné a chýbajú pri nich dôkazy a prediktívna hodnota. Tie Freudove myšlienky veľmi poškodili psychiatrický obor (menej psychologický, tam sa až tak neuchytili), ale našťastie moderná veda ich nakoniec poslala tam, kde aj patria: do odpadkového koša. To je problém autorov ako Freud, že tie ich myšlienky vo vede nakoniec neobstáli, ale bohužiaľ sa uchytili dosť v popkultúre a medzi laikmi.

Norman

Ten výrok o tom, že čo je nové nie je pravda a čo pravda nie je nové - to pasuje na množstvo moderných "humanitných vedcov", hlavne tedy tých z chaldejskej tradície (mnoho z presexualizovaných motívov vo Freudovi odráža realitu židovskej society (časté príbuzenské svatby, živý kult sexuálnej mágie ... ). Tak je to napísané aj v tom článku na prope (hej, teraz prop stíham čítať, odkedy uverejňuje 4 články mesačne to nie je ťažké, hech).

A ako hovoríš - oficiálna psychiatria a psychológia tieto freudove často zámerné deformity už dávno zahodila, ale zostalo to v popkultúre - vrátane presexualizovaného LGBTX hnutia, ktoré nastupuje aj dnes, ak už nie sú nejaké iné problémy.

Ale pripomenul by som, že moderná psychológia je extrémne mladá veda - okrem iného aj preto, že prirodzené vedomosti boli potlačené monoteistickou totalitou. A Freud bol vlastne zradca interných znalosti judizmu, ktorý svoje psychologické postrehy a spôsoby klamania zhromaždoval, viď vzory zneužívania ako Abrahám, Jozef, celá séria o zneužívaní sexuality židovskými ženami (Abrahámova žena ... Rút ... a viacero tých ďalších odrezávačiek hláv) ... toto oni zhromažďovali ako svoje metódy, poznatky o ľudských slabostiach ... ale Freud tieto predstavy, platiace predovšetkým o južanských blízkovýchodných etnikách, vytiahol na verejnosť, predal ich ako svoju psychológiu, pričom to ešte vadne a prehnane deklaroval ako normál.
Freud je vlastne výborné stelesnenie bonmotu "Podľa seba súdim teba".

Náhodný okoloidúci

Freud je predovšetkým dôležitá ikona sionizmu. Rovnako ako Cvajštajn. O ktorom sa pošuškáva, že svoje vedecké diela vytvoril až potom, ako sa oženil so Srbkou Milevou Marić-ovou. A zlé (alebo dobre informované?) jazyky tvrdia, že vedecké práce a výpočty robila ona a on ich len plagiátoroval. Ale to je, samozrejme, len konšpiračná teória.

Norman

cvajštajn je samozrejme príklad veľkej umelej ikony. O konkrétnostiach jeho vakrádania a plagiátorstva sme písali aj my tu, ale aj fundovanejšie iní si s tým dali prácu. Podobných podvodníkov, ako Cvajštajnm, je vo vede dosť - tohto si ale vybrala sionistická entita a riadne sa zakorenil v povedomí plebsu. Je to príklad ich skutočnej talmudistickej sily - z blba a podvodníka urobili maják rozumu.

Ale Freud predsa len bol aj oficiálne zavrhnutý. Bol to naozaj nevedecký magor, ale môže to byť aj z dôvodu, že neskôr písal o pôvode židovstva z kultu Atona panovníka Achnatona - a títo satanisti si na svoje dogmy potrpia oveľa viac, ako sa tvária, nechcú priznať, že sú od základu vo všetkom len banda napodobňovačov a plagiátorov - a tak Freudovi a jeho dielu nebol udelené posmrtná ochrana a bol zavrhnutý.

slaven1

To a oficiálne sa prevalilo čo vedela celá Bratislava, že liberálna presstitútka zo SMEtiarne, teraz Trnkov denníkN, trtkáva s LPGTA3 sudkyňou špeciálneho súdu Pamelou Záleskou, ktorá súdi napríklad dobový monster proces okolo Kočnera. Vrana k vrane sadá.

https://www.youtube.com/watch?v=oudhQXHKkgQ
[ Mimoriadne info: Mega škandalózne odhalenie v Tatrách! Náhoda či prozreteľnosť? Mucha Daňo #md15x87 ]

https://www.youtube.com/watch?v=zhS5QMeI7LY
[ Koniec sudkyne Pamely Záleskej? Harabin: Žilinka už dnes by mal na ňu vydať zatykač! #md15x88 ]

Stahujte kým nezmažú :D

Jozef Novak

Martin Daňo je borec! Priniesol skutočne správu hodnú špičkového investigatívneho novinára.

lebleu

A dokonca vraví, že sa k tomu priplietol náhodou, nesledoval, neplánoval.
Poznám pár ľudí, ktorí tvrdia, že náhody neexistujú.

slaven1

Koniec uhorkovej sezóny v Slovensku roku 2023 nastal druhý augustový týždeň.

Buď "vyššia sila" (boh) alebo mu dal niekto typ.

Včera k tomu tento živý tok: https://www.youtube.com/watch?v=LFxZcRHlMlw

slaven1

[ Záleská a Tódová sa nevylížu z trestnej činnosti. ]
https://www.youtube.com/watch?v=D-ZJU0hR07k

punk kvality "sťahujte kým nezmažú"

slaven1

Kde sa následne podľa legendy Tódovej obesil na rukáv teplákovej bundy.

https://www.youtube.com/embed/eszoTZN17Bc

nové