Zmysel migrácie

Prečo by mali byť preľudnené len južná Ázia a Afrika, keď môže byť preľudnená celá Zem?

 

Prečo by mali byť zamorené neliečiteľnou tuberkulózou a parazitmi len južná Ázia a Afrika, keď nimi môže byť zamorená celá Zem?

 

Prečo by ženy mali byť diskriminované, kameňované a obrezané len v južnej Ázii a Afrike, keď môžu byť diskriminované, kameňované a obrezané na celej Zemi?

 

Prečo by mali byť kmeňové a náboženské vojny len v južnej Ázii a Afrike, keď môžu byť na celej Zemi?

 

Prečo by mali byť vybývané a premenené na púšť len južná Ázia a Afrika, keď môže byť vybývaná a premenená na púšť celá Zem?

 

Prečo by mali byť neobývateľné len niektoré časti južnej Ázie a Afriky, keď môže byť neobývateľná celá Zem?

 

A práve toto je pravý zmysel migrácie - premeniť Zem na neobývateľnú.

 

Lebo migrácia problémy nerieši. Migrácia problémy len zväčšuje a rozširuje po celej Zemi.
senil

Lidé už mají plné zuby politické korektnosti a multikulturalismu. Multikulturalismus štěpí společnost přináší rozbroje, násilí a konflikt. A to přesně asi politici chtějí aby tím ospravedlnili vznik totalitního režimu.

http://www.epshark.cz/clanek/160/multikulturalismus-rozbiji-zapad

Ľubov

Projekt Planéta opíc úspešne beží,tiež nechápete,komu má toto strašidelné dianie vyhovovať a prečo?
Tiež špekulujem,už ma aj napadlo,či to napokon nebude pre Zem vykúpením,keď zmizneme.Ale Gaia by to určite urobila elegantnejšie.

Okoloidúci,mám poznámku k Tvojmu textu.Dosť veľkú,volá sa Čína.Zatiaľ,čo my sa v podstate iba hráme,oni sa stávajú novými pánmi sveta.Sú pre nás obrovskou záhadou a majú drakov)

mino

Bolševická revolúcia bola ruská len v tom, že okamžite vykynožila ruskú elitu - vedcov, umelcov, šľachtu, úradníctvo... a v cca 400 člennom ÚV boli dvaja (2) etnickí rusi.
Nikto neveril, nevedel si predstaviť kam to až môže dospieť, kým to tam nedospelo.
Všetko sa opakuje.
Proti tomuto vírusu by mali byť odolní Rusi, my čiastočne a "demokratický" západ vôbec.

mino

inak nás majú v hrsti, ako stáročia dozadu.

Ľubov

Uvedomila som si to pred pár dňami,keď som asi štyri hodiny v noci pozerala dokumentárne filmy z bojov o Stalingrad.(Ten septický názov Volgograd musí zmiznúť,je potrebné mestu vrátiť jeho pravé meno)

V jednej chvíli tam hovorilo 17 ročné dievča-ošetrovateľka:" Chcela som sa vydať,ale mama sa nahnevala,že som ešte mladá.Potom som jej povedala,že idem na vojnu,bojovať za Stalingrad.A ona ," choď,na to si už dospelá."
Tiež som si konečne ujasnila,čo za zmrda bol Chruščov.Veď on bol politruk,vraj obranca mesta,neschopný hajzlík,ktorý dával skutočným veliteľom debilné príkazy,keď bolo mŕtvych už naozaj priveľa,odvolal ho samotný Stalin.
Možno je to naozaj tak,že nič na tomto svete neexistuje (nie je to možné)bez svojho protikladu.A tak sa stretávajú v jednom bode zbabelec a dievčatko-dieťa titanov.

Rusi budú odolávať,aj keď snaha indokrinovať ich je obrovská.

Norman

Myslíš, že Rusi získali nejakú imunitu? No neviem, sú napojení na medzinárodný bacil výrazne, sú zakorenení v ťažkých omyloch minulosti a moc nechýbalo, aby nedopadli ako Ukraina. Rusko je samostatný subkontinent, podobne ako Čína či India, takže majú vlastnú silu, a teda aj trocha voľnosti od svetového policajta a globalizačnej infekcie. Ale to, že je teraz vedený rasový útok na Európu neznamená, že zajtra sa niečo podobné neudeje aj v Rusku.
Pravda, negatívny príklad Európy všetkých na svete asi trocha poučí. Ale Rusi nezískali v časoch komunizmu žiadnu silnú odolnosť ani voči boľševikom, ani proti anglosionistom. Naopak, majú tendenciu spadnúť naspäť (to je taký zákon, časy a pomery sa majú tendenciu opakovať). Ideologicky sú Rusi momentálne v dosť slepej uličke, bohužiaľ.

Ľubov

ale ja objektívna k Rusku nebudem,pokiaľ bude Putin boskávať šteňa na hlavu(Ema sem dala pred časom video),toto je príliš silný dôvod pre mňa:-).

Teraz tak "normanovsky",predsa len som trocha cynizmu od Teba už pochytila. Rusi budú mať tým menej imunity,čím viac budú chcieť byť v Európe. Našťastie, väčšia časť Ruska leží v Ázii.

Je to dosť ťažké pochopiť,že Európa už svoju exluzivitu stratila,resp.veľmi skoro stratí, a pozerať sa nejako zhora a so starými predsudkami na tých "zaostalých aziatov",to my hádam robiť nebudeme.My sa chudoby báť nemusíme,nie sme slečinky,ale mladí somálci to budú mať ťažké.:-)
Moja stratégia prežitia je o získaní času,každé jedno biele dieťa,ktoré zachránime v nejakom zapadákove,mimo školského systému,mimo systému všeobecne, je naša imunita.

Norman

Keď je medveď veľký a tlstý, nemusí sa príliš hýbať a báť sa nejakej tej rany. Vždy to nejako prežije a bude mať dosť sily vrátiť úder.
Ale napríklad vlk sa musí ináč hýbať a moc tých úderov neznesie, jeho zbrane sú v inom.

Ja nemám nič proti ruským metódam, ale sú to metódy vyselektované na ich subkontinente (nekonečné roviny). To nie sme my.
Minule tu bola reč o vraj ťažko pochopiteľnej exotike Číny či Indie, lebo my sme Slovania. Nuž, čiastočne súhlasím, len si treba dať pozor aj na exotiku ruskú, ktorá, aj keď je formálne slovanská, je v reáli celkom iný svet. To tu tiež bolo spomínane x krát, a nedá sa s tým nesúhlasiť, že jazyk sa historicky veľmi ľahko preberie a uvažovať o skutočných ťažkých príbuznstiach na základe jazyka je predsa prílišná naivita. Veril by som tomu viac, ak by nebolo konfliktu Rusko-Ukraina.
Ja proti Putinovi a Rusom nič nemám a držím im palce, ich sila a samostatnosť je dobrý príznak pre svet, podobne ako je dobrým znakom sila a samostatnosť Číny (a okolia), alebo by bolo zdravie Indie alebo Brazílie (ktoré ale bohvieaké dobré nie je, všetci tu dobre vieme, prečo).
Ale konkrétne je fakt, že Rusko je v tomto období stále ešte príliš benevolentné voči rôznym cudzím elementom, ktoré ho zoslabujú. Rusi v roku 1990 sa vzdali východnej Európy, Pobaltia, Kaukazu a Kazachstanu. Bola to (možno) klasická nevyhnutnosť, skrátenie frontu. Ale dnes by si nemali už nahovárať, že ešte majú kam ustúpiť. keď zvážime Ukajinu, tak sú Rusi územne viac ohlodaní, ako v roku 1942, a to už je čo povedať, nie? Ani ten Stalingrad už na mape vlastne nie je, že (ale keby tam bol, bol by to ešte horší príznak). Hovorím, majú svoju prirodzenú silu subkontinentu, ale evidentne nie sú na tom až tak dobre. Majú dobrých posledných 15 rokov, to je priam ruský ekonomický zázrak a Putin je zrelý na nejakú cenu mieru, ak by boli objektívne dávané. Ale stále to nie je ono.

My nemáme ani zlomok ich zásob a zdrojov, my to musíme robiť inak.

SitňaN

Vzhľadom k tomu, ako na tom bolo Rusko pri nástupe Putina na konci 90 rokov keď už ležalo hrobárovi na lopate, je posledných 18 rokov nie ekonomický zázrak - je to kompletný zázrak, v ktorý už ani vsamotnom Rusku nikto poriadne nedúfal. O to viac to musí srať tých, čo už mali Rusko rozparcelované :)

Norman

Je to len bežný ekonomický posun na miesto, kam patria. Na miesto, ktoré je im predurčené ich krvou. Je to vlastne len dodržanie zákonov vývoja. Dalo by sa to nazvať "zákon zachovania genetickej mohutnosti".

Podobné platí aj pre situáciu v Európe. Stavy, keď sa zdá, že je všetko stratené, sa prekvapivo ľahko zmenia na opačné. Je o tom množstvo historických dôkazov.
Nikdy sa nezmenia na stavy dokonalé, ale akoby "zázrakom" sa prevrátia. Súčasná Európa je deformovaná od roku 1945, keď prehrala vojnu. Raz musí dôjsť k odstráneniu tejto deformácie.
Rusko prehralo svoju vojnu v roku 1917 a trvalo mu teda dobrých sto rokov, aby sa vrátilo k normálu. Ale ono sa to vždy vráti - kým žijú ľudia.

Je mi jasné, že to mnohí ľudia nechápu, ale tých pár, čo to tak vnímajú, chcem uistiť, že je to naozaj tak. Fyzika a matematika nepustí:)

Ľubov

https://www.currenttime.tv/a/28641328.html

Toto je to seriál o obyčajných ruských.Neviem,tá Ponomariová,čo je zač,neviem to posúdiť,či nie je ktosi ako Fenič,pretože niektoré časti sú naozaj drsné.Napríklad o invalidovi,ktorý kŕmi svoje prasce na kolenách,pretože nemá nohy.
Neverím,že všetci v Rusku sú iba veľmi bohatí a iba chudobní.Alebo je to tak?
Tak sa aspoň pozrime,ako majú vyzerať deti v materskej škôlke,pre ten dobrý pocit ....

Norman

No, deti sú vždy hlavné bohatstvo národa - len či si to Rusi explicitne uvedomujú.

Aj na tom videu z dedinky na Urale vidno, že Rusi sú v podstate to isté, čo Američania. Pripomína to americký stredozápad, kde žijú texasania svoj kľudný pomalý život. Ale toto ich správanie "od sudá po tudá", "vsjo budet", a najmä známe "závtra", je im umožnené nie kvôli výhodnosti takého správanie, ale preto, že pod nimi ležia KVANTA zeme a BOHATSTVA. Preto si môžu dovoliť tento ledabylý spôsob vnímania sveta.

Ono je to fajn, mnoho našincov by prirodzene si vedelo predstaviť žiť v ruskej kľudnej dedine, mnoho iných zas slintá po živote v bohatej texaskej dedine - ale dosiahnuť sa to dá iba tam. Tu, v strede Európy máme pod nohami hovno a nepriateľov za humnami. Aha, a kým Rusi aj Američania majú plné sklady zbraní a neboja sa ich použiť, my tu máme v armádnych skladoch zas hovno a priemerný Slovák nedokáže už ani hubu rozbiť svojmu nepriateľovi - tak mu naočkovali odpor voči násiliu a urobili z neho pudlíka. A ak by to skúsil, urobili by z neho nacistu.

Ergo - v naších pomeroch si nemôžeme dovoliť americkú či ruskú nepresnosť a ľahostajnosť, ide nám o život. My si žiadne "závtra" dovoliť nemôžeme, aj keď to mnohých našincov láka. Ale tí našinci si neuvedomujú, že je to prepych, na ktorý nemajú. A že je to prepych, za ktorý sa tvrdo platí - nič nie je zadarmo.

fabulo

Vo fyzickej konfrontácii bieli nikdy neporazia čiernych. Čierni sú skrátka mužnejší.

Norman

vyhodil som tu ten nechutný buzerantský obrázok.
Vidno, že títo úchyli dolezú všade. A že naozaj jestvujú podľudia, ktorí posudzujú svet podľa čurákov. Tých treba jednoducho, povedané na ich úrovni, odjebať. Potom uvidia, kto je "mužnejší".

Rozmýšlam, čo to musí byť za človeka, ten Fabulo. Je to neger? Ťažko. Je to ich zástanca, žid, syntetický žid? To je pravdepodobné. Je to jeden z tých prípadov degenerácie a komplexu menejcennosti časti bieleho etnika? Bohužiaľ, aj takých je dosť.

Nuž ale vidíme, na akej úrovni sú naši oponenti. Je to len primitívna zver mysliaca vegetatívnym nervstvom, v podstate čosi ako hmyz.

Ľubov

mňa napadla ešte tretia možnosť,je to niečo osobné.Zlosť,nenávisť,bezmocnosť.
Čiže niekto,kto sa na nás hnevá.No,keby sme len takýchto nepriateľov mali...

ps.Ešte pridám jedno video z cyklu Ľudia na mape.Kvôli záberom Bajkalu,legendárnemu sladkovodnému jazeru,veľmi pekné zábery.Je nad čím rozmýšľať.
https://www.currenttime.tv/a/29026994.html

Norman

Je prirodzené a správne, že ťa tie videá zaujímajú a dávajú silu. Vidno totiž, ako našinec, respektíve človek predsa len nám blízky, dokáže žiť v prírode. Veselou možno nechcenou pointou je názov tej stránky: "nastojaščee vremja". Pretože to videjko babky žijúcej osamote uprostred ľadu véééľmi pravdepodobne zobrazuje, ako bude ľudstvo žiť v budúcnosti.
(biele ľudstvo, hnedé vykape alebo zalezie zas na úroveň austrálskych domorodcov)

Ľubov

Áno,sú rôzne. Trafil si,k takýmto videám utekám,aby mi bolo lepšie,ale aj k starým francúzskym ,českým,slovenským filmom. Ale to už nestačí.Preto som sa rozhodla,že si kúpim sliepky a možno aj pár včiel.
Sliepkami a včelami proti satanizmu? Prečo nie,ale hlavne dobrou kuracinou!

Norman

Hlavne nie je na tebe, aby si bojovala.
Na boj tu vždy boli určení mladí nasratí muži.

A ak ich niet - nuž, ich chyba, karma, oni budú znášať dôsledky a skapínať.
My tu naozaj ne sme na to, aby sme vybojovali ich sračky za nich. My to len sledujeme a v dobrom im poradíme, ale ak vznikla naozaj generácia neschopných teliatok a hoviad, povrchných hlupákov nechajúcich sa oklamať kecami o korupcii a nacizme, nezaujímajúcich sa naozaj o veci verejné, o politiku ... tak pôjde do pekla, nebude to prvá taká generácia, ja ich ľutovať nebudem, kľudne do ohňa ešte priložím. Nervovať sa nad tým určite nemienime, to tu zdôrazňujeme od samého začiatku, že chceme nadhľad, nie vtiahnutie do ich úboheho subpohľadu nevidiaceho cestu.

Preto ti to píšem roky, že by som bol nerád, aby na tomto portáli ľudia ako ty boli omylom z pocitu bezmocnosti vovedení do nejakej nevyhnutnej aktivity a som rád, že momentálne to vidíš správne. Kľud, tradícia, pozitívne tendencie jestvujú, ľudstvo je v prvom rade premnožené, keď to opadne, zas sa vrátia normálne pomery, to už tu síce nebudeme, ale netreba sa báť.

My sme aktívni len preto, že môžeme, máme rozum aj silu a bolo by škoda ju nevyužiť, keď bude príležitosť. Ako hovorí oslík v Shrekovi: "Mám draka a nebojím sa ho použiť". :-) Proste vieme, v čom je problém a v podstate aj kde je riešenie, bolo by jednoducho škoda toho draka nezapojiť :) Pre schopných ľudí teda boj nie je nejaká vnútená povinnosť plná strachu, námahy a bolesti, ale naopak silná vnútorná radosť, ktorej sa len neradi zriekajú.

Náhodný okoloidúci

Merať a porovnávať rozmery pinďúrov si môžu malí chlapci, pričom tým nemyslím fyzický, ale mentálny vek.

Ja vidím našu nevýhodu v niečom inom - máme svedomie a morálne zábrany. To nám zväzuje ruky.

Norman

zas by som to poopravil. Je totiž nemožné, aby svedomie a morálne zábrany škodili svojím nositeľom. Ak to tak vypadá, jedná sa zásadne o falošné svedomie  a o falošné morálne zábrany.

Ergo jedíné, čo zväzuje bielym ľuďom ruky, sú naopak nedostatok svedomia a nedostatok skutočnej morálky. Je samozrejmé, že skutočné svedomie, skutočný súcit so svetom by bieleho viedol k tvrdosti voči škodcom. A skutočná morálka by jednoznačne viedla k ochrane vyšších hodnôt, a teda k neodkladnému intenzívnemu boju proti zlu.

Ja viem, môže sa zdať, že je to len slovíčkarenie, ale to sú podstatné pojmy. Táto koncepcia "Sme príliš veľkí dobráci, musíme sa premôcť" panuje medzi bielymi dlho, ale ničomu nepomáha. Ľudia správne nechcú byť menší dobráci. Okrem toho je to falošný koncept - bieli nie sú príliš veľkí dobráci, naopak, sú primálo dobráci. Napríklad žiaden dobrý človek by nenechal plávať hnedoidov na bárkach z Afriky do Talianska, ale by ich hneď na začiatku chytil a vrátil. To, že bieli slabo rozoznávajú, čo je dobro a zlo, nie je priveľa ich dobra - je to len ich hlúposť, ich slabosť. Treba zásadne ľuďom vysvetliť, že "mäkkosť" nie je "dobro".

Náhodný okoloidúci

Natrel si mi to riadne :D Nech mi je ospravedlnením fakt, že doteraz nikdy som sa nestal obeťou prepadu, doteraz nikdy som nemusel bojovať o život.

V skutočnosti neviem, ako by som sa zachoval, keby k niečomu došlo, či by som vôbec bol schopný niečo urobiť, či už psychicky schopný alebo fyzicky schopný. Nikdy som nebol bitkár.
Problém je v našej výchove - každú bezvýznamnú detskú bitku rodičia/dospelí v zárodku "uhasia", len aby sa niekomu niečo nestalo, ešte aj obyčajnú modrinu pri páde z preliezačiek na ihrisku sú schopní pokladať za smrteľný úraz.
Pozrime sa na to inak - koľko bielych deciek sa aspoň trochu bránilo, keď ich cigánski spolužiaci mlátili a kradli im desiatu? Problém je jednoznačne v našej slniečkovej mäkkej výchove.

Norman

veď to vôbec nebolo myslené nepriateľsky, vôbec som nechcel na teba útočiť či ťa kritizovať. Myslíme na to isté a myslíme to rovnako, len keď sa človek zamyslí, tak je asi lepšie to definovať pozitívnym spôsobom. Problém je v našej slniečkarskej výchove - no ale to je nedostatok morálky, nie je nadbytok. Nie?

Buheh

Čierni sú skrátka mužnejší? Ako vtip to nebolo zlé, ale bolo by dobré uviesť pár vecí na pravú mieru.

1. čierni ho nemajú automaticky väčšieho. Štatistiky sú rôzne, stačí si dať do gúglu vyhľadávanie napr. "average penis size world map" a ukáže sa vám množstvo máp, ktoré sa dosť líšia, ale vcelku potvrdzujú, že s tými rozdielmi je to oveľa komplikovanejšie, než tvrdí tento klasický predsudok. Áno, v zásade černosi nigersko-konžského typu ho majú najväčšieho, ale tie rozdiely nie sú také dramatické a napríklad aj my tu v strednej Európe na tom nie sme v tomto parametri najhoršie. Pochybujem, že by priemerný rozdiel 1 cm bol až taký dôležitý, hoci pripúšťam, že to by mali posúdiť skôr dámy. A mimochodom, myslím že tu platí podobné evolučné pravidlo ako pre veľkosť nosa a iných periférnych výstupkov: jedinci žijúci v mrazivých oblastiach majú periférie menšie, aby im neomŕzali. Funkčnosť je ale vždy zachovaná v plnej miere.

2. Veľkosť neznamená jedinú kvalitu. Samice hodnotia samce komplexne z hľadiska kvality pre reprodukčné účely a v tomto smere degenerovaný idiot by bude u zdravej inteligentnej samice diskvalifikovaný, aj keby ho mal metrového. Pravda, u samíc často funguje mechanizmus túžby po exotických génoch ako mechanizmus na ozdravenie genetickej základne a zväčšenie jej variability. Preto tie niektoré slepice tak slintajú po exotických cudzincoch. Ak sa však tie gény v populácii rozšíria, prestanú byť atraktívne.

3. Mužnosť v posteli neznamená mužnosť v boji. Až v boji na život a na smrť, pri obrane vlasti sa ukáže celková kvalita chlapa. Stačí sa pozrieť napríklad do Sýrie, tam je úplne jasné ktoré etniká sú všeobecne považované za akých bojovníkov. Mimochodom, veľký problém vraj je naučiť Arabov lietať na stíhačkách, lebo na to proste nemajú psychické danosti.

4. Osudový stret etník a civilizácií nemusí prebiehať ako boj muža proti mužovi. Bude to historická epocha, kde bude záležať skôr na okolnostiach nahrávajúcich jedným alebo druhým. Momentálne je výhoda na strane votrelcov, lebo biela civilizácia má zakázané sa brániť. To sa však môže zmeniť a v takom prípade budú karty rozdané inak. V rozhodujúcej fáze môže ísť o boj stratégií, koncepcií, technológií (psychologických i vojenských) a tam nie je vôbec o čom hovoriť – veď žiadna arabská či africká krajina dodnes nevyrobila napríklad ani len vlastný spaľovací motor.

Sociálny patologista

Fabulo, nie si náhodou známy troll Rudo? Ja len, že ten bol tiež dosť fixovaný na veľkých čurákov (prečo mám furt pocit, že sú všetci trollovia tá istá osoba? Prečo sú si všetci tak podobní? Heh).

Vieš, oplzlé buzny ako si ty sú jeden z dôvodov, prečo mnohí dnes chcú, aby homosexualita bola opäť klasifikovaná ako duševná porucha. Nuž, ťažko presvedčíte majoritu, že vaša "komunita" nie sú úchyláci, ak sa nezbavíte tejto vašej typickej vulgárnosti, obscénnosti a nutkania ukazovať posadnutosť istými fyzickými partiami. :-)

Každopádne, aby si to ty i iné buzny dostatočne pochopili ako to vlastne je s tou mužnosťou, tak ti to vysvetlím dostatočne jednoducho pre buznu tvojho typu: môžeš mať bradu, hromadu svalov, zarastenú hruď, veľkého vtáka či iné fyzické atribúty, ktoré ťa tak vzrušujú, avšak ak si feminista a nemáš rád Trumpa (Putina, Orbána, Zemana, Kotlebu, atď. - doplň podľa seba), pretože je "sexista" a "rasista", tak jednoducho potom nie si žiaden muž. :-) Nuž, také je to jednoduché. :-D

rosa

Gratulujem :)

Inak ak k tým vtákom sa mi dovolíte vyjadrit, tak zo ženského pohladu, koľko žien, toľko chuti. Tak ako vo všetkom a to je dobre, tak ako vo všetkom.
Ale zjednodušene platí : čím väčšia pi**, tým chce čím väčšieho vtáka.
A ako ich poznáte, tie veľké pi**? No majú veľké prsiska.
Mna veľké prsia odpudzujú. Podľa mna to je indikácia ma mamoplastiku. Ničí to chrbticu a ani drahé šaty na tom nevyzerajú dobre. Ale kopa žien si dokonca zväčšenie pŕs zaplatí. Nuž co....ľudia sme rôzni.
Ale mohli by ste odstrániť tu odpudzujú fotku vpravo hore? Väčšina tupritomnych na Pohodu asi nechodí :)

Sociálny patologista

Ani mne osobne nepripadajú príliš veľké prsia (a tiež široké boky) nejako extra esteticky. Štýl typu Moravianska Venuša naozaj nie je nič pre mňa (čím nechcem nikoho uraziť, niekto možno považuje práve takúto postavu za štandard krásy. V negroidnej Afrike tiež letia obrovské rite, že?). Pekná ženská postava je jednoznačne štíhla až mierne atletická - toť môj vkus.

Rovnako tiež nechápem tú mániu okolo ruských a ukrajinských žien. Samozrejme, že je tam i kopec nordických krásavíc, avšak "ruské" typy žien ako Milla Jovovich alebo Mila Kunis (aj keď to už je Aškenázka, že?) ma až tak neberú - vidieť, že je to tam už akosi divne pomiešané. Najkrajšie ženy som videl v Holandsku. Neviem čo presne sa v tejto oblasti stalo, ale ľudia, ženy i muži, tam proste vyzerajú fantasticky. Obzvlášť ma zaujala ich výška.

rosa

Do talianska chodíme obdivovať pamiatky a kostoly a do Švédska ... Ľudí.
Preto tam asi dopadli. Sú príliš, príliš krásni. A závisť nepustí.

Sociálny patologista

Áno, nordický typ je to najkrajšie, čo sa v rámci ľudského plemena na tejto planéte vyvinulo. Švédi sú veľmi atraktívny národ, ale povedal by som, že Nóri (a spomínaní Hoľandania) vyzerajú ešte o čosi lepšie. U žien som zaregistroval taký ten špecifický "elfský" typ krásy - veľmi vysoká, veľmi štíhla, krehká a éterická bytosť. Dobrý príklad Hoľanďanky je napr tu: https://www.youtube.com/watch?v=Njy-D5qQiOg

 

Príde mi smutné, že ľudia chápu, že potrebujeme chrániť isté rastilinné a živočíšne druhy pre ich unikátnosť, veľakrát čisto len z hľadiska estetiky a udržania rozmanitosti, ale vôbec sa nestaráme o miznúce unikátne ľudské fenotypy aký vidíte na tomto obrázku. 

 

 

Náhodný okoloidúci

Tieto dve prirodzeným spôsobom naklonované dámy sa síce narodili a žijú v Čikchégou v Júesej, ale hlásia sa k nórskemu pôvodu so švédskou a fínskou prímesou. A podľa iných videí sú to riadne veselé kopy.

https://www.youtube.com/watch?v=eaNsG9ja4nQ

Aman Againsttime

Poznám a sú nádherné. Myslím, že sa málo píše a hovorí o tom ako sú i nordici geniálni v oblasti hudby. Ja teda na hudbu zo severu nedám  dopustiť.

Náhodný okoloidúci

Nekoľko súvisiacich článkov:
http://zvedavec.org/vezkratce/15153/
https://xman.idnes.cz/foto.aspx?r=xman-styl&c=A180204_160618_xman-styl_fro
https://www.hlavnespravy.sk/atraktivni-ludia-su-konzervativnejsi/1316288

Komu vadia pekné baby okolo Formule 1? Škaredým a tučným, femitistkám.
Opäť sa opakuje staré známe "koho nemôžem predbehnúť, tomu podrazím nohy".

Rudo

na čo som to fixovaný? Ak teda nemyslíš Ruda Vaského. Pokiaľ viem, história príspevkov sa dá pozrieť, môžeš dať konkrétnu ukážku pre svoje tvrdenie?

Sociálny patologista

Počkaj, nebodaj som naozaj trafil Rudko?! :-D

Dobre, že si spomenul históriu príspevkov a ukázal, že ak mám niečo naozaj dobre vyvinuté, tak je to moja pamäť: http://nadhlad.com/comment/26261#comment-26261

Rudo

Takže ak niekto zareaguje s rozčarovaním na hulvátske obviňovanie, tak je to hneď trafená hus?

Áno, ten obrázok som sem pred pár mesiacmi dal. Ale v akom KONTEXTE? Viacerí sa tu oplývali Nemcami, jadrom a podobnými nezmyslami, tak som potreboval jasne ilustrovať, čo za hnus si Nemci vybrali a ako dopadneme, ak pôjdeme ich cestou. Ak si v tom videl ospevovanie čiernej "mužnosti", tak si na omyle. Bolo to presne naopak. Bola to výstraha!!!

Norman

ten obrázok vtedy bol o niečom inom, tiež to nebolo moc šťastné, ale rozumieme sa.

Rudo

Ak za mužnosť považuješ beštiálnu surovosť a znásilňovanie, tak si potom chudák. Mužnosť znamená nielen fyzická sila, ale v prvom rade hodnoty: ušľachtilosť, odvaha, trpezlivosť, vytrvalosť, striedmosť... Z dlhodobého hladiska hnedoidi nedokážu poraziť belochov, iba na nich parazitovať.

Sociálny patologista

No dobre, s týmto sa dá súhlasiť. Možno naozaj nebudeš fabulo, ale to nič nemení na tom, že si tu mal zopár, ako to slušne povedať, nie veľmi vhodných príspevkov, čo môže spôsobiť tvoju zámenu s trollmi. Každopádne nechcem sa s tebou hádať. Viem, že sa na 90% vecí zhodneme. Takže peace. :-)

nové